Barrack Odbahna
27.10.2024 16:46
Já už tu chodím taky sporadicky 😀
Swordfish
27.10.2024 17:18
soukroma roomka ma aspon trosku aktivity
Gali
27.10.2024 18:44
Každý už len čaká no kedy konečne bude môcť všetko predať a mat chvíľu kľud .
Barrack Odbahna
27.10.2024 18:45
Já mám klid až moc. Proto jsem nevrlý. Chci pump to 80k minimum, fucking now
(upraveno)
👍 1
Ponke
27.10.2024 19:08
Jojo klid nikdo nechce. Tohle vlnkovani je smrtelny
At to jde klidne na 40 kdyz to pak da 100
🥹
Barrack Odbahna
27.10.2024 19:09
Ponke
27.10.2024 19:09
Soukroma roomka jede kazdy den 😎😎😎
Barrack Odbahna
27.10.2024 19:12
Make Slovensko shit history again 🤣
Swordfish
27.10.2024 19:18
🤣
Tomassino
27.10.2024 19:19
Swordfish
27.10.2024 20:31
Swordfish
27.10.2024 21:26
Swordfish
27.10.2024 21:48
Swordfish
27.10.2024 21:54
Pokud se nekdo citi na hovno, nebo si bude myslet ze uz nic nema smysl. Toto video vas muze pozvednout.
(upraveno)
❤️ 2
👌 1
Barrack Odbahna
27.10.2024 21:56
Zkusím to 😀
Swordfish
27.10.2024 22:01
🫂
by me zajimalo, jestli se na to vubec nekdo podiva a jestli to nekdo pochopi
Barrack Odbahna
27.10.2024 22:23
Viděl jsem. Jsme zanedbatelná skvrna na tričku, které nikdy nevypereš, protože by to nemělo žádný smysl 😀
🤣 1
Plastex
28.10.2024 12:41
↩
@Swordfish
Pokud se nekdo citi na hovno, nebo si bude myslet ze uz nic nema smysl. Toto video vas muze pozvednout.
To je divna pohadka 🙂
Swordfish
28.10.2024 13:28
↩
@Plastex
To je divna pohadka 🙂
Swordfish
28.10.2024 13:47
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
smutne
Vektor
28.10.2024 13:49
↩
@Swordfish
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
To mas tezke kdyz vyhazujete neaktivni cleny 😀
Gali
28.10.2024 13:55
↩
@Swordfish
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
Ja chcem šúpnime ma tam .
Swordfish
28.10.2024 14:12
↩
@Vektor
To mas tezke kdyz vyhazujete neaktivni cleny 😀
nevyhazujem, <@801956496148660294> nebo snad ano ?
Vektor
28.10.2024 14:13
↩
@Swordfish
nevyhazujem, <@801956496148660294> nebo snad ano ?
Tim padem kde je muj pristup?!🤓
Swordfish
28.10.2024 14:14
spis jsme zrusili asi clenstvi tak zmizeli role
Vektor
28.10.2024 14:16
Dobra, odvolám co jsem odvolal. Nařizuji co jsem naridil. A prosim o prijeti do sekty.♥️
Ponke
28.10.2024 14:58
↩
@Swordfish
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
Protoze ten call 2 hodiny nikdo nevydrzel poslouchat, pritom to nejlepsi bylo na konci 😂
Barrack Odbahna
28.10.2024 15:22
↩
@Swordfish
nevyhazujem, <@801956496148660294> nebo snad ano ?
Co ? Já nikoho nevyhazoval. Sice jsem včera končil na 8 pivech....😀
Barrack Odbahna
28.10.2024 15:30
se podívej do auditu, ale já o ničem nevím....nebo si to nepamatuji 😂
Ponke
28.10.2024 15:55
<@403204367345254402> pridej nove cleny do vybraneho klubu at si tam nepisu sam 😁
sumec
28.10.2024 15:58
↩
@Swordfish
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
hlasim sa dneska 😄
Barrack Odbahna
28.10.2024 16:19
↩
@sumec
hlasim sa dneska 😄
as you wish
x.cool
28.10.2024 18:01
↩
@Swordfish
nikdo se vcera nehlasil ze se chce pripojit do naseho degen vip klubu
Taky se hlasim 🫡
Barrack Odbahna
28.10.2024 18:40
↩
@x.cool
Taky se hlasim 🫡
done
👍 1
x.cool
28.10.2024 18:41
↩
@Barrack Odbahna
done
a kde ze to ted najdu ?
