# pokec
184722 zpráv • strana 184/1848
Včelkamára 11.11.2024 20:13
právě že ještě ani není žádný fomo rozjetý.
Včelkamára 11.11.2024 20:13
@Tomassino si myslím, že jo, jestli se z etf hrnou prachy, přijde fomo, pohrnou se ještě víc, tak to lidi budou jebat do altů
jo no
nikde se o tom skoro nemluví (co se týče ČR s vyjímkou pár krypto webů)
i uklízečky u nás v práci si zatím o btc nepovídají, fomo nikde
#KhubicKcz 11.11.2024 20:16
@Včelkamára i uklízečky u nás v práci si zatím o btc nepovídají, fomo nikde
tak to se vlastně ještě nic neděje 🙂
🤣 1
Včelkamára 11.11.2024 20:16
ale ty měsíšní svíce sou masakr 😄
👍 1
Včelkamára 11.11.2024 20:17
@#KhubicKcz tak to se vlastně ještě nic neděje 🙂
právě 😄 minule se to řešilo všude
🤝 1
#KhubicKcz 11.11.2024 20:17
@Včelkamára právě 😄 minule se to řešilo všude
já měl pomalu strach otevřít ledničku doma aby nevyskočily bitkojny na mě 😄
JUDr. Inkognito 11.11.2024 20:18
kura hoší ale, s takovýma svícema se ta zastávka na 83k ani nekonala....
Tomassino 11.11.2024 20:18
je to nejúspěšnější ETF ever, to přijde..
Gali 11.11.2024 20:19
ATH
#KhubicKcz 11.11.2024 20:19
@Gali ATH
už to začíná být nuda jak je to co hodinu 😄
(upraveno)
Tomassino 11.11.2024 20:20
87.300
Gali 11.11.2024 20:22
Tu už som chcel zacat pomali predávať, ale začínam byt hamizny . Ale idem aspoň presunúť BTC na burzu. Ci ešte skoro ?
Ponke 11.11.2024 20:26
@Gali Tu už som chcel zacat pomali predávať, ale začínam byt hamizny . Ale idem aspoň presunúť BTC na burzu. Ci ešte skoro ?
Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
#KhubicKcz 11.11.2024 20:27
@Ponke Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
Ponke 11.11.2024 20:30
Takze hranice se posouva ze 150 na 250 🫡
👍 1 🤣 4
Gali 11.11.2024 20:47
@Ponke Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
No ok no.
Plastex 11.11.2024 20:54
@Ponke Takze hranice se posouva ze 150 na 250 🫡
Rikal kicom?
Ponke 11.11.2024 20:55
Jo
kovandaa | Fatty.io | 11.11.2024 21:04
@Ponke Vzdyt to jeste ani nezacalo. Timhle tempem jsme na 150k do jmenovani trumpa
Nebo zpátky na 60k 🙃
🔥 1
Ponke 11.11.2024 21:07
Nebo
JUDr. Inkognito 11.11.2024 21:11
masakr jsou svíce na sračce Cronos. nevím zda by mě více děsily ty červené nebo mě děsí ty zelené toto je prostě moc.... nesmysl
😂 1
pink&deviant 11.11.2024 21:12
@Ponke Nebo
Alty sa ešte ani nepohly len pumpli čo vyklesali, to môže ešte BTC utopiť.
pink&deviant 11.11.2024 21:15
@JUDr. Inkognito masakr jsou svíce na sračce Cronos. nevím zda by mě více děsily ty červené nebo mě děsí ty zelené toto je prostě moc.... nesmysl
Ja cronos nesledujem nieje to náhodou bývalé crypto.com? Ti mali reklamu v každej p. Myslím že mali koly reklamným kamp.. aj Fín. Problémy.
Ponke 11.11.2024 21:19
@pink&deviant Ja cronos nesledujem nieje to náhodou bývalé crypto.com? Ti mali reklamu v každej p. Myslím že mali koly reklamným kamp.. aj Fín. Problémy.
Ja to sledoval vic nez bych chtel. Je to crypto.com coin. Je to sponzor napr F1
pink&deviant 11.11.2024 21:26
Aj ufc a ine
Poustnak 11.11.2024 21:27
@Ponke Takze hranice se posouva ze 150 na 250 🫡
na 150K velkou část vyhážu.
