# pokec
184724 zpráv • strana 192/1848
Plastex 17.10.2024 19:06
@JUDr. Inkognito a sundal sis masku před tím skenem?
Bouzel ne 😄
x.cool 17.10.2024 19:41
@Plastex Jo to vim, sle na mobilu mi to hazelo error po to co jsem si naskenoval ksicht 🙂
Aha ja to delal na pc
Swordfish 17.10.2024 20:52
zacinam verit, ze <@401430070947872778> neexistuje
pink&deviant 17.10.2024 21:56
pink&deviant 17.10.2024 22:06
Ešte som nevidel idem kuk
<#1175866882545438782>
Kosa Fatty.io 18.10.2024 07:39
Uz to zacina
Včelkamára 18.10.2024 07:45
Barrack Odbahna 18.10.2024 08:12
Swordfish 18.10.2024 08:31
@Kosa Fatty.io Uz to zacina
zvysena volatilita pred krachem?
pink&deviant 18.10.2024 10:17
Kosa Fatty.io 18.10.2024 10:21
Nemate nekdo ETH na lidu?
Kamaradovi to nekdo udajne vybral
JohnyG 18.10.2024 10:28
@Kosa Fatty.io Nemate nekdo ETH na lidu?
Ja mám, všetko je v poho. Asi potvrdil niečo čo nemal.
Kosa Fatty.io 18.10.2024 10:36
Uz to znej leze
Vcera nejaky odkaz na airdrop
Ale nepotvrdil to
Ale ocividne to stacilo
iceman Fatty.io |🔥Nesa 18.10.2024 10:51
Security Alert
Twitter account Eigenlayer is hacked

DO NOT CLICK ON ANY LINKS FROM THEIR ACC
😢 1
JUDr. Inkognito 18.10.2024 11:44
pěkně mluví o Kaspě. Asi nakoupím zpět více než jsem původně chtěl 🙂
<@1075165235498991646> viděl jsi toto video. ty rád nakupuješ podle videí. Jen ať v tom nejsme sám 🙂
👌 1
Swordfish 18.10.2024 11:47
ja uz mam kaspu nalozenou bez jedinneho videa 😄
Včelkamára 18.10.2024 11:52
@Swordfish ja uz mam kaspu nalozenou bez jedinneho videa 😄
Takze solanu hodit do kaspy kdyz uz i sám velký mecoun je tam nalozen? 😃
pink&deviant 18.10.2024 11:52
@JUDr. Inkognito pěkně mluví o Kaspě. Asi nakoupím zpět více než jsem původně chtěl 🙂
<@1075165235498991646> viděl jsi toto video. ty rád nakupuješ podle videí. Jen ať v tom nejsme sám 🙂
Dosť to stojí na jednej osobnosti. Ale tak to bolo aj s ETH. Každopádne uviesť do realu trilema bude problém počkáme uvidíme. Trošku ma serie navádzanie sa ľudí s KAS do ICP.
Každý má svojho koňa. Len nech to nieje biely kôň.
👍 1
Včelkamára 18.10.2024 11:53
@Swordfish ja uz mam kaspu nalozenou bez jedinneho videa 😄
Nebo radsi DOT staryho dobryho se zbavit? 😂
Ondřej 18.10.2024 14:13
Lidem už chybí Kryptovláďa.
😂 1 🥹 1 🥺 1
Barrack Odbahna 18.10.2024 16:37
@Ondřej Lidem už chybí Kryptovláďa.
Čo sa s ním stalo ?
mám staré informace
danko2002 18.10.2024 17:33
@Kosa Fatty.io Ale ocividne to stacilo
Treba si dávať pozor, za tieto chyby sa veľmi platí....
Hádam to nemal preňho veľa a nejako to prežije.
Kosa Fatty.io 18.10.2024 19:31
@danko2002 Treba si dávať pozor, za tieto chyby sa veľmi platí....
Hádam to nemal preňho veľa a nejako to prežije.
8 eth no… transakci nepotvrdil ale potvrdil approve
Napicu 🤷‍♂️
Bylo to nejaky lakadlo na airdrop
Kosa Fatty.io 18.10.2024 19:33
@Barrack Odbahna Čo sa s ním stalo ?
