# pokec
184722 zpráv • strana 185/1848
Tomassino 10.11.2024 06:05
push
Arnold Rimmer 10.11.2024 07:27
80k soon
JUDr. Inkognito 10.11.2024 09:07
toto vypadá skoro už jako manická fáze trhu...
JUDr. Inkognito 10.11.2024 09:19
Hod Waves ale zatím nic takže retailu moc není..
Ponke 10.11.2024 09:19
Retail prijde na 110 ne?
JUDr. Inkognito 10.11.2024 09:26
Nyní musíme obecně přijmout a rozhlašovat to, že target pro BTC v tomto cyklu je 150-240k USD a že kolem roku 2030 by měl dohnat v kapitalizace zalto. Čož odpovídá 700k-1M USD za jeden bitcoin.
Toto je základ aby se toto obecně vědělo aby retail měl cíl !!!
@everyone
Ponke 10.11.2024 09:44
@JUDr. Inkognito Nyní musíme obecně přijmout a rozhlašovat to, že target pro BTC v tomto cyklu je 150-240k USD a že kolem roku 2030 by měl dohnat v kapitalizace zalto. Čož odpovídá 700k-1M USD za jeden bitcoin.
Toto je základ aby se toto obecně vědělo aby retail měl cíl !!!
Vzdyt je to rozhlasuju uz 2 roky
JUDr. Inkognito 10.11.2024 09:47
@Ponke Vzdyt je to rozhlasuju uz 2 roky
Však ty jsi taky nejzodpovědnější člen to je to komunity. jen kdyby ses tady nechlubil portfoliem tak tě dávám všem za příklad 😉
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 09:57
Tvl. Já už ani nevím kdo jste kdo jak jste si přeměnili zas ty nicky všichni 🙈
👍 1
JUDr. Inkognito 10.11.2024 09:58
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Tvl. Já už ani nevím kdo jste kdo jak jste si přeměnili zas ty nicky všichni 🙈
To znamená že si s námi moc nepíšeš hlavně že máš v názvu clone
Jestli za drop clone dostanete 10k a já se na to vědomě vykašlal tak budu naštvaný ..
Ponke 10.11.2024 10:02
@JUDr. Inkognito To znamená že si s námi moc nepíšeš hlavně že máš v názvu clone
Presne
Plastex 10.11.2024 10:04
@JUDr. Inkognito Jestli za drop clone dostanete 10k a já se na to vědomě vykašlal tak budu naštvaný ..
Tak s tvym ptf by te tech 10k srat nemuselo 🙂
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 10:07
@JUDr. Inkognito To znamená že si s námi moc nepíšeš hlavně že máš v názvu clone
No nepíšu no, to tu bylo skoro mrtvé poslední měsíce, airdrops nikoho skoro nezajímali.... Informační hodnota blížící se bodu mrazu... Tak jsem svůj čas a energii směřoval jinde.... 🙃😉.
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 10:08
@JUDr. Inkognito Jestli za drop clone dostanete 10k a já se na to vědomě vykašlal tak budu naštvaný ..
Stále je možné se připojit. Chceš invite??? 😂
Včelkamára 10.11.2024 10:08
@iceman Fatty.io |🔥Nesa No nepíšu no, to tu bylo skoro mrtvé poslední měsíce, airdrops nikoho skoro nezajímali.... Informační hodnota blížící se bodu mrazu... Tak jsem svůj čas a energii směřoval jinde.... 🙃😉.
Mame naky novinky na clone nebo t sou stále jen ty portály?
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 10:09
@Včelkamára Mame naky novinky na clone nebo t sou stále jen ty portály?
Portály, ale skoro denně tam jsou nějaké nové twitter tasky za míle... A byla soutěž o 100 k clone do včera večera
Včelkamára 10.11.2024 10:12
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Portály, ale skoro denně tam jsou nějaké nové twitter tasky za míle... A byla soutěž o 100 k clone do včera večera
Jj,sem tam koukam na ty míle. Ale bohužel nemám zadnej invite tak letím pomalu 😂
Tomassino 10.11.2024 10:36
jak zvládáte ty zelený svíce, zatím dobrý?
