# pokec
184715 zpráv • strana 180/1848
Kosa Fatty.io 22.11.2024 07:33
S tim vystupem do fiatu…. Udelejte si radsi na to solo banku/ucet
Kdyby nekomu hrablo a zablokoval vam ucet, at to neni ucet kam vam chodi vyplata, kde mate splatky atd….
A tim nastava druha otazka, ktera banka je nejvic krypto-friendly?
Airbank uz odesla od Raifky, takze ta by ted mela byt cool….
Ponke 22.11.2024 07:41
❤️ 1
Tohle ath uz mi uznate?
😁
Petr Langr 22.11.2024 08:25
@Arnold Rimmer Hele ale jinak ten vexl se mi jeví jako relativně bezpečné řešení pro obě strany. Pokud tam netočíš trvale miliony a potřebuješ prostě v bullu vzít zisk, třeba půl míče a postupně rozprodáváš stable. Co vy si o tom myslíte?
resil bych vzdy podle objemu...
JUDr. Inkognito 22.11.2024 08:36
@Kosa Fatty.io A jak to bylo u vas se snehem, kdyz topovala Polka prosim?
Polka? ty sleduju jen v létě při opalování u bazénu. Jiná Polka není pro mě vůbec relevantní 😆
😂 2
Gali 22.11.2024 09:28
@Arnold Rimmer Hele ale jinak ten vexl se mi jeví jako relativně bezpečné řešení pro obě strany. Pokud tam netočíš trvale miliony a potřebuješ prostě v bullu vzít zisk, třeba půl míče a postupně rozprodáváš stable. Co vy si o tom myslíte?
Tak vexl alebo vies vybrať tuším do 23k ci koľko u vás proste BTCmatu alebo z toho kde noviny predávajú . Anonymne len simku tesco a email s von ti treba 🙂
x.cool 22.11.2024 09:59
U me to je zatim tak ze to budu nechavat v cripte ... ale prilepsit si nejakou cripto kartou a obcas udelat nejakej nakup. Tomu bych se nebranil . Verim ze to nejak dohledavat je asi hodne slozity a pokud nebudu dela hodne velke nakupy tak si me financak snad nevsimne ...
teda nevim jaky maj nastroje na to 🤷‍♂️ ale snad tohle resit nebudou
Arnold Rimmer 22.11.2024 11:12
Btw. nemáme tady někoho z finančáku 😀?
👀 1 😂 1
Gali 22.11.2024 11:22
@Arnold Rimmer Btw. nemáme tady někoho z finančáku 😀?
Ak áno, tak sa asi neprizná haha 🙂
😆 1
Arnold Rimmer 22.11.2024 12:54
@Gali Ak áno, tak sa asi neprizná haha 🙂
Však može, nič mu nezrobíme 😀
Já věděl, že tě mám držet 😀😀😀.
Ale už se těším, až se tě zbavím. Hned jak to půjde, půjdeš tak za 2 USD do světa 😀
(upraveno)
Matony 22.11.2024 14:38
@Kosa Fatty.io Kdyby nekomu hrablo a zablokoval vam ucet, at to neni ucet kam vam chodi vyplata, kde mate splatky atd….
Airbank, jsem tam od začátku u nich a nikdy nepatřila pod raifku. Patřila pod PPF. Právě z raifky jsem přecházel s hypotékou. Něco co je spojeno s raifkou bych se ani klackem nedotknul. Ale možná mě něco v průběhu uniklo.
x.cool 22.11.2024 15:40
@Arnold Rimmer Však može, nič mu nezrobíme 😀
Presne nic nedelama to by spis sel do roomky vexl 😂😂
Miloš 22.11.2024 16:23
@Arnold Rimmer Já věděl, že tě mám držet 😀😀😀.
Kolik máš ADY?
Arnold Rimmer 22.11.2024 16:47
@Miloš Kolik máš ADY?
Nic moc, asi 700
👍 1
Ale už jsem z toho nějaký tisíc výtah minulý Bull a tohle bude jistě příjemný bonus 😀
Gali 22.11.2024 16:55
@Arnold Rimmer Ale už se těším, až se tě zbavím. Hned jak to půjde, půjdeš tak za 2 USD do světa 😀
Za 2 by bola parada 🙂
👍 1
Hansss 22.11.2024 16:58
Ada🤦 jedna z těch věcí, co pro mě mrtvá . Těch slibů co bylo od Hoskinsona. Cardano mi znechutil. Byl jsem rád, když jsem jej prodal a šel jsem o dům dál. A už je zpátky na dolaru.
