# pokec
184722 zpráv • strana 189/1848
Plastex 31.10.2024 12:00
@Robin 33 řešíte tu někde daně?
<#1175854328997744650> a <@773216034337456219>
JUDr. Inkognito 31.10.2024 12:01
@Robin 33 řešíte tu někde daně?
daně se neřeší, všichni jsme v mínusu není co dani 🙂 Příště tě smažu 🙂
😂 1 🤣 5
KULEMANAKASHI 31.10.2024 13:05
@Barrack Odbahna <@945690342357872690> Jebnul jsem ti <@&1223009272732848129> na chvíli. Se podívej co je v degen passu a případně upgraduj...
Dekuji, ted na to koukam, ze jsem zezloutnul, ale nove mistnosti nevidim, je to mozny?
Sorry, beru zpet, uz vidim 🙂
😍 1
Barrack Odbahna 31.10.2024 14:48
@KULEMANAKASHI Sorry, beru zpet, uz vidim 🙂
no proto 🤣
😂 1
JUDr. Inkognito 31.10.2024 15:13
@Ponke Kdyby nekdo resil novou tv, tak tohle je top za luxusni cenu.
co to tu nabízíš za šmejdy? Potřebuji energetickou třídu A+++ aby to mělo v sobě rekuperaci a v noci mi to přitápělo baráček, kurva fix 🙂
Ponke 31.10.2024 15:14
Jo ty zrovna nepotrebujes resit spotrebu. <:picard:822537684441890836>
JUDr. Inkognito 31.10.2024 15:14
@Ponke Jo ty zrovna nepotrebujes resit spotrebu. <:picard:822537684441890836>
nepotřebuju ale chci 😆
Ponke 31.10.2024 15:15
Lidi co resi spotrebu u tv, zaslouzi specialni misto v pekle
Jeste to muzes vytahovat pres noc z elektriny
🤣 3
<:sorry:767989709946748939>
pink&deviant 31.10.2024 21:40
@Ponke Jeste to muzes vytahovat pres noc z elektriny
Mne tak sem tam jebne ked si deti donesu na vikend svoje polovičky. a v pondelok som minule robil bordel ze im svieti mys. 😀
😂 1
Fajn debata nestiham.. za mna urugvaj , ale mozno mam velmi stare info https://www.youtube.com/watch?v=cM44mpvQWCQ
Patrik Patera 01.11.2024 07:04
Cuus zná někdo tohle?
Kamose přítelkyně to těžila kdysi..
Ma to hodnotu?
Vektor 01.11.2024 07:05
Jak svina😀😀
Dostanes spousty bezcenych tokenu. Ale pri s tim brzo pujdou na burzu…
Swordfish 01.11.2024 07:13
@Vektor Dostanes spousty bezcenych tokenu. Ale pri s tim brzo pujdou na burzu…
tohle jsem slysel uz asi 2 roky zpet
👍 1 😂 2
x.cool 01.11.2024 08:15
@Patrik Patera (attachment)
Jj presne taky sem to slysel pred 2 rokama. Je to jeden velkej podvod. Hodnotu to nema... Ale obcas se stane ze na jejich diskuzich to nekdo muze od tebe odkoupit.
😆 1
KULEMANAKASHI 02.11.2024 18:48
@Barrack Odbahna <@945690342357872690> Jebnul jsem ti <@&1223009272732848129> na chvíli. Se podívej co je v degen passu a případně upgraduj...
Děkuji, ještě jsem to nestačil projít, ale stejně si to asi připlatím, abych Vláďu podpořil. Dříve jsem tu byl často, teď už mám častu o dost méně, ale rád tu zavítám a poradím nebo si něco nového přečtu. Ale Vláďu tu nevídám, co se stalo?