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 10:37
@Včelkamára Jj,sem tam koukam na ty míle. Ale bohužel nemám zadnej invite tak letím pomalu 😂
Pomalu , ale jistě 😉. Já už mám tu mythical kartu
👍 1
Barrack Odbahna 10.11.2024 10:41
@Tomassino jak zvládáte ty zelený svíce, zatím dobrý?
Na pohodu. Až budeme nad 80k, tak to bude zajímavější
Ponke 10.11.2024 10:44
@Tomassino jak zvládáte ty zelený svíce, zatím dobrý?
Alespon 88 by to chtelo dnes 🤑🤑🤑
Tomassino 10.11.2024 10:57
@Ponke Alespon 88 by to chtelo dnes 🤑🤑🤑
a není to málo? jseš nějak moc skromnej
Ponke 10.11.2024 11:13
Ne, dneska staci. Do konce roku 150k
Do brezna 250 a pohoda
Včelkamára 10.11.2024 11:15
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Pomalu , ale jistě 😉. Já už mám tu mythical kartu
👍🏻 1
Ponke 10.11.2024 11:16
🔥 1
Ath ath ath
Plastex 10.11.2024 12:26
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Portály, ale skoro denně tam jsou nějaké nové twitter tasky za míle... A byla soutěž o 100 k clone do včera večera
To sem musis ale davat 🙂
Plastex 10.11.2024 12:27
@Včelkamára (attachment)
Si klikar ja mam 3 karty a hadej ktery 😄
Ponke 10.11.2024 12:29
80 🤑🤑🤑
Včelkamára 10.11.2024 13:34
@Plastex Si klikar ja mam 3 karty a hadej ktery 😄
Klikar je iceman 😃
pink&deviant 10.11.2024 13:45
Malo! Poďme!
Gali 10.11.2024 13:47
Ale akciové burzy su zavreté cize žiadne ETF len prostý ľud 🙂
bumelak 10.11.2024 13:48
nějak to tu najednou ožilo😏 copa se děje? a Vláďa nikde...😢
Gali 10.11.2024 13:49
@bumelak nějak to tu najednou ožilo😏 copa se děje? a Vláďa nikde...😢
Vláda dôjde až na 120k :€
pink&deviant 10.11.2024 13:51
Najviac bude clovekujebat keď celkom fajn predá a príde posledná vertikálna fáza trhu , ťa sa obchoduje najťažšie. Áno škoda stoviek %. Ale už je dobré vtedy mať predané, maximálne sa hrať s meme.
👍 1
Včelkamára 10.11.2024 13:53
Limitky, limitky, limitky a klid 🤣
Atom uz me jede pulka unstake, dot celej 🤣 nevim jeste jak naložit se sagou a dym 😃 ale asi taky unstake vsechno
pink&deviant 10.11.2024 13:57
@Včelkamára Atom uz me jede pulka unstake, dot celej 🤣 nevim jeste jak naložit se sagou a dym 😃 ale asi taky unstake vsechno
Skoro , ale chápem nechceš byť v tom zapekaný. Nechápem, ako 30% ľudí možno viac dali staking ICP 8r. Ja by som psychicky nedal ani 5mes. To môže byť aj po Bull🤣
Snažím sa celý čas skoro vôbec neobchodovat. Max niečo odpredať a prelievať, ojedinele.
Gali 10.11.2024 14:01
Ja už mám všetko voľne 🙂
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 14:26
@Plastex To sem musis ale davat 🙂
To musíš sledovat 😉. Koukni každý den tam je něco nové... Nový engage na Twitteru a tak
Plastex 10.11.2024 15:01
@Včelkamára Klikar je iceman 😃
Ten ma invites, takze hodne pokusu mit dobrou kartu 🙂 ty mas 4 karty a mas i dobry 🙂 ja mam picu 🙂
pink&deviant 10.11.2024 15:02
@iceman Fatty.io |🔥Nesa To musíš sledovat 😉. Koukni každý den tam je něco nové... Nový engage na Twitteru a tak
Prosím ťa rieši sa už niekde Royal Crows od Bridgeles?