Barrack Odbahna
28.10.2024 18:41
↩
@x.cool
a kde ze to ted najdu ?
<#1284246807035252768>
x.cool
28.10.2024 18:42
ok uz vidim ...dik
Swordfish
28.10.2024 18:46
tato roomka pravidelne meni svuj nazev, ale jeji misto je nebliz ❤️
Kosa Fatty.io
29.10.2024 03:27
🚀
pink&deviant
29.10.2024 14:40
Dnes to pride citim to... som mesiac nepil a uz chcem
Ponke
29.10.2024 14:52
Ath je jenom formalita. Na 100 si dam alkohol taky 😂
pink&deviant
29.10.2024 14:55
Rozmyslam na 100k niekde holy skocit do jazera.
a uz to zacina <:pog:825465951868813342> <:picard:822537684441890836>
JUDr. Inkognito
29.10.2024 14:55
↩
@Ponke
Ath je jenom formalita. Na 100 si dam alkohol taky 😂
i když tam bude jen BTC s jeho dominancí na 80% ?
Ponke
29.10.2024 14:56
↩
@JUDr. Inkognito
i když tam bude jen BTC s jeho dominancí na 80% ?
Ano. Budu to prat vam ostatnim co jste nekoupili ponke 🤑🤑🤑
pink&deviant
29.10.2024 14:57
↩
@JUDr. Inkognito
i když tam bude jen BTC s jeho dominancí na 80% ?
Váňa povedal , ze pojdu alty up. ono sa to preleje. A ked to povedal on tak to tak je!!!
pink&deviant
29.10.2024 14:59
Plastex
29.10.2024 15:43
↩
@pink&deviant
Váňa povedal , ze pojdu alty up. ono sa to preleje. A ked to povedal on tak to tak je!!!
Aby se to neprelilo do meme sracek vubec bych se tomu nedivil 🙂
Ponke
29.10.2024 15:50
↩
@Plastex
Aby se to neprelilo do meme sracek vubec bych se tomu nedivil 🙂
Meme sracky mame vsichni uz ne?
💩 1
pink&deviant
29.10.2024 16:00
↩
@Plastex
Aby se to neprelilo do meme sracek vubec bych se tomu nedivil 🙂
Tie drzim takze v poho .
Barrack Odbahna
29.10.2024 17:39
<@364418397217488897>
bumelak
29.10.2024 18:44
↩
@Ponke
Meme sracky mame vsichni uz ne?
nee Jakube nemají, na to jsem moc línej to kupovat, prostě to za to nestojí, sraček je už tolik😏
pink&deviant
29.10.2024 19:32
Všetko sú shits aj meme aj <:ether:1110595329029578835>
iceman Fatty.io |🔥Nesa
30.10.2024 08:52
↩
@Ponke
Meme sracky mame vsichni uz ne?
Jasně že máme, ty poletí v bulu nejvíce
👍 1
Swordfish
30.10.2024 11:31
Slováci jsou v prdeli.
🔥 1
Ponke
30.10.2024 11:44
↩
@Swordfish
Slováci jsou v prdeli.
To vime ale proc ted?
Tomassino
30.10.2024 11:59
se nedivím, že ve velkém jdou k nám, uvidíme za jak dlouho se to posere tu
Barrack Odbahna
30.10.2024 12:06
↩
@Swordfish
Slováci jsou v prdeli.
tzv. smerují do riadnej píči
Tomassino
30.10.2024 12:07
allx
30.10.2024 12:15
↩
@Barrack Odbahna
tzv. smerují do riadnej píči
Ruská hybridná vojna tu ide naplno. Stačí nájsť vhodnú tému a agenti v podobe našej koalície už sa o jej šírenie a polarizáciu spoločnosti postarajú. Držím palce nech sa Vám to vyhne.
👍 1
😂 1
allx
30.10.2024 12:54
Ahoj,
dá sa niekde pozriet pomer kolko BTC je za posledne obdobie nakúpené cez ETF a kolko cez Crypto burzy?
Vďaka.
dá sa niekde pozriet pomer kolko BTC je za posledne obdobie nakúpené cez ETF a kolko cez Crypto burzy?
Vďaka.
Pelos
30.10.2024 13:28
Soudruh Mitrofanov dělá kňů? Tak to má určitě váhu
Tomassino
30.10.2024 13:38
to nevím, ale Robert s váhou populace 5,5 určitě váhu dělat geopolitiku nemá. On už to Donald nějak vymyslí i bez Roberta.