Ale když vidím i XRP na 1.5 dolaru, jdu si raději nalít něco dobrého, zalézt do koutu a mlčet.
Kosa Fatty.io 22.11.2024 17:01
@Matony Airbank, jsem tam od začátku u nich a nikdy nepatřila pod raifku. Patřila pod PPF. Právě z raifky jsem přecházel s hypotékou. Něco co je spojeno s raifkou bych se ani klackem nedotknul. Ale možná mě něco v průběhu uniklo.
Pravda… byla pod PPF. Raifka tam hrala jinou roli

“AirBank od roku 2021 využívala pro odbavení takových plateb do zahraničí „korespondenční“ banku, konkrétně se jednalo o rakouskou Raiffeisen Bank International. Jenže ta považuje kryptoměny za rizikové a platby začala blokovat. Přes AirBank tedy převody na kryptoburzy, na nichž se nakupují kryptoměny za eura, realizovat nešlo. To se se systémem Target2 mění.”
Arnold Rimmer 22.11.2024 17:11
@Hansss Ada🤦 jedna z těch věcí, co pro mě mrtvá . Těch slibů co bylo od Hoskinsona. Cardano mi znechutil. Byl jsem rád, když jsem jej prodal a šel jsem o dům dál. A už je zpátky na dolaru.
Neprodal jsem vše když to bylo na 3 USD, tisícovka mi zůstala. Tři týdny zpět jsem byl rozhodnutý toho zbavit, nakonec jsem si řekl, že na tom jsem dost v plusu a že to můžu prodávat po 200-300 kusech postupně, že mě nic netlačí. No ještě, že jsem to neodpálil vše. Sice jen 700 USD navíc, ale potěší 😀
👍 1
Hansss 22.11.2024 17:25
Jj, tomu rozumím. A nebylo to vůči Tobě myšleno, ale obecně. Úplně jsem Cardano přestal sledovat. A teď jej vidím na dolaru zpět.
👍 1
Arnold Rimmer 22.11.2024 17:26
A co taková Luna (Lunc). Máte někdo z recese? Z toho už je meme, ne? To by se mohlo taky chytnout na dolar 😀
Na tom tady taky zahoralo dost lidí...
Gali 22.11.2024 17:29
Všetky tieto chuťovky ako ADA , XRP, DOT a Matíc samozrejme mám a držím 🙂
JUDr. Inkognito 22.11.2024 18:44
@Arnold Rimmer A co taková Luna (Lunc). Máte někdo z recese? Z toho už je meme, ne? To by se mohlo taky chytnout na dolar 😀
Lunu si už moc lidí pamatovat nebude a ti co si jí pamatují tak ji nakupovat nebudou. A podle mě nezaujme nově příchozí takže nebude mít potenciál růstu.
Gali 22.11.2024 19:10
Další break 🙂
Tomassino 22.11.2024 20:02
serte na btc, atom to pěkně hulí
👍 1
o secretu nemluvě 🙂
Kosa Fatty.io 22.11.2024 20:36
@Tomassino serte na btc, atom to pěkně hulí
Atom prekvapil… a to jsem ho chtel prelit do ETH 😂🤣😂🤣uf uf
Kosa Fatty.io 22.11.2024 20:38
@Tomassino o secretu nemluvě 🙂
Cepelka musi mit orgáč
Beeman 4.0. 23.11.2024 16:31
Alty se rozjizdeji vytáhnete boby.🤩
ada:951675374654353469 1 🚀 1 🤣 2
pink&deviant 23.11.2024 20:56
Hlavne eth 🥺 sice ho nedrzim , ale ked vidim tu iracionalitu v trhu tak je to blbe no.
Arnold Rimmer 23.11.2024 21:37
Cosmos eko jede dobře.
