Kosa Fatty.io
10.10.2024 18:02
59
❤️ 1
Tomassino
10.10.2024 18:11
mrd
JUDr. Inkognito
10.10.2024 18:11
takže nashle v roce 2030-2032
😂 1
Tomassino
10.10.2024 18:11
pohyb 4% nic není v kryptu
Miloš
10.10.2024 18:13
↩
@JUDr. Inkognito
takže nashle v roce 2030-2032
…a poslední zhasne
Miloš
10.10.2024 18:17
↩
@Tomassino
pohyb 4% nic není v kryptu
4%? A nejdeme někam k 48 tis.?
Kosa Fatty.io
10.10.2024 18:21
↩
@Tomassino
pohyb 4% nic není v kryptu
To ne spis ze rupla ta 60ka no
Izrael zas nekam vlitnul
Tomassino
10.10.2024 18:22
60 je jenom kulatý číslo, to není zeď
svíčka není uzavřená
jsem bullish, kdy jindy než tenhle rok
❤️ 1
Kosa Fatty.io
10.10.2024 18:31
↩
@Tomassino
jsem bullish, kdy jindy než tenhle rok
A do jakyho MEME teda vlitnem?
(upraveno)
Tomassino
10.10.2024 18:31
TURBO
MEW
Kosa Fatty.io
10.10.2024 18:38
Zajimave
JUDr. Inkognito
10.10.2024 19:08
↩
@Miloš
4%? A nejdeme někam k 48 tis.?
jj Mára ze zlaté kapsy říkal že pokud neudržíme 60k tak tam není žádná podpora a jdeme na 42k !!!
JUDr. Inkognito
10.10.2024 19:09
↩
@Tomassino
jsem bullish, kdy jindy než tenhle rok
přece 2030-2032 🙂
hamakar
10.10.2024 19:10
Hmm, takze ETH pod 2k? 🤩
JUDr. Inkognito
10.10.2024 19:11
Turbo jsem projebal 🙂 tak jako <@1075165235498991646> naskakuje do kdejaké píčoviny co vidí na youtube tak já nenaskakuju zase do úplně ničeho, kura 😂
JUDr. Inkognito
10.10.2024 19:11
↩
@hamakar
Hmm, takze ETH pod 2k? 🤩
to snad ne, to by protivná guru kunda byla zlikvidována 😭
hamakar
10.10.2024 19:30
↩
@JUDr. Inkognito
to snad ne, to by protivná guru kunda byla zlikvidována 😭
Ok, tak staci o 5 dolcu vic, nez je likvidacni castka muze z Plzenska. Vime, kolik to je?
Swordfish
10.10.2024 19:34
zitra (timhle tempem)
(upraveno)
JUDr. Inkognito
10.10.2024 19:38
↩
@hamakar
Ok, tak staci o 5 dolcu vic, nez je likvidacni castka muze z Plzenska. Vime, kolik to je?
nevíme neprozradil to, ale bude to mezi 2000-2100 za eth odhaduji
hamakar
10.10.2024 19:45
↩
@JUDr. Inkognito
nevíme neprozradil to, ale bude to mezi 2000-2100 za eth odhaduji
Ok, tak za 2100 jsem taky ochotny nakoupit a pak uz to the 🌙
hamakar
10.10.2024 19:48
↩
@Swordfish
zitra (timhle tempem)
Budes tady, az se vratim....zitra z prace? https://youtu.be/f9fKgO4JM0w?t=22&si=YPq5r_hvlyENlPd8
hamakar
11.10.2024 14:11
Gas 60, to už tu dlouho nebylo...
👍 1
danko2002
11.10.2024 16:07
↩
@hamakar
Gas 60, to už tu dlouho nebylo...
Búlran 😄
zander7252
11.10.2024 18:12
Ještě bych s tím radováním počkal, za dvě hodiny v americe zavírají tradiční trhy a Izrael to může začít sypat. Tento týden telefonoval Netanjahu s Bidenem a čím blíže k volbám 5 listopadu, tím menší podporu (nebo spíš toleranci) ze strany ameriky, bude Izrael k případnému útoku mít.
Kosa Fatty.io
11.10.2024 19:10
↩
@Tomassino
TURBO
Vybral jsem PONKE
Tomassino
11.10.2024 19:11
MEW
Swordfish
11.10.2024 20:15
MEOW
Tomassino
11.10.2024 21:04
hamakar
11.10.2024 21:07
Kosa Fatty.io
12.10.2024 05:54
↩
@Swordfish
MEOW
CAT
Swordfish
12.10.2024 11:39
Nakamoto nic, Izrael nic. Takze nuda.
Co tam mame dal?
pink&deviant
12.10.2024 11:58
↩
@Swordfish
Co tam mame dal?
Ja som Satoshi Nakamoto z horného Uhorska.
Pokiaľ chcete BTC za 14k a a ETH za 300 môžem pohnúť s nejakou stratou adresou.