Ponke 02.11.2024 20:06
Ma peknou zakazku na tv Barrandov. On se vrati casem. Koukni na zpravy tam
JUDr. Inkognito 02.11.2024 20:11
@Ponke Ma peknou zakazku na tv Barrandov. On se vrati casem. Koukni na zpravy tam
však přileze zpátky s prosíkem až Barrandov zase krachne 🙂
Ponke 02.11.2024 20:12
Vyrejzuje na tom a vrati se jako kral 😁
Zalozi nejaky coin a vyrejzujeme vsichni tady
😎
allx 02.11.2024 21:00
Ahoj, myslite že aktuálna cena ETH je podhodnotená, alebo ETH už stráca dych, je príliš komplikované, zastaralé a cena už neprekoná predošlé ATH?
JUDr. Inkognito 02.11.2024 21:14
No to je otázka za milion dolarů... také jsem si říkal zda nepřikoupit. A nevím. Spíš se přikláním k tomu že to ještě poroste ale jinak máš pravdu je to starý projekt který už nikoho nového nezajímá 🙂
Ponke 02.11.2024 21:38
@allx Ahoj, myslite že aktuálna cena ETH je podhodnotená, alebo ETH už stráca dych, je príliš komplikované, zastaralé a cena už neprekoná predošlé ATH?
Spis btc drzi etf a zbytek jde dolu no
Kdyz btc pujde na 150k, tak eth udela vic, ale kdyz btc spadne na 30 tak to alty spali na prach
Ja jsem all in v altech, ale uz prestavam verit
🥹
Ale ja jsem starej gambler. Radsi se necham spalit, nez abych neco prodal dole
Swordfish 02.11.2024 22:00
@allx Ahoj, myslite že aktuálna cena ETH je podhodnotená, alebo ETH už stráca dych, je príliš komplikované, zastaralé a cena už neprekoná predošlé ATH?
ja miluji eth pres 7 let, ale i tato laska uz zacina vyprchavat
u me uz ale zacina vyprchavat laska ke kryptu jako takovemu, stava se z toho proste rutina, bez zajimavosti
opakovane jsem ocekaval nove technologie, zajimavosti a co jsem dostal
defi, defi, defi, pak defi, dex, defi a meme
Kosa Fatty.io 02.11.2024 22:05
Koukam, ze jsme na tom vsichni dost podobne 😂
Ponke 02.11.2024 22:06
Tak jako poradny bull by lasku vratil ne?
👍 1
Ponke 02.11.2024 22:11
@Swordfish defi, defi, defi, pak defi, dex, defi a meme
To meme bych podtrhnul
Swordfish 02.11.2024 22:22
@Ponke To meme bych podtrhnul
na tvuj nazor jsem se neptal, tady mas 🍪
Ponke 02.11.2024 22:24
@Swordfish na tvuj nazor jsem se neptal, tady mas 🍪
Ja si to tady platim, abych ti mohl odpovidat i bez toho aby ses ptal <:sorry:767989709946748939>
Tomáš 02.11.2024 22:42
@Ponke Tak jako poradny bull by lasku vratil ne?
Lásku přece za peníze nekoupíš...
👍 1
Včelkamára 02.11.2024 23:53
Vyskocilo na me na fb, asi vi jak to tady dnes jiskri 🤣
😂 2 😆 2
hamakar 03.11.2024 06:50
Co to tady mate za kecy? Bud predvadite ukazkovou kapitulaci nebo si, takovi mazaci, bezte za roh dat facku. Krypto je nas zivot a ETH kral altu. Chystaji se na nem nove veci. Jen musite zohledit to, ze se svou kapitalizaci a zodpovednosti nemuze delat EIP kazdy den. Ale to je feature, ne bug. Za chvilku je tu exponencialni bullrun a ETH za 10 k. Peknou nedeli 😎
(upraveno)
👍 4
Gali 03.11.2024 07:12
@hamakar Co to tady mate za kecy? Bud predvadite ukazkovou kapitulaci nebo si, takovi mazaci, bezte za roh dat facku. Krypto je nas zivot a ETH kral altu. Chystaji se na nem nove veci. Jen musite zohledit to, ze se svou kapitalizaci a zodpovednosti nemuze delat EIP kazdy den. Ale to je feature, ne bug. Za chvilku je tu exponencialni bullrun a ETH za 10 k. Peknou nedeli 😎
Presne tak slovo chlapa:)
Miloš 03.11.2024 08:18
Slovo chlapa účty nezaplatí. No já jsem si stanovil spodní hranici a může se stát že velice brzy budu all out. Hlavně mě to už delší dobu nebaví a nějaké zlepšení v dohledné době nevidím
Gali 03.11.2024 08:23
Tak netreba tam sypať vsekto 🙂 a si v pluse aspoň keď ches vyberať ?
