# pokec
184722 zpráv • strana 186/1848
Včelkamára 08.11.2024 22:07
@x.cool To asi jo .... taky si nemyslim ze prekonaji ath . Ale zas jsou na nich airdropy . Treba dnes byl snapshot na elys airdrop
no jo, ale to nás máš informovat v roomce cosmos airdropy 😄 myslím že stakuju dostatečně dlouho a když pak o pár snapshotů přijdu tak mě to asi nebude uplně mrzet protože budu mít atom prodanej nahoře. pak popřípadě zas pár stovek kousků nakoupím až bude zas za 5 😄
Gali 08.11.2024 22:08
@x.cool Nejde to je to ve studovne a nejde mi se tam pripojit . Ale to je jedno uz je stejne pozde
x.cool 08.11.2024 22:09
@Včelkamára no jo, ale to nás máš informovat v roomce cosmos airdropy 😄 myslím že stakuju dostatečně dlouho a když pak o pár snapshotů přijdu tak mě to asi nebude uplně mrzet protože budu mít atom prodanej nahoře. pak popřípadě zas pár stovek kousků nakoupím až bude zas za 5 😄
Informuju v elys romce .... tam je vse napsane 🤷‍♂️
x.cool 08.11.2024 22:10
@Gali (attachment)
Tak nevim asi budu muset aktualizovat discort ... jsem zrovna na tabletu a tam me to nejde 🤷‍♂️
Ponke 08.11.2024 22:11
🥲
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:11
@x.cool Tak nevim asi budu muset aktualizovat discort ... jsem zrovna na tabletu a tam me to nejde 🤷‍♂️
x.cool 08.11.2024 22:15
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:15
@x.cool Ja to mam takhle
To rozklikneš tu STUDOVNU
a pak klineš na call
do it now
x.cool 08.11.2024 22:16
@Barrack Odbahna a pak klineš na call
Uz to mam ale musel jsem to aktualizovat 🤷‍♂️ sorac
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:18
@x.cool Uz to mam ale musel jsem to aktualizovat 🤷‍♂️ sorac
x.cool 08.11.2024 22:19
Makam nemuzu ... az priste . Jen posloucham 😉
Včelkamára 08.11.2024 22:24
@x.cool Informuju v elys romce .... tam je vse napsane 🤷‍♂️
a to tady nekde máme jo? 😄
jo to je toto
už to mám. kdysi sem tam taky neco dělal
x.cool 08.11.2024 22:26
@Včelkamára a to tady nekde máme jo? 😄
No jasne .... 😁 za testnet bude balik a za staking atomu uz mensi no 😁
Včelkamára 08.11.2024 22:26
ale pak to nejak ztazdil
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:26
@Včelkamára a to tady nekde máme jo? 😄
Pojď na call ty brněsnká mrdko 🤣
😂 2
Ponke 08.11.2024 22:27
Ted ti pise ze neni z brna
😂
Včelkamára 08.11.2024 22:27
@Barrack Odbahna Pojď na call ty brněsnká mrdko 🤣
mrdat tě, i po opakovaném vyzvání jsi mě neodepsal na dm
Ponke 08.11.2024 22:28
On te nema v pratelich
Tak te nevidi
Tohle se resi na callu
😂
Včelkamára 08.11.2024 22:28
@Ponke On te nema v pratelich
ale vidí příchozí zprávu
Ponke 08.11.2024 22:28
Prej si nic nepsal
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:28
@Včelkamára ale vidí příchozí zprávu
mám tě v prátelích vile
vole
nepsal si
Včelkamára 08.11.2024 22:29
a hlaaaaavně sem mu to nekolikrát psal že sem mu psal 😄
Ponke 08.11.2024 22:29
Tak je to prezident
Nemuze si psat s kazdym
😱
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:29
@Včelkamára a hlaaaaavně sem mu to nekolikrát psal že sem mu psal 😄
<@698178164970487809> To je vše co od tebe mám
Ponke 08.11.2024 22:30
Nepsal
😱😱😱😱😱
Včelkamára 08.11.2024 22:30
ne sory, vidíte jak sem z toho zblblej z těch vaších jmen. myslel sem mistr mudr judr inkognito
Ponke 08.11.2024 22:31
Judr je pryc
Muzes dorazit
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:31
@Včelkamára ne sory, vidíte jak sem z toho zblblej z těch vaších jmen. myslel sem mistr mudr judr inkognito
tvl si říkám
👍 1 🤣 1
Ponke 08.11.2024 22:31
Uz nenahrava
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:31
Judr je vpiči
👌 1
Ponke 08.11.2024 22:31
Judr ani nemluvi ani nepise
🫣
Včelkamára 08.11.2024 22:32
to je jedno. na cally nechodím. nemám na to čas ani klid.... radši domluvte vánoční večírek
(upraveno)
🫡 2
Ponke 08.11.2024 22:34
Az bude btc za 150
Tak bude vecirek
Včelkamára 08.11.2024 22:42
@x.cool No jasne .... 😁 za testnet bude balik a za staking atomu uz mensi no 😁
držím pěsti. nejsem si ted uplně jistej jestli sem tam něco dělal ale ty nft nemám určitě. takže jen staking
Včelkamára 08.11.2024 22:43
@Ponke Tak bude vecirek
bejvá každej rok poslední roky at se děje co se děje. <@831379731734855720> by se toho zase mohl chopit 🙂
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:52
@Včelkamára to je jedno. na cally nechodím. nemám na to čas ani klid.... radši domluvte vánoční večírek
fucking Brno
1
nebo Ostrava
1 ❤️ 1
nebo Praha
1 🤮 1
😂
@here Stále probíhá call, mše za Mečouna
(upraveno)
Ponke 08.11.2024 22:57
Jojo dosel sem na msi a ted jedeme pfizer 😱😱😱
Včelkamára 08.11.2024 22:59
ondra se vrátí jako vždy
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:59
Barrack Odbahna 08.11.2024 22:59
@Včelkamára ondra se vrátí jako vždy
poď na call
now
imidiatelly
Včelkamára 08.11.2024 23:02
@Barrack Odbahna poď na call
nemám čas, nastavuju limitky na kaspě, čumím na YT a za chvíli jdu na cígo
Barrack Odbahna 08.11.2024 23:02
@Včelkamára nemám čas, nastavuju limitky na kaspě, čumím na YT a za chvíli jdu na cígo
pražské buzeranstké výmluvy neberu
Barrack Odbahna 08.11.2024 23:20
Nice call. Jeden z nejdelších. Děkuji <@836142976290914334> a <@1075165235498991646> za pokec.
