Včelkamára
08.11.2024 22:07
↩
@x.cool
To asi jo .... taky si nemyslim ze prekonaji ath . Ale zas jsou na nich airdropy . Treba dnes byl snapshot na elys airdrop
no jo, ale to nás máš informovat v roomce cosmos airdropy 😄 myslím že stakuju dostatečně dlouho a když pak o pár snapshotů přijdu tak mě to asi nebude uplně mrzet protože budu mít atom prodanej nahoře. pak popřípadě zas pár stovek kousků nakoupím až bude zas za 5 😄
x.cool
08.11.2024 22:09
↩
@Včelkamára
no jo, ale to nás máš informovat v roomce cosmos airdropy 😄 myslím že stakuju dostatečně dlouho a když pak o pár snapshotů přijdu tak mě to asi nebude uplně mrzet protože budu mít atom prodanej nahoře. pak popřípadě zas pár stovek kousků nakoupím až bude zas za 5 😄
Informuju v elys romce .... tam je vse napsane 🤷♂️
x.cool
08.11.2024 22:10
↩
@Gali
(attachment)
Tak nevim asi budu muset aktualizovat discort ... jsem zrovna na tabletu a tam me to nejde 🤷♂️
Ponke
08.11.2024 22:11
🥲
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:11
↩
@x.cool
Tak nevim asi budu muset aktualizovat discort ... jsem zrovna na tabletu a tam me to nejde 🤷♂️
x.cool
08.11.2024 22:15
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:15
↩
@x.cool
Ja to mam takhle
To rozklikneš tu STUDOVNU
a pak klineš na call
do it now
x.cool
08.11.2024 22:16
↩
@Barrack Odbahna
a pak klineš na call
Uz to mam ale musel jsem to aktualizovat 🤷♂️ sorac
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:18
↩
@x.cool
Uz to mam ale musel jsem to aktualizovat 🤷♂️ sorac
x.cool
08.11.2024 22:19
↩
@Barrack Odbahna
https://tenor.com/view/pivniodboj-podboj-%C5%99ekni-n%C4%9Bco-say-something-gif-15969360
Makam nemuzu ... az priste . Jen posloucham 😉
Včelkamára
08.11.2024 22:24
↩
@x.cool
Informuju v elys romce .... tam je vse napsane 🤷♂️
a to tady nekde máme jo? 😄
jo to je toto
už to mám. kdysi sem tam taky neco dělal
x.cool
08.11.2024 22:26
↩
@Včelkamára
a to tady nekde máme jo? 😄
No jasne .... 😁 za testnet bude balik a za staking atomu uz mensi no 😁
Včelkamára
08.11.2024 22:26
ale pak to nejak ztazdil
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:26
↩
@Včelkamára
a to tady nekde máme jo? 😄
Pojď na call ty brněsnká mrdko 🤣
😂 2
Ponke
08.11.2024 22:27
Ted ti pise ze neni z brna
😂
Včelkamára
08.11.2024 22:27
↩
@Barrack Odbahna
Pojď na call ty brněsnká mrdko 🤣
mrdat tě, i po opakovaném vyzvání jsi mě neodepsal na dm
Ponke
08.11.2024 22:28
On te nema v pratelich
Tak te nevidi
Tohle se resi na callu
😂
Včelkamára
08.11.2024 22:28
↩
@Ponke
On te nema v pratelich
ale vidí příchozí zprávu
Ponke
08.11.2024 22:28
Prej si nic nepsal
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:28
↩
@Včelkamára
ale vidí příchozí zprávu
mám tě v prátelích vile
vole
nepsal si
Včelkamára
08.11.2024 22:29
a hlaaaaavně sem mu to nekolikrát psal že sem mu psal 😄
Ponke
08.11.2024 22:29
Tak je to prezident
Nemuze si psat s kazdym
😱
Ponke
08.11.2024 22:30
Nepsal
😱😱😱😱😱
Včelkamára
08.11.2024 22:30
