Ponke
22.10.2024 19:33
Meme super cyklus
Tomáš
22.10.2024 19:34
↩
@Ponke
Da jeste zarucene 10x, takze par procent sem par procent tam
Na to mám oblíbenou odpověď... Až Ponke dá 10x, tak kolik bude stát rohlík? 100x? 🤣
Musíš věci uvádět v kontextu... Jaké časové období?
Swordfish
22.10.2024 19:34
↩
@Tomáš
Na to mám oblíbenou odpověď... Až Ponke dá 10x, tak kolik bude stát rohlík? 100x? 🤣
mam pocit, ze bych si to mel jit koupit
Tomáš
22.10.2024 19:34
Za 3 dny nebo 30 let je třeba docela velký rozdíl
Ponke
22.10.2024 19:35
↩
@Tomáš
Musíš věci uvádět v kontextu... Jaké časové období?
Do 6 mesicu. Az bude 10x vejs, tak uz te nejaky pitomy rohliky nebudou zajimat a budes zrat jenom sunku bez peciva prdele
Swordfish
22.10.2024 19:35
Swordfish
22.10.2024 19:36
↩
@Ponke
Do 6 mesicu. Az bude 10x vejs, tak uz te nejaky pitomy rohliky nebudou zajimat a budes zrat jenom sunku bez peciva prdele
ja ti nevim, nemas v tom vypoctu chybu ?
Ponke
22.10.2024 19:36
↩
@Swordfish
ja ti nevim, nemas v tom vypoctu chybu ?
Nemam. Kdyz do toho ted pujdes all in
Navstivis babicku a celou rodinu
All in
Tomáš
22.10.2024 19:38
↩
@Ponke
Do 6 mesicu. Az bude 10x vejs, tak uz te nejaky pitomy rohliky nebudou zajimat a budes zrat jenom sunku bez peciva prdele
No já nezeru rohlíky ani teď, tak asi dobrý 🤣
Swordfish
22.10.2024 19:38
↩
@Ponke
Navstivis babicku a celou rodinu
uz nemam ani babicku, ani dedecka, slapnul jsi vedle
Tomáš
22.10.2024 19:39
Tráva za barákem se taky dá jíst, rohlík je moc drahý 🤷... Co znamená šunka?
Swordfish
22.10.2024 19:42
<@1075165235498991646> davam ti prvni varovani:
fotky penisxichta (kicom)
duplikace
fotky penisxichta (kicom)
duplikace
Ponke
22.10.2024 19:43
Duplikace 🥹
Swordfish
22.10.2024 19:43
↩
@Ponke
Duplikace 🥹
bud to bude pouze tady nebo v <#1284246807035252768> , urcite to nebude v obou
(upraveno)
#KhubicKcz
22.10.2024 19:44
↩
@Ponke
(attachment)
Proč Dikpik ??? 🥶
Ponke
22.10.2024 19:44
Ne kazdej je v pump cum clubu jaka duplikace
Swordfish
22.10.2024 19:44
↩
@Ponke
Ne kazdej je v pump cum clubu jaka duplikace
<@801956496148660294> rusime klub
ponke to nechape
Ponke
22.10.2024 19:45
Ses zase najebal nebo co?
Swordfish
22.10.2024 19:45
dnes ne
Ponke
22.10.2024 19:46
Tak to je asi ta chyba?
Swordfish
22.10.2024 19:47
JUDr. Inkognito
22.10.2024 20:44
🤣 vy jste kokoti
(upraveno)
P.S: a kde vůbec je dnes kuřbuřt Barack ???
Ponke
22.10.2024 20:45
Spis co si na ty vete o par pismenkach upravoval? Ses taky najebany?
JUDr. Inkognito
22.10.2024 20:50
↩
@Ponke
Spis co si na ty vete o par pismenkach upravoval? Ses taky najebany?
nejsem, uskočilo mi písmeno "e" a připojilo se ke slovu "kokoti".