Rekl bych, ze televize jim bere vsechen volny cas
Barrack Odbahna 18.10.2024 19:38
@Kosa Fatty.io Rekl bych, ze televize jim bere vsechen volny cas
Jo to vím...já spíš myslel info ohledně jeho milé, jestli je to v cajku nebo jak. Naposledy psal, že je to špatné...tak doufám, že jsou v pořádku a má jen starosti s tv 🙂
🤷‍♂️ 1
Ondřej 19.10.2024 01:16
@Barrack Odbahna mám staré informace
Já vůbec nevím, jak se teď Vláďovi daří.
👀 2
danko2002 19.10.2024 06:07
@Kosa Fatty.io 8 eth no… transakci nepotvrdil ale potvrdil approve
Málo to nie je, ale ponaučenie má asi do konca života.
Hold krypto, stačí jedna chyba a je to v ….
pink&deviant 19.10.2024 07:51
@Ondřej Já vůbec nevím, jak se teď Vláďovi daří.
Dúfam, že je v poriadku.
Ponke 19.10.2024 18:52
🪖
1
Včelkamára 19.10.2024 20:25
🍻
😱 1
Ponke 19.10.2024 20:40
Ponke army
🔥 1
JUDr. Inkognito 20.10.2024 05:59
BTC na denním grafu vypadá že vytvořil špičku Empire State Building a nyní jsme na severní střeše. Příští týden bychom tak mohli dokreslit severní stěnu této budovy. A to vše k nelibosti pana <@1075165235498991646>
Gali 20.10.2024 07:37
Seruste, taká vec da mi stala, že mám Google autentifikator a mal som tal že som mal prihlásený svoj účet ako Google ale nemal som to s účtom synchronizovane. Ten obláčik na cloud bol presktnuty. Klikol sim naňho a teraz iz je zelený a nedá sa to vypnúť. Otázka je že doteraz to bolo na mojim mobile a teraz sú všetky kódy niekde na cloude na Googli ?
Kosa Fatty.io 20.10.2024 09:55
@Gali Seruste, taká vec da mi stala, že mám Google autentifikator a mal som tal že som mal prihlásený svoj účet ako Google ale nemal som to s účtom synchronizovane. Ten obláčik na cloud bol presktnuty. Klikol sim naňho a teraz iz je zelený a nedá sa to vypnúť. Otázka je že doteraz to bolo na mojim mobile a teraz sú všetky kódy niekde na cloude na Googli ?
Asi jo… menil jsem mobil a nejakym zahadnym zpusobem jsem tam vse mel…. Mozna za to muze apple mozna google nevim.
A mozna si to taky blbe pamatuju 😂😂
Takze rada asi neco jako muze to jit nahoru nebo dolu a nebo doprava 😂🤷‍♂️
Gali 20.10.2024 10:32
@Kosa Fatty.io Asi jo… menil jsem mobil a nejakym zahadnym zpusobem jsem tam vse mel…. Mozna za to muze apple mozna google nevim.
Jj no. Ja to mám na dvoch mobiloch. Ale na držím som nemal všetky a keď som na to klikol už to tam boli všetky. Ide mi o to že doteraz som to mal len v zych mobiloch a nikde na servery. Teraz mi príde že to je niekde na servery od Googlu a môže tam mat niekto k tomu prístup keby chcel. A aj vlastne k dvojfazovemu overeniu do môjho mailu.
JUDr. Inkognito 20.10.2024 10:44
Tak to na těch serverech není uloženo napřímo, tak že si to kdejaký skladník dokáže přečíst. Je to kryptograficky zašifrované tak že si ty hesla může přečíst jen tvůj Google účet. Takže nesmíš nikomu zpřístupnit Google účet...
Tomassino 20.10.2024 11:09
@Gali Seruste, taká vec da mi stala, že mám Google autentifikator a mal som tal že som mal prihlásený svoj účet ako Google ale nemal som to s účtom synchronizovane. Ten obláčik na cloud bol presktnuty. Klikol sim naňho a teraz iz je zelený a nedá sa to vypnúť. Otázka je že doteraz to bolo na mojim mobile a teraz sú všetky kódy niekde na cloude na Googli ?
