# pokec
184724 zpráv • strana 195/1848
JUDr. Inkognito 29.09.2024 18:14
kraťrasy a plavky s sebou?
Swordfish 29.09.2024 18:15
jestli tam budou krypto holky, tak netreba
JUDr. Inkognito 29.09.2024 18:17
čepel ani vláda nedorazí takže bez holek : D
tree 木 29.09.2024 18:18
@JUDr. Inkognito čepel ani vláda nedorazí takže bez holek : D
No já doufám že dorazej oba
Pivo a huleni zdarma 😄
JUDr. Inkognito 29.09.2024 18:20
dnes povede call tree?
tree 木 29.09.2024 18:20
holky za krypto taky nějaký seženem
tree 木 29.09.2024 18:21
@JUDr. Inkognito dnes povede call tree?
Eeeee
😢 1
Swordfish 29.09.2024 18:23
tak nic nebude 😄
tree 木 29.09.2024 18:23
Přijďte na call zejtra
https://lu.ma/vl5jwm16
Ale budeme tam řešit píčoviny jako jsou ty lednový narozky, nebo spolupráce s čkma
Swordfish 29.09.2024 18:33
<@831379731734855720> dione uz neni 455 ale 496
😆 2
Plastex 29.09.2024 18:36
@Swordfish <@831379731734855720> dione uz neni 455 ale 496
No to jde ale obracene nez je potreba 🙂
Swordfish 29.09.2024 18:37
mozna to je moznost prikoupit
Plastex 29.09.2024 18:40
Pockam az to bude mimo top 1000 a pak se na to vyseru 😄
Swordfish 29.09.2024 18:41
to neni kolegialni
Ponke 29.09.2024 18:45
@Barrack Odbahna už jsem trochu jako Tree, ten taky furt odcházel a vracel se 🤣
Si ho privolal 😱😱😱
Swordfish 29.09.2024 18:46
<@912457068584239164> stare tvare se vraceji, mozna prijde i ten Cepelka
(upraveno)
Plastex 29.09.2024 18:47
@Swordfish <@912457068584239164> stare tvare se vraceji, mozna prijde i ten Cepelka
Mohl by nam povedet neco otom co se udalo v Privaci za tu dobu co tu neni 🙂
tree 木 29.09.2024 19:20
dobří holubi se vracejí
Včelkamára 29.09.2024 19:21
Vitej zpátky <@397625533283958787>
👋 1
zander7252 29.09.2024 19:36
@Swordfish <@912457068584239164> stare tvare se vraceji, mozna prijde i ten Cepelka
No, co na to říct. 😓 Pak tady byl taky výbornej ten úchyl z Rakouska, co měl držet nějakýho chudáka ve sklepě.😂
🤣 1
tree 木 29.09.2024 19:37
smetánka
😂 1
Swordfish 29.09.2024 19:40
@zander7252 No, co na to říct. 😓 Pak tady byl taky výbornej ten úchyl z Rakouska, co měl držet nějakýho chudáka ve sklepě.😂
Joe 🙂
👍 1
#KhubicKcz 29.09.2024 21:18
A ještě ten co prodal všechno a šel do karavanu 🤣
Martin11 30.09.2024 06:08
Ten už se asi nevrátí 😅
#KhubicKcz 30.09.2024 06:11
🤣 1
Martin11 30.09.2024 06:27
Ale tak třeba se má dobře a je spokojený 😇
❤️‍🔥 1
Swordfish 30.09.2024 07:30
bublionky
Gali 30.09.2024 07:46
Kosa Fatty.io 30.09.2024 08:20
Tak jedem up! 😄
Miloš 30.09.2024 10:14
Jdeme do kopru??
Swordfish 30.09.2024 10:43
mohli bychom
(upraveno)
Swordfish 30.09.2024 12:19
zatim to nejebe pozadovanou rychlosti
Tomassino 30.09.2024 12:20
je to jeblé
💯 1
Swordfish 30.09.2024 12:22
to minimalne
Miloš 30.09.2024 13:08
@Swordfish zatim to nejebe pozadovanou rychlosti
A jaká je požadovaná rychlost jebání?
Swordfish 30.09.2024 13:16
neskutecna
Tomassino 30.09.2024 14:32
@Miloš A jaká je požadovaná rychlost jebání?
Swordfish 30.09.2024 15:35
@Tomassino (attachment)
to ale vypada dobre, z toho mam dobry pocit
❤️ 1
Tomassino 30.09.2024 16:41
kam jdeš, pocem, co tam děláš, pákuj to, ok -90%
Swordfish 30.09.2024 18:09
Už to jde lehounce.
Nesmíme tlačit, jinak se to vzpamatuje
Včelkamára 30.09.2024 18:50
kde stahujete filmy? nebo dá se to vůbec ještě někde nebo už zrušili všechno
MareZ 30.09.2024 19:30
@Včelkamára kde stahujete filmy? nebo dá se to vůbec ještě někde nebo už zrušili všechno
zaplaceny webshare a pak přes Kodi a vloženy v něm, ale nechtěj po mě jak se to instaluje 🤣
(upraveno)
🤣 1
allx 30.09.2024 19:35
Ahoj, ak sú tu medzi vami bežci a používate STRAVA, možte vyskúšať bežeckú appku RunMoney, od chalaniska z grupy UniWhales, ktorá vypláca USDC a ETH za odbehané kilometre.
Zatial je test verzia, čo beží na Base Sepolia: https://runmoney.vercel.app/
Priamo na webe si mintni testovaci membership a prepoj so STRAVA. Potom zastakuj sepolia USDC a po behu pridu rewards v podobe USDC a ETH.
Sepolia USDC mozem poslat ak by vam nesiel faucet.
