# pokec
184724 zpráv • strana 193/1848
Kosa Fatty.io 10.10.2024 18:02
59
❤️ 1
Tomassino 10.10.2024 18:11
mrd
JUDr. Inkognito 10.10.2024 18:11
takže nashle v roce 2030-2032
😂 1
Tomassino 10.10.2024 18:11
pohyb 4% nic není v kryptu
Miloš 10.10.2024 18:13
@JUDr. Inkognito takže nashle v roce 2030-2032
…a poslední zhasne
Miloš 10.10.2024 18:17
@Tomassino pohyb 4% nic není v kryptu
4%? A nejdeme někam k 48 tis.?
Kosa Fatty.io 10.10.2024 18:21
@Tomassino pohyb 4% nic není v kryptu
To ne spis ze rupla ta 60ka no
Izrael zas nekam vlitnul
Tomassino 10.10.2024 18:22
60 je jenom kulatý číslo, to není zeď
svíčka není uzavřená
jsem bullish, kdy jindy než tenhle rok
❤️ 1
Kosa Fatty.io 10.10.2024 18:31
@Tomassino jsem bullish, kdy jindy než tenhle rok
A do jakyho MEME teda vlitnem?
(upraveno)
Kosa Fatty.io 10.10.2024 18:38
Zajimave
JUDr. Inkognito 10.10.2024 19:08
@Miloš 4%? A nejdeme někam k 48 tis.?
jj Mára ze zlaté kapsy říkal že pokud neudržíme 60k tak tam není žádná podpora a jdeme na 42k !!!
JUDr. Inkognito 10.10.2024 19:09
@Tomassino jsem bullish, kdy jindy než tenhle rok
přece 2030-2032 🙂
hamakar 10.10.2024 19:10
Hmm, takze ETH pod 2k? 🤩
JUDr. Inkognito 10.10.2024 19:11
Turbo jsem projebal 🙂 tak jako <@1075165235498991646> naskakuje do kdejaké píčoviny co vidí na youtube tak já nenaskakuju zase do úplně ničeho, kura 😂
JUDr. Inkognito 10.10.2024 19:11
@hamakar Hmm, takze ETH pod 2k? 🤩
to snad ne, to by protivná guru kunda byla zlikvidována 😭
hamakar 10.10.2024 19:30
@JUDr. Inkognito to snad ne, to by protivná guru kunda byla zlikvidována 😭
Ok, tak staci o 5 dolcu vic, nez je likvidacni castka muze z Plzenska. Vime, kolik to je?
Swordfish 10.10.2024 19:34
zitra (timhle tempem)
(upraveno)
JUDr. Inkognito 10.10.2024 19:38
@hamakar Ok, tak staci o 5 dolcu vic, nez je likvidacni castka muze z Plzenska. Vime, kolik to je?
nevíme neprozradil to, ale bude to mezi 2000-2100 za eth odhaduji
hamakar 10.10.2024 19:45
@JUDr. Inkognito nevíme neprozradil to, ale bude to mezi 2000-2100 za eth odhaduji
Ok, tak za 2100 jsem taky ochotny nakoupit a pak uz to the 🌙
hamakar 10.10.2024 19:48
@Swordfish zitra (timhle tempem)
Budes tady, az se vratim....zitra z prace? https://youtu.be/f9fKgO4JM0w?t=22&si=YPq5r_hvlyENlPd8
hamakar 11.10.2024 14:11
Gas 60, to už tu dlouho nebylo...
👍 1
danko2002 11.10.2024 16:07
@hamakar Gas 60, to už tu dlouho nebylo...
Búlran 😄
zander7252 11.10.2024 18:12
Ještě bych s tím radováním počkal, za dvě hodiny v americe zavírají tradiční trhy a Izrael to může začít sypat. Tento týden telefonoval Netanjahu s Bidenem a čím blíže k volbám 5 listopadu, tím menší podporu (nebo spíš toleranci) ze strany ameriky, bude Izrael k případnému útoku mít.
Kosa Fatty.io 11.10.2024 19:10
@Tomassino TURBO
Vybral jsem PONKE
Tomassino 11.10.2024 19:11
MEW
Swordfish 11.10.2024 20:15
MEOW
Kosa Fatty.io 12.10.2024 05:54
@Swordfish MEOW
CAT
Swordfish 12.10.2024 11:39
Nakamoto nic, Izrael nic. Takze nuda.
Co tam mame dal?
pink&deviant 12.10.2024 11:58
@Swordfish Co tam mame dal?
Ja som Satoshi Nakamoto z horného Uhorska.
Pokiaľ chcete BTC za 14k a a ETH za 300 môžem pohnúť s nejakou stratou adresou.
A to lysohlavky začínajú len rásť!