Plastex 10.11.2024 15:03
@iceman Fatty.io |🔥Nesa To musíš sledovat 😉. Koukni každý den tam je něco nové... Nový engage na Twitteru a tak
No to bych mohl no, ale kdo na to vsechno ma myslet 😄
😂 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 15:54
@Plastex Ten ma invites, takze hodne pokusu mit dobrou kartu 🙂 ty mas 4 karty a mas i dobry 🙂 ja mam picu 🙂
To sice ano, ale také se snažím. Reaguju na ty twitter zprávy= miles. Udělal jsem návod na airdrop na Twitter (soutěže za 3000 miles) snažil jsem se získat nějaké role u nich na DC .... Na začátek za to byli nějaké miles navíc..... Takže není to jen díky invites 😉. Co z toho jste udělali vy aby jste měli více miles ?? 😎😃
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 15:55
@pink&deviant Prosím ťa rieši sa už niekde Royal Crows od Bridgeles?
Vůbec nikde nic jsem nezaslechl. Taky jich stále pár držím
pink&deviant 10.11.2024 15:59
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Vůbec nikde nic jsem nezaslechl. Taky jich stále pár držím
Tak keď vidím čo dokázal X CL za pár dní a RC má byť zatiaľ ich jediná zbierka, tak to môže byť raketa.
Dúfam😁
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 16:03
@pink&deviant Tak keď vidím čo dokázal X CL za pár dní a RC má byť zatiaľ ich jediná zbierka, tak to môže byť raketa.
Neviděl jsem žádnou zmínku o tom. Nevím jestli to někde bude k něčemu dobré. Já to beru tak že crows je dead projekt
👍 1
Plastex 10.11.2024 16:18
@iceman Fatty.io |🔥Nesa To sice ano, ale také se snažím. Reaguju na ty twitter zprávy= miles. Udělal jsem návod na airdrop na Twitter (soutěže za 3000 miles) snažil jsem se získat nějaké role u nich na DC .... Na začátek za to byli nějaké miles navíc..... Takže není to jen díky invites 😉. Co z toho jste udělali vy aby jste měli více miles ?? 😎😃
Ja nerikam ze delas malo, naprosto si to zaslouzis otom zadna, ja jen resgoval na to ze vcelka rekl ze mas stesti, coz jsem si nemyslel a potvrdil tim jen to ze sis to odmakal, ale vcelka ma 4 karty a docela u dobry, takze ma stesti on, minimalne oproti me, ja msm zatim 3 a samozrejme ty nejvic mrdkovi 🙂
👍🏻 1 😂 1
Poustnak 10.11.2024 16:26
@JUDr. Inkognito Nyní musíme obecně přijmout a rozhlašovat to, že target pro BTC v tomto cyklu je 150-240k USD a že kolem roku 2030 by měl dohnat v kapitalizace zalto. Čož odpovídá 700k-1M USD za jeden bitcoin.
Toto je základ aby se toto obecně vědělo aby retail měl cíl !!!
Doktore ty jsi velryba, že potřebuješ oslovovat retail pro svoji exit strategii? jen abych věděl a správně tě zaškatulkoval.
