Včelkamára
11.11.2024 20:13
právě že ještě ani není žádný fomo rozjetý.
Včelkamára
11.11.2024 20:13
↩
@Tomassino
si myslím, že jo, jestli se z etf hrnou prachy, přijde fomo, pohrnou se ještě víc, tak to lidi budou jebat do altů
jo no
nikde se o tom skoro nemluví (co se týče ČR s vyjímkou pár krypto webů)
i uklízečky u nás v práci si zatím o btc nepovídají, fomo nikde
#KhubicKcz
11.11.2024 20:16
↩
@Včelkamára
i uklízečky u nás v práci si zatím o btc nepovídají, fomo nikde
tak to se vlastně ještě nic neděje 🙂
🤣 1
Včelkamára
11.11.2024 20:17
↩
@#KhubicKcz
tak to se vlastně ještě nic neděje 🙂
právě 😄 minule se to řešilo všude
🤝 1
#KhubicKcz
11.11.2024 20:17
↩
@Včelkamára
právě 😄 minule se to řešilo všude
já měl pomalu strach otevřít ledničku doma aby nevyskočily bitkojny na mě 😄
JUDr. Inkognito
11.11.2024 20:18
kura hoší ale, s takovýma svícema se ta zastávka na 83k ani nekonala....
Tomassino
11.11.2024 20:18
je to nejúspěšnější ETF ever, to přijde..
Gali
11.11.2024 20:19
ATH
#KhubicKcz
11.11.2024 20:19
↩
@Gali
ATH
už to začíná být nuda jak je to co hodinu 😄
(upraveno)
Tomassino
11.11.2024 20:20
87.300
Gali
11.11.2024 20:22
Tu už som chcel zacat pomali predávať, ale začínam byt hamizny . Ale idem aspoň presunúť BTC na burzu. Ci ešte skoro ?
Včelkamára
11.11.2024 20:22
#KhubicKcz
11.11.2024 20:24
Ponke
11.11.2024 20:26
↩
@Gali
Tu už som chcel zacat pomali predávať, ale začínam byt hamizny . Ale idem aspoň presunúť BTC na burzu. Ci ešte skoro ?
Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
#KhubicKcz
11.11.2024 20:27
↩
@Ponke
Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
Ponke
11.11.2024 20:30
Takze hranice se posouva ze 150 na 250 🫡
👍 1
🤣 4
#KhubicKcz
11.11.2024 20:31
Gali
11.11.2024 20:47
↩
@Ponke
Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
No ok no.
Plastex
11.11.2024 20:54
↩
@Ponke
Takze hranice se posouva ze 150 na 250 🫡
Rikal kicom?
Ponke
11.11.2024 20:55
Jo
kovandaa | Fatty.io |
11.11.2024 21:04
↩
@Ponke
Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
Nebo zpátky na 60k 🙃
🔥 1
Ponke
11.11.2024 21:07
Nebo
pink&deviant
11.11.2024 21:12
↩
@Ponke
Nebo
Alty sa ešte ani nepohly len pumpli čo vyklesali, to môže ešte BTC utopiť.
pink&deviant
11.11.2024 21:15
↩
@JUDr. Inkognito
masakr jsou svíce na sračce Cronos. nevím zda by mě více děsily ty červené nebo mě děsí ty zelené toto je prostě moc.... nesmysl
Ja cronos nesledujem nieje to náhodou bývalé crypto.com? Ti mali reklamu v každej p. Myslím že mali koly reklamným kamp.. aj Fín. Problémy.
Ponke
11.11.2024 21:19
↩
@pink&deviant
Ja cronos nesledujem nieje to náhodou bývalé crypto.com? Ti mali reklamu v každej p. Myslím že mali koly reklamným kamp.. aj Fín. Problémy.
Ja to sledoval vic nez bych chtel. Je to crypto.com coin. Je to sponzor napr F1
pink&deviant
11.11.2024 21:26
Aj ufc a ine
Poustnak
11.11.2024 21:27
↩
@Ponke
Takze hranice se posouva ze 150 na 250 🫡
na 150K velkou část vyhážu.
Ponke
11.11.2024 21:28
88 lol
zander7252
11.11.2024 21:38
Musím přiznat, že jsem se cítil komfortněji v bearu při akumulaci. Taková větší jistota. Teď když vidím ty zelené svíce na btc, sice jsem se na to celou dobu těšil, ale ten stres aby člověk vystoupil nějak rozumně, zatím jsem se s tím nějak nesžil.
