# pokec
184722 zpráv • strana 183/1848
JUDr. Inkognito 14.11.2024 08:52
@Ponke Mam zaplaceno a nevidim <:sorry:767989709946748939>
kracík nemá zaplaceno
Ponke 14.11.2024 09:57
Aha tak to je blby <:sorry:767989709946748939>
eddiebong 14.11.2024 18:42
YO YO YO Mr. White. New analysis is out, bitch!
🥰 2 🥳 7
bumelak 14.11.2024 19:31
takže konec bullu a jdeme dva roky do medvěda😏
Gali 14.11.2024 22:45
Trump má asi naložené v crypte 🙂 alebo ho jeho najlepsi kamoš tlači 🙂 Muskito
JUDr. Inkognito 15.11.2024 17:13
Průzkum:
na koho by jste si vsadili?
Tyson vs Paul ?
🇵 6 🇹 3
Barrack Odbahna 15.11.2024 17:14
yes, dneska sa podívu
x.cool 15.11.2024 17:19
@Barrack Odbahna yes, dneska sa podívu
Ten kdo si plati netflix tak to ma zdarma a nebo se nejak priplaci ??
Barrack Odbahna 15.11.2024 17:26
@x.cool Ten kdo si plati netflix tak to ma zdarma a nebo se nejak priplaci ??
zdarma
👍 1
Gali 15.11.2024 17:47
@JUDr. Inkognito Průzkum:
na koho by jste si vsadili?
Tyson vs Paul ?
Tyson, ale podľa mna to je dohodnúť proste ke to show no
JUDr. Inkognito 15.11.2024 18:04
@Gali Tyson, ale podľa mna to je dohodnúť proste ke to show no
no je to show asi nikdo z nich nemá potřebu bojovat na smrt... oba za to mají pěkné prachy jen za vstup
Gali 15.11.2024 18:10
@JUDr. Inkognito no je to show asi nikdo z nich nemá potřebu bojovat na smrt... oba za to mají pěkné prachy jen za vstup
Jj to hej ale aj tak no. Tyson 10 mega a Paul 20 .
JUDr. Inkognito 15.11.2024 18:51
@Gali Jj to hej ale aj tak no. Tyson 10 mega a Paul 20 .
20 a 40mega dokonce
jak to je v boxu může to být remíza nebo nějak výhra na body? když ani jeden nepadne?
Gali 15.11.2024 18:54
No to je dosť . Môže na body byt nerozhodne no.
zander7252 15.11.2024 20:41
@JUDr. Inkognito 20 a 40mega dokonce
V klasickém zápase podle pravidel máš rozhodčího v ringu a pak bodové rozhodčí, kteří bodují každé kolo zvlášť, klidně se stane, že někteří rozhodčí přisoudí výhru v jednom kole v jednomu a jiní druhému. Takže z toho vznikají ty takzvané ukradené výhry. Když jsi frajer, máš dát KO. V tomhle zápase máš navíc upravená pravidla, nestandartní délka kol, jiná váha rukavic, apod. Klidně to může být cinklej zápas, kdy si hoši domluvili remízu. Když jsem viděl zápasy tohodle hajzlíka s jinými veterány tak to na mě tak působilo.
Ondřej 16.11.2024 12:03
Dávejte si bacha na seed!
Přišel o 100k
Kosa Fatty.io 16.11.2024 12:25
Jak se to stalo?
Kamos ted taky prisel o 8 ETH no
danko2002 16.11.2024 12:35
@Kosa Fatty.io Kamos ted taky prisel o 8 ETH no
Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
Kosa Fatty.io 16.11.2024 12:43
@danko2002 Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
Aha lol
Gali 16.11.2024 12:43
@Kosa Fatty.io Kamos ted taky prisel o 8 ETH no
Ako ?
Kosa Fatty.io 16.11.2024 12:43
@Gali Ako ?
Potvrdil kontrakt… a do par sekund bylo vse pryc
Gali 16.11.2024 12:43
@danko2002 Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
Ty vole to je brutal no. A to kde ho mal že ho ukázal ?
Gali 16.11.2024 12:45
@Kosa Fatty.io Potvrdil kontrakt… a do par sekund bylo vse pryc
Jj ja už ani nechcem kvôli tomu žiadne airdropy alebo niečo s aniekde pripájať a s ETH nič robiť proste je to ne ledgeri a tam to čaká už presun na burzu a predaj . Smaozrejme nie vsekto naraz ale po častiach pre istotu 🙂
Kosa Fatty.io 16.11.2024 13:19
<@1075165235498991646> letíte pane 🙂
Ponke 16.11.2024 13:20
Yesss a beru zisky 30% prodano uz
Kosa Fatty.io 16.11.2024 13:20
@Ponke Yesss a beru zisky 30% prodano uz
Uz? 😮
Ponke 16.11.2024 13:20
60% a vic staci. Nemusim nenazrany
Pulku prodam do 100% zisku
A druhou pulku si necham na dalsich 100%
Dokupuju inj, near a hlavne eth kvuli pomeru k btc
Kdyz nestihnu v bullu vystoupit, tak chci cekat na dalsi bull v eth a ne v opici a pepe <:yes:767989820818849834>
Pepe jsem bral 100% <:yes:767989820818849834>
Inj bych cekal vetsi pumpy tak snad to prijde
Nekdo tady neco ted kupuje? Nebo vsichni vystupujou?