👍 2
a <@&1279507690720202873> za nic
mrdat Judr
🤣 1
Gali 08.11.2024 23:23
@Barrack Odbahna Nice call. Jeden z nejdelších. Děkuji <@836142976290914334> a <@1075165235498991646> za pokec.
Diky taktiež 🙂
Ponke 08.11.2024 23:24
Jo diky. Zitra se tesim do prace po tomhle callu <:sorry:767989709946748939> <:sorry:767989709946748939> <:sorry:767989709946748939>
👍 2
x.cool 09.11.2024 06:52
@Včelkamára držím pěsti. nejsem si ted uplně jistej jestli sem tam něco dělal ale ty nft nemám určitě. takže jen staking
Ty nft muzes jeste koupit (akorad ta cena sla trochu nahoru 😁) ... Nft cast 2 jeste neprobehla... pokud budes chtit tak napis do elys roomky a navedu te.
1
hamakar 09.11.2024 06:53
ETH 3k, tomu rikam rano 🤩
❤️ 1 👍 3
allx 09.11.2024 10:31
Skusali ste swapnut cez Uniswap? Uz aj oni budu mat vlastny chain https://www.unichain.org/ 🙂
Nový deň, nový chain.
(upraveno)
Plastex 09.11.2024 10:39
@allx Skusali ste swapnut cez Uniswap? Uz aj oni budu mat vlastny chain https://www.unichain.org/ 🙂
Nový deň, nový chain.
Co vim tak jedou zatim jen testnet a to jen tim zpusobem ze tam muses bridgnout na sepolii ETH, zatim nic vic.
allx 09.11.2024 10:47
Áno, pravda. Som zvedavý čo to prinesie.
Barrack Odbahna 09.11.2024 15:11
@everyone Pls kdo máte kontakt na Ondru Mecu, tak mu prosím vzkažte, že ho postrádá celý pump-club. Ať nesere a vratí se. Thankuji 🤣
joe:825130132578369576 1 👍 1 😃 1
Plastex 09.11.2024 15:18
Ja na nej cislo mam ale psat mu nebudu, je to zbytecny, vrati se, navic si myslim ze mozna ma na víkend synatora a co jsem tak stihl odpozorovat tak kdyz ho hlida nevhodi sem, proste si uziva 100% sveho syna 🙂
pink&deviant 09.11.2024 15:18
Chýba v chate aj mladý Jirka AnarchoSecret
Barrack Odbahna 09.11.2024 15:19
@Plastex Ja na nej cislo mam ale psat mu nebudu, je to zbytecny, vrati se, navic si myslim ze mozna ma na víkend synatora a co jsem tak stihl odpozorovat tak kdyz ho hlida nevhodi sem, proste si uziva 100% sveho syna 🙂
No jo jenže on leavnul kompletně discord i se svýma rolema
no more Ondra Meca
Plastex 09.11.2024 15:19
A jak dlouho tu ses? Tohle udelal uz asi 10x
🤣 3
Barrack Odbahna 09.11.2024 15:20
@Plastex A jak dlouho tu ses? Tohle udelal uz asi 10x
jedenkrát to udělal fr, takže teďka podruhé co tu jsem
(upraveno)
🤣
Plastex 09.11.2024 15:22
To si si spis nevsiml ze tu nebyl. Ja tu jsem 4 roky a rozhodne to neudelal jen 2x 🙂
Včelkamára 09.11.2024 15:22
Jj,min 5x
Barrack Odbahna 09.11.2024 15:23
ale hovno, já tu jsem taky 4 roky cca a všiml jsem si toho jednou 🤣
Plastex 09.11.2024 15:24
No az se vrati tak se ho muzes zeptat:-)
Tomassino 09.11.2024 15:34
🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
14 👌 2
Kosa Fatty.io 09.11.2024 17:23
@Barrack Odbahna No jo jenže on leavnul kompletně discord i se svýma rolema
Z jakeho duvodu?
Kosa Fatty.io 09.11.2024 19:14
@Tomassino 🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
A nebo v Brne?
Včelkamára 09.11.2024 19:43
@Kosa Fatty.io A nebo v Brne?
Včelkamára 09.11.2024 19:44
@Tomassino 🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
<@672035199441305600>
Barrack Odbahna 09.11.2024 19:50
@Kosa Fatty.io Z jakeho duvodu?
Vůbec nevím
Ponke 09.11.2024 21:06
Kdyz to bude na konci roku, tak uz slavime 100k 😱🤑
hamakar 09.11.2024 21:26
@Barrack Odbahna Vůbec nevím
I muži mají své dny....
Ponke 10.11.2024 05:00
79 ATH ATH ATH 🤑🤑🤑
🚀 2
Kosa Fatty.io 10.11.2024 05:56
@Tomassino 🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