(upraveno)
Včelkamára 30.09.2024 20:10
@MareZ zaplaceny webshare a pak přes Kodi a vloženy v něm, ale nechtěj po mě jak se to instaluje 🤣
už zkouším sdilej.cz
x.cool 30.09.2024 20:42
Ja nestahuju koukam online .... https://ww.kukaj.me/
koukni na tohle je toho tam spousta a zadarmo. Jen se trochu proklikat reklamama nez ti to ten film pusti. Ale pak uz to jde suprove.
Ponke 30.09.2024 21:39
@MareZ zaplaceny webshare a pak přes Kodi a vloženy v něm, ale nechtěj po mě jak se to instaluje 🤣
Stream cinema je nejlepsi, pokud ma clovek dobry internet
Včelkamára 30.09.2024 21:52
Chci si to jen stáhnout a pustit na tv. Ale kvalita zvuku je furt nahovno. I když je to formát .mkv tak film má 5-10gb ale zvuk je napicu. Konverzace potichu a akce mega hlasitá
Miloš 01.10.2024 03:55
@Ponke Stream cinema je nejlepsi, pokud ma clovek dobry internet
…a android televizi
tree 木 01.10.2024 08:03
@Včelkamára kde stahujete filmy? nebo dá se to vůbec ještě někde nebo už zrušili všechno
torrenty 🙂
Swordfish 01.10.2024 08:09
troska warezu po ranu neuskodi 🙂
👍 1
Kosa Fatty.io 01.10.2024 08:45
@Včelkamára kde stahujete filmy? nebo dá se to vůbec ještě někde nebo už zrušili všechno
To je dobra retro zalezitost
Muf 01.10.2024 09:13
@Miloš …a android televizi
Nebo android box za pár stovek k jakýkoliv tv
👍 1
tree 木 01.10.2024 10:04
torrenty a jellyfin
https://jellyfin.org/
👍 1
Gali 01.10.2024 13:58
<@403204367345254402> spoko na dneska ? Ci ešte malo ?
Tomassino 01.10.2024 14:00
@Gali <@403204367345254402> spoko na dneska ? Ci ešte malo ?
málo, ale bylo to hezké
👍 1
Kosa Fatty.io 01.10.2024 14:06
🥲
Tomassino 01.10.2024 14:07
volala někomu Marge ?
Kosa Fatty.io 01.10.2024 14:10
@Tomassino volala někomu Marge ?
Ja mam long na Solanu ta moc nepada 😂😂
Swordfish 01.10.2024 14:12
@Gali <@403204367345254402> spoko na dneska ? Ci ešte malo ?
ani jsem si toho nevsiml, malo
Gali 01.10.2024 14:13
@Swordfish ani jsem si toho nevsiml, malo
Možno ešte nieje koniec 🙂
tree 木 01.10.2024 15:47
vypadá to moc pěkně
Tomassino 01.10.2024 17:25
se někde něco neprovedlo?
Gali 01.10.2024 17:30
<@403204367345254402> ešte stále malo ?
Miloš 01.10.2024 17:31
Tak to padá z jiného důvodu?
kptnemo 01.10.2024 17:50
Podle predpovedi bude prvnim signalem masivni ekonomicke krize nahly prodad kryptomen , Btc -30 procent a ta doba je udajne blizko😃 .
Swordfish 01.10.2024 18:17
@kptnemo Podle predpovedi bude prvnim signalem masivni ekonomicke krize nahly prodad kryptomen , Btc -30 procent a ta doba je udajne blizko😃 .
kryptomeny padaji tak casto a o tolik, ze neexistuje nahly propad o -30%
kptnemo 01.10.2024 18:39
Padaji a stoupaji casto, ale nahly(mysleno velmi rychly - napriklad behem minut ) propad Btc o 30% neni zas tak casty.
Tomassino 01.10.2024 18:46
a není 30% málo?
Swordfish 01.10.2024 18:46
tak akorat
Tomassino 01.10.2024 18:46
proč
Swordfish 01.10.2024 18:46
pac alty pujdou o 60 😄
Tomassino 01.10.2024 18:46
to je málo
🤣 1
Swordfish 01.10.2024 18:47
eth pod 1k
Tomassino 01.10.2024 18:47
když btc půjde o 30, tak alty musí do mínusu
👍 1 🤣 1
Kosa Fatty.io 02.10.2024 12:05
Ted se bude cekat na odpoved Izraele? 🤷‍♂️
Swordfish 02.10.2024 12:17
A potom těch druhých.
Vyjednávání o velikosti pindíků
Tomassino 02.10.2024 13:16
jedou oko za oko a mají víc než 2 oči
JUDr. Inkognito 02.10.2024 17:51
cože? velikost pindíků? tak jdeme na to:
já mám 8cm kdo má víc?
zander7252 02.10.2024 18:11
@JUDr. Inkognito cože? velikost pindíků? tak jdeme na to:
já mám 8cm kdo má víc?
Tak to je hodně slušný. Bavíme se o průměru?👌 😀
JUDr. Inkognito 02.10.2024 18:12
@zander7252 Tak to je hodně slušný. Bavíme se o průměru?👌 😀
bavíme se o délce od konce ochlupení 👍
zander7252 02.10.2024 18:18
@JUDr. Inkognito bavíme se o délce od konce ochlupení 👍
Tak to asi moc dat nebude, v dnešní době nebude mít většina od čeho měřit.😂
JUDr. Inkognito 02.10.2024 19:52
to bude odhadem 11cm sakryš
Swordfish 03.10.2024 06:44
😍 1
Kosa Fatty.io 03.10.2024 08:04
Rupne ta 60?
Tomassino 03.10.2024 08:10
jo