Gali
30.10.2024 13:48
Je to kkt, ale aj tak najväčší kkti sú ľudia dpc , čo ho volia.
✅ 1
Pelos
30.10.2024 13:49
ja bych je zavřel, nebo bych jim aspoň vzal volební právo 🫶
Swordfish
30.10.2024 13:58
↩
@Pelos
ja bych je zavřel, nebo bych jim aspoň vzal volební právo 🫶
To ale není demokratické a spíš tak, jak se to dělá zrovna v Rusku
👍 1
Pelos
30.10.2024 16:25
největší kokoti jsou lidi, co volí lidi, kteří jsou příčinou toho, že eu jde do píči, minimálně co se hdp týče.
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Pelos
30.10.2024 16:35
úplně stejně se budou sójoví lidé za rok divit, jak je možný, že vyhrál blembiš špatný <:kek:872079105607233557>
Miloš
30.10.2024 16:53
↩
@Pelos
úplně stejně se budou sójoví lidé za rok divit, jak je možný, že vyhrál blembiš špatný <:kek:872079105607233557>
Hmm přesně…obávám se toho že máš pravdu
Swordfish
30.10.2024 17:48
↩
@Pelos
největší kokoti jsou lidi, co volí lidi, kteří jsou příčinou toho, že eu jde do píči, minimálně co se hdp týče.
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Úplně všichni voliči jsou kkti, to bude národní nemoc
Gali
30.10.2024 19:12
↩
@Pelos
největší kokoti jsou lidi, co volí lidi, kteří jsou příčinou toho, že eu jde do píči, minimálně co se hdp týče.
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Co se týče svk, tak Matovič se mohl ukázat, měl pohodlnou většinu. Místo toho to zajebal a vystřídali se tam tři předsedové vlády 🤡 . Takže reálně není divu, že to naposled zase vyhrál fuj fuj fico. Takže kterej volič je tady potom kkt?
Matovic nemal nikdy byt premiér ale bohužiaľ , druha vec bol covid mzono by to zlomilo väz aj Ficovi. To teraz už nikto nevie no. Ako takto vybrať aj keď je smozrejme že smer a hlas ani náhodu samozrejme danko s SNS ti sa snáď už do parlamentu nedostanú.
pink&deviant
30.10.2024 19:19
Mňa len fascinuje , že je táto skupina čisto pravicová, skôr by som povedal , že sú PutinovcoBabišovcoFicovci ticho. Veď by sme sa tu posielali. Keďže je krypto kúsok viac intelektuálna záležitosť tak počítam , že je tu pravica vo veľkej sile.
pink&deviant
30.10.2024 19:26
allx
30.10.2024 20:03
↩
@Gali
Matovic nemal nikdy byt premiér ale bohužiaľ , druha vec bol covid mzono by to zlomilo väz aj Ficovi. To teraz už nikto nevie no. Ako takto vybrať aj keď je smozrejme že smer a hlas ani náhodu samozrejme danko s SNS ti sa snáď už do parlamentu nedostanú.
Igor je zda sa dobry len na pichanie do osieho hniezda, nevedno ako by v BezCovidovom paralelnom vesmire dopadol, ale Fico s Pellem si museli ruky madlit, ked horuci zemiak v podobe Covidu a Vynimocneho stavu odovzdavali Igimu do ruk.
(upraveno)
Gali
30.10.2024 20:32
↩
@allx
Igor je zda sa dobry len na pichanie do osieho hniezda, nevedno ako by v BezCovidovom paralelnom vesmire dopadol, ale Fico s Pellem si museli ruky madlit, ked horuci zemiak v podobe Covidu a Vynimocneho stavu odovzdavali Igimu do ruk.
To hej no.
Swordfish
31.10.2024 07:25
Ponke
31.10.2024 07:46
Ponke day 🫡
😂 1
Tomassino
31.10.2024 09:36
↩
@Ponke
Ponke day 🫡
jojo, to je den jako korálek
Barrack Odbahna
31.10.2024 10:37
<@945690342357872690> Jebnul jsem ti <@&1223009272732848129> na chvíli. Se podívej co je v degen passu a případně upgraduj...
(upraveno)
Plastex
31.10.2024 11:32
Hmmm LG lives good 🙂
Swordfish
31.10.2024 11:37
ja si je pamatuji jeste jako goldstar
😆 1
Robin 33
31.10.2024 11:58
řešíte tu někde daně?