A chtěl bych psát co nejvíce spisovně a srozumitelně hlavně kvůli jedincům jako jsi ty, aby to pochopili 😅
A chtěl bych psát co nejvíce spisovně a srozumitelně hlavně kvůli jedincům jako jsi ty, aby to pochopili 😅
Ponke
22.10.2024 20:51
↩
@JUDr. Inkognito
nejsem, uskočilo mi písmeno "e" a připojilo se ke slovu "kokoti".
A chtěl bych psát co nejvíce spisovně a srozumitelně hlavně kvůli jedincům jako jsi ty, aby to pochopili 😅
A chtěl bych psát co nejvíce spisovně a srozumitelně hlavně kvůli jedincům jako jsi ty, aby to pochopili 😅
Tak to delas moc dobre, prece jenom jsem hloupa opica, co ceka do 23:59 na ten slibeny bull run. Tak pokracuj
JUDr. Inkognito
22.10.2024 20:55
A nechápu, že se tady ještě vyjadřuješ! Máš mít BAN! Výkonná moc <@403204367345254402> zase selhává 😆
JUDr. Inkognito
23.10.2024 04:54
Ty budeš jediný kdo v tomto "Bullu" nakonec vydělá 😆
Ponke
23.10.2024 07:00
Jestli je konec a btc bude vlnkovat dolu, tak moje portfolio pujde uplne do kopru 🥹🥹🥹
Plastex
23.10.2024 07:25
↩
@Ponke
Jestli je konec a btc bude vlnkovat dolu, tak moje portfolio pujde uplne do kopru 🥹🥹🥹
Ano, je dobre ze ses si toho vedem 😄
😍 1
🫵 1
Kosa Fatty.io
23.10.2024 09:35
↩
@Ponke
(attachment)
Taky si mlaskam
Ponke
23.10.2024 09:36
↩
@Kosa Fatty.io
Taky si mlaskam
No ale potrebujeme, aby btc sel pres 70 🥹🥹🥹
Kosa Fatty.io
23.10.2024 09:37
Toho bych se nebal
Ponke
23.10.2024 09:39
↩
@Kosa Fatty.io
Toho bych se nebal
Dobre 😁. Na kolika prodavas to ponke?
Kosa Fatty.io
23.10.2024 13:26
↩
@Ponke
Dobre 😁. Na kolika prodavas to ponke?
Na miliarde 😄
Ponke
23.10.2024 13:27
↩
@Kosa Fatty.io
Na miliarde 😄
Jestli si do toho dal 500 mega, tak pohoda
Swordfish
23.10.2024 17:14
eddiebong
23.10.2024 18:03
nazdar prátele, analyza is up - i am back, GG
420:907771813982003300 5
🚀 7
🤫 4
🥳 5
🫡 4
Ponke
23.10.2024 18:20
A vsechno je v pohode. Nakupujeme a bull run bude 🫡🫡🫡
pink&deviant
23.10.2024 18:28
↩
@Ponke
A vsechno je v pohode. Nakupujeme a bull run bude 🫡🫡🫡
💯 1
Plastex
23.10.2024 18:42
↩
@eddiebong
nazdar prátele, analyza is up - i am back, GG
Tomassino
23.10.2024 18:42
zander7252
24.10.2024 10:13
V Dánsku schválili daň 42% na nerealizované zisky z krypta, drženého od roku 2009. Má platit od 1.1.2026.
(upraveno)
🤮 3
Ponke
24.10.2024 10:28
↩
@zander7252
V Dánsku schválili daň 42% na nerealizované zisky z krypta, drženého od roku 2009. Má platit od 1.1.2026.
To jsem zvedavej, jak dopadneme my 😱
Tomáš
24.10.2024 10:50
↩
@Peky
Slavie je na výjezdě, město se třese😀
máte i pár dnů výlet po Španělsku nebo jen fotbal a domů? 🙂 ... pořádně fanděte 💪 ať Slavie jde co nejdál a třeba se povede do Edenu zařídit novinářské lístky 😄
Swordfish
24.10.2024 11:07
↩
@zander7252
V Dánsku schválili daň 42% na nerealizované zisky z krypta, drženého od roku 2009. Má platit od 1.1.2026.