Miloš 03.11.2024 08:35
Ne nejsem v pluse….ale jsem tak nějak na svým. Hodnoty mincí jsou o třetinu dole než jsem kupoval a ten rozdíl jsem naopak vydělal v DEFI. Já už ale nevěřím tomu že se bull zopakuje jenom proto, že historicky už se tak čtyřikrát stalo. Možná BTC díky ETF….možná. Ale u altů pro to není sebemenší důvod. Nevím ale řekl bych že mraky lidí uvažují jako já. Mám v tom prachy, počkám na první vhodný okamžik a prodám to. Víte co nás takových je? A pokud k tomu dojde, co to asi udělá s cenou, hmm?
Kosa Fatty.io 03.11.2024 08:50
@hamakar Co to tady mate za kecy? Bud predvadite ukazkovou kapitulaci nebo si, takovi mazaci, bezte za roh dat facku. Krypto je nas zivot a ETH kral altu. Chystaji se na nem nove veci. Jen musite zohledit to, ze se svou kapitalizaci a zodpovednosti nemuze delat EIP kazdy den. Ale to je feature, ne bug. Za chvilku je tu exponencialni bullrun a ETH za 10 k. Peknou nedeli 😎
Miloš 03.11.2024 08:52
Ale třeba je to jinak a před Vánoci je Eth na 10k USD a ADA aspoň na 5 USD😃
Kosa Fatty.io 03.11.2024 08:53
@Miloš Ne nejsem v pluse….ale jsem tak nějak na svým. Hodnoty mincí jsou o třetinu dole než jsem kupoval a ten rozdíl jsem naopak vydělal v DEFI. Já už ale nevěřím tomu že se bull zopakuje jenom proto, že historicky už se tak čtyřikrát stalo. Možná BTC díky ETF….možná. Ale u altů pro to není sebemenší důvod. Nevím ale řekl bych že mraky lidí uvažují jako já. Mám v tom prachy, počkám na první vhodný okamžik a prodám to. Víte co nás takových je? A pokud k tomu dojde, co to asi udělá s cenou, hmm?
Tady jde hlavne o to, ze cekame na nove blbecky co v alt season budou kupovat vse “levny” v domeni ze to udela raketu.

Stejne jako my v roce 2017, 220 nebo nevim kdo tu je jak dlouho.

Ted krypto zatim nikoho nezajima, az to hitne ATH a spadne dominance tak snad ti novacci dojdou a budem jim to hazet na hlavu
(upraveno)
Miloš 03.11.2024 08:56
@Kosa Fatty.io Tady jde hlavne o to, ze cekame na nove blbecky co v alt season budou kupovat vse “levny” v domeni ze to udela raketu.

Stejne jako my v roce 2017, 220 nebo nevim kdo tu je jak dlouho.