ne sory, vidíte jak sem z toho zblblej z těch vaších jmen. myslel sem mistr mudr judr inkognito
Ponke
08.11.2024 22:31
Judr je pryc
Muzes dorazit
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:31
↩
@Včelkamára
ne sory, vidíte jak sem z toho zblblej z těch vaších jmen. myslel sem mistr mudr judr inkognito
tvl si říkám
👍 1
🤣 1
Ponke
08.11.2024 22:31
Uz nenahrava
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:31
Judr je vpiči
👌 1
Ponke
08.11.2024 22:31
Judr ani nemluvi ani nepise
🫣
Včelkamára
08.11.2024 22:32
to je jedno. na cally nechodím. nemám na to čas ani klid.... radši domluvte vánoční večírek
(upraveno)
🫡 2
Ponke
08.11.2024 22:34
Az bude btc za 150
Tak bude vecirek
Včelkamára
08.11.2024 22:42
↩
@x.cool
No jasne .... 😁 za testnet bude balik a za staking atomu uz mensi no 😁
držím pěsti. nejsem si ted uplně jistej jestli sem tam něco dělal ale ty nft nemám určitě. takže jen staking
Včelkamára
08.11.2024 22:43
↩
@Ponke
Tak bude vecirek
bejvá každej rok poslední roky at se děje co se děje. <@831379731734855720> by se toho zase mohl chopit 🙂
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:52
↩
@Včelkamára
to je jedno. na cally nechodím. nemám na to čas ani klid.... radši domluvte vánoční večírek
fucking Brno
❌ 1
nebo Ostrava
❌ 1
❤️ 1
nebo Praha
✅ 1
🤮 1
😂
@here Stále probíhá call, mše za Mečouna
(upraveno)
Ponke
08.11.2024 22:57
Jojo dosel sem na msi a ted jedeme pfizer 😱😱😱
Včelkamára
08.11.2024 22:59
ondra se vrátí jako vždy
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:59
↩
@Včelkamára
ondra se vrátí jako vždy
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:59
↩
@Včelkamára
ondra se vrátí jako vždy
poď na call
now
imidiatelly
Včelkamára
08.11.2024 23:02
↩
@Barrack Odbahna
poď na call
nemám čas, nastavuju limitky na kaspě, čumím na YT a za chvíli jdu na cígo
Barrack Odbahna
08.11.2024 23:02
↩
@Včelkamára
nemám čas, nastavuju limitky na kaspě, čumím na YT a za chvíli jdu na cígo
pražské buzeranstké výmluvy neberu
Barrack Odbahna
08.11.2024 23:20
Nice call. Jeden z nejdelších. Děkuji <@836142976290914334> a <@1075165235498991646> za pokec.
👍 2
a <@&1279507690720202873> za nic
mrdat Judr
🤣 1
Gali
08.11.2024 23:23
↩
@Barrack Odbahna
Nice call. Jeden z nejdelších. Děkuji <@836142976290914334> a <@1075165235498991646> za pokec.
Diky taktiež 🙂
Ponke
08.11.2024 23:24
Jo diky. Zitra se tesim do prace po tomhle callu <:sorry:767989709946748939> <:sorry:767989709946748939> <:sorry:767989709946748939>
👍 2
x.cool
09.11.2024 06:52
↩
@Včelkamára
držím pěsti. nejsem si ted uplně jistej jestli sem tam něco dělal ale ty nft nemám určitě. takže jen staking
Ty nft muzes jeste koupit (akorad ta cena sla trochu nahoru 😁) ... Nft cast 2 jeste neprobehla... pokud budes chtit tak napis do elys roomky a navedu te.
✅ 1
hamakar
09.11.2024 06:53
ETH 3k, tomu rikam rano 🤩
❤️ 1
👍 3
allx
09.11.2024 10:31
Skusali ste swapnut cez Uniswap? Uz aj oni budu mat vlastny chain https://www.unichain.org/ 🙂
Nový deň, nový chain.