Uvidíme kde bude ten zádrhel, jestli to, že to nepokoří 100K nebo v pondělí pojedeme dále
x.cool 24.11.2024 06:50
Jj krasne se na to koukam
Arnold Rimmer 24.11.2024 07:48
Něco jsem už prodal, jsem v dalším unstake aktuálně a postupně půjde Cosmos celý do pryč. Nechám jen bagy na airdropy. 11 Atom, 11 Tia apod. na hraní 😀. V portfoliu chci mít nově jen dva coiny a to BTC a ETH. Tak ať to můžu mít totálně na parku, jednoduše to sledovat a starostí jen s nákupem/prodejem a ne ta jebačka na cosmosu, neustále přelívání, claimování a ty kokotiny kolem 😀. Ze začátku to bylo fajn, ale teď mě to pěkně sere a jebu na to, všecko prodám a teď je nejlepší chvíle.
😁 1
x.cool 24.11.2024 07:57
@Arnold Rimmer Něco jsem už prodal, jsem v dalším unstake aktuálně a postupně půjde Cosmos celý do pryč. Nechám jen bagy na airdropy. 11 Atom, 11 Tia apod. na hraní 😀. V portfoliu chci mít nově jen dva coiny a to BTC a ETH. Tak ať to můžu mít totálně na parku, jednoduše to sledovat a starostí jen s nákupem/prodejem a ne ta jebačka na cosmosu, neustále přelívání, claimování a ty kokotiny kolem 😀. Ze začátku to bylo fajn, ale teď mě to pěkně sere a jebu na to, všecko prodám a teď je nejlepší chvíle.
11 Atomu , 11 Tia na airdropy 😁 to by si asi nesplnil .. to je malo si myslim
Arnold Rimmer 24.11.2024 07:58
Víc toho držet prostě nebudu 😀. Co pamatuju, tak ty dobré dropy většinou ten počet moc neřešili. TIA například.
x.cool 24.11.2024 08:05
@Arnold Rimmer Víc toho držet prostě nebudu 😀. Co pamatuju, tak ty dobré dropy většinou ten počet moc neřešili. TIA například.
Nojo to byl prvni drop na Tia ale pak ty ostatni to uz resili a docela dost
Vzdyt by te to ani nebavilo se jen na to koukat a nic nedelat. 😁
Takhle aspon neco delas s kryptem a cejtis se dulezite 😂
Arnold Rimmer 24.11.2024 08:17
@x.cool Nojo to byl prvni drop na Tia ale pak ty ostatni to uz resili a docela dost
Vzdyt by te to ani nebavilo se jen na to koukat a nic nedelat. 😁
Takhle aspon neco delas s kryptem a cejtis se dulezite 😂
Aktuálně se chci cítit jako absolutní nicka 😀. Případně to jde vždy preswapowat zpět 😀
Willy 24.11.2024 09:11
@Arnold Rimmer Něco jsem už prodal, jsem v dalším unstake aktuálně a postupně půjde Cosmos celý do pryč. Nechám jen bagy na airdropy. 11 Atom, 11 Tia apod. na hraní 😀. V portfoliu chci mít nově jen dva coiny a to BTC a ETH. Tak ať to můžu mít totálně na parku, jednoduše to sledovat a starostí jen s nákupem/prodejem a ne ta jebačka na cosmosu, neustále přelívání, claimování a ty kokotiny kolem 😀. Ze začátku to bylo fajn, ale teď mě to pěkně sere a jebu na to, všecko prodám a teď je nejlepší chvíle.
nakej odhad kam pujde atom ? realne to vidim na 12-13max
Arnold Rimmer 24.11.2024 10:48
@Willy nakej odhad kam pujde atom ? realne to vidim na 12-13max
Klidně na 40 usd. Visím s limitkou na Binance, zatím 6,4 stop a 6,1 limit. Dnes to musím posunout nahoru a hodlám v tom pokračovat 😀💪
x.cool 24.11.2024 12:34
@Arnold Rimmer Aktuálně se chci cítit jako absolutní nicka 😀. Případně to jde vždy preswapowat zpět 😀
Nicka 😂 no joo jak jinak vzdyt ses Arnold Rimmer 😂😂
JanHonza 24.11.2024 17:39
Čau, dnes jsem dostal typ na BET token (BetFin). Znáte to někdo?
