Plastex
07.11.2024 08:22
Leda ze by raydium udelalo jeste 100x 🙂
Swordfish
07.11.2024 08:24
↩
@Plastex
Ja mam tak spatne postsveny portfolio ze se na top1 dostalo Raydium 😄
u me tam je eth 🙂
👍 1
Plastex
07.11.2024 08:24
↩
@Swordfish
u me tam je eth 🙂
Tuhle sanci jsem na jare provahal, doufam ze mi trh trh da druhou sanci:-)
Swordfish
07.11.2024 08:29
mam fomo na prikupovani
Plastex
07.11.2024 08:30
Ja taky, ale mrdam na to, ja chci btc na 12k 🙂 tam budu kupovat 🙂
🤮 1
Swordfish
07.11.2024 08:31
to ja tam neco asi poslu
Plastex
07.11.2024 08:32
Btc dominance klesa 🙂 skoro o 1procento, to by mohlo byt dobry znameni 🙂
Gali
07.11.2024 08:37
Dneska ešte FED 🙂
Kosa Fatty.io
07.11.2024 15:46
↩
@Gali
Dneska ešte FED 🙂
V kolik
Plastex
07.11.2024 15:47
V 8
Swordfish
07.11.2024 15:49
tak to predtim jeste stihnete predsedu na Barrandove
Plastex
07.11.2024 15:50
↩
@Swordfish
tak to predtim jeste stihnete predsedu na Barrandove
A rika tam taky “budte na sebe hodny” ? 🙂
Swordfish
07.11.2024 16:00
ted ti nevim
Gali
07.11.2024 17:17
↩
@Kosa Fatty.io
V kolik
20:00
JUDr. Inkognito
07.11.2024 20:17
↩
@Swordfish
to ja tam neco asi poslu
co nakupuješ? já před volbami zapomněl dát long na ETH kura 🙂
JUDr. Inkognito
07.11.2024 20:29
takže FED snížil dle očekávání o 0,25% pokračujeme v mírném růstu..
kdo nenakoupí teď ujede mu vlak 🙂
kdo nenakoupí teď ujede mu vlak 🙂
zander7252
07.11.2024 20:40
To samé teď tvrdí i Honza Charvát, nečeká příštích několik dní korekci. https://www.youtube.com/watch?v=ttE7kS2pEoE
Swordfish
07.11.2024 20:48
↩
@JUDr. Inkognito
co nakupuješ? já před volbami zapomněl dát long na ETH kura 🙂
Jestli jsou tve pozice takove, jak jsi je prezentoval, nechapu proc se mne ptas ?
(upraveno)
JUDr. Inkognito
07.11.2024 21:42
↩
@Swordfish
Jestli jsou tve pozice takove, jak jsi je prezentoval, nechapu proc se mne ptas ?
je úplně jedno co mám já, mě zajímá co bys chtěl nakupovat.
Swordfish
07.11.2024 21:43
nevim o tom, ze bych tu nekomu rikal co ma nakoupit a nebudu to delat (dokud nebude fomo)
[ takove veci jsem delal, ale toto neni ted]
(upraveno)
[ takove veci jsem delal, ale toto neni ted]
JUDr. Inkognito
07.11.2024 21:45
si nerozumíme.
mě zajímá co bys nakoupil ty. psal si že bys tam něco poslal a z kontextu to chápu tak, že máš chuť nakupovat. A mě zajímá co máš chuť nakupovat.
mě zajímá co bys nakoupil ty. psal si že bys tam něco poslal a z kontextu to chápu tak, že máš chuť nakupovat. A mě zajímá co máš chuť nakupovat.
Swordfish
07.11.2024 21:47
Ja bych nic nenakoupil. Takze jsem nakoupil. Muj kontext je tam, kde zacina pohadka.
A nechapu, proc by se nekdo mel ptat me, co nakoupit. Tyto informace si strcim sam sobe do prdele
(upraveno)
(Volny preklad, nejsem predseda. At si kazdy nakoupi bitkojnu tolik, kolik potrebuje.)
(upraveno)
Ponke
07.11.2024 22:20
<@403204367345254402> co teda budes nakupovat?
