JUDr. Inkognito
14.11.2024 08:52
↩
@Ponke
Mam zaplaceno a nevidim <:sorry:767989709946748939>
kracík nemá zaplaceno
Ponke
14.11.2024 09:57
Aha tak to je blby <:sorry:767989709946748939>
eddiebong
14.11.2024 18:42
YO YO YO Mr. White. New analysis is out, bitch!
🥰 2
🥳 7
bumelak
14.11.2024 19:31
takže konec bullu a jdeme dva roky do medvěda😏
Včelkamára
14.11.2024 22:09
Gali
14.11.2024 22:45
Trump má asi naložené v crypte 🙂 alebo ho jeho najlepsi kamoš tlači 🙂 Muskito
JUDr. Inkognito
15.11.2024 17:13
Průzkum:
na koho by jste si vsadili?
Tyson vs Paul ?
na koho by jste si vsadili?
Tyson vs Paul ?
🇵 6
🇹 3
Barrack Odbahna
15.11.2024 17:14
yes, dneska sa podívu
x.cool
15.11.2024 17:19
↩
@Barrack Odbahna
yes, dneska sa podívu
Ten kdo si plati netflix tak to ma zdarma a nebo se nejak priplaci ??
Barrack Odbahna
15.11.2024 17:26
↩
@x.cool
Ten kdo si plati netflix tak to ma zdarma a nebo se nejak priplaci ??
zdarma
👍 1
Gali
15.11.2024 17:47
↩
@JUDr. Inkognito
Průzkum:
na koho by jste si vsadili?
Tyson vs Paul ?
na koho by jste si vsadili?
Tyson vs Paul ?
Tyson, ale podľa mna to je dohodnúť proste ke to show no
JUDr. Inkognito
15.11.2024 18:04
↩
@Gali
Tyson, ale podľa mna to je dohodnúť proste ke to show no
no je to show asi nikdo z nich nemá potřebu bojovat na smrt... oba za to mají pěkné prachy jen za vstup
Gali
15.11.2024 18:10
↩
@JUDr. Inkognito
no je to show asi nikdo z nich nemá potřebu bojovat na smrt... oba za to mají pěkné prachy jen za vstup
Jj to hej ale aj tak no. Tyson 10 mega a Paul 20 .
JUDr. Inkognito
15.11.2024 18:51
↩
@Gali
Jj to hej ale aj tak no. Tyson 10 mega a Paul 20 .
20 a 40mega dokonce
jak to je v boxu může to být remíza nebo nějak výhra na body? když ani jeden nepadne?
Gali
15.11.2024 18:54
No to je dosť . Môže na body byt nerozhodne no.
zander7252
15.11.2024 20:41
↩
@JUDr. Inkognito
20 a 40mega dokonce
V klasickém zápase podle pravidel máš rozhodčího v ringu a pak bodové rozhodčí, kteří bodují každé kolo zvlášť, klidně se stane, že někteří rozhodčí přisoudí výhru v jednom kole v jednomu a jiní druhému. Takže z toho vznikají ty takzvané ukradené výhry. Když jsi frajer, máš dát KO. V tomhle zápase máš navíc upravená pravidla, nestandartní délka kol, jiná váha rukavic, apod. Klidně to může být cinklej zápas, kdy si hoši domluvili remízu. Když jsem viděl zápasy tohodle hajzlíka s jinými veterány tak to na mě tak působilo.
Kosa Fatty.io
16.11.2024 12:25
Jak se to stalo?
Kamos ted taky prisel o 8 ETH no
danko2002
16.11.2024 12:35
↩
@Kosa Fatty.io
Kamos ted taky prisel o 8 ETH no
Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
Kosa Fatty.io
16.11.2024 12:43
↩
@danko2002
Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
Aha lol
Gali
16.11.2024 12:43
↩
@Kosa Fatty.io
Kamos ted taky prisel o 8 ETH no
Ako ?
