# pokec
184722 zpráv • strana 188/1848
Poustnak 04.11.2024 09:17
@Miloš Tak! Přesně👍Tohle je slovo chlapa! Nemá cenu si cokoliv lakovat
hele já nejsem žádný chytrolín a v mánii jsem do toho taky zahučel. potom se člověk musí podívat do zrcadla a nepříjemně si říct že je kokot že do hoho neměl lést protože to bylo přece jasné, že je to nesmysl. Ale to vždy vidíš až zpětně. Já jsem tady v DEFI a držím jen USDC a USDT na lending platformách, kde je výnos od 8-20% a sem tam udělám nákup stakovaného coinu se slevou a odstakuji a na tom taky něco vydělám. přestal jsem sázet na nějaký zázračný růst spíše naopak když coin vyletí o 100 - 200% tak jej půjčkou shortnu, protože jak je vidět všechno se to dlouhodobě stejně jen červená.
😍 1
Miloš 04.11.2024 09:25
@Poustnak hele já nejsem žádný chytrolín a v mánii jsem do toho taky zahučel. potom se člověk musí podívat do zrcadla a nepříjemně si říct že je kokot že do hoho neměl lést protože to bylo přece jasné, že je to nesmysl. Ale to vždy vidíš až zpětně. Já jsem tady v DEFI a držím jen USDC a USDT na lending platformách, kde je výnos od 8-20% a sem tam udělám nákup stakovaného coinu se slevou a odstakuji a na tom taky něco vydělám. přestal jsem sázet na nějaký zázračný růst spíše naopak když coin vyletí o 100 - 200% tak jej půjčkou shortnu, protože jak je vidět všechno se to dlouhodobě stejně jen červená.
Já jsem na tom hodně podobně. Loni z jara do podzimu jsem si užíval DEFI a vydělal na ETH a Cardano síti tolik že jsem smazal všechny mé ztráty. Ale od loňského podzimku pouze hodluji dva coiny a nebaví mě to a čekám kdy se toho zbavím. A to je špatně. Já reagoval na tvůj příspěvek protože včera tu nějaký nadšenec napsal pravý opak. Ale já myslím že je potřeba se na to dívat s chladnou hlavou a ne s vidinou x500% nebo i víc. To potom člověku ujede přesně ta možnost co byla na jaře. Prodal bych se 100% profitem a mohl jsem mít klidný spaní. Chtěl jsem víc a teď doufám že se to aspoň ještě jednou zopakuje
(upraveno)
Kosa Fatty.io 04.11.2024 10:11
Hele klid…. Ono to jeste neco udela up 🙂 jen asi nebudou padat ATHčka
👍 1
Ale nalada tu je teda mizerna 😂 chce to nejaky povzbuzeni od <@744861727367102464> 😄
Barrack Odbahna 04.11.2024 10:39
@Poustnak Borci nebuďte naivní. bull run už byl na jaře, tam bylo potřeba prodávat. To co bylo po kovidu nebyl žádný bull run ale totální mánie, která se nebude asi opakovat. Když vyroste coin o 150% tak se musí prodat bez ohledu za kolik byla nákupka, protože je to skvělá příležitost a hromada lidí nakupoval na 1/3 ceny. Když se nebudeme bavit o nějakých scamech.
Ani hovno. Do jara bude 100k minimálně 🤣
(upraveno)
x.cool 04.11.2024 10:39
Vsak o tom se vsude pise .... az bude tect krev a i ty nejotrlejsi zacnou hazet flintu do zita .... tak se to zacne brzo obracet 😁
A jak vidim tak tady to je hodne mizerny 😂
Takze ja sem v klidu a jen cekam 😉💪
zander7252 04.11.2024 11:12
Je tu pořád několik pozitvních narativů. 1. Saylor chce ve velkém nakupovat. Za mě, tahle firma může způsobit problémy až někdy v letech 2026 a 2027, kdy jim mají vypršet financování předchozích závazků. Video o tom má Kiril Juran. 2. Dost podstatné, velká část institucionálních hráčů nakupuje nyní mimo burzy, takže se to na ceně tak neprojeví. 3. Konečně lidé začínají cítit nenávist k altům. 4. Vitalik s jeho partičkou začíná dostávat na sítích bídu za odprodeje z jejich bagů a kašlání na Eth. Jinak doporučuji shlédnout pro uklidnění včerejší stream mého nejoblíbenějšího tradera s Turetovým syndromem😀 , Ludvíka Turka. I s jeho krátkodobou predikcí ceny Eth.