To snad není možné <:picard:822537684441890836>
Luboš Bajkai
24.10.2024 11:32
↩
@zander7252
V Dánsku schválili daň 42% na nerealizované zisky z krypta, drženého od roku 2009. Má platit od 1.1.2026.
1) Je to jen navrh 😉
2) je to dan z nerealizovaneho zisku a ztraty. A to jak v ramci ztraty mezi ruznymi krypto aktivy tak i mezirocne. Ono to zas tak blbe byt nemusi kord po dlouhem bear marketu kdy jsi byl par let ve ztrate a tu jsi si kazdy rok nastradal a muzes ji pak uplatnit pri realizaci zisku jako odpocet
2) je to dan z nerealizovaneho zisku a ztraty. A to jak v ramci ztraty mezi ruznymi krypto aktivy tak i mezirocne. Ono to zas tak blbe byt nemusi kord po dlouhem bear marketu kdy jsi byl par let ve ztrate a tu jsi si kazdy rok nastradal a muzes ji pak uplatnit pri realizaci zisku jako odpocet
👍 2
JUDr. Inkognito
24.10.2024 11:52
to už zní rozumně 🙂
Swordfish
24.10.2024 11:53
to teda neni, zadne dane ze zisku
Swordfish
24.10.2024 12:00
nikomu nic
Ponke
24.10.2024 12:11
Tak to bych byl v pohode. By mi jeste dali socialni davky 😁
Luboš Bajkai
24.10.2024 12:17
Co jsem koukal na jejich stranky tak oni uz ted muzou uplatnit ztratu ale jen do vyse 26% a jen v danem roce. Jinak dansko ma vseobecne velmi vysoke dane. Nizsi sazbu ma 37% a vyssi az 53%. To neni o kryptu ale jak dani vseobecne osobni prijem. Jen influenceri z toho vyzobnou 53% a dan z nerealizovanych zisku ale bez kontextu. Pro lidi z danska ten navrh muze byt prave pozitivni
PS: pro ty co se v tom chteji porypat odkaz zde 😆 https://skat.dk/en-us/individuals/shares-and-securities/tax-on-cryptocurrency-know-the-rules-and-avoid-a-tax-bill/calculate-and-declare-gains-and-losses-on-cryptoassets
(upraveno)
PS: pro ty co se v tom chteji porypat odkaz zde 😆 https://skat.dk/en-us/individuals/shares-and-securities/tax-on-cryptocurrency-know-the-rules-and-avoid-a-tax-bill/calculate-and-declare-gains-and-losses-on-cryptoassets
zander7252
24.10.2024 16:42
Jo, moje chyba, skutečně je to zatím návrh. Ale za to velmi ambiciózní, jak se dnes říká.
zander7252
24.10.2024 16:49
↩
@Luboš Bajkai
1) Je to jen navrh 😉
2) je to dan z nerealizovaneho zisku a ztraty. A to jak v ramci ztraty mezi ruznymi krypto aktivy tak i mezirocne. Ono to zas tak blbe byt nemusi kord po dlouhem bear marketu kdy jsi byl par let ve ztrate a tu jsi si kazdy rok nastradal a muzes ji pak uplatnit pri realizaci zisku jako odpocet
2) je to dan z nerealizovaneho zisku a ztraty. A to jak v ramci ztraty mezi ruznymi krypto aktivy tak i mezirocne. Ono to zas tak blbe byt nemusi kord po dlouhem bear marketu kdy jsi byl par let ve ztrate a tu jsi si kazdy rok nastradal a muzes ji pak uplatnit pri realizaci zisku jako odpocet
Díky za upřesnění, měl jsem jen chvilku, tak jsem to nezkontroloval. Otázka je jak to bude výhodné pro dlouhodobé hodlery s velkými nerealizovanými zisky, typicky dánský klon Kicom sekty se spořením do btc. Zvlášť v případě early adopters, taková nákupka třeba od 3000 USD.😀
pink&deviant
24.10.2024 17:52
Clovek moze pozerat po Gruzinsku ci ciernej hore. No Zisk si mal v inej krajine cize je nam to na hovno.
