# pokec
184722 zpráv • strana 190/1848
Barrack Odbahna 27.10.2024 16:46
Já už tu chodím taky sporadicky 😀
Swordfish 27.10.2024 17:18
soukroma roomka ma aspon trosku aktivity
Gali 27.10.2024 18:44
Každý už len čaká no kedy konečne bude môcť všetko predať a mat chvíľu kľud .
Barrack Odbahna 27.10.2024 18:45
Já mám klid až moc. Proto jsem nevrlý. Chci pump to 80k minimum, fucking now
(upraveno)
👍 1
Ponke 27.10.2024 19:08
Jojo klid nikdo nechce. Tohle vlnkovani je smrtelny
At to jde klidne na 40 kdyz to pak da 100
🥹
Barrack Odbahna 27.10.2024 19:09
Ponke 27.10.2024 19:09
Soukroma roomka jede kazdy den 😎😎😎
Barrack Odbahna 27.10.2024 19:12
Make Slovensko shit history again 🤣
Tomassino 27.10.2024 19:18
takže plán...., odveta směr Irán, limit ordery vyplněné, už jdeme jenom up, jasný?
🫡 1
Swordfish 27.10.2024 19:18
🤣
Swordfish 27.10.2024 20:31
Swordfish 27.10.2024 21:48
Swordfish 27.10.2024 21:54
Pokud se nekdo citi na hovno, nebo si bude myslet ze uz nic nema smysl. Toto video vas muze pozvednout.
(upraveno)
❤️ 2 👌 1
Barrack Odbahna 27.10.2024 21:56
Zkusím to 😀
Swordfish 27.10.2024 22:01
🫂
by me zajimalo, jestli se na to vubec nekdo podiva a jestli to nekdo pochopi
Barrack Odbahna 27.10.2024 22:23
Viděl jsem. Jsme zanedbatelná skvrna na tričku, které nikdy nevypereš, protože by to nemělo žádný smysl 😀
🤣 1
Plastex 28.10.2024 12:41
@Swordfish Pokud se nekdo citi na hovno, nebo si bude myslet ze uz nic nema smysl. Toto video vas muze pozvednout.
To je divna pohadka 🙂
Swordfish 28.10.2024 13:28
@Plastex To je divna pohadka 🙂
Swordfish 28.10.2024 13:47
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
smutne
Vektor 28.10.2024 13:49
@Swordfish nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
To mas tezke kdyz vyhazujete neaktivni cleny 😀
Gali 28.10.2024 13:55
@Swordfish nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
Ja chcem šúpnime ma tam .
Swordfish 28.10.2024 14:12
@Vektor To mas tezke kdyz vyhazujete neaktivni cleny 😀
nevyhazujem, <@801956496148660294> nebo snad ano ?
Vektor 28.10.2024 14:13
@Swordfish nevyhazujem, <@801956496148660294> nebo snad ano ?
Tim padem kde je muj pristup?!🤓
Swordfish 28.10.2024 14:14
spis jsme zrusili asi clenstvi tak zmizeli role
Vektor 28.10.2024 14:16
Dobra, odvolám co jsem odvolal. Nařizuji co jsem naridil. A prosim o prijeti do sekty.♥️
Ponke 28.10.2024 14:58
@Swordfish nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
Protoze ten call 2 hodiny nikdo nevydrzel poslouchat, pritom to nejlepsi bylo na konci 😂
Barrack Odbahna 28.10.2024 15:22
@Swordfish nevyhazujem, <@801956496148660294> nebo snad ano ?
Co ? Já nikoho nevyhazoval. Sice jsem včera končil na 8 pivech....😀
Barrack Odbahna 28.10.2024 15:30
se podívej do auditu, ale já o ničem nevím....nebo si to nepamatuji 😂
Ponke 28.10.2024 15:55
<@403204367345254402> pridej nove cleny do vybraneho klubu at si tam nepisu sam 😁
sumec 28.10.2024 15:58
@Swordfish nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
hlasim sa dneska 😄
Barrack Odbahna 28.10.2024 16:19
@sumec hlasim sa dneska 😄
as you wish
x.cool 28.10.2024 18:01
@Swordfish nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
Taky se hlasim 🫡
Barrack Odbahna 28.10.2024 18:40
@x.cool Taky se hlasim 🫡
done
👍 1
x.cool 28.10.2024 18:41
@Barrack Odbahna done
a kde ze to ted najdu ?