Ted krypto zatim nikoho nezajima, az to hitne ATH a spadne dominance tak snad ti novacci dojdou a budem jim to hazet na hlavu
Jsem tu od dob farmaření Sigmy😃 Já si ale myslím že nováčci sypali a sypou do ETF a nevím proč by měli chtít najednou odtamtud odejít a dát prašule do Altů. Určitě jim to ani nepůjde, budou pod smlouvami…
Kosa Fatty.io 03.11.2024 08:57
@Miloš Jsem tu od dob farmaření Sigmy😃 Já si ale myslím že nováčci sypali a sypou do ETF a nevím proč by měli chtít najednou odtamtud odejít a dát prašule do Altů. Určitě jim to ani nepůjde, budou pod smlouvami…
Protoze ten NEAR za $3 si tam nekoupi 😂
A co kdyz ten Near udela to co Bitcoin
😂 1
😂🤷‍♂️
Kosa Fatty.io 03.11.2024 08:59
@Miloš Ale třeba je to jinak a před Vánoci je Eth na 10k USD a ADA aspoň na 5 USD😃
Dulezity je taky koukat kolik bylo supply. Treba u Cardana bylo o hooodne min. Takze na dosazeni ATH potrebujes mnohem vic
(upraveno)
Včelkamára 03.11.2024 09:00
@Kosa Fatty.io A co kdyz ten Near udela to co Bitcoin
Presne tak budou přemýšlet no. Ja začínal na ADA a v ty době sem si tez představoval a počítal kolik budu mit az bude stát tisíce 🤣
😂 1
Kosa Fatty.io 03.11.2024 09:00
Me osobne zkazilo naladu to, ze alty vlastne stoji kdyz BTC roste a padaji kdyz BTC pada 😂🤷‍♂️ a nejvic mi ted rostou nejaky meme sracky
(upraveno)
Kosa Fatty.io 03.11.2024 09:01
@Včelkamára Presne tak budou přemýšlet no. Ja začínal na ADA a v ty době sem si tez představoval a počítal kolik budu mit az bude stát tisíce 🤣
Ja Adu nakupoval na 0,07 - 0,09 a pak prodavam mezi 1,5$ - 2$. To jsem si tehdy hezky mlaskal 🙂
Včelkamára 03.11.2024 09:04
@Kosa Fatty.io Ja Adu nakupoval na 0,07 - 0,09 a pak prodavam mezi 1,5$ - 2$. To jsem si tehdy hezky mlaskal 🙂
Jj, taky sem vybral hezke zisky (které sem pak ale spálil na ftx 🤣) ale beru to tak ze novej retail bude premejslet jak tenkrat ja
Miloš 03.11.2024 09:13
@Kosa Fatty.io Me osobne zkazilo naladu to, ze alty vlastne stoji kdyz BTC roste a padaji kdyz BTC pada 😂🤷‍♂️ a nejvic mi ted rostou nejaky meme sracky
Já mám jedinou meme sračku a ta je úplně mrtvá🙈
zander7252 03.11.2024 10:04
Podívejte se na weekly btc graf, na struktury za rok 2021 a 2024. Ta podobnost je tam vyloženě hnusná, i se zhruba stejnou délkou trvání. Jen v tomto roce 2024 propad může být vyhlazený vlivem ETF. Pokud dojde k vylití akciového trhu tak to může dopadnout stejně. Doufám, že se mýlím. Jinak abych nebyl vyloženě negativní, myslím si že pruda co tu panuje má celkem logické řešení. V případě bullu odprodat veškeré krypto se kterým nejsem spokojený, nechat případně pozice, kterým fundamentálně naprosto věřím a projít v bearu očistným procesem postavení úplně nového portfolia. Takový krypto rozvod.😀 Když to nemůžeš s manželkou dlouhodobě vydržet, tak přeci kvůli tomu nezačneš píchat kluky. Vrátíš ji zpátky do přírody a najdeš si mladší.
(upraveno)
🤣 5
Barrack Odbahna 03.11.2024 10:21
@KULEMANAKASHI Děkuji, ještě jsem to nestačil projít, ale stejně si to asi připlatím, abych Vláďu podpořil. Dříve jsem tu byl často, teď už mám častu o dost méně, ale rád tu zavítám a poradím nebo si něco nového přečtu. Ale Vláďu tu nevídám, co se stalo?
