Kosa Fatty.io
27.11.2024 12:59
Nedavno jsem se dozvedel, ze Trezor mel dokonce nejaky mixer implementovany primo v penezence
To me mrzi, ze jsem to nevedel driv
Bohuzel uz tam nejakou dobu zase neni
Kosa Fatty.io
27.11.2024 13:00
↩
@Hansss
A když se dívám na ten prudký nárůst v krátkém časovém období, nepřipadá mi to jako pumpa vícero subjektů, ale spíše jako spekulace
Urcite spekulace nebo nejaky insider info. Jejich socky jsou uplne mrtvy.
Ale nerikam…. Zamixoval bych si pak v bear marketu 😂🤪
Kosa Fatty.io
27.11.2024 18:58
Ahoj, kdyby nekoho zajimala investice do noveho ceskeho projektu od Moon5, tak zitra zacina pre-sale. Budou 3 kola a prvni kolo je otevrene vyhradne pro nas.
Jedna se o prvni sportovni bezeckou appku. Sazite na to, ze ubehnete nejakou vyzvu. Rozdelite si pak prachy tech, co vyzvu nesplni.
Kdyby jste chteli refferal link napiste do DM. Je za to nejaky bonus pro oba 🙂
Jedna se o prvni sportovni bezeckou appku. Sazite na to, ze ubehnete nejakou vyzvu. Rozdelite si pak prachy tech, co vyzvu nesplni.
Kdyby jste chteli refferal link napiste do DM. Je za to nejaky bonus pro oba 🙂
Plastex
27.11.2024 19:21
Posli rovnou reff sem nebo do nejaky jiny roomky, alespon se budemo moct podivat jesteli to neni nejaka jebka 🙂
FrantišeKKK
27.11.2024 19:32
↩
@Plastex
Posli rovnou reff sem nebo do nejaky jiny roomky, alespon se budemo moct podivat jesteli to neni nejaka jebka 🙂
Kosa Fatty.io
27.11.2024 19:35
↩
@Plastex
Posli rovnou reff sem nebo do nejaky jiny roomky, alespon se budemo moct podivat jesteli to neni nejaka jebka 🙂
Borci maji za sebou uz Space Catch a Fatty
jsou velmi transparentni
Matony
27.11.2024 19:50
Co tam je za VC v tom? Hele vesting 2 roky?
✅ 1
Petr Langr
27.11.2024 20:50
↩
@Arnold Rimmer
Jsem koukl po celém dni na graf 😀
a dobry ne?
Dřevo
27.11.2024 21:30
Henčko ten Grass nerast.
JUDr. Inkognito
27.11.2024 21:54
↩
@Dřevo
Henčko ten Grass nerast.
tak už napíšeš co ej to ten grass a k čemu slouží?
myslím že jsem o tom slyšel, poskytuješ tvůj nevyužitý internet? je to ono?
(upraveno)
Včelkamára
27.11.2024 22:07
↩
@Petr Langr
a dobry ne?
u mě jen 7%. to je dobrý nebo ne? 😄
Kosa Fatty.io
28.11.2024 04:15
↩
@Matony
Co tam je za VC v tom? Hele vesting 2 roky?
Zalezi podle kola vstupu a je linearni
Petr Langr
28.11.2024 06:07
↩
@Včelkamára
u mě jen 7%. to je dobrý nebo ne? 😄
ja myslim ze dobry.. prepnul jsem portfolio do CZK a zase ty cisla zacinaji pomalu davat smysl..
danko2002
28.11.2024 07:11
↩
@Kosa Fatty.io
Zalezi podle kola vstupu a je linearni
Mali by najskôr úspešne dokončiť jeden projekt a potom sa púšťať do druhého…
💯 2
Kosa Fatty.io
28.11.2024 07:47
↩
@danko2002
Mali by najskôr úspešne dokončiť jeden projekt a potom sa púšťať do druhého…
Neni duvod. Kazdy projekt dela jine studio.
Oni na to jen dohlizi, managuji a delaji marketing atd
Navic runwago je uz ready
Oni na to jen dohlizi, managuji a delaji marketing atd
Navic runwago je uz ready
Hansss
28.11.2024 08:40
↩
@Petr Langr
ja myslim ze dobry.. prepnul jsem portfolio do CZK a zase ty cisla zacinaji pomalu davat smysl..