Barrack Odbahna 28.10.2024 18:41
@x.cool a kde ze to ted najdu ?
<#1284246807035252768>
x.cool 28.10.2024 18:42
ok uz vidim ...dik
Swordfish 28.10.2024 18:46
tato roomka pravidelne meni svuj nazev, ale jeji misto je nebliz ❤️
Kosa Fatty.io 29.10.2024 03:27
🚀
pink&deviant 29.10.2024 14:40
Dnes to pride citim to... som mesiac nepil a uz chcem
Ponke 29.10.2024 14:52
Ath je jenom formalita. Na 100 si dam alkohol taky 😂
pink&deviant 29.10.2024 14:55
Rozmyslam na 100k niekde holy skocit do jazera.
a uz to zacina <:pog:825465951868813342> <:picard:822537684441890836>
JUDr. Inkognito 29.10.2024 14:55
@Ponke Ath je jenom formalita. Na 100 si dam alkohol taky 😂
i když tam bude jen BTC s jeho dominancí na 80% ?
Ponke 29.10.2024 14:56
@JUDr. Inkognito i když tam bude jen BTC s jeho dominancí na 80% ?
Ano. Budu to prat vam ostatnim co jste nekoupili ponke 🤑🤑🤑
pink&deviant 29.10.2024 14:57
@JUDr. Inkognito i když tam bude jen BTC s jeho dominancí na 80% ?
Váňa povedal , ze pojdu alty up. ono sa to preleje. A ked to povedal on tak to tak je!!!
Ponke 29.10.2024 14:58
pink&deviant 29.10.2024 14:59
Ponke 29.10.2024 15:10
Plastex 29.10.2024 15:43
@pink&deviant Váňa povedal , ze pojdu alty up. ono sa to preleje. A ked to povedal on tak to tak je!!!
Aby se to neprelilo do meme sracek vubec bych se tomu nedivil 🙂
Ponke 29.10.2024 15:50
@Plastex Aby se to neprelilo do meme sracek vubec bych se tomu nedivil 🙂
Meme sracky mame vsichni uz ne?
💩 1
pink&deviant 29.10.2024 16:00
@Plastex Aby se to neprelilo do meme sracek vubec bych se tomu nedivil 🙂
Tie drzim takze v poho .
Barrack Odbahna 29.10.2024 17:39
<@364418397217488897>
bumelak 29.10.2024 18:44
@Ponke Meme sracky mame vsichni uz ne?
nee Jakube nemají, na to jsem moc línej to kupovat, prostě to za to nestojí, sraček je už tolik😏
pink&deviant 29.10.2024 19:32
Všetko sú shits aj meme aj <:ether:1110595329029578835>
iceman Fatty.io |🔥Nesa 30.10.2024 08:52
@Ponke Meme sracky mame vsichni uz ne?
Jasně že máme, ty poletí v bulu nejvíce
👍 1
Swordfish 30.10.2024 11:31
Slováci jsou v prdeli.
🔥 1
Ponke 30.10.2024 11:44
@Swordfish Slováci jsou v prdeli.
To vime ale proc ted?
Tomassino 30.10.2024 11:59
se nedivím, že ve velkém jdou k nám, uvidíme za jak dlouho se to posere tu
Barrack Odbahna 30.10.2024 12:06
@Swordfish Slováci jsou v prdeli.
tzv. smerují do riadnej píči
allx 30.10.2024 12:15
@Barrack Odbahna tzv. smerují do riadnej píči
Ruská hybridná vojna tu ide naplno. Stačí nájsť vhodnú tému a agenti v podobe našej koalície už sa o jej šírenie a polarizáciu spoločnosti postarajú. Držím palce nech sa Vám to vyhne.
👍 1 😂 1
allx 30.10.2024 12:54
Ahoj,
dá sa niekde pozriet pomer kolko BTC je za posledne obdobie nakúpené cez ETF a kolko cez Crypto burzy?
Vďaka.
JUDr. Inkognito 30.10.2024 12:58
zde máš ETFka
Pelos 30.10.2024 13:28
Tomassino 30.10.2024 13:38
to nevím, ale Robert s váhou populace 5,5 určitě váhu dělat geopolitiku nemá. On už to Donald nějak vymyslí i bez Roberta.