Ponke 11.11.2024 21:28
88 lol
Petr Langr 11.11.2024 21:32
👌 2 🥃 4
Tak na zisky... 👌
zander7252 11.11.2024 21:38
Musím přiznat, že jsem se cítil komfortněji v bearu při akumulaci. Taková větší jistota. Teď když vidím ty zelené svíce na btc, sice jsem se na to celou dobu těšil, ale ten stres aby člověk vystoupil nějak rozumně, zatím jsem se s tím nějak nesžil.
🤭 1
goat0212 11.11.2024 21:39
@Petr Langr (attachment)
Dobře ty, taky ji někde mám, ale zapomněl jsem kde
Petr Langr 11.11.2024 21:40
@zander7252 Musím přiznat, že jsem se cítil komfortněji v bearu při akumulaci. Taková větší jistota. Teď když vidím ty zelené svíce na btc, sice jsem se na to celou dobu těšil, ale ten stres aby člověk vystoupil nějak rozumně, zatím jsem se s tím nějak nesžil.
DCA out..
👍 1
zander7252 11.11.2024 21:43
@Petr Langr DCA out..
Jasně, to chápu při větších pozicích. Já v tom mám jen pár set tisíc Kč, tak musím ten odprodej i nějak optimalizovat kvůli daním, abych tam neměl stovky položek po pár tisících.
👍 1
Tomassino 11.11.2024 21:46
@JUDr. Inkognito (attachment)
pěkná vypalovačka 😄
Petr Langr 11.11.2024 21:48
@Tomassino pěkná vypalovačka 😄
kluci to s CRO umi dobre.. 😄
Ponke 11.11.2024 23:02
Ath ath
Ponke 11.11.2024 23:13
🤣 1
Tpc
hamakar 11.11.2024 23:19
@Ponke (attachment)
Kolik do rána? 😄
Ponke 11.11.2024 23:22
No na 90 by se to melo zaseknout ne?
hamakar 11.11.2024 23:26
@Ponke No na 90 by se to melo zaseknout ne?
Rikal tu nekdo 190? 🤣 To je fuk, konecne je zase sranda.
🤣 1
Ponke 11.11.2024 23:31
Jo sranda to je.
hamakar 12.11.2024 06:50
NUPL je na 61.68 %
Gali 12.11.2024 07:02
@hamakar NUPL je na 61.68 %
No s to je ten zo včera čože dnešný bude ešte asi vyšší , možno sa aj blížime k miestam kam by som BTC niečo pustil
👍 1
2021 bol prvý top okooo 70-74 a druhý okolo 65% . Asi je predpoklad teraz to bude menej . Aj keď samozrejme všetci vidíme už 150k hahah ja časť už predávam aby som proste mal aj pokoj:)
👌 1 👍 1
Kosa Fatty.io 12.11.2024 08:12
Klid… jeste nespadla coinbase
Ondřej 12.11.2024 10:00
mám chut si pujcit jeste penize a narvat to do krypta.😂
😂 8
Ponke 12.11.2024 10:01
@Ondřej mám chut si pujcit jeste penize a narvat to do krypta.😂
To uz snad kazdy udelal ne?
JUDr. Inkognito 12.11.2024 10:22
ne ještě mi někde visí pár tisíc.. co mám nakoupit?
(upraveno)
allx 12.11.2024 11:49
Pekný článok o tom, čo sa deje s Ethereu/om 🤷
https://espresso.jlabsdigital.com/ethereums-great-depression/
(upraveno)
Kosa Fatty.io 12.11.2024 13:02
@allx Pekný článok o tom, čo sa deje s Ethereu/om 🤷
https://espresso.jlabsdigital.com/ethereums-great-depression/
Tak to se mi brutalne nechce cist. Ve ztratce tam rikaji co? Pujdeme na $20 000??
Ondřej 12.11.2024 15:02
@Ponke To uz snad kazdy udelal ne?
Ja jeste ne
AMwhatAM 12.11.2024 15:30
Ponke to je co zase za shit?
Ponke 12.11.2024 15:44
@AMwhatAM Ponke to je co zase za shit?