Swordfish 12.10.2024 12:13
A to bude az zacnou kvest.
zander7252 12.10.2024 18:37
@Swordfish Nakamoto nic, Izrael nic. Takze nuda.
Už ty bearish narativy nějak začínají docházet, tak alespoň tohle. https://kryptomagazin.cz/blizi-se-kapitulace-bitcoinu-likviditni-rizika-tlaci-cenu-pod-50-000-usd/
JUDr. Inkognito 14.10.2024 10:32
asi jak pro koho...
Arnold Rimmer 14.10.2024 16:54
Tomassino 14.10.2024 16:57
jsem bullish, teď to půjde
Arnold Rimmer 14.10.2024 19:26
🤣 2
Včelkamára 14.10.2024 19:52
Arnold Rimmer 14.10.2024 19:58
Proč to leze nahoru? Co se stalo? Trump skočil z té svojí věže?
Arnold Rimmer 14.10.2024 20:02
Arnold Rimmer 14.10.2024 20:07
Jsem takhle dlouho nebyl na stránkách kryptomagazínu a nevěděl jsem, že tam píšou už i o autech, převodovce, oleji a tak. Jsem asi i rád, že se jim podařilo expandovat.
😂 4
Swordfish 15.10.2024 15:34
to uz nema cenu psat pump nebo dump, bull nebo bear
je to proste rozmrdany
👍 1
JUDr. Inkognito 15.10.2024 16:27
nemáme rádi prudké pohyby BTC dolů !!! ale dnešní výsledek zase není tak špatný 🙂
Plastex 16.10.2024 18:46
Do pici to je tak frustrujici kdyz jde BTC docela dost up ale moje portfolio je -10% za 24h 😄
(upraveno)
Swordfish 16.10.2024 19:11
to jsou ty vase ponke a airdrop jebky 😄
moje ptf je tedy za 24h jen -1.1%
a urcite tu budou jedinci, kteri budou za 24h v plusu
JUDr. Inkognito 16.10.2024 19:18
také -1%
😍 1
Ponke 16.10.2024 19:19
@Swordfish a urcite tu budou jedinci, kteri budou za 24h v plusu
Jj treba kicom <:kicom:831836375271079977>
Barrack Odbahna 16.10.2024 19:31
@JUDr. Inkognito také -1%
fucking amateur
😂 1
Miloš 16.10.2024 19:40
@Plastex Do pici to je tak frustrujici kdyz jde BTC docela dost up ale moje portfolio je -10% za 24h 😄
No a čím to je? Jsem taky 2,9% minus
(upraveno)
Swordfish 16.10.2024 19:47
@Miloš No a čím to je? Jsem taky 2,9% minus
on to ma jinak a neporadi se 😄
JohnyG 16.10.2024 19:49
+0,19 🥳🥳🥳
Plastex 16.10.2024 20:03
@Miloš No a čím to je? Jsem taky 2,9% minus
Tim ze nemam BTC 😄
Ponke 16.10.2024 20:04
Ja vim cim to je. Je to rozbitý
x.cool 17.10.2024 08:35
Mate nekdo zkusenosti na discortu s "Human Verified" ? Je to podminka jednoho airdropu tak nevim jestli do toho jit 🤷‍♂️
Ponke 17.10.2024 18:28
Za 2 minut call o ponke
Ponke 17.10.2024 18:37
Prisli jste o prvni call o ponke
Jistota deseti nasobku
Plastex 17.10.2024 18:39
@x.cool Mate nekdo zkusenosti na discortu s "Human Verified" ? Je to podminka jednoho airdropu tak nevim jestli do toho jit 🤷‍♂️
Zkousel jsem udelat ale hazelo mi to chybu 🙂
JUDr. Inkognito 17.10.2024 18:51
@Ponke Jistota deseti nasobku
neprozrazuj obsah callu té lůze co tam nebyla... jejich mínus 🙂
Ponke 17.10.2024 18:51
Po tom callu premyslim ze tam narvu vic
JUDr. Inkognito 17.10.2024 18:54
@Ponke Po tom callu premyslim ze tam narvu vic
počkej najdeme nějakou jinou mrdku
diverzifikace !!!
🥹 1
aha já nemám ponky ale monge 🤣
-90%
x.cool 17.10.2024 19:03
@Plastex Zkousel jsem udelat ale hazelo mi to chybu 🙂
Me to slo. Na discortu je podrobny videonavod
Plastex 17.10.2024 19:04
@x.cool Me to slo. Na discortu je podrobny videonavod
Jo to vim, sle na mobilu mi to hazelo error po to co jsem si naskenoval ksicht 🙂
JUDr. Inkognito 17.10.2024 19:05
@Plastex Jo to vim, sle na mobilu mi to hazelo error po to co jsem si naskenoval ksicht 🙂
a sundal sis masku před tím skenem?