Gali 30.10.2024 13:48
Je to kkt, ale aj tak najväčší kkti sú ľudia dpc , čo ho volia.
1
Pelos 30.10.2024 13:49
ja bych je zavřel, nebo bych jim aspoň vzal volební právo 🫶
Swordfish 30.10.2024 13:58
@Pelos ja bych je zavřel, nebo bych jim aspoň vzal volební právo 🫶
To ale není demokratické a spíš tak, jak se to dělá zrovna v Rusku
👍 1
Pelos 30.10.2024 16:25
největší kokoti jsou lidi, co volí lidi, kteří jsou příčinou toho, že eu jde do píči, minimálně co se hdp týče.
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Pelos 30.10.2024 16:35
úplně stejně se budou sójoví lidé za rok divit, jak je možný, že vyhrál blembiš špatný <:kek:872079105607233557>
Miloš 30.10.2024 16:53
@Pelos úplně stejně se budou sójoví lidé za rok divit, jak je možný, že vyhrál blembiš špatný <:kek:872079105607233557>
Hmm přesně…obávám se toho že máš pravdu
Swordfish 30.10.2024 17:48
@Pelos největší kokoti jsou lidi, co volí lidi, kteří jsou příčinou toho, že eu jde do píči, minimálně co se hdp týče.
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Úplně všichni voliči jsou kkti, to bude národní nemoc
Gali 30.10.2024 19:12
@Pelos největší kokoti jsou lidi, co volí lidi, kteří jsou příčinou toho, že eu jde do píči, minimálně co se hdp týče.
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Matovic nemal nikdy byt premiér ale bohužiaľ , druha vec bol covid mzono by to zlomilo väz aj Ficovi. To teraz už nikto nevie no. Ako takto vybrať aj keď je smozrejme že smer a hlas ani náhodu samozrejme danko s SNS ti sa snáď už do parlamentu nedostanú.
pink&deviant 30.10.2024 19:19
Mňa len fascinuje , že je táto skupina čisto pravicová, skôr by som povedal , že sú PutinovcoBabišovcoFicovci ticho. Veď by sme sa tu posielali. Keďže je krypto kúsok viac intelektuálna záležitosť tak počítam , že je tu pravica vo veľkej sile.
allx 30.10.2024 20:03
@Gali Matovic nemal nikdy byt premiér ale bohužiaľ , druha vec bol covid mzono by to zlomilo väz aj Ficovi. To teraz už nikto nevie no. Ako takto vybrať aj keď je smozrejme že smer a hlas ani náhodu samozrejme danko s SNS ti sa snáď už do parlamentu nedostanú.
Igor je zda sa dobry len na pichanie do osieho hniezda, nevedno ako by v BezCovidovom paralelnom vesmire dopadol, ale Fico s Pellem si museli ruky madlit, ked horuci zemiak v podobe Covidu a Vynimocneho stavu odovzdavali Igimu do ruk.
(upraveno)
Gali 30.10.2024 20:32
@allx Igor je zda sa dobry len na pichanie do osieho hniezda, nevedno ako by v BezCovidovom paralelnom vesmire dopadol, ale Fico s Pellem si museli ruky madlit, ked horuci zemiak v podobe Covidu a Vynimocneho stavu odovzdavali Igimu do ruk.
To hej no.
Ponke 31.10.2024 07:46
Ponke day 🫡
😂 1
Tomassino 31.10.2024 09:36
@Ponke Ponke day 🫡
jojo, to je den jako korálek
Barrack Odbahna 31.10.2024 10:37
<@945690342357872690> Jebnul jsem ti <@&1223009272732848129> na chvíli. Se podívej co je v degen passu a případně upgraduj...
(upraveno)
Ponke 31.10.2024 11:17
Kdyby nekdo resil novou tv, tak tohle je top za luxusni cenu.
Aha ma zacit jeste cas cashback 😁
Plastex 31.10.2024 11:32
Hmmm LG lives good 🙂
Swordfish 31.10.2024 11:37
ja si je pamatuji jeste jako goldstar
😆 1
Robin 33 31.10.2024 11:58
řešíte tu někde daně?