Na Ponke neni jeste pozde 😱
Kosa Fatty.io
08.11.2024 02:58
↩
@zander7252
To samé teď tvrdí i Honza Charvát, nečeká příštích několik dní korekci. https://www.youtube.com/watch?v=ttE7kS2pEoE
Ten jeste existuje? 😮
Kosa Fatty.io
08.11.2024 02:59
↩
@Ponke
<@403204367345254402> co teda budes nakupovat?
Ponke, speedy, phill
zander7252
08.11.2024 11:02
↩
@Kosa Fatty.io
Ten jeste existuje? 😮
Má to rozjetý docela pěkně, na free a youtube každý týden analýza (jako fakt každý týden, ne jednou za kvartál)😀, každou neděli stream s diskuzí ve free discordu. Vydali knížku o krypto podvodech a teď jedou šňůru fyzických webinářů pro začátečníky po republice. Za mě jedna z mála skupin, kde si může člověk dost osahat ve freečku, než se rozhodne jestli se mu vyplatí placená část.
👍 2
Tomassino
08.11.2024 15:20
Hansss is back, welcome 🙂
😆 1
Hansss
08.11.2024 15:20
↩
@Kosa Fatty.io
Ten jeste existuje? 😮
Přesně. A jak vidno,nejen že existuje, ale někteří jej sledují i aktivně
Hansss
08.11.2024 15:22
↩
@Tomassino
Hansss is back, welcome 🙂
Nazdar chlape. Sleduji celou dobu, jen se to tady místo výměny zkušeností a postřehů změnilo spíše u některých v honbou za body v ranku..... tak pravidelně čtu, ale nepíší.
✅ 1
Ponke
08.11.2024 15:22
↩
@Hansss
Nazdar chlape. Sleduji celou dobu, jen se to tady místo výměny zkušeností a postřehů změnilo spíše u některých v honbou za body v ranku..... tak pravidelně čtu, ale nepíší.
Ahoj, rank uz neni. 👍
Plastex
08.11.2024 15:24
↩
@Ponke
Ahoj, rank uz neni. 👍
To ze ho nemuzes zjistit neznamena ze neni panačku 🙂
✅ 2
🏆 1
😱 1
🤣 1
Tomassino
08.11.2024 15:25
fundamentu a studiu jsme se věnovali v bearu, teď to zúročíme 🙏 💪
👍 1
Hansss
08.11.2024 15:27
Hele, já množil celou dobu. Svět ETH už dávno opustil a jsem zcela nějaký ten pátek na Solaně. A co se tady naučil, to uplatňuji i tam. Defi je i tam
😳 1
pink&deviant
08.11.2024 15:45
Tak to som rád, že je tu aspoň niekto kto vie kedy existovať.
A raz som tak množil, že mi ušlo ETH keď bolo po 80$
Ponke
08.11.2024 18:57
Novy ath 77
🫡
Barrack Odbahna
08.11.2024 19:04
Gali
08.11.2024 19:07
Ted je to nejak každú chvíľu 🙂
(upraveno)
Ponke
08.11.2024 19:13
↩
@Gali
Ted je to nejak každú chvíľu 🙂
Vic vic vic
Gali
08.11.2024 19:18
↩
@Ponke
Vic vic vic
Ďalšie 🙂
Ponke
08.11.2024 19:19
Hlas to cislo ne?
👍 1
😁
<:yes:767989820818849834>
Gali
08.11.2024 19:26
77 aj kus 🙂 ok tak dávame po 1000kach 🙂
👍 1
pink&deviant
08.11.2024 19:39
Andy, Pavel, Jake opäť super stream
Sry video
PS: ja už dlhšie nepracujem, neviem si predstaviť ľudí čo si udržujú portfólio pori praci, živnosti a rodine. Určite mnoho z vás zvažuje pri prípadnom Bull, na čas ísť full crypto. Inak sa to nebude dať zvládnuť.
(upraveno)
Gali
08.11.2024 19:51
↩
@pink&deviant
PS: ja už dlhšie nepracujem, neviem si predstaviť ľudí čo si udržujú portfólio pori praci, živnosti a rodine. Určite mnoho z vás zvažuje pri prípadnom Bull, na čas ísť full crypto. Inak sa to nebude dať zvládnuť.
Tak zase neriešim Crypto každý deň ale večer sa da niečo no. Smaozrejme nemám protfolio kde potrebujem denne nastavovať nejaký range 🙂
👍 1
Proste stacking max 🙂
👍 1
pink&deviant
08.11.2024 20:07
Chápem ja postupujem väčší risk , čiže držím dapps v Eco systémoch, aj nizkokapitalizovane.