👍 1
Kosa Fatty.io 10.11.2024 16:46
🤣 4
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 17:30
@Plastex Ja nerikam ze delas malo, naprosto si to zaslouzis otom zadna, ja jen resgoval na to ze vcelka rekl ze mas stesti, coz jsem si nemyslel a potvrdil tim jen to ze sis to odmakal, ale vcelka ma 4 karty a docela u dobry, takze ma stesti on, minimalne oproti me, ja msm zatim 3 a samozrejme ty nejvic mrdkovi 🙂
ja jen reagoval že ne vsechno je diky tem invitum, ale samozrejme mi daly nejake bodiky navic, ale je treba se snazit, pak trochu stesticka a prijde to. AD bude za vsechny karty, ale samozrejme za ty vyssi bude vyssi 😉
Ponke 10.11.2024 17:41
Ath ath
😱
Plastex 10.11.2024 17:49
@iceman Fatty.io |🔥Nesa ja jen reagoval že ne vsechno je diky tem invitum, ale samozrejme mi daly nejake bodiky navic, ale je treba se snazit, pak trochu stesticka a prijde to. AD bude za vsechny karty, ale samozrejme za ty vyssi bude vyssi 😉
No budu tocit co to jde, jen mi nejde propojit s telegramem takze tam mi nejaky ty bodiky chybeji 🙂
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 17:53
@Plastex No budu tocit co to jde, jen mi nejde propojit s telegramem takze tam mi nejaky ty bodiky chybeji 🙂
to mame vsichni, je to jen sede a neukazuje to fajfku, ale melo by to byt cajk
Plastex 10.11.2024 17:54
@iceman Fatty.io |🔥Nesa to mame vsichni, je to jen sede a neukazuje to fajfku, ale melo by to byt cajk
Hale udela mi nejaky body 1 refferal nebo jen tech 10?:-D
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 17:57
@Plastex Hale udela mi nejaky body 1 refferal nebo jen tech 10?:-D
myslim že kazdy jeden ti da malý multiplikator nahore jak mas ty twitter tasky v portal 3. samozrejme po 10 a upgradu je to vetsi multiplikator
(upraveno)
👍 2
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 18:14
je tam novy flash task na twitter, tak to klikni a interaguj a mas dalsich par bodiku, + quiz za 700 miles
👍 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 18:25
nebo udelat thread za 3000 miles
Ponke 10.11.2024 18:30
Vic vic vic
iceman Fatty.io |🔥Nesa 10.11.2024 18:48
@Ponke Vic vic vic
a ty seš kterej??? 😅
Ponke 10.11.2024 18:53
@iceman Fatty.io |🔥Nesa a ty seš kterej??? 😅
Nechal bych to u ponkeho. 🫡
👍🏻 1
zander7252 10.11.2024 20:40
Super video k zamyšlení, doporučuji shlédnout celé. Koho nezajímají akcie a celkový náhled, o kryptu je to od 50té minuty. Jinak pro představu pán je jeden z nejznámnějších českých shortařů a vede vlastní fond. Celkově se jeho pohled na Micro Strategy zajímavě shoduje i s Kirillem Juranem, který varoval před riziky spojenými s touto firmou v letech 26 a 27. https://www.youtube.com/watch?v=bAhqT-2TXgU
👀 2
Arnold Rimmer 11.11.2024 05:28
ATH
👍 1
Peky 11.11.2024 07:29
@zander7252 Super video k zamyšlení, doporučuji shlédnout celé. Koho nezajímají akcie a celkový náhled, o kryptu je to od 50té minuty. Jinak pro představu pán je jeden z nejznámnějších českých shortařů a vede vlastní fond. Celkově se jeho pohled na Micro Strategy zajímavě shoduje i s Kirillem Juranem, který varoval před riziky spojenými s touto firmou v letech 26 a 27. https://www.youtube.com/watch?v=bAhqT-2TXgU
pána znám, jen mi nikdy nevysvětlil z lidského hlediska, jaké to je sázet na neúspěch
(upraveno)
👍 1
danko2002 11.11.2024 09:21
@Peky pána znám, jen mi nikdy nevysvětlil z lidského hlediska, jaké to je sázet na neúspěch
Mne tak niekedy príde, že určitá časť z kryptokomunity, ktorú títo ľudia nenazývajú investormi, majú niekoľkonásobne lepšie percentuálne výsledky ako títo páni, ktorí sa nazývajú investormi, manažérmi a podobne.