👀 1
pink&deviant 24.11.2024 17:41
To bude nejaká fínska stavkovka 😁
Kosa Fatty.io 24.11.2024 18:45
Je to decentralizovane kasino
Stakujes token a hrnes tam lidi pres affilate odkaz … pak mas 7% z toho co tam ti pod tebou vlozi
(upraveno)
Marketing rozjedou za pul roku
(upraveno)
Cil je hitnout 2 miliardy a pak spustit svetovou loterii
Na pozadi je chainlink, takze casino ciste nahodne
Ale borec rekne: hlavne nehrajte
Jen nahanejte lidi pres affilate 😂🤣 a stakujte
Uprimne nevim co si o tom myslet
Tomassino 24.11.2024 19:34
viděl bych v tom inside info, že nemůžeš vyhrát 😄
Dřevo 24.11.2024 22:06
Potřeboval bych poradit. Realizovat zisky je sice hezký, ale není moc z čeho. Půjdeme teď více dolů nebo rupneme těch 100k a do d můn ?
🤣 1
JUDr. Inkognito 24.11.2024 22:27
@Dřevo Potřeboval bych poradit. Realizovat zisky je sice hezký, ale není moc z čeho. Půjdeme teď více dolů nebo rupneme těch 100k a do d můn ?
Jo tak to neví nikdo. Nějaká velká burza si může trh krátkodobě zmanipulovat podle její potřeby ale my to nevíme.
To že se držíme u 100k a nešli jsme výrazně dolů pro mě znaená že je větší šance jít ještě chvíli nahoru... ale kdo ví 😄
JUDr. Inkognito 24.11.2024 22:32
a větší likvodace (větší likvodita je spíše nahoře). Když půjdeme o 1000USD nahoru na 99500USD tak bude zlikvidována 1MLD USD, tak by se mohly burzy zase trochu nažrat 🙂
Plastex 25.11.2024 03:50
Osobne me docela prekvapuje to ze se to u tech 100k total nevyblilo, nerikam ze to neprekoname, ale korekci klidne nekam k 70k bych ocekaval, ted ocekavam spis to ze se pomalicku udolame a koreknce prijde az nekde nad hranici 100k a nedivil bych se kdyby to bylo az nekde klidne u 120k. Jednoduse hlavne pro to protoze az se to prorve nahoru tak to bude udalost roku a retail to tam zacne sypat ve velkym aby jim neujel vlak 🙂
JUDr. Inkognito 25.11.2024 06:59
Nevyblilo se to protože byla luxusní půlroční korekce mezi 60a70k kde se bral zisk z 20k nebo lidi zamčení z minulého topu zde utíkaly. Prostě většina co chtěla prodat prodala a zbytek dokoupil.
Nyní se jede nový cyklus od těchto úrovni kde mezi 105-120k budou první vybírat 100% zisky.
danko2002 25.11.2024 09:11
@JUDr. Inkognito Nevyblilo se to protože byla luxusní půlroční korekce mezi 60a70k kde se bral zisk z 20k nebo lidi zamčení z minulého topu zde utíkaly. Prostě většina co chtěla prodat prodala a zbytek dokoupil.
Nyní se jede nový cyklus od těchto úrovni kde mezi 105-120k budou první vybírat 100% zisky.
Rozumne povedané.
Plastex 25.11.2024 09:57
@JUDr. Inkognito Nevyblilo se to protože byla luxusní půlroční korekce mezi 60a70k kde se bral zisk z 20k nebo lidi zamčení z minulého topu zde utíkaly. Prostě většina co chtěla prodat prodala a zbytek dokoupil.
Nyní se jede nový cyklus od těchto úrovni kde mezi 105-120k budou první vybírat 100% zisky.
Psychologicka hranice je psychologická hranice 🙂
(upraveno)
Barrack Odbahna 25.11.2024 10:14
@JUDr. Inkognito Nevyblilo se to protože byla luxusní půlroční korekce mezi 60a70k kde se bral zisk z 20k nebo lidi zamčení z minulého topu zde utíkaly. Prostě většina co chtěla prodat prodala a zbytek dokoupil.
Nyní se jede nový cyklus od těchto úrovni kde mezi 105-120k budou první vybírat 100% zisky.
so smart
Ondřej 25.11.2024 12:07
@Dřevo Potřeboval bych poradit. Realizovat zisky je sice hezký, ale není moc z čeho. Půjdeme teď více dolů nebo rupneme těch 100k a do d můn ?