Kosa Fatty.io
16.11.2024 12:43
↩
@Gali
Ako ?
Potvrdil kontrakt… a do par sekund bylo vse pryc
Gali
16.11.2024 12:43
↩
@danko2002
Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
Ty vole to je brutal no. A to kde ho mal že ho ukázal ?
Gali
16.11.2024 12:45
↩
@Kosa Fatty.io
Potvrdil kontrakt… a do par sekund bylo vse pryc
Jj ja už ani nechcem kvôli tomu žiadne airdropy alebo niečo s aniekde pripájať a s ETH nič robiť proste je to ne ledgeri a tam to čaká už presun na burzu a predaj . Smaozrejme nie vsekto naraz ale po častiach pre istotu 🙂
Kosa Fatty.io
16.11.2024 13:19
<@1075165235498991646> letíte pane 🙂
Ponke
16.11.2024 13:20
Yesss a beru zisky 30% prodano uz
Kosa Fatty.io
16.11.2024 13:20
↩
@Ponke
Yesss a beru zisky 30% prodano uz
Uz? 😮
Ponke
16.11.2024 13:20
60% a vic staci. Nemusim nenazrany
Pulku prodam do 100% zisku
A druhou pulku si necham na dalsich 100%
Dokupuju inj, near a hlavne eth kvuli pomeru k btc
Kdyz nestihnu v bullu vystoupit, tak chci cekat na dalsi bull v eth a ne v opici a pepe <:yes:767989820818849834>
Pepe jsem bral 100% <:yes:767989820818849834>
Inj bych cekal vetsi pumpy tak snad to prijde
Nekdo tady neco ted kupuje? Nebo vsichni vystupujou?
Gali
16.11.2024 14:01
↩
@Ponke
Kdyz nestihnu v bullu vystoupit, tak chci cekat na dalsi bull v eth a ne v opici a pepe <:yes:767989820818849834>
Správne . Nekupujem noc už len čakám kedy ci predám . Inj sa musíme spýtať <@796869384483897356> ako to vidi nejaký približný výstup reálne ?
Ondřej
16.11.2024 14:01
↩
@Ponke
Nekdo tady neco ted kupuje? Nebo vsichni vystupujou?
Ja porad nakupuju RON😅
😂 1
Gali
16.11.2024 14:01
↩
@Ondřej
(attachment)
Ale to dajak kktina nie ? Najskôr fake proste. Prečo by tam mal tal seed vystavený ?
Ondřej
16.11.2024 14:51
Bud je to retard nebo fejk🤷♂️
Ondřej
16.11.2024 14:53
↩
@Gali
Správne . Nekupujem noc už len čakám kedy ci predám . Inj sa musíme spýtať <@796869384483897356> ako to vidi nejaký približný výstup reálne ?
Neni ještě brzo na výstupy? Nebo teď čekate, že to bude padat?
Gali
16.11.2024 14:56
↩
@Ondřej
Neni ještě brzo na výstupy? Nebo teď čekate, že to bude padat?
Ešte nevystupujem , len som prípravný ´, z BTC som uz 50% vybral ostane čakám čo bude.
danko2002
16.11.2024 17:38
↩
@Gali
Ale to dajak kktina nie ? Najskôr fake proste. Prečo by tam mal tal seed vystavený ?
Neuvedomíš si to a svojou vlastnou blbosťou prídeš o krypto…
Keď máš otvorený prehliadač veľakrát si ani nevšimneš alebo neuvedomíš čo máš na ploche, jeho chyba bola, že išiel live…
Keď máš otvorený prehliadač veľakrát si ani nevšimneš alebo neuvedomíš čo máš na ploche, jeho chyba bola, že išiel live…
Gali
16.11.2024 17:50
↩
@danko2002
Neuvedomíš si to a svojou vlastnou blbosťou prídeš o krypto…
Keď máš otvorený prehliadač veľakrát si ani nevšimneš alebo neuvedomíš čo máš na ploche, jeho chyba bola, že išiel live…
Keď máš otvorený prehliadač veľakrát si ani nevšimneš alebo neuvedomíš čo máš na ploche, jeho chyba bola, že išiel live…
Pozerám že tam psiu že fake 🙂 ale aj tak nemáš dôvod mat tvorené súbor kde máš seed keď aj tak otváraš peňaženku.