Jj. Já po výhře Trumpa a silnějšímu dolaru nyní stable více utrácím . Ten kurz dolaru se mi ted hodne libí
Petr Langr
28.11.2024 08:46
↩
@Hansss
Jj. Já po výhře Trumpa a silnějšímu dolaru nyní stable více utrácím . Ten kurz dolaru se mi ted hodne libí
souhlas.. to ze mam sve "vyrobni prostredky" v dolaru se moc hezky vyplaci..
❤️ 1
👌 2
Tomassino
28.11.2024 18:23
jo, trochu lepší než rubl no 😄
Hansss
28.11.2024 19:23
↩
@Tomassino
jo, trochu lepší než rubl no 😄
No i na ten se tady kdysi ve skupině spekulovalo, co si vzpomínám 😆
✅ 1
Dřevo
28.11.2024 20:55
Bude aktualizaci trhu v <#1123215493327761478> nebo je vše při starém ?
JUDr. Inkognito
28.11.2024 21:12
↩
@Dřevo
Bude aktualizaci trhu v <#1123215493327761478> nebo je vše při starém ?
vše při starém, předkožko, čeká se na 100k, to ti potvrdí nový předseda <@1075165235498991646>
Ponke
28.11.2024 21:13
Ano cekame na 100k a pak jdeme na 114k. Tenhle bull konci mezi 180 az 800k
😂
Je mozne ze to poleti cele 4 roky jako trump supercyklus a nebo to zdechne v lednu pri jeho jmenovani
<:kicom:831836375271079977>
Ted bojujeme o 100 nebo odraz od 84
Dneska se pri veceri v usa resi krypto a od zitra vsichni kupujou
Dnes se dari ai projektum a meme jsou naopak zdechle
Ethereum by melo potvrdit odraz oproti btc a jit na 5000usd
Xrp konsoliduje a jde na nove ath
<:kek:872079105607233557>
Dřevo
28.11.2024 21:18
@Ponke odkud se dají čerpat takové informace?
Ponke
28.11.2024 21:20
Cumim na kicoma a na jirku a ctu milion veci na X protoze se nudim
👍 1
Jiri Pribyl
Dřevo
28.11.2024 21:39
Vždyť to ale jsou jen youtubersky spekulanti. Ještě češi.
Ponke
28.11.2024 21:44
Jojo a ja jsem jenom opice co dela picoviny. <:sorry:767989709946748939> <:yes:767989820818849834>
😆 2
JUDr. Inkognito
29.11.2024 07:00
Za dávných časů v hlubokém bearmarketu, když tady ještě působil náš bývalý předseda führer Vladimirovič I. tak zde sdílel super tajný seznam projektů které jsou teprve vytvářeny a ve kterých jsou navezeny VC fondy.
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
Miloš
29.11.2024 07:34
↩
@JUDr. Inkognito
Za dávných časů v hlubokém bearmarketu, když tady ještě působil náš bývalý předseda führer Vladimirovič I. tak zde sdílel super tajný seznam projektů které jsou teprve vytvářeny a ve kterých jsou navezeny VC fondy.
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
A za jakou cenu jednoho coinu jsi ji nakupoval?
Gali
29.11.2024 07:50
↩
@JUDr. Inkognito
Za dávných časů v hlubokém bearmarketu, když tady ještě působil náš bývalý předseda führer Vladimirovič I. tak zde sdílel super tajný seznam projektů které jsou teprve vytvářeny a ve kterých jsou navezeny VC fondy.
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
To je to čo zatiaľ spravilo -36%
JUDr. Inkognito
29.11.2024 08:05
↩
@Gali
To je to čo zatiaľ spravilo -36%
včera při spuštění 100% up dnes korekce -30% však pohoda ne?
👌 1
JUDr. Inkognito
29.11.2024 08:05
↩
@Miloš
A za jakou cenu jednoho coinu jsi ji nakupoval?
já pokud nezapomenu nakoupím až večer 🙂
Miloš
29.11.2024 08:11
↩
@JUDr. Inkognito
já pokud nezapomenu nakoupím až večer 🙂
Jo tak😊já jsem myslel že už jsi tu půlku hypotéky za něj někde v předprodeji utratil
Ponke
29.11.2024 08:23
↩
@JUDr. Inkognito
Za dávných časů v hlubokém bearmarketu, když tady ještě působil náš bývalý předseda führer Vladimirovič I. tak zde sdílel super tajný seznam projektů které jsou teprve vytvářeny a ve kterých jsou navezeny VC fondy.