Ondřej 16.11.2024 14:00
@danko2002 Ale ten naletel na scam, “kdežto” tento ukázal v live prenose svoj seed 🙂
🤣 1
V levem rohu mel seed😅🤡
Gali 16.11.2024 14:01
@Ponke Kdyz nestihnu v bullu vystoupit, tak chci cekat na dalsi bull v eth a ne v opici a pepe <:yes:767989820818849834>
Správne . Nekupujem noc už len čakám kedy ci predám . Inj sa musíme spýtať <@796869384483897356> ako to vidi nejaký približný výstup reálne ?
Ondřej 16.11.2024 14:01
@Ponke Nekdo tady neco ted kupuje? Nebo vsichni vystupujou?
Ja porad nakupuju RON😅
😂 1
Gali 16.11.2024 14:01
@Ondřej (attachment)
Ale to dajak kktina nie ? Najskôr fake proste. Prečo by tam mal tal seed vystavený ?
Ondřej 16.11.2024 14:51
Bud je to retard nebo fejk🤷‍♂️
Ondřej 16.11.2024 14:53
@Gali Správne . Nekupujem noc už len čakám kedy ci predám . Inj sa musíme spýtať <@796869384483897356> ako to vidi nejaký približný výstup reálne ?
Neni ještě brzo na výstupy? Nebo teď čekate, že to bude padat?
Gali 16.11.2024 14:56
@Ondřej Neni ještě brzo na výstupy? Nebo teď čekate, že to bude padat?
Ešte nevystupujem , len som prípravný ´, z BTC som uz 50% vybral ostane čakám čo bude.
danko2002 16.11.2024 17:38
@Gali Ale to dajak kktina nie ? Najskôr fake proste. Prečo by tam mal tal seed vystavený ?
Neuvedomíš si to a svojou vlastnou blbosťou prídeš o krypto…

Keď máš otvorený prehliadač veľakrát si ani nevšimneš alebo neuvedomíš čo máš na ploche, jeho chyba bola, že išiel live…
Gali 16.11.2024 17:50
@danko2002 Neuvedomíš si to a svojou vlastnou blbosťou prídeš o krypto…

Keď máš otvorený prehliadač veľakrát si ani nevšimneš alebo neuvedomíš čo máš na ploche, jeho chyba bola, že išiel live…
Pozerám že tam psiu že fake 🙂 ale aj tak nemáš dôvod mat tvorené súbor kde máš seed keď aj tak otváraš peňaženku.
JohnyG 16.11.2024 18:04
@Ondřej Ja porad nakupuju RON😅
Taktiež hromadim RON a čakam na poriadny bull. Nepredam kym eth nebude aspoň na 8000
👍 3
Ondřej 16.11.2024 18:53
@JohnyG Taktiež hromadim RON a čakam na poriadny bull. Nepredam kym eth nebude aspoň na 8000
Jj, ja taky, ted prijde V3, snizi se inflace a brzo se otevře Ronin všem.
🥳 1
Gali 16.11.2024 20:15
@JohnyG Taktiež hromadim RON a čakam na poriadny bull. Nepredam kym eth nebude aspoň na 8000
Ron mám toez ale stačí keď da 9 a pohodka 🙂
Ondřej 16.11.2024 21:39
@Gali Ron mám toez ale stačí keď da 9 a pohodka 🙂
Seš hodně konzervativni co se týče tohodle bull runu, jestli v něm jsme. Myslim si, že konzervativni je za mě 20$
💯 1
Ondřej 16.11.2024 21:42
@Ondřej Dávejte si bacha na seed!
Tak je to fake
Gali 16.11.2024 21:45
@Ondřej Seš hodně konzervativni co se týče tohodle bull runu, jestli v něm jsme. Myslim si, že konzervativni je za mě 20$
Ako, rad sa budem mýliť 🙂 Ale to by ronin v terajšom porovnani by musel byt na 26tom mieste.
🤣 1
JohnyG 16.11.2024 22:06
@Gali Ako, rad sa budem mýliť 🙂 Ale to by ronin v terajšom porovnani by musel byt na 26tom mieste.
Bud rad že je tam kde je. Aspoň ma veľke možnosti isť hore. Mne to pride že ho naschval stlačaju.
Keď vidiš čo sa tam všetko deje a google je jeden s validatorov. Tak je na mieste čakať veľke zisky a teraz akumulovať a veriť.
Gali 16.11.2024 22:19
@JohnyG Bud rad že je tam kde je. Aspoň ma veľke možnosti isť hore. Mne to pride že ho naschval stlačaju.