Vladimíros 517 nemá čas. Má starosti s TV. Když si to nestihl, tak jsem ti to mrsknul ještě jednou na 24h.
👍 1
Kosa Fatty.io 03.11.2024 13:34
@zander7252 Podívejte se na weekly btc graf, na struktury za rok 2021 a 2024. Ta podobnost je tam vyloženě hnusná, i se zhruba stejnou délkou trvání. Jen v tomto roce 2024 propad může být vyhlazený vlivem ETF. Pokud dojde k vylití akciového trhu tak to může dopadnout stejně. Doufám, že se mýlím. Jinak abych nebyl vyloženě negativní, myslím si že pruda co tu panuje má celkem logické řešení. V případě bullu odprodat veškeré krypto se kterým nejsem spokojený, nechat případně pozice, kterým fundamentálně naprosto věřím a projít v bearu očistným procesem postavení úplně nového portfolia. Takový krypto rozvod.😀 Když to nemůžeš s manželkou dlouhodobě vydržet, tak přeci kvůli tomu nezačneš píchat kluky. Vrátíš ji zpátky do přírody a najdeš si mladší.
Na tu ocistu tady myslim ceka hromada lidi 😄 v dalsim bullu tu bude uz hodne BTC maxis si myslim 😄
👍 1
Plastex 03.11.2024 16:36
@hamakar Co to tady mate za kecy? Bud predvadite ukazkovou kapitulaci nebo si, takovi mazaci, bezte za roh dat facku. Krypto je nas zivot a ETH kral altu. Chystaji se na nem nove veci. Jen musite zohledit to, ze se svou kapitalizaci a zodpovednosti nemuze delat EIP kazdy den. Ale to je feature, ne bug. Za chvilku je tu exponencialni bullrun a ETH za 10 k. Peknou nedeli 😎
Presne 🙂
hamakar 03.11.2024 18:22
Me by zajimalo, jak vypadaly hodl waves v tech dnech, jak BTC valil na tech 73 k. To mi prislo, ze jeste par dnu up a mame tu retail v plne polni pripraveny rvat prachy do cehokoliv. Jestli mate nekdo glasdnode, hodte to sem. Ja vidim ETF jako dobry krok pro adopci a vstupni branu, ale jakmile zacne krypto pumpovat, tak kazdy bude chtit 10x a ne 2x na BTC nebo 4x na ETH. Proste hamiznost na steroidech 😄
hamakar 03.11.2024 18:24
@zander7252 Podívejte se na weekly btc graf, na struktury za rok 2021 a 2024. Ta podobnost je tam vyloženě hnusná, i se zhruba stejnou délkou trvání. Jen v tomto roce 2024 propad může být vyhlazený vlivem ETF. Pokud dojde k vylití akciového trhu tak to může dopadnout stejně. Doufám, že se mýlím. Jinak abych nebyl vyloženě negativní, myslím si že pruda co tu panuje má celkem logické řešení. V případě bullu odprodat veškeré krypto se kterým nejsem spokojený, nechat případně pozice, kterým fundamentálně naprosto věřím a projít v bearu očistným procesem postavení úplně nového portfolia. Takový krypto rozvod.😀 Když to nemůžeš s manželkou dlouhodobě vydržet, tak přeci kvůli tomu nezačneš píchat kluky. Vrátíš ji zpátky do přírody a najdeš si mladší.
Myslim, ze ten posledni odstavec bychom si mohli dat na tricka 💯
😂 1
zander7252 03.11.2024 18:27
Na Kryptomagazínu je dnes článek od Kamila Pošvice. Myslím si, že je to jeden z mála analytiků, kterého má cenu ohledně btc sledovat. Ten jako důležitou hladinu ohledně trendu nyní označuje cca 66200 USD. Do toho nám ještě nějaký polštář zbývá, tak snad už nás vycukali dost.