JohnyG
16.11.2024 18:04
↩
@Ondřej
Ja porad nakupuju RON😅
Taktiež hromadim RON a čakam na poriadny bull. Nepredam kym eth nebude aspoň na 8000
👍 3
Ondřej
16.11.2024 18:53
↩
@JohnyG
Taktiež hromadim RON a čakam na poriadny bull. Nepredam kym eth nebude aspoň na 8000
Jj, ja taky, ted prijde V3, snizi se inflace a brzo se otevře Ronin všem.
🥳 1
Gali
16.11.2024 20:15
↩
@JohnyG
Taktiež hromadim RON a čakam na poriadny bull. Nepredam kym eth nebude aspoň na 8000
Ron mám toez ale stačí keď da 9 a pohodka 🙂
Ondřej
16.11.2024 21:39
↩
@Gali
Ron mám toez ale stačí keď da 9 a pohodka 🙂
Seš hodně konzervativni co se týče tohodle bull runu, jestli v něm jsme. Myslim si, že konzervativni je za mě 20$
💯 1
Ondřej
16.11.2024 21:42
↩
@Ondřej
Dávejte si bacha na seed!
Tak je to fake
Gali
16.11.2024 21:45
↩
@Ondřej
Seš hodně konzervativni co se týče tohodle bull runu, jestli v něm jsme. Myslim si, že konzervativni je za mě 20$
Ako, rad sa budem mýliť 🙂 Ale to by ronin v terajšom porovnani by musel byt na 26tom mieste.
🤣 1
JohnyG
16.11.2024 22:06
↩
@Gali
Ako, rad sa budem mýliť 🙂 Ale to by ronin v terajšom porovnani by musel byt na 26tom mieste.
Bud rad že je tam kde je. Aspoň ma veľke možnosti isť hore. Mne to pride že ho naschval stlačaju.
Keď vidiš čo sa tam všetko deje a google je jeden s validatorov. Tak je na mieste čakať veľke zisky a teraz akumulovať a veriť.
Keď vidiš čo sa tam všetko deje a google je jeden s validatorov. Tak je na mieste čakať veľke zisky a teraz akumulovať a veriť.
Gali
16.11.2024 22:19
↩
@JohnyG
Bud rad že je tam kde je. Aspoň ma veľke možnosti isť hore. Mne to pride že ho naschval stlačaju.
Keď vidiš čo sa tam všetko deje a google je jeden s validatorov. Tak je na mieste čakať veľke zisky a teraz akumulovať a veriť.
Keď vidiš čo sa tam všetko deje a google je jeden s validatorov. Tak je na mieste čakať veľke zisky a teraz akumulovať a veriť.
Pochybujem aby ho niekto naschval stlacal 🙂 ako deje sa tam hodne tak snáď to pôjdem ptom no 🙂
Ponke
17.11.2024 16:00
Ponke 🤑🤑🤑
Kosa Fatty.io
17.11.2024 16:05
↩
@Ponke
Ponke 🤑🤑🤑
Oj oj 😍😍
Speedy taky
🚀🚀
Gali
17.11.2024 16:49
↩
@Ponke
(attachment)
Predal si dačo ?