(upraveno)
Poustnak 04.11.2024 11:15
@Barrack Odbahna Ani hovno. Do jara bude 100k minimálně 🤣
o.k. Tak který kokot to na těchto cenách prodává, když to bude za chvíli o 50% výše?
Swordfish 04.11.2024 11:48
weak hands
Swordfish 04.11.2024 11:51
@zander7252 Je tu pořád několik pozitvních narativů. 1. Saylor chce ve velkém nakupovat. Za mě, tahle firma může způsobit problémy až někdy v letech 2026 a 2027, kdy jim mají vypršet financování předchozích závazků. Video o tom má Kiril Juran. 2. Dost podstatné, velká část institucionálních hráčů nakupuje nyní mimo burzy, takže se to na ceně tak neprojeví. 3. Konečně lidé začínají cítit nenávist k altům. 4. Vitalik s jeho partičkou začíná dostávat na sítích bídu za odprodeje z jejich bagů a kašlání na Eth. Jinak doporučuji shlédnout pro uklidnění včerejší stream mého nejoblíbenějšího tradera s Turetovým syndromem😀 , Ludvíka Turka. I s jeho krátkodobou predikcí ceny Eth.
nekdo urazi vsemocne ethereum?
(upraveno)
😂 1
danko2002 04.11.2024 11:52
@Swordfish nekdo urazi vsemocne ethereum?
Správne, dostane po papuli 😄
💯 1
Swordfish 04.11.2024 11:54
Barrack Odbahna 04.11.2024 12:30
@Poustnak o.k. Tak který kokot to na těchto cenách prodává, když to bude za chvíli o 50% výše?
já ne 🤣
MirekH 04.11.2024 13:33
@Kosa Fatty.io Ale nalada tu je teda mizerna 😂 chce to nejaky povzbuzeni od <@744861727367102464> 😄
Já radím jen brát zisky, nic jiného neumím 😅
Kosa Fatty.io 04.11.2024 13:39
@MirekH Já radím jen brát zisky, nic jiného neumím 😅
A bude jeste prilezitost? 🤣
Gali 04.11.2024 13:54
Ako ja som ted x3 sle janchě kúpiť byt v KE a plus dačo nechať . A tak to mi nevychádza 🙂
Ponke 04.11.2024 14:26
Ja taky nic neprodavam a to jsem primo definice weak hands minule 2 bull runy 😱
zander7252 04.11.2024 15:07
@Swordfish nekdo urazi vsemocne ethereum?
Podle jeho pohledu na grafy, vidí šanci na otestování úrovně okolo 2100 Usd před odrazem up, což by mohla být pěkná nákupka, ovšem s lehce staženým žaludkem.😀
MirekH 04.11.2024 16:46
@Kosa Fatty.io A bude jeste prilezitost? 🤣
To nevím a nikdy jsem nevěděl 😄
Enter.Yourname 04.11.2024 17:38
🤣 možná sem ještě jedinej kdo tady platí členství, ale poslouchat to vaše kňourání a fňukání, že to neletí up, mi za to stojí 😂 😂
🤣 3
FrantišeKKK 04.11.2024 18:09
@Enter.Yourname 🤣 možná sem ještě jedinej kdo tady platí členství, ale poslouchat to vaše kňourání a fňukání, že to neletí up, mi za to stojí 😂 😂
já si ho platím kvůli pravidelné analýze od Kracíka 😃
🤣 1
Enter.Yourname 04.11.2024 18:23
@FrantišeKKK já si ho platím kvůli pravidelné analýze od Kracíka 😃
a jo vlastně... poslední analýzou Adam odpálil další vlnu bullranu... takže si beru hypotéku a jdu do toho all-in 😂 🤣
🤣 1
Miloš 04.11.2024 18:29
@Enter.Yourname a jo vlastně... poslední analýzou Adam odpálil další vlnu bullranu... takže si beru hypotéku a jdu do toho all-in 😂 🤣