Gali
08.11.2024 20:08
↩
@pink&deviant
Chápem ja postupujem väčší risk , čiže držím dapps v Eco systémoch, aj nizkokapitalizovane.
Jj no , len nad tým treba sedieť 🙂
(upraveno)
❤️ 1
Hlavne je aby sme boli stastni 🙂 a prišiel poriadny bull 🙂
🔥 1
Včelkamára
08.11.2024 20:10
↩
@pink&deviant
PS: ja už dlhšie nepracujem, neviem si predstaviť ľudí čo si udržujú portfólio pori praci, živnosti a rodine. Určite mnoho z vás zvažuje pri prípadnom Bull, na čas ísť full crypto. Inak sa to nebude dať zvládnuť.
Limitky uz pomalu nastavuju a myslim ze to zvládnu i během práce 😀
😀 1
Jen top člověk netrefi, tak nastavuju cca 5 prodeju vzdy zhruba na ath daného coinu
(upraveno)
Barrack Odbahna
08.11.2024 20:14
R.I.P
@Swordfish
@Swordfish
🇫 2
pink&deviant
08.11.2024 20:14
Práve, sledovať čo je v kurze, mať vyhliadnutú rôzne vedi. Ešte som sa nedostal k depin som sa ešte nedostal 😀. Ale v minulosti som podobne shits drzal
pink&deviant
08.11.2024 20:15
↩
@Včelkamára
Jen top člověk netrefi, tak nastavuju cca 5 prodeju vzdy zhruba na ath daného coinu
Nechápem!? Pls
(upraveno)
Do stable sa ešte nechystám, to nech zhorim bez profitu, rád by som nakúpil ešte pár veci.
Aj meme 😀🐶
Včelkamára
08.11.2024 20:38
↩
@pink&deviant
Nechápem!? Pls
Na sol mam treba první prodej části na 250. Pak dal nevim protoze netrefim top takze pak třeba další prodej na 350... nicméně vic coinu na prodej mam takových u kterých si nejsem jistej novým ath. Takovej jeden příklad je atom. U něj nastavím prodeje na 15, 25, 30, 40 a zbytek si necham nejspis jako moon bag a nebo to prostě strelim někdy v průběhu. No a tak to mam u vetsiny
U aave mam uz dane 250, 400, 550 a 700. Tezko říct jestli se to tam vyšplhá ale chci to vybírat vsechno postupně
(upraveno)
pink&deviant
08.11.2024 20:41
Pokiaľ bola v Bear možnosť takto som obchodoval. Ale v bear
Berieš profit. Ja tiež budem prípadne odhadzovat .
Napr: vykurovanie deepov ešte nemám v hlave doriešené čo je chýba.
Človek by rád odchádzal z plnými taškami a 30% nechal v BTC. Tak uvidíme 😀
Včelkamára
08.11.2024 20:45
V následujících dnech a týdnech budu řešit unstake a vybírání vsech možných drobku z airdrophuntingu na vsech možných chainech tak at mam vse pokupe a ready na prodeje
👍 1
pink&deviant
08.11.2024 20:46
V stakingu mám len Juno 🤣
Včelkamára
08.11.2024 20:47
↩
@pink&deviant
V stakingu mám len Juno 🤣
To já prelil do kuji takze tam sem to vyřešil hodně rychle 🤣🤣
pink&deviant
08.11.2024 20:52
Ja som nestihol do huahua
V tom Cosmos tiež veľa somarin. Ale myslím že ten coin clone CIA ako má byť v Eco cosmos
Od cj
x.cool
08.11.2024 20:58
↩
@Včelkamára
V následujících dnech a týdnech budu řešit unstake a vybírání vsech možných drobku z airdrophuntingu na vsech možných chainech tak at mam vse pokupe a ready na prodeje
To uz se fakt pripravujete na bull ze vse unstake ? Ne i to nejak brzo 🤷♂️
👍 1
pink&deviant
08.11.2024 20:59
Ja tiež ostávam full
Včelkamára
08.11.2024 21:00
↩
@x.cool
To uz se fakt pripravujete na bull ze vse unstake ? Ne i to nejak brzo 🤷♂️
Abych byl ve staking pasti jak minule a v bullu sem nic neprodal? Ani náhodou, ted chci aspon neco vybrat 🤣
x.cool
08.11.2024 21:02
↩
@Včelkamára