A to lysohlavky začínajú len rásť!
Swordfish
12.10.2024 12:13
A to bude az zacnou kvest.
zander7252
12.10.2024 18:37
↩
@Swordfish
Nakamoto nic, Izrael nic. Takze nuda.
Už ty bearish narativy nějak začínají docházet, tak alespoň tohle. https://kryptomagazin.cz/blizi-se-kapitulace-bitcoinu-likviditni-rizika-tlaci-cenu-pod-50-000-usd/
Swordfish
14.10.2024 10:17
je nebo neni uptober?
JUDr. Inkognito
14.10.2024 10:32
asi jak pro koho...
Tomassino
14.10.2024 16:57
jsem bullish, teď to půjde
Barrack Odbahna
14.10.2024 17:10
Swordfish
14.10.2024 17:51
Tomassino
14.10.2024 19:10
Swordfish
14.10.2024 19:21
Tomassino
14.10.2024 19:23
Tomassino
14.10.2024 20:00
Tomassino
14.10.2024 20:05
Swordfish
14.10.2024 20:16
pink&deviant
15.10.2024 14:11
Swordfish
15.10.2024 15:34
to uz nema cenu psat pump nebo dump, bull nebo bear
je to proste rozmrdany
👍 1
JUDr. Inkognito
15.10.2024 16:27
nemáme rádi prudké pohyby BTC dolů !!! ale dnešní výsledek zase není tak špatný 🙂
Plastex
16.10.2024 18:46
Do pici to je tak frustrujici kdyz jde BTC docela dost up ale moje portfolio je -10% za 24h 😄
(upraveno)
Swordfish
16.10.2024 19:11
to jsou ty vase ponke a airdrop jebky 😄
moje ptf je tedy za 24h jen -1.1%
a urcite tu budou jedinci, kteri budou za 24h v plusu
Barrack Odbahna
16.10.2024 19:14
JUDr. Inkognito
16.10.2024 19:18
také -1%
😍 1
Ponke
16.10.2024 19:19
↩
@Swordfish
a urcite tu budou jedinci, kteri budou za 24h v plusu
Jj treba kicom <:kicom:831836375271079977>
Barrack Odbahna
16.10.2024 19:31
↩
@JUDr. Inkognito
také -1%
fucking amateur
😂 1
Miloš
16.10.2024 19:40
↩
@Plastex
Do pici to je tak frustrujici kdyz jde BTC docela dost up ale moje portfolio je -10% za 24h 😄
No a čím to je? Jsem taky 2,9% minus
(upraveno)
Swordfish
16.10.2024 19:47
↩
@Miloš
No a čím to je? Jsem taky 2,9% minus
on to ma jinak a neporadi se 😄
JohnyG
16.10.2024 19:49
+0,19 🥳🥳🥳
Plastex
16.10.2024 20:03
↩
@Miloš
No a čím to je? Jsem taky 2,9% minus
Tim ze nemam BTC 😄
Ponke
16.10.2024 20:04
Ja vim cim to je. Je to rozbitý
x.cool
17.10.2024 08:35
Mate nekdo zkusenosti na discortu s "Human Verified" ? Je to podminka jednoho airdropu tak nevim jestli do toho jit 🤷♂️
Ponke
17.10.2024 18:28
Za 2 minut call o ponke
Ponke
17.10.2024 18:37
Prisli jste o prvni call o ponke
Jistota deseti nasobku
Plastex
17.10.2024 18:39
↩
@x.cool
Mate nekdo zkusenosti na discortu s "Human Verified" ? Je to podminka jednoho airdropu tak nevim jestli do toho jit 🤷♂️
Zkousel jsem udelat ale hazelo mi to chybu 🙂
JUDr. Inkognito
17.10.2024 18:51
↩
@Ponke
Jistota deseti nasobku
neprozrazuj obsah callu té lůze co tam nebyla... jejich mínus 🙂
Ponke
17.10.2024 18:51
Po tom callu premyslim ze tam narvu vic
JUDr. Inkognito
17.10.2024 18:54
↩
@Ponke
Po tom callu premyslim ze tam narvu vic
počkej najdeme nějakou jinou mrdku
diverzifikace !!!
🥹 1
aha já nemám ponky ale monge 🤣
-90%
x.cool
17.10.2024 19:03
↩
@Plastex
Zkousel jsem udelat ale hazelo mi to chybu 🙂
Me to slo. Na discortu je podrobny videonavod
Plastex
17.10.2024 19:04
↩
@x.cool
Me to slo. Na discortu je podrobny videonavod
Jo to vim, sle na mobilu mi to hazelo error po to co jsem si naskenoval ksicht 🙂
JUDr. Inkognito
17.10.2024 19:05
↩
@Plastex
Jo to vim, sle na mobilu mi to hazelo error po to co jsem si naskenoval ksicht 🙂
a sundal sis masku před tím skenem?