Hlavne to nekupuj. Opica z instagramu
Plastex 12.11.2024 17:23
@Ponke Hlavne to nekupuj. Opica z instagramu
Takhle by se ale ponke army chovat nemel 🙂 cely ponke na tebe spoleha 🙂
🤣 1
Včelkamára 12.11.2024 22:33
@Plastex Si klikar ja mam 3 karty a hadej ktery 😄
ted padla Rare. 💪
Plastex 12.11.2024 22:34
@Včelkamára ted padla Rare. 💪
me common 😄
😆 1
Luxus 😄
😆 1
Včelkamára 12.11.2024 22:44
legendary bude asi hard
Včelkamára 12.11.2024 23:21
@Tomassino 🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
<@744861727367102464> <@672035199441305600> <@801132399060451348> <@397625533283958787> 😉💪🥃🍻🍾
Peky 13.11.2024 06:03
hola, jak nejlépe dostat near z mynearwallet na etherwallet?
a nejrychleji😀
Peky 13.11.2024 07:42
tak jsem to vzal přes CEX
pink&deviant 13.11.2024 11:23
Prosím vás do akých skupín majú prístup členovia čo neplatíte členské, chcem tam niečo posunúť
pink&deviant 13.11.2024 13:44
Myslim túto našu skupinu kryptovlada ktoré roomky sú free?
hamakar 13.11.2024 13:46
@pink&deviant Myslim túto našu skupinu kryptovlada ktoré roomky sú free?
👍 1
Ponke 13.11.2024 15:45
92
Ponke 13.11.2024 16:11
To by slo
Hansss 13.11.2024 16:22
No jo, krása, ale BTC v mém portfoliu je o velikosti 0 procent😁.
Ponke 13.11.2024 16:39
@Hansss No jo, krása, ale BTC v mém portfoliu je o velikosti 0 procent😁.
Mam to stejne, ale doufam, ze prijde poradna alt sezona
Poustnak 13.11.2024 17:46
@Ponke Mam to stejne, ale doufam, ze prijde poradna alt sezona
proc by mela prijit ? co by byl trigger novych penez?
😁 1
JohnyG 13.11.2024 18:06
@Poustnak proc by mela prijit ? co by byl trigger novych penez?
Až príliš rozmýšľate nad tým čo… proste prídu ľudia a budú to hádzať všade. Tu už sa nenaskytá otázka či bude alt sezóna. Ale kedy? Všetko to stláčajú dole a akumuluju ešte kým sa dá. Tak šup šup. Za chvíľu budú portfolia stúpať o 1000ky denne. A čo tu čítam tak niektori akurat teraz predávajú (hlavne cosmos). 🤌🏼
Tomassino 13.11.2024 18:35
Fomo starts, now
(upraveno)
Ponke 13.11.2024 18:42
@Tomassino Fomo starts, now
Uz?
Arnold Rimmer 13.11.2024 19:11
Je to tam! Já vám říkal, kupujte ten Bitcoin!
Tomassino 13.11.2024 19:15
ne, doge a pepe jsi měl říkat
allx 13.11.2024 19:22
Že ETH by malo zmeniť tokenomiku, lebo každý veľký upgrade (od 2021) mal z dlhodobého hladiska negatívny vplyv na rast ceny ETH
(upraveno)
Plastex 13.11.2024 20:01
@allx Že ETH by malo zmeniť tokenomiku, lebo každý veľký upgrade (od 2021) mal z dlhodobého hladiska negatívny vplyv na rast ceny ETH
Co na to <@397625533283958787> ?
Tomassino 13.11.2024 20:07
jsem bullish na ETH
Plastex 13.11.2024 20:11
Verim ze 10k nebude zastavka 🙂
🤣 3 🫡 1
Gali 13.11.2024 20:45
@Plastex Verim ze 10k nebude zastavka 🙂
Ako ze tam nedôjde alebo sa tam nezastavi ?
😀 1
Plastex 13.11.2024 20:47
@Gali Ako ze tam nedôjde alebo sa tam nezastavi ?
Nezastavi 😄
👍 2 🤣 1
Arnold Rimmer 14.11.2024 05:31
Trump cvrkne nějakou kokotinu o kryptu, což mu nepochybně určitě dříve či později poradí jeho budoucí kolega a bude to jako na houpačce.
👍 1
Kosa Fatty.io 14.11.2024 06:22
Mohl by nam Adam dnes neco ukazat
Jak to na tech carkach vypada 🙂
JUDr. Inkognito 14.11.2024 06:45
@Kosa Fatty.io Mohl by nam Adam dnes neco ukazat
Zaplať a možná něco i ukáže 😉
Ponke 14.11.2024 07:47
@JUDr. Inkognito Zaplať a možná něco i ukáže 😉
Mam zaplaceno a nevidim <:sorry:767989709946748939>
Ale tak vsichni vidime co se deje ne? Tahne to etf btc a jestli prichazej novacci, tak to zatim perou do meme