👍 1
JUDr. Inkognito 03.11.2024 22:56
@hamakar Me by zajimalo, jak vypadaly hodl waves v tech dnech, jak BTC valil na tech 73 k. To mi prislo, ze jeste par dnu up a mame tu retail v plne polni pripraveny rvat prachy do cehokoliv. Jestli mate nekdo glasdnode, hodte to sem. Ja vidim ETF jako dobry krok pro adopci a vstupni branu, ale jakmile zacne krypto pumpovat, tak kazdy bude chtit 10x a ne 2x na BTC nebo 4x na ETH. Proste hamiznost na steroidech 😄
příliv nováčků celkově od počátků věku slábne. A nyní na 73k žádná extra pumpa ale malá naděje tem je.
P.S. napadla vás (ty kteří čekají na nový retail) že krypto degenů kteří naskakují a kupují krypto v hamižnosti je omezený počet? A my tady můžeme být mezi nimi už od roku 2020? Čekáme až naházíme nováčkům na hlavu krypto a přitom my jsme stále ti degeni na které ostatní házejí použité krypto...
Miloš 04.11.2024 07:19
@JUDr. Inkognito P.S. napadla vás (ty kteří čekají na nový retail) že krypto degenů kteří naskakují a kupují krypto v hamižnosti je omezený počet? A my tady můžeme být mezi nimi už od roku 2020? Čekáme až naházíme nováčkům na hlavu krypto a přitom my jsme stále ti degeni na které ostatní házejí použité krypto...
Jo přesně….tak tohle jsem měl na mysli, když jsem včera psal
Swordfish 04.11.2024 07:27
Nějaký silný růst přitáhne nové. Ale bohatší západ už tam asi hodně je
Miloš 04.11.2024 07:38
No já si hlavně nemyslím že k nějakému silnému růstu dojde. Já to mám třeba tak, že pokud vůbec se to vrátí do oblastí kde to bylo letos na jaře, tak začnu řešit prodej. A já si myslím že nebudu sám kdo takhle má. A pokud to již zaangažovaný retail bude vidět stejně a bude chtít aspoň nějaké zisky, no tak x5 nebo x10 je dle mého názoru utopie…možná vyjma nějakých nesmyslů
Jiří Svoboda 04.11.2024 07:39
Z toho strach nemám, protože většina retailu už prodala na dně.. jak jim velí přirozenost..
A až to poletí nahoru, tak to zase budou kupovat..
Miloš 04.11.2024 07:48
No kéž by! Jen aby své prostředky retail nestrkal jen do ETF…to je teď dost v módě
Gali 04.11.2024 08:12
Tak snáď dôjde plus nejaký dorastu, ktorý bolo v škole a ted zarábajú a potrebujú spáliť niekde lovky hahah:) ale snáď ETH apson za 7k 🙂
JUDr. Inkognito 04.11.2024 08:13
"Poslední nadějí " bych řekl že jsou americké volby po nich byl v poslední době růst indexů na nová ATH.
A FED meeting těsně po volbách...
(upraveno)
Swordfish 04.11.2024 08:14
@Miloš No já si hlavně nemyslím že k nějakému silnému růstu dojde. Já to mám třeba tak, že pokud vůbec se to vrátí do oblastí kde to bylo letos na jaře, tak začnu řešit prodej. A já si myslím že nebudu sám kdo takhle má. A pokud to již zaangažovaný retail bude vidět stejně a bude chtít aspoň nějaké zisky, no tak x5 nebo x10 je dle mého názoru utopie…možná vyjma nějakých nesmyslů
jak to takhle pumpuje up a down, tak nahore vzdy ti, kteri zminujes, postupne odprodavaj
(upraveno)
tim se ti co chteji pryc postupne vylejvaji z trhu -> postupne se snizuje prodejni tlak nahore
(upraveno)
a i my/ostatni co cekaji na ten rust, tak jakmile prodame/prodate, tak se zase vice uvolni misto pro rust
Gali 04.11.2024 08:21
Tak to chce asi len čas proste 🙂 Poslende prieskumy ukazujú že to je na tenší alebo Harrisovs vedie , cize mi príde kde výhra tal je to už v cene , ci ?