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
To logo je fakt hezkyyyyyy <:yes:767989820818849834>
JUDr. Inkognito
29.11.2024 08:53
Poustnak
29.11.2024 09:01
↩
@JUDr. Inkognito
včera při spuštění 100% up dnes korekce -30% však pohoda ne?
hm už teď v market cupu je vyšší než Osmo 😄
(upraveno)
JUDr. Inkognito
29.11.2024 09:08
na dolárku odhodím ? 🤣
Poustnak
29.11.2024 10:44
↩
@JUDr. Inkognito
na dolárku odhodím ? 🤣
Jako, že to bude mít větší MP než nyní solana? 😄 tak to přeji dobré čekání
😂 1
Beeman 4.0.
29.11.2024 13:27
↩
@JUDr. Inkognito
Za dávných časů v hlubokém bearmarketu, když tady ještě působil náš bývalý předseda führer Vladimirovič I. tak zde sdílel super tajný seznam projektů které jsou teprve vytvářeny a ve kterých jsou navezeny VC fondy.
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
Tehdá mi v očích ulpěl projekt Supra, nic o něm nevím jen se mi líbí jeho název a logo, tudíž splňuje podmínky pro to abych jej alespoň za polovinu hypotéky nakoupil.
A právě včera bylo spuštěno obchodování projektu Supra, proto to tady píšu 🥳
To je tu porad nekde připlé nebo snad už ne?
Včelkamára
30.11.2024 12:30
Jen na zemi tady toho musí být ještě hromada... Pak tu máme asteroidy atd. Je to sice budoucnost ale zlata je ve vesmíru dost
JUDr. Inkognito
30.11.2024 13:33
je jedno kolik je ho v Číně, vesmíru nebo jiné řiti... hlavní ej kolik ho je u mě 🤤
JUDr. Inkognito
30.11.2024 13:56
Tak pozor pánové!!
Páteční příliv do EHT etf byl konečně obří a překonal i včerejší příliv do BTC. 🥳
Páteční příliv do EHT etf byl konečně obří a překonal i včerejší příliv do BTC. 🥳
Možná že i to lambo nakonec bude 😊
👌 2
<@1075165235498991646> máš nakoupeno i ETH nebo jen žabí ksichty?
Ponke
30.11.2024 14:01
Vsechno vim
Btc nemam
JUDr. Inkognito
30.11.2024 15:51
↩
@Ponke
Btc nemam
kurva, ptal jsem se na ETH ty chytrolíne 😂
Ponke
30.11.2024 16:33
Btc nemam
Jedeme bomby
JUDr. Inkognito
30.11.2024 16:45
↩
@Ponke
Btc nemam
ty jsi v pokojíku u<@&1312124867642134528> a kouříte tam trávu nebo co???
💋 1
Ponke
30.11.2024 16:59
Jojo
A menime ponke za doge a pepe sem a tam
pink&deviant
30.11.2024 20:26
Pokiaľ si odmyslíme v kresle Maxima tak jeden z naj rozhovorov https://youtu.be/iGWHHF1GBG0?si=yYdWyrGrsj5GLahw
Barrack Odbahna
01.12.2024 17:02
V Brně vypadl internet ?
Plastex
01.12.2024 17:13
↩
@Barrack Odbahna
V Brně vypadl internet ?
Jak tam muze vypadnout kdyz tam neni? To mi nevychazi 🙂
Kosa Fatty.io
01.12.2024 17:22
Barrack Odbahna
01.12.2024 17:23
Hej
Ty si z Brna že ?