Ponke
17.11.2024 16:50
Prodal sem asi 30% postupne
Tohle drzim na tech 2,5 usd
😂
Az pujde dominance pod 45% se bude prodavat
JUDr. Inkognito
17.11.2024 17:18
Ponke buzerant skoro ATH 😅
🫡 1
JUDr. Inkognito
17.11.2024 17:20
↩
@Ponke
Az pujde dominance pod 45% se bude prodavat
no ta dominance by nemusela jít nad 61% mohla by se trochu zkorigovat :
Ponke
17.11.2024 17:30
Jojo doluuuu
Peky
18.11.2024 07:16
pro pamětníky, kdo si kupoval kolem 0,015-0,020🤣
Ponke
18.11.2024 07:51
To je co zase? Co to dela?
Jestli to teda v tomhle bullu jeste nekoho zajima
😂
pink&deviant
18.11.2024 12:18
Prosím ťa to je nejaký premenovaný projekt? Alebo to bola vždy Mantra?
pink&deviant
18.11.2024 13:00
Už som to obzrel
Peky
18.11.2024 14:27
měl jsem 100k kousků, celkem by se šikli 🙂
suve
18.11.2024 14:35
↩
@Peky
měl jsem 100k kousků, celkem by se šikli 🙂
Ja som mal iba okolo 10 000 🤑
Barrack Odbahna
18.11.2024 15:06
Víte někdo něco pls o projektu Ageeon (HFT trading) ? Je to asi scam, ale potřebuji to potvrdit 🤣
😂 2
🫰 1
Peky
18.11.2024 17:41
↩
@suve
Ja som mal iba okolo 10 000 🤑
Socko😂
FrantišeKKK
18.11.2024 17:51
Kdybyste nevěděli kam s penězi tak M5 Labs bude 28.11. spouštět presale nového projektu Runwago. 😃 Je to Run-To-Earn apka která bude funguvat jako každá jiná běžecká aplikace s tím, že si tam můžete vydělat tokeny běháním/chůzí.
kdyžtak tady odkaz na stránky a presale (je to zároveň ref) https://www.runwago.com/en?ref=7IHUNgwPqu
kdyžtak tady odkaz na stránky a presale (je to zároveň ref) https://www.runwago.com/en?ref=7IHUNgwPqu
👍 1
+ tam poběží zase airdrop kampaň na Zealy jako u Fatty, takže za jednoduché sdílení X postů, aktivitu na discordu atd.
Arnold Rimmer
18.11.2024 19:01
↩
@JUDr. Inkognito
(attachment)
Trochu do toho dělám. Můžu kouknout na kód co to veze. Každopádně je to Bulharský vůz 😀
Nicméně je to neizolovaná cisterna s plynnou fázi, tipl bych to na diesel asi.
Plastex
18.11.2024 20:33
↩
@Arnold Rimmer
Nicméně je to neizolovaná cisterna s plynnou fázi, tipl bych to na diesel asi.
Ano podle UN kodu je to nafta. 1202 nafta - 1203 benzin:-)
👍 1
Ponke
19.11.2024 04:02
Opica da dolar driv nez btc 100k? 🤑🤑🤑
👍 1
Poustnak
19.11.2024 05:37
↩
@Ponke
Opica da dolar driv nez btc 100k? 🤑🤑🤑
tak tomu bych se v šílených dobách vůbec nedivil. už je skoro na 20x 😄 😄 tole říct někomu kdo dělá dluhopisy tak si o tom bude myslet své 😄
Kosa Fatty.io
19.11.2024 05:39
↩
@Ponke
Opica da dolar driv nez btc 100k? 🤑🤑🤑
Bithumb listing
Kosa Fatty.io
19.11.2024 05:39
↩
@Poustnak
tak tomu bych se v šílených dobách vůbec nedivil. už je skoro na 20x 😄 😄 tole říct někomu kdo dělá dluhopisy tak si o tom bude myslet své 😄
Nahodou Ponke mamkrasnej graf…. Zadnej pump and dump… hezky stabilne nahoru
👍 1
Na $1 vyberu vklad
A pak cekam na listingy T1 😍😍
👍 1
x.cool
19.11.2024 07:01
Ze by <@1075165235498991646> mel konecne stesti a s tou opici vydelal balik 😁
🫡 1