🤭 1
goat0212
11.11.2024 21:39
↩
@Petr Langr
(attachment)
Dobře ty, taky ji někde mám, ale zapomněl jsem kde
Petr Langr
11.11.2024 21:40
↩
@zander7252
Musím přiznat, že jsem se cítil komfortněji v bearu při akumulaci. Taková větší jistota. Teď když vidím ty zelené svíce na btc, sice jsem se na to celou dobu těšil, ale ten stres aby člověk vystoupil nějak rozumně, zatím jsem se s tím nějak nesžil.
DCA out..
👍 1
zander7252
11.11.2024 21:43
↩
@Petr Langr
DCA out..
Jasně, to chápu při větších pozicích. Já v tom mám jen pár set tisíc Kč, tak musím ten odprodej i nějak optimalizovat kvůli daním, abych tam neměl stovky položek po pár tisících.
👍 1
Tomassino
11.11.2024 21:46
↩
@JUDr. Inkognito
(attachment)
pěkná vypalovačka 😄
Petr Langr
11.11.2024 21:48
↩
@Tomassino
pěkná vypalovačka 😄
kluci to s CRO umi dobre.. 😄
Tomassino
11.11.2024 21:56
Ponke
11.11.2024 23:02
Ath ath
hamakar
11.11.2024 23:19
↩
@Ponke
(attachment)
Kolik do rána? 😄
Ponke
11.11.2024 23:22
No na 90 by se to melo zaseknout ne?
hamakar
11.11.2024 23:26
↩
@Ponke
No na 90 by se to melo zaseknout ne?
Rikal tu nekdo 190? 🤣 To je fuk, konecne je zase sranda.
🤣 1
Ponke
11.11.2024 23:31
Jo sranda to je.
hamakar
12.11.2024 06:50
NUPL je na 61.68 %
Gali
12.11.2024 07:02
↩
@hamakar
NUPL je na 61.68 %
No s to je ten zo včera čože dnešný bude ešte asi vyšší , možno sa aj blížime k miestam kam by som BTC niečo pustil
👍 1
2021 bol prvý top okooo 70-74 a druhý okolo 65% . Asi je predpoklad teraz to bude menej . Aj keď samozrejme všetci vidíme už 150k hahah ja časť už predávam aby som proste mal aj pokoj:)
👌 1
👍 1
Kosa Fatty.io
12.11.2024 08:12
Klid… jeste nespadla coinbase
Ondřej
12.11.2024 10:00
mám chut si pujcit jeste penize a narvat to do krypta.😂
😂 8
Ponke
12.11.2024 10:01
↩
@Ondřej
mám chut si pujcit jeste penize a narvat to do krypta.😂
To uz snad kazdy udelal ne?
JUDr. Inkognito
12.11.2024 10:22
ne ještě mi někde visí pár tisíc.. co mám nakoupit?
(upraveno)
allx
12.11.2024 11:49
Pekný článok o tom, čo sa deje s Ethereu/om 🤷
https://espresso.jlabsdigital.com/ethereums-great-depression/
(upraveno)
https://espresso.jlabsdigital.com/ethereums-great-depression/
Kosa Fatty.io
12.11.2024 13:02
↩
@allx
Pekný článok o tom, čo sa deje s Ethereu/om 🤷
https://espresso.jlabsdigital.com/ethereums-great-depression/
https://espresso.jlabsdigital.com/ethereums-great-depression/
Tak to se mi brutalne nechce cist. Ve ztratce tam rikaji co? Pujdeme na $20 000??
Ondřej
12.11.2024 15:02
↩
@Ponke
To uz snad kazdy udelal ne?
Ja jeste ne
AMwhatAM
12.11.2024 15:30
Ponke to je co zase za shit?
Ponke
12.11.2024 15:44
↩
@AMwhatAM
Ponke to je co zase za shit?