Bože🙈ještě že jsem ji nečetl😃
Barrack Odbahna 04.11.2024 18:31
@FrantišeKKK já si ho platím kvůli pravidelné analýze od Kracíka 😃
🔥 1
Tomassino 04.11.2024 18:52
@Kosa Fatty.io A bude jeste prilezitost? 🤣
jednou, možná, asi
Ponke 04.11.2024 19:34
@Enter.Yourname a jo vlastně... poslední analýzou Adam odpálil další vlnu bullranu... takže si beru hypotéku a jdu do toho all-in 😂 🤣
Ty jeste nejses all in? 😆
🤣 2
Kosa Fatty.io 05.11.2024 15:14
Trump a letime UP
👍 12 👎 1
Trump a letime DOWN
(upraveno)
👍 4
Kamala a letime UP
👍 5
Kamala a letime DOWN
👍 5
Swordfish 05.11.2024 16:36
@hamakar Co to tady mate za kecy? Bud predvadite ukazkovou kapitulaci nebo si, takovi mazaci, bezte za roh dat facku. Krypto je nas zivot a ETH kral altu. Chystaji se na nem nove veci. Jen musite zohledit to, ze se svou kapitalizaci a zodpovednosti nemuze delat EIP kazdy den. Ale to je feature, ne bug. Za chvilku je tu exponencialni bullrun a ETH za 10 k. Peknou nedeli 😎
ja si budu kapitulovat kdy budu potrebovat a vzdy, kdyz se to bude hodit
❤️ 1
Poustnak 05.11.2024 17:09
nikam nepoletíme. možná tak do strany
Barrack Odbahna 05.11.2024 17:09
@Poustnak nikam nepoletíme. možná tak do strany
Ještě, že máme pump-club....tam mě to drží nad vodou 🤣
Gali 05.11.2024 17:34
Však už to pumpujeeeee:)
Ponke 05.11.2024 17:47
Jsme nad 70 super. Skoda ze me ten pohyb pod stal zase 20%
😂
Plastex 05.11.2024 19:23
Dalsi divna pohadka?:-)
Ponke 06.11.2024 03:07
Ath
🫡
Kosa Fatty.io 06.11.2024 04:48
Pekny
Ale jeste mu kousek chybi
Kosa Fatty.io 06.11.2024 05:01
Liznul si na nove ATH koukam
Pred 20 minutama 🙂
JUDr. Inkognito 06.11.2024 06:08
Dobré ráno kluci pěkně to tu v noci hlídáte pochvala ♥️
Ponke 06.11.2024 06:22
Ath ath ath
Kosa Fatty.io 06.11.2024 07:19
🤣 3
Swordfish 06.11.2024 07:28
on mel stejne myslim pristi rok skoncit
béčko 06.11.2024 07:32
tak je tam zpátky a BTC na ATH
béčko 06.11.2024 07:33
ted už to bude zase jen padat ne 🤣
Poustnak 06.11.2024 07:33
tak a ještě 10 takových dnů
Swordfish 06.11.2024 07:38
@béčko ted už to bude zase jen padat ne 🤣
ano, a alty vic
(upraveno)
Cenek | CLONE 06.11.2024 07:54
@Kosa Fatty.io (attachment)
Konečně, zmrd jeden škodlivej 👏
Ponke 06.11.2024 08:58
@béčko ted už to bude zase jen padat ne 🤣
Ted se to vrati na 70 a alty to zase posle niz nez to bylo <:yes:767989820818849834>
Kosa Fatty.io 06.11.2024 08:59
😄
zander7252 06.11.2024 10:27
@béčko ted už to bude zase jen padat ne 🤣
No jestli se už teď konečně trefí nějakej blb s AR15, tak to spadne určitě.😀 Do třetice všeho dobrého.
(upraveno)
Gali 06.11.2024 11:15
Teraz by to mohlo 2 mesiace rast do inauguracie 🙂
Ponke 06.11.2024 11:33
Ponkeeeee 🫡🫡🫡
Swordfish 06.11.2024 12:20
prodali uz jste? vys uz nepujdeme 😄
👍 1
Včelkamára 06.11.2024 13:03
JUDr. Inkognito 06.11.2024 13:35
@Swordfish prodali uz jste? vys uz nepujdeme 😄
a ty jsi prodal a zavřel longy? Otevíráš shorty ?