Miloš 04.11.2024 08:35
No a to je další věc…jak můžou mít US volby vliv na krypto, když ho oba uchazeči podporují? Trump sice víc ale zase každej ví že je to tlučhuba. Za Trumpa se budou tisknout doláče, takže když vyhraje Kamila, krypto půjde zase down?
Gali 04.11.2024 08:39
No neviem sle veľa len vidí to že Trump to podporuje dosť Kamila ok toez ale nie až tak a neodmiela to vkuse. A ľudia vidíš len to coc chcú cize Trump Crypto up kamila down no. Ale to mylsim že už je v cene . A koniec koncov môže ti dávať všelijaké predikcie a kult grafy a meviem čo v konečnom dôsledku to môže urobiť zajtra +30% alebo -30% za deň 🙂
Miloš 04.11.2024 08:53
😃no, přesně tak…a to mě na tom nebaví. Nějaké úvahy o finanční nezávislosti, kvůli které do toho spousta z nás šla, jdou úplně do kopru, když se to takhle chová
Swordfish 04.11.2024 08:53
@Miloš No a to je další věc…jak můžou mít US volby vliv na krypto, když ho oba uchazeči podporují? Trump sice víc ale zase každej ví že je to tlučhuba. Za Trumpa se budou tisknout doláče, takže když vyhraje Kamila, krypto půjde zase down?
po volbach to podle me pujde dolu tak i tak, sell the news
🤣 1
Miloš 04.11.2024 08:54
@Swordfish po volbach to podle me pujde dolu tak i tak, sell the news
😅co? A kdy to teda pude nahoru?
Swordfish 04.11.2024 08:54
prece v roce 2025
rikal to Kracik
Poustnak 04.11.2024 08:57
Borci nebuďte naivní. bull run už byl na jaře, tam bylo potřeba prodávat. To co bylo po kovidu nebyl žádný bull run ale totální mánie, která se nebude asi opakovat. Když vyroste coin o 150% tak se musí prodat bez ohledu za kolik byla nákupka, protože je to skvělá příležitost a hromada lidí nakupoval na 1/3 ceny. Když se nebudeme bavit o nějakých scamech.
👍 1
Miloš 04.11.2024 08:59
No loni a letos na jaře se mluvilo že to půjde hore letos po prázdninách. Nakonec to vystřelili letos už v březnu a od té doby to postpně zase padá. A 2025 se bude říkat že to bude možná 2026🙈😃 A jestli si Kracíka dobře pamatuji tak mluvil o dalším bullu 2030. Jestli je tedy Kracík pod tou přezdívkou co si myslím😃A 2030? Tyjo kolik z nás tu ještě bude?
Miloš 04.11.2024 09:00
@Poustnak Borci nebuďte naivní. bull run už byl na jaře, tam bylo potřeba prodávat. To co bylo po kovidu nebyl žádný bull run ale totální mánie, která se nebude asi opakovat. Když vyroste coin o 150% tak se musí prodat bez ohledu za kolik byla nákupka, protože je to skvělá příležitost a hromada lidí nakupoval na 1/3 ceny. Když se nebudeme bavit o nějakých scamech.
Tak! Přesně👍Tohle je slovo chlapa! Nemá cenu si cokoliv lakovat
Swordfish 04.11.2024 09:01
a ja tu takovou dobu rikam ze bullrun nebyl a nebude, a meli jste me za blazna
🤣 1 🫡 1