Peky
24.10.2024 17:55
↩
@Tomáš
máte i pár dnů výlet po Španělsku nebo jen fotbal a domů? 🙂 ... pořádně fanděte 💪 ať Slavie jde co nejdál a třeba se povede do Edenu zařídit novinářské lístky 😄
Od včera tady, pěkný město, tři body přivezeme⚪️🔴💪
Plastex
24.10.2024 18:08
↩
@Peky
Od včera tady, pěkný město, tři body přivezeme⚪️🔴💪
Hlavne to finale tam si tam zahrajeme 🙂
zander7252
24.10.2024 18:10
↩
@Swordfish
To snad není možné <:picard:822537684441890836>
Pro pána temnoty a negace 😂 je tady dnes video od mistra Vaňhy, docela se, při jeho pohledu na trhy, divím že mu neubývají sledující, kvůli počtu sebevražd po jeho videích. https://www.youtube.com/watch?v=fAqEIVW6ROE
JUDr. Inkognito
24.10.2024 18:50
no už o tom mele dlouho že nyní je situace téměř totožná jako před krachem 2008, když mu to vyjde bude za boha 🙂 něco na tom může být.. nebo to tentokráte vlády a fed zachrání???
Swordfish
24.10.2024 19:01
takze akce "big short" jako tenkrat ?
JUDr. Inkognito
24.10.2024 19:03
jako ten propad asi bude ale předtím uděláme 3x ATH během půl roku a pak to všechno vymrdne dolů
Swordfish
24.10.2024 19:03
↩
@JUDr. Inkognito
jako ten propad asi bude ale předtím uděláme 3x ATH během půl roku a pak to všechno vymrdne dolů
to schvaluji
❤️ 3
Swordfish
24.10.2024 19:20
↩
@zander7252
Pro pána temnoty a negace 😂 je tady dnes video od mistra Vaňhy, docela se, při jeho pohledu na trhy, divím že mu neubývají sledující, kvůli počtu sebevražd po jeho videích. https://www.youtube.com/watch?v=fAqEIVW6ROE
s necim tam nejsem schopen souhlasit, to je v poradku (viz treba zpetny odkup akcii)
(upraveno)
zander7252
24.10.2024 20:20
Dost bude záležet co taky udělá dolar index, v případě zvolení Trumpa by taky mohl prostřelit rezistence a udělat z nich nový support a to by nám úplně veselo nebylo. Na druhou stranu tu máme jeden z nejvýraznějších prorůstových narativů za posledních 25 let AI a i kdyby došlo ke korekci na akciích, tak může být zdravě vykoupená. Ve smyslu, velcí hráči teď na SPX distribuují zisky, aby se po korekci mohli výhodněji napozicovat. Když to vezmu z hlediska svojí práce, tak lidi do 30ti let prostě průser, líní nespolehliví neloajální a strašně ulhaní, podnik stojí na zaměstnancích 40 plus. Z mého pohledu jsou technologicky dobře vybavené stroje kvůli úspoře lidské síly ne výhoda ale naprostá nutnost. Takže mi nedává vůbec smysl nějaký armagedon, když do technologií ve všech odvětvích peníze dlouhodobě potečou. Ale určitě korekce v rámci SPX cca 15-30%, jako manipulace trhem ano. Na grafu tam by zrovna tyhle dvě zóny pěkně vycházely.