Serus, mělo by to jít vypnout, klikni vpravo nahoře ikona Google účtu, spravovat můj ucet -> zabezpečení -> authenticator
Gali 20.10.2024 11:19
@Tomassino Serus, mělo by to jít vypnout, klikni vpravo nahoře ikona Google účtu, spravovat můj ucet -> zabezpečení -> authenticator
Na mobile je len ostrániz účet alebo používať bez prihlásenia, ale ono iz to tam na tom googli je . Odtiaľ asi sa to už vymazať nedá nie ?
Ponke 20.10.2024 19:08
Moc hezky
😱
pink&deviant 20.10.2024 21:04
@Ponke (attachment)
Už sa špekuluje , že tam bude meme west wild.
👍 1
Ponke 20.10.2024 21:05
Tohle je docela pruser ne?
Uz abych se zacal ucit non kyc krypto tpc
😱
pink&deviant 20.10.2024 21:09
Ten bridgeless od whaleZone bude ešte zaujímavý.
Barrack Odbahna 21.10.2024 18:11
@Ponke (attachment)
TL;DR
kunda:832259749009293373 1
Paul_yogi23 22.10.2024 09:08
komu chybí Vláďa, může se na něho mrknout ve zprávách 😄
https://www.youtube.com/watch?v=FUcubNFbvxU
❤️ 1 👍 1
Miloš 22.10.2024 09:47
@Paul_yogi23 komu chybí Vláďa, může se na něho mrknout ve zprávách 😄
https://www.youtube.com/watch?v=FUcubNFbvxU
Tvl….no panejo!!
Tomáš 22.10.2024 11:59
@Paul_yogi23 komu chybí Vláďa, může se na něho mrknout ve zprávách 😄
https://www.youtube.com/watch?v=FUcubNFbvxU
a kdyby ve zprávách nebyl, tak pravděpodobně bude hned poté v pořadu Vaše peníze 👍
takže kdo má doma people metr, tak nastavit full house a pravidelně oboje sledovat živě v televizi 😄
JUDr. Inkognito 22.10.2024 12:08
Takže tady musíme demokraticky vybrat nového přesedu který se bude vykecávat na callech 🙂
Swordfish 22.10.2024 15:15
🙋‍♂️
JUDr. Inkognito 22.10.2024 16:15
1️⃣ <@403204367345254402>
2️⃣ <@760563163241644042>
3️⃣ <@801956496148660294>
4️⃣ <@1075165235498991646>
1️⃣ 1 2️⃣ 9 3️⃣ 1 4️⃣ 3 5️⃣ 1 joe:825130132578369576 1 😂 1
Ponke 22.10.2024 16:17
Timto bych ukoncil hlasovani ne?
Tomáš 22.10.2024 16:35
@JUDr. Inkognito Takže tady musíme demokraticky vybrat nového přesedu který se bude vykecávat na callech 🙂
A co je cílem vykecavani? To by mělo dost ovlivnit výsledky, zatím vede volba, že hledáme maskota a obětního beránka 🤣
JUDr. Inkognito 22.10.2024 16:39
Vykacávání jaké dělával Vladimirovič I. Veliký, kecání o trávě jak roste, zda jsme zavřel nebo otevřel longy, že jsme nakoupil pod cenou a pod... 🙂 Jo a nesmíme zapomenout na utírání zadku svému dítěti při callu 🙂
😆 3
Ponke 22.10.2024 16:42
@Tomáš A co je cílem vykecavani? To by mělo dost ovlivnit výsledky, zatím vede volba, že hledáme maskota a obětního beránka 🤣
No tak predpokladam, ze prachy pujdou ke mne a pak za to koupim tv Barrandov, jako predseda 😱
Tomáš 22.10.2024 17:03
@JUDr. Inkognito Vykacávání jaké dělával Vladimirovič I. Veliký, kecání o trávě jak roste, zda jsme zavřel nebo otevřel longy, že jsme nakoupil pod cenou a pod... 🙂 Jo a nesmíme zapomenout na utírání zadku svému dítěti při callu 🙂
Tráva jde mimo můj zájem, účet na Aevo byl velmi nedávno zlikvidován a dítě si vystačí s plenkou... Takže já jsem out, nesplnuji předpoklady 🤣
Swordfish 22.10.2024 17:10
@Tomáš Tráva jde mimo můj zájem, účet na Aevo byl velmi nedávno zlikvidován a dítě si vystačí s plenkou... Takže já jsem out, nesplnuji předpoklady 🤣
Doba se mění, co nešlo včera je dnes již běžné
danko2002 22.10.2024 17:12
@Tomáš Tráva jde mimo můj zájem, účet na Aevo byl velmi nedávno zlikvidován a dítě si vystačí s plenkou... Takže já jsem out, nesplnuji předpoklady 🤣
Si ideálny kandidát, máš môj hlas.