Adam Kracik, říká duben, květen.😅😁
Plastex 25.11.2024 13:03
Nevite nekdo o nejakem checkeru portfolia ktery by byl schopny sledovat treba kombinaci cosmosu, solany, evm, ronin atd? Debank umi jen evm, sice vsechny ale chybi mi tam prave ty neEVM 🙂
Ondřej 25.11.2024 13:42
@Plastex Nevite nekdo o nejakem checkeru portfolia ktery by byl schopny sledovat treba kombinaci cosmosu, solany, evm, ronin atd? Debank umi jen evm, sice vsechny ale chybi mi tam prave ty neEVM 🙂
Coingecko? 😄
👌 1
allx 25.11.2024 14:29
Ahoj, ak hľadáte do ptf ešte niečo z AI, tak slušný zoznam je tu: 👇🏻
https://x.com/S4mmyEth/status/1860702235572736448?t=DQk_IrAw3fCwuWGtvM83mQ&s=09
Plastex 25.11.2024 18:39
@Ondřej Coingecko? 😄
Myslim checkeru kde nemusis zadavat svoje pohyby, neco jsko debank.
Plastex 25.11.2024 21:08
Nikdo nic jo?
Včelkamára 25.11.2024 21:10
Zapper nebo zerion neumí?
Matony 25.11.2024 21:17
@Plastex Nikdo nic jo?
Nevím nezkoušel jsem,viděl jen z letadla . Coinstats nabízí mnoho kojnu, solcu, polku a další
Plastex 25.11.2024 21:18
@Včelkamára Zapper nebo zerion neumí?
ChatGPT rika ze obe umi jen EVM 🙂
Plastex 25.11.2024 21:18
@Matony Nevím nezkoušel jsem,viděl jen z letadla . Coinstats nabízí mnoho kojnu, solcu, polku a další
Kouknu 🙂
Plastex 25.11.2024 21:20
@Matony Nevím nezkoušel jsem,viděl jen z letadla . Coinstats nabízí mnoho kojnu, solcu, polku a další
To vypada dost dobre, diky
Kosa Fatty.io 26.11.2024 05:57
Alty celkem drzi
💪
👍 1
Dřevo 26.11.2024 06:27
Přemýšlím nad investicí do Grass. Máte na to někdo stejný pohled?
JUDr. Inkognito 26.11.2024 07:06
@Dřevo Přemýšlím nad investicí do Grass. Máte na to někdo stejný pohled?
Nemohu mít žádný pohled když jsi nám neřekl co tě na něm zaujalo.
Někdo ti ho doporučil, nebo se tam čekají nějaké vývojové novinky, vidíš na grafu nějaký bullish patern?
Proč zrovna Grass a ne chainlink nebo magnet?
Včelkamára 26.11.2024 11:54
Tak co, zase si hezky všechny ty unstaky zrušíme ne? 🤣
Martin11 26.11.2024 13:11
Furt to růst nemůže 😀
Ponke 26.11.2024 13:18
Muze <:sorry:767989709946748939>
Plastex 26.11.2024 13:43
Musi
hamakar 26.11.2024 14:01
Trh dává čas retailu, aby si vyřídil hypotéky 👍
hamakar 26.11.2024 14:03
@JUDr. Inkognito Nemohu mít žádný pohled když jsi nám neřekl co tě na něm zaujalo.
Někdo ti ho doporučil, nebo se tam čekají nějaké vývojové novinky, vidíš na grafu nějaký bullish patern?
Proč zrovna Grass a ne chainlink nebo magnet?
Chainlinku fandím, ale myslíte, že to bude téma tohohle bullu? Stejně jako fandím privacy na blockchainu, ale ještě tak 1-2 bully to skoro nikdo řešit nebude.
Kosa Fatty.io 27.11.2024 05:36
Tornado cash slavi navrat?
Ondřej 27.11.2024 07:51
@Kosa Fatty.io Tornado cash slavi navrat?
Doufám, že jo 😄
Ondřej 27.11.2024 10:54
Slušná pumpa 😄
Hansss 27.11.2024 11:11
Jj slušná a přemýšlím, zda a kam to může po obědě ještě jít. Popravdě ani nevím a nezkoumal jsem více- jaký přínos pro držitele ten token má + dále - jedna věc jsou nezákonné sankce, ale druhá činěnné kroky proti takovým poskytovaným službám.
(upraveno)
A když se dívám na ten prudký nárůst v krátkém časovém období, nepřipadá mi to jako pumpa vícero subjektů, ale spíše jako spekulace