Přidám tě do pump clubu
potřebuju sa ťa na neco zeptat
Barrack Odbahna
01.12.2024 17:33
klasika, v Brně vypadává internet
Barrack Odbahna
01.12.2024 19:33
@everyone Call
now
x.cool
01.12.2024 19:45
↩
@Barrack Odbahna
Hej
Me ten pump club nejak zmizel 🤷🏼♂️ 😁 nebo jsem mel jen mesicni free trial 😁🤷🏼♂️
Ondřej
01.12.2024 20:11
↩
@Barrack Odbahna
@everyone Call
Tak to jsem nestihl😅
Barrack Odbahna
01.12.2024 20:12
↩
@Ondřej
Tak to jsem nestihl😅
Ronin pičo
pumpni to
Barrack Odbahna
01.12.2024 20:19
Ondřej
01.12.2024 22:10
↩
@Barrack Odbahna
pumpni to
https://x.com/aixbt_agent/status/1863342497763836102?s=19
Ai bot řika, top 25 příští rok 😄
Ai bot řika, top 25 příští rok 😄
Barrack Odbahna
01.12.2024 22:59
😂 1
Dřevo
02.12.2024 08:14
XRP by teď mohlo jít na short.
Ponke
02.12.2024 08:17
Jj to si rika asi milion lidi a proto nejdriv udela ath 😁
Gali
02.12.2024 08:24
Dneska ráno mi nešlo poslať xrp z trezoru na burzu. Skúsim jebnut poobede do mm cez trezor a tak poslať.
Včelkamára
02.12.2024 08:26
Já včera naky drobky co sem měl prodal všechny na 1.9.... na 0.6 nakoupím znovu 😃
Hansss
02.12.2024 09:02
↩
@Dřevo
XRP by teď mohlo jít na short.
👌 právě dnes ráno jsem si říkal, že bych se měl zeptat na xrp a adu. Zda nahodou na nich nějaké "rozumné" defi existuje, (já nedohledal nic), ale nakonec jsem myšlenku stáhl zpět s tím, že tato skupina je silně založená na eth a cosmos svět. Že ada a xrp nikdo nesleduje, nezná. Že by jen přece, sleduješ, nebo to bereš čistě skrz předchozí růst?
Dřevo
02.12.2024 09:04
Čistě z pohledu silného růstu, který jednou skončí. Postupné lehoučké shortování.
Miloš
02.12.2024 11:31
↩
@Hansss
👌 právě dnes ráno jsem si říkal, že bych se měl zeptat na xrp a adu. Zda nahodou na nich nějaké "rozumné" defi existuje, (já nedohledal nic), ale nakonec jsem myšlenku stáhl zpět s tím, že tato skupina je silně založená na eth a cosmos svět. Že ada a xrp nikdo nesleduje, nezná. Že by jen přece, sleduješ, nebo to bereš čistě skrz předchozí růst?
Tady ti k ADĚ nikdo nic neřekne přesně z důvodů které jsi popsal. Jsem na Cardano eko asi čtyři roky, jsem členem dvou komunit. Z DEFI můžeš využívat delegace, staking, poskytování likvidity, práci s kolaterálem. Predikce ceny ADY je ošemetná věc ale dosažení ATH se bere jako minimum, spíš všichni očekávají 5-6 USD, pokud se něco nezhatí. Protokoly a sexy na Cardanu: Indigo, Minswap, Liquid, Sundaeswap a mnoho dalších. XRP neznám
Hansss
02.12.2024 11:49
Díky, mrknu co se tam dá a co ne, zda na nich likvidita, zvýšil se počet uživatelů... nebo jen suchá koupě Ady. Jeho cena mě nezajímá, nejsem ten, co jen nakoupí a věnuje se jiným věcem. Mj. pamatuji tu dobu, když byla zalistovaná na Coinbase a stála 3. Mnoho hlasů křičelo do světa, že pod 1 už nikdy. A šup, zpět dolů. Cardano army se tak musela značně rozplynout. Ale co já vím. Už nyní ta cena je pro mě nepochopitelná, ale to se můžeme bavit i o xrp a meme v poslední době, nft v minulosti...... mrknu na to více, zda je tam pro mě něco smysluplné, respektive zisk vs riziko. Diky moc
Gali
02.12.2024 14:02
↩
@Včelkamára
Já včera naky drobky co sem měl prodal všechny na 1.9.... na 0.6 nakoupím znovu 😃
A kde si ich mal ? Ja neiem z trezoru poslat xrp prec. Vkuse nejaka chyba.
Včelkamára
02.12.2024 14:40
↩
@Gali
A kde si ich mal ? Ja neiem z trezoru poslat xrp prec. Vkuse nejaka chyba.
Neco na root network a neco na mobilní walletce xumm
Posílal sem to pak na mexc. Normálně vygeneroval adresu s memo a poslal. Pohoda