Swordfish 06.11.2024 13:50
neresim
vy si furt myslite, ze mam nejake krypto, ktere za to stoji 😄
bumelak 06.11.2024 15:18
@Swordfish prodali uz jste? vys uz nepujdeme 😄
Prdel by byla kdyby se opakovala situace z listopadu 2021, kdy jsme ATH jen lehce prorazili, pak vzniknul pattern 2B reversal a šli jsme skoro přesně na rok do medvěda -77,5%😁 Asi by všichni čuměli, páč sentiment je všude až moooc bullish😏 btv to bylo přeně na new ATH když Kicom zatancoval s kaktusem a pak šlo všechno do háje, teď se chystal tancovat taky co já vím...😛
(upraveno)
😂 1
Swordfish 06.11.2024 15:30
ja jsem teda hodne negativni, ale tohle je vrcholne potopeni
👍 1
Ponke 06.11.2024 15:38
Jdeme na 250k minimalne
Martin11 06.11.2024 15:47
To mi přijde málo 🥺
Ponke 06.11.2024 15:50
@Martin11 To mi přijde málo 🥺
Proto tady kupujeme alty no
hamakar 06.11.2024 21:40
Tak pojďte, na kolika budeme ráno? 🙃
Swordfish 06.11.2024 21:47
Dal jsi blbou a zbytečnou otázku.
Proto blbě a zbytečně odpovím, že 70k
(upraveno)
Poustnak 06.11.2024 21:51
no Trump na prezidenta. Americké akcie skoro +3%, Evropa -1,5%. Staré pověsti české: běda mužům, kterým vládne žena. Myslím, že trhy řekly jasně jaké nás čeká období v EU.
🥹 1
Swordfish 06.11.2024 21:52
Blahoslaveni budiž Ori
Plastex 07.11.2024 03:37
@Swordfish Dal jsi blbou a zbytečnou otázku.
Proto blbě a zbytečně odpovím, že 70k
Odpovedel si blbe 🙂
(upraveno)
Kosa Fatty.io 07.11.2024 05:26
Eth pekne
🚀 2
Swordfish 07.11.2024 07:06
@Plastex Odpovedel si blbe 🙂
vsak o to slo
Tomassino 07.11.2024 07:06
tak že by to bylo to na co jsme si počkali?
Plastex 07.11.2024 07:07
@Swordfish vsak o to slo
Pojistil sis to pekne, na obe situace si rano mohl odpovědět ve tvuj prospech 🙂
Swordfish 07.11.2024 07:08
@Plastex Pojistil sis to pekne, na obe situace si rano mohl odpovědět ve tvuj prospech 🙂
mas pravdu, ale dle me formulace ze vcera to vazne bylo mysleno jako blba odpoved, pac se hamakar uplne stejne blbe ptal
takove prazdne predikce
Plastex 07.11.2024 07:09
@Swordfish takove prazdne predikce
Neco jako kicom teda?:-)
Swordfish 07.11.2024 07:25
@Tomassino (attachment)
tvoje osobni nakupy? 😄
hamakar 07.11.2024 07:30
@Swordfish Dal jsi blbou a zbytečnou otázku.
Proto blbě a zbytečně odpovím, že 70k
Takže na blbé a zbytečné otázky odpovídá jen blbý a zbytečný člověk? Ty jo, to mi připomnělo https://cs.wikipedia.org/wiki/Zbyte%C4%8Dn%C3%BD_%C4%8Dlov%C4%9Bk 😄
Swordfish 07.11.2024 07:34
@hamakar Takže na blbé a zbytečné otázky odpovídá jen blbý a zbytečný člověk? Ty jo, to mi připomnělo https://cs.wikipedia.org/wiki/Zbyte%C4%8Dn%C3%BD_%C4%8Dlov%C4%9Bk 😄
Tomassino 07.11.2024 07:46
Plastex 07.11.2024 08:22
Ja mam tak spatne postsveny portfolio ze se na top1 dostalo Raydium 😄
Swordfish 07.11.2024 08:22
to asi nebude na Porsche