Abych byl ve staking pasti jak minule a v bullu sem nic neprodal? Ani náhodou, ted chci aspon neco vybrat 🤣
Nerikej ze minule bull trval mene nez 30 dni....nebo co myslis minule ? Ten mini v breznu 😁
x.cool
08.11.2024 21:03
↩
@Včelkamára
To já prelil do kuji takze tam sem to vyřešil hodně rychle 🤣🤣
Taky sem prelil juno do kuji .... ale predpokladam ze sem si moc nepomohl 😂😂😂
pink&deviant
08.11.2024 21:04
Môže sa stať , že bude na nejakom token Fomo a za 2hod x100 a potom to bude už len padať celý Bull
Včelkamára
08.11.2024 21:05
↩
@x.cool
Nerikej ze minule bull trval mene nez 30 dni....nebo co myslis minule ? Ten mini v breznu 😁
Po corona bull. Byl sem hamiznej, nic pořádně neprodal, dalsi mrdu spálil na ftx a v různých super farmách a tak toho moc nezůstalo nakonec 🤣
Do toho sem behem bearu spis jen prodaval na dne protože sem potřeboval fiat a takze sem ani nic nenakoupil 2 roky... takze tak. Ted uz proste z tech drobku co me zustalo musim neco postupně povytahovat
👍 2
pink&deviant
08.11.2024 21:15
Kto má málo love po vyberajte si drobky z coinbase že je tam teraz niečo . Aj ja tam pojdem
Naposledy asi 70€
Včelkamára
08.11.2024 21:20
↩
@Včelkamára
Do toho sem behem bearu spis jen prodaval na dne protože sem potřeboval fiat a takze sem ani nic nenakoupil 2 roky... takze tak. Ted uz proste z tech drobku co me zustalo musim neco postupně povytahovat
Proste me to za tech par % na stakingu, to riziko ze bych neco nestihl vytáhnout rozhodne nestojí. Lip se me bude na bull dívat s již nastavenyma limitkama
Ponke
08.11.2024 21:23
Super call a nikdo nikde
😱
x.cool
08.11.2024 21:29
↩
@Ponke
Super call a nikdo nikde
Ja sem chtel na call ale neslo se tam pripojit
x.cool
08.11.2024 21:31
↩
@Včelkamára
Proste me to za tech par % na stakingu, to riziko ze bych neco nestihl vytáhnout rozhodne nestojí. Lip se me bude na bull dívat s již nastavenyma limitkama
Jasny chapu ….ja zas doufam ze to bude trvat dele nez mesic pac unstaking je vetsinou 14-30 dni
Ponke
08.11.2024 21:33
Melo by to fungovat
Včelkamára
08.11.2024 21:42
↩
@x.cool
Jasny chapu ….ja zas doufam ze to bude trvat dele nez mesic pac unstaking je vetsinou 14-30 dni
Jasny, proto radši nebudu chtít spoléhat na to ze to bude dyl nebo min. Poslední Bull ty alty taky vystrelili o stovky % behem par tydnu. Ted to proste budu řešit postupným odprodejem 🙂
Ale pochybuju ze atom nebo třeba dot se vrati na ath. Proto hezky postupne střílet 😉💪
x.cool
08.11.2024 22:00
↩
@Včelkamára
Jasny, proto radši nebudu chtít spoléhat na to ze to bude dyl nebo min. Poslední Bull ty alty taky vystrelili o stovky % behem par tydnu. Ted to proste budu řešit postupným odprodejem 🙂
To asi jo .... taky si nemyslim ze prekonaji ath . Ale zas jsou na nich airdropy . Treba dnes byl snapshot na elys airdrop
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:01
Právě probíhá na callu mše za Mečouna, bývalého guru, který nás opustil. Přijďte...
(upraveno)
x.cool
08.11.2024 22:03
↩
@Ponke
Melo by to fungovat
Nejde to je to ve studovne a nejde mi se tam pripojit . Ale to je jedno uz je stejne pozde
Barrack Odbahna
08.11.2024 22:04
↩
@x.cool
Nejde to je to ve studovne a nejde mi se tam pripojit . Ale to je jedno uz je stejne pozde
neser, funguje to
jsme tu pořád