A potom pozrieš a za 5 rokov majú priemerné zhodnotenie 3% ročne…
(upraveno)
Tomáš 11.11.2024 11:03
@Peky pána znám, jen mi nikdy nevysvětlil z lidského hlediska, jaké to je sázet na neúspěch
konkrétně video jsem neviděl, ale s Alešem Vávrou se asi dvakrát osobně bavil .... pokud vím, tak on primárně vyhledává spíš vyloženě podvody (falšované účetnictví, neexistující produkt, který je jen hezky propagován a podobné věci), rozhodně není (nebyl) negativní na celý trh nebo vývoj lidstva
když to přeženu do extrému, tak usvědčit vraha je pro společnost dobré, tak proč by někdo měl řešit lidské hledisko, že firmu usvědčí z podvodu? ... tam je ten zlý kluk spíš ten podvodník (vrah) ne?
(upraveno)
👍 2
Ponke 11.11.2024 14:42
Ath ath
Enter.Yourname 11.11.2024 15:52
@Ponke Ath ath
nééé teď je ATH... a teď zase 🤣 🤣 🤣
😁 1
Kosa Fatty.io 11.11.2024 16:06
A ted?
MS zas nakoupili 27k
(upraveno)
zander7252 11.11.2024 16:25
@Peky pána znám, jen mi nikdy nevysvětlil z lidského hlediska, jaké to je sázet na neúspěch
Já to vidím podobně jako Tomáš, ve videu to i zmiňuje, vyhledává firmy ve kterých vedení systémově podvádí. Takže za mě takový hlídač trhu, který se odměňuje za svou práci sám.
Peky 11.11.2024 18:10
@Tomáš konkrétně video jsem neviděl, ale s Alešem Vávrou se asi dvakrát osobně bavil .... pokud vím, tak on primárně vyhledává spíš vyloženě podvody (falšované účetnictví, neexistující produkt, který je jen hezky propagován a podobné věci), rozhodně není (nebyl) negativní na celý trh nebo vývoj lidstva
To by mi smysl dávalo
Meritik 11.11.2024 19:19
🇪 1 🇸 1 🇾 1 👍 3 💯 1 🤣 2
Ponke 11.11.2024 19:38
Vy mate nejaky zisky?
Včelkamára 11.11.2024 19:46
A nupl je ted na tom jak? <@801132399060451348> , hodila by se analýza 😃 myslim ze uz to bude vysoko ale ceny by to chtělo vyšší na altech 🤣
Gali 11.11.2024 19:48
👍 1
x.cool 11.11.2024 19:50
@Gali (attachment)
A od kolika procent zacina ta euphoria kdy by se melo prodavat ?
Gali 11.11.2024 19:53
@x.cool A od kolika procent zacina ta euphoria kdy by se melo prodavat ?
To je okolo asi 65-70 ale na mobile som len a to ťažko.
x.cool 11.11.2024 19:55
@Gali To je okolo asi 65-70 ale na mobile som len a to ťažko.
Ok dik 👍
Gali 11.11.2024 19:57
Včelkamára 11.11.2024 20:07
@Gali To je okolo asi 65-70 ale na mobile som len a to ťažko.
tak snad to ještě alty dotáhnou trošku až spadne dominance u btc
Gali 11.11.2024 20:10
@Včelkamára tak snad to ještě alty dotáhnou trošku až spadne dominance u btc
Snáď ale treba kuknúť akonto bolo minule , lebo teraz to bude menej . Neviem ci nie už niekde okolo 62-65
Včelkamára 11.11.2024 20:12
jasný no. však ale ono to může být klidně i přes 70 díky etf atd. no uvidíme
Tomassino 11.11.2024 20:12
si myslím, že jo, jestli se z etf hrnou prachy, přijde fomo, pohrnou se ještě víc, tak to lidi budou jebat do altů