Jinak je samozřejmě otázka, na jak dlouho by takový pohyb na indexu pohřbil krypto. Já už mám stanovenou pevnou částku, kterou když moje portfolio dosáhne, tak odprodávám vše, protože už bych takovou ztrátu emocionálně nemusel ustát. Jinak budu odprodávat dle toho, jak budou jednotlivé alty střílet, protože nevěřím tomu, že budou dávat druhou šanci. Na to je těch coinů podle mého příliš mnoho, plus část peněz z btc a ether ETF nikdo do altů přelévat nebude.
👌 3
Swordfish
24.10.2024 20:29
↩
@zander7252
Dost bude záležet co taky udělá dolar index, v případě zvolení Trumpa by taky mohl prostřelit rezistence a udělat z nich nový support a to by nám úplně veselo nebylo. Na druhou stranu tu máme jeden z nejvýraznějších prorůstových narativů za posledních 25 let AI a i kdyby došlo ke korekci na akciích, tak může být zdravě vykoupená. Ve smyslu, velcí hráči teď na SPX distribuují zisky, aby se po korekci mohli výhodněji napozicovat. Když to vezmu z hlediska svojí práce, tak lidi do 30ti let prostě průser, líní nespolehliví neloajální a strašně ulhaní, podnik stojí na zaměstnancích 40 plus. Z mého pohledu jsou technologicky dobře vybavené stroje kvůli úspoře lidské síly ne výhoda ale naprostá nutnost. Takže mi nedává vůbec smysl nějaký armagedon, když do technologií ve všech odvětvích peníze dlouhodobě potečou. Ale určitě korekce v rámci SPX cca 15-30%, jako manipulace trhem ano. Na grafu tam by zrovna tyhle dvě zóny pěkně vycházely.
Libi se mi tvuj nazor na demografii a AI. S tim nemohu nesouhlasit. AI muze byt nova bublina, nebo nas postrci (technologicky) o uroven dal.
(upraveno)
zander7252
24.10.2024 20:34
Hele před 5-10 lety jsem se smál, když mi říkali někteří prodejci zemědělské techniky , že za pár let budou samořiditelné stroje nutnost. Dneska když vidím, že 20ti letý debil vyučený v oboru není schopen po poli jezdit se satelitní navigací s 30ti centimetrovou obrazovkou rovně, tak se pokorně omlouvám. Hlavně že se u toho natáčí za jízdy při práci na mobil. Takže při výběru správné investice můžeme s velkou mírou pravděpodobnosti sázet na růst založený na narativu lidské lenosti a degenerace spodních řekněme 60ti procent západní společnosti.😀
(upraveno)
Swordfish
24.10.2024 20:47
A presne proto jedou degen meme tokeny, i kdyz lidi nemaji co zrat nebo cim topit 🙂
👍 1
😂 1
Ponke
24.10.2024 21:38
Jojo to potvrzuji. Nerozumim tomu vubec a skoncil sem u ponke a doufam ze prijdou vetsi dementi nez ja a koupi ten obrazek ode me 😂
👍 1
🤣 1
Swordfish
25.10.2024 08:32
Tomassino
25.10.2024 10:31
short everything Radovan a Aleš touched ?
Swordfish
25.10.2024 10:37
jen at tam nalejvaji penize, vsechny banky sveta at tam lejou penizky 🙂
Tomassino
25.10.2024 11:42
jojo, je dobré kupovat na ATH, zlato i nvidii, to určitě dopadne dobře 🙂
👌 1
😂 1
DATH dočasné all time high
😂 2
🤣 2
Barrack Odbahna
27.10.2024 16:41
48h bez aktivity, new fucking record
Tomassino
27.10.2024 16:41
DATH
Barrack Odbahna
27.10.2024 16:41
fakh
Kosa Fatty.io
27.10.2024 16:43
Aj aj
Rekl bych ze jsme vsichni uz vycerpani, uz to chce proste 10x a bum
Zase chvilku klid
Uz si asi nemame co rikat 😂
👀 1
🤣 3