Trávu sa “doučíš”, ostatné nepotrebuješ 😂
🤣 1
Tomassino 22.10.2024 18:10
Ponke 22.10.2024 18:11
@Tomassino (attachment)
Tak to muzu potvrdit a podepsat.
Swordfish 22.10.2024 19:02
@JUDr. Inkognito 1️⃣ <@403204367345254402>
2️⃣ <@760563163241644042>
3️⃣ <@801956496148660294>
4️⃣ <@1075165235498991646>
Vselidove hlasovani rozhodlo, ze <@760563163241644042> je novy predseda.
pokud se toho <@760563163241644042> neni schopen ujmout, je nutne stanovit nove hlasovani o moznem zastupci/nastupci
JUDr. Inkognito 22.10.2024 19:05
ok <@760563163241644042> tedy ve čtvrtek 1. samostatný call
Swordfish 22.10.2024 19:06
a jakozto slouzici lid, ktery potrebuje 'boha' se vyzaduje nejaky to yt video <@760563163241644042>
toto video bude slouzit k privolani A’Tuin, ktera rozhodnodne o budoucnosti discordu
(upraveno)
Tomáš 22.10.2024 19:20
🫶 1
Swordfish 22.10.2024 19:23
@JUDr. Inkognito 1️⃣ <@403204367345254402>
2️⃣ <@760563163241644042>
3️⃣ <@801956496148660294>
4️⃣ <@1075165235498991646>
Chtel bych tyto demokraticke volby napadnout z duvodu nedostatecneho mnozstvi navrzenych kandidatu
Včelkamára 22.10.2024 19:26
@Swordfish Chtel bych tyto demokraticke volby napadnout z duvodu nedostatecneho mnozstvi navrzenych kandidatu
Nikdo jinej uz sem nechodi 🤣
🤣 1
Ponke 22.10.2024 19:26
A ja to chci napadnout a prepocitat
Ponke 22.10.2024 19:27
Zadam opakovani ceremonialu
Ja do vas tady 3 dny hustim ponke, ktery dnes udelalo 10%. Co vam poradil vas novy predseda? Holoto nevdecna
Budu muset na Slovensko, aby mi tam vydali potvrzeni, ze jsem vyhral ja 😱
Plastex 22.10.2024 19:31
@Ponke Ja do vas tady 3 dny hustim ponke, ktery dnes udelalo 10%. Co vam poradil vas novy predseda? Holoto nevdecna
No ale predtim dal -30%
Ponke 22.10.2024 19:31
@Plastex No ale predtim dal -30%
A kdo se te ptal na tvuj nazor? Ja ho znam 3 dny
Plastex 22.10.2024 19:32
@Ponke A kdo se te ptal na tvuj nazor? Ja ho znam 3 dny
Nikdo, jen abych mirnil tech 10% 😄
Ponke 22.10.2024 19:33
@Plastex Nikdo, jen abych mirnil tech 10% 😄
Da jeste zarucene 10x, takze par procent sem par procent tam
Meme super cyklus
Tomáš 22.10.2024 19:34
@Ponke Da jeste zarucene 10x, takze par procent sem par procent tam
Na to mám oblíbenou odpověď... Až Ponke dá 10x, tak kolik bude stát rohlík? 100x? 🤣