(upraveno)
Nový deň, nový chain.
Plastex
09.11.2024 10:39
↩
@allx
Skusali ste swapnut cez Uniswap? Uz aj oni budu mat vlastny chain https://www.unichain.org/ 🙂
Nový deň, nový chain.
Nový deň, nový chain.
Co vim tak jedou zatim jen testnet a to jen tim zpusobem ze tam muses bridgnout na sepolii ETH, zatim nic vic.
allx
09.11.2024 10:47
Áno, pravda. Som zvedavý čo to prinesie.
Barrack Odbahna
09.11.2024 15:11
@everyone Pls kdo máte kontakt na Ondru Mecu, tak mu prosím vzkažte, že ho postrádá celý pump-club. Ať nesere a vratí se. Thankuji 🤣
joe:825130132578369576 1
👍 1
😃 1
Plastex
09.11.2024 15:18
Ja na nej cislo mam ale psat mu nebudu, je to zbytecny, vrati se, navic si myslim ze mozna ma na víkend synatora a co jsem tak stihl odpozorovat tak kdyz ho hlida nevhodi sem, proste si uziva 100% sveho syna 🙂
pink&deviant
09.11.2024 15:18
Chýba v chate aj mladý Jirka AnarchoSecret
Barrack Odbahna
09.11.2024 15:19
↩
@Plastex
Ja na nej cislo mam ale psat mu nebudu, je to zbytecny, vrati se, navic si myslim ze mozna ma na víkend synatora a co jsem tak stihl odpozorovat tak kdyz ho hlida nevhodi sem, proste si uziva 100% sveho syna 🙂
No jo jenže on leavnul kompletně discord i se svýma rolema
no more Ondra Meca
Plastex
09.11.2024 15:19
A jak dlouho tu ses? Tohle udelal uz asi 10x
🤣 3
Barrack Odbahna
09.11.2024 15:20
↩
@Plastex
A jak dlouho tu ses? Tohle udelal uz asi 10x
jedenkrát to udělal fr, takže teďka podruhé co tu jsem
(upraveno)
🤣
Plastex
09.11.2024 15:22
To si si spis nevsiml ze tu nebyl. Ja tu jsem 4 roky a rozhodne to neudelal jen 2x 🙂
Včelkamára
09.11.2024 15:22
Jj,min 5x
Barrack Odbahna
09.11.2024 15:23
ale hovno, já tu jsem taky 4 roky cca a všiml jsem si toho jednou 🤣
Plastex
09.11.2024 15:24
No az se vrati tak se ho muzes zeptat:-)
Barrack Odbahna
09.11.2024 15:24
Tomassino
09.11.2024 15:34
🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
✅ 14
👌 2
Kosa Fatty.io
09.11.2024 17:23
↩
@Barrack Odbahna
No jo jenže on leavnul kompletně discord i se svýma rolema
Z jakeho duvodu?
Kosa Fatty.io
09.11.2024 19:14
↩
@Tomassino
🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊
A nebo v Brne?
Tomassino
09.11.2024 19:21
Barrack Odbahna
09.11.2024 19:50
↩
@Kosa Fatty.io
Z jakeho duvodu?
Vůbec nevím
Ponke
09.11.2024 21:06
Kdyz to bude na konci roku, tak uz slavime 100k 😱🤑
hamakar
09.11.2024 21:26
↩
@Barrack Odbahna
Vůbec nevím
I muži mají své dny....
Ponke
10.11.2024 05:00
79 ATH ATH ATH 🤑🤑🤑
🚀 2
Kosa Fatty.io
10.11.2024 05:56
↩
@Tomassino
🥳 Zjišťuji předběžný zájem o 🎄 vánoční 🎉 MEGA bullrun večírek 🍸💥! Podle toho vybereme lokál 🏙️. Přesný termín zatím není znám 🕰️, lokalita Anděl. Dejte vědět předběžný zájem. 🎊