Keď vidiš čo sa tam všetko deje a google je jeden s validatorov. Tak je na mieste čakať veľke zisky a teraz akumulovať a veriť.
Pochybujem aby ho niekto naschval stlacal 🙂 ako deje sa tam hodne tak snáď to pôjdem ptom no 🙂
Ponke 17.11.2024 16:00
Ponke 🤑🤑🤑
Kosa Fatty.io 17.11.2024 16:05
@Ponke Ponke 🤑🤑🤑
Oj oj 😍😍
Speedy taky
🚀🚀
Ponke 17.11.2024 16:07
🫡
👌 1
Gali 17.11.2024 16:49
@Ponke (attachment)
Predal si dačo ?
Ponke 17.11.2024 16:50
Prodal sem asi 30% postupne
Tohle drzim na tech 2,5 usd
😂
Az pujde dominance pod 45% se bude prodavat
JUDr. Inkognito 17.11.2024 17:18
Ponke buzerant skoro ATH 😅
🫡 1
JUDr. Inkognito 17.11.2024 17:20
@Ponke Az pujde dominance pod 45% se bude prodavat
no ta dominance by nemusela jít nad 61% mohla by se trochu zkorigovat :
Ponke 17.11.2024 17:30
Jojo doluuuu
JUDr. Inkognito 18.11.2024 06:57
Nevíte zda je ta cisterna plná? A co popřípadě obsahuje?
Ponke 18.11.2024 06:59
Konecne normalni target
🔥 1
Peky 18.11.2024 07:16
pro pamětníky, kdo si kupoval kolem 0,015-0,020🤣
Ponke 18.11.2024 07:51
To je co zase? Co to dela?
Jestli to teda v tomhle bullu jeste nekoho zajima
😂
pink&deviant 18.11.2024 12:18
Prosím ťa to je nejaký premenovaný projekt? Alebo to bola vždy Mantra?
pink&deviant 18.11.2024 13:00
Už som to obzrel
Peky 18.11.2024 14:27
měl jsem 100k kousků, celkem by se šikli 🙂
suve 18.11.2024 14:35
@Peky měl jsem 100k kousků, celkem by se šikli 🙂
Ja som mal iba okolo 10 000 🤑
Barrack Odbahna 18.11.2024 15:06
Víte někdo něco pls o projektu Ageeon (HFT trading) ? Je to asi scam, ale potřebuji to potvrdit 🤣
😂 2 🫰 1
Peky 18.11.2024 17:41
@suve Ja som mal iba okolo 10 000 🤑
Socko😂
FrantišeKKK 18.11.2024 17:51
Kdybyste nevěděli kam s penězi tak M5 Labs bude 28.11. spouštět presale nového projektu Runwago. 😃 Je to Run-To-Earn apka která bude funguvat jako každá jiná běžecká aplikace s tím, že si tam můžete vydělat tokeny běháním/chůzí.
kdyžtak tady odkaz na stránky a presale (je to zároveň ref) https://www.runwago.com/en?ref=7IHUNgwPqu
👍 1
+ tam poběží zase airdrop kampaň na Zealy jako u Fatty, takže za jednoduché sdílení X postů, aktivitu na discordu atd.
Arnold Rimmer 18.11.2024 19:01
@JUDr. Inkognito (attachment)
Trochu do toho dělám. Můžu kouknout na kód co to veze. Každopádně je to Bulharský vůz 😀
Nicméně je to neizolovaná cisterna s plynnou fázi, tipl bych to na diesel asi.
Plastex 18.11.2024 20:33
@Arnold Rimmer Nicméně je to neizolovaná cisterna s plynnou fázi, tipl bych to na diesel asi.
Ano podle UN kodu je to nafta. 1202 nafta - 1203 benzin:-)
👍 1
Ponke 19.11.2024 04:02
Opica da dolar driv nez btc 100k? 🤑🤑🤑
👍 1
Poustnak 19.11.2024 05:37
@Ponke Opica da dolar driv nez btc 100k? 🤑🤑🤑
tak tomu bych se v šílených dobách vůbec nedivil. už je skoro na 20x 😄 😄 tole říct někomu kdo dělá dluhopisy tak si o tom bude myslet své 😄
Kosa Fatty.io 19.11.2024 05:39
@Ponke Opica da dolar driv nez btc 100k? 🤑🤑🤑
Bithumb listing
Kosa Fatty.io 19.11.2024 05:39
@Poustnak tak tomu bych se v šílených dobách vůbec nedivil. už je skoro na 20x 😄 😄 tole říct někomu kdo dělá dluhopisy tak si o tom bude myslet své 😄
Nahodou Ponke mamkrasnej graf…. Zadnej pump and dump… hezky stabilne nahoru
👍 1
Na $1 vyberu vklad
A pak cekam na listingy T1 😍😍
👍 1
x.cool 19.11.2024 07:01
Ze by <@1075165235498991646> mel konecne stesti a s tou opici vydelal balik 😁
🫡 1