Hlavne to nekupuj. Opica z instagramu
Plastex
12.11.2024 17:23
↩
@Ponke
Hlavne to nekupuj. Opica z instagramu
Takhle by se ale ponke army chovat nemel 🙂 cely ponke na tebe spoleha 🙂
🤣 1
Včelkamára
12.11.2024 22:33
↩
@Plastex
Si klikar ja mam 3 karty a hadej ktery 😄
ted padla Rare. 💪
Včelkamára
12.11.2024 22:44
legendary bude asi hard
Včelkamára
12.11.2024 23:21
↩
@Tomassino
🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
<@744861727367102464> <@672035199441305600> <@801132399060451348> <@397625533283958787> 😉💪🥃🍻🍾
Peky
13.11.2024 06:03
hola, jak nejlépe dostat near z mynearwallet na etherwallet?
a nejrychleji😀
Peky
13.11.2024 07:42
tak jsem to vzal přes CEX
pink&deviant
13.11.2024 11:23
Prosím vás do akých skupín majú prístup členovia čo neplatíte členské, chcem tam niečo posunúť
pink&deviant
13.11.2024 13:44
Myslim túto našu skupinu kryptovlada ktoré roomky sú free?
hamakar
13.11.2024 13:46
↩
@pink&deviant
Myslim túto našu skupinu kryptovlada ktoré roomky sú free?
👍 1
Tomassino
13.11.2024 14:45
91k
Ponke
13.11.2024 15:45
92
Hansss
13.11.2024 16:22
No jo, krása, ale BTC v mém portfoliu je o velikosti 0 procent😁.
Ponke
13.11.2024 16:39
↩
@Hansss
No jo, krása, ale BTC v mém portfoliu je o velikosti 0 procent😁.
Mam to stejne, ale doufam, ze prijde poradna alt sezona
Poustnak
13.11.2024 17:46
↩
@Ponke
Mam to stejne, ale doufam, ze prijde poradna alt sezona
proc by mela prijit ? co by byl trigger novych penez?
😁 1
JohnyG
13.11.2024 18:06
↩
@Poustnak
proc by mela prijit ? co by byl trigger novych penez?
Až príliš rozmýšľate nad tým čo… proste prídu ľudia a budú to hádzať všade. Tu už sa nenaskytá otázka či bude alt sezóna. Ale kedy? Všetko to stláčajú dole a akumuluju ešte kým sa dá. Tak šup šup. Za chvíľu budú portfolia stúpať o 1000ky denne. A čo tu čítam tak niektori akurat teraz predávajú (hlavne cosmos). 🤌🏼
Tomassino
13.11.2024 18:35
Fomo starts, now
(upraveno)
Ponke
13.11.2024 18:42
↩
@Tomassino
Fomo starts, now
Uz?
Tomassino
13.11.2024 19:15
ne, doge a pepe jsi měl říkat
allx
13.11.2024 19:22
Že ETH by malo zmeniť tokenomiku, lebo každý veľký upgrade (od 2021) mal z dlhodobého hladiska negatívny vplyv na rast ceny ETH
(upraveno)
Plastex
13.11.2024 20:01
↩
@allx
Že ETH by malo zmeniť tokenomiku, lebo každý veľký upgrade (od 2021) mal z dlhodobého hladiska negatívny vplyv na rast ceny ETH
Co na to <@397625533283958787> ?
Tomassino
13.11.2024 20:07
jsem bullish na ETH
Plastex
13.11.2024 20:11
Verim ze 10k nebude zastavka 🙂
🤣 3
🫡 1
Gali
13.11.2024 20:45
↩
@Plastex
Verim ze 10k nebude zastavka 🙂
Ako ze tam nedôjde alebo sa tam nezastavi ?
😀 1
Plastex
13.11.2024 20:47
↩
@Gali
Ako ze tam nedôjde alebo sa tam nezastavi ?
Nezastavi 😄
👍 2
🤣 1
Kosa Fatty.io
14.11.2024 06:22
Mohl by nam Adam dnes neco ukazat
Jak to na tech carkach vypada 🙂
JUDr. Inkognito
14.11.2024 06:45
↩
@Kosa Fatty.io
Mohl by nam Adam dnes neco ukazat
Zaplať a možná něco i ukáže 😉
Ponke
14.11.2024 07:47
↩
@JUDr. Inkognito
Zaplať a možná něco i ukáže 😉
Mam zaplaceno a nevidim <:sorry:767989709946748939>
Ale tak vsichni vidime co se deje ne? Tahne to etf btc a jestli prichazej novacci, tak to zatim perou do meme