Barrack Odbahna
27.09.2024 16:31
↩
@Plastex
To nevim, ja urcite na tuhle informaci nemam kompetence, to musi nejaky guru nebo moderator tesne pred odchodem z DC 🙂 posledni mozny kandidat byl <@801956496148660294> ale ten se na to vysral, byl moc rychlej stim odchazenim 🙂
i am still here man 😀
JUDr. Inkognito
27.09.2024 18:09
↩
@zander7252
No to doufám, po takhle krutým bearu ještě tohle dopuštění. Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli se pan vrchní analyzátor ❤️ náhodou neřídí Juliánským kalendářem, protože se moje čtvrtky nějak neshodují s těmi jeho.😂
zatím to vypadá na nějaký čtvrtek ve čtvrtletí.
Druhá méně pravděpodobnější možnost je náhodný čtvrtek někdy v roce 😆
Druhá méně pravděpodobnější možnost je náhodný čtvrtek někdy v roce 😆
😂 1
zander7252
27.09.2024 18:47
Díky, každopádně mě tedy uklidnilo, že to bude skutečně čtvrtek.👍
Moc pěkné video o DEFI od Andyho. https://www.youtube.com/watch?v=uE5M7L16e2E
Tomassino
27.09.2024 21:41
hamakar
27.09.2024 22:09
Plastex
28.09.2024 07:31
↩
@Swordfish
a jaky je vas patecni vecer? 😄
To je plan metra v plzni?
allx
28.09.2024 07:37
Držíte ešte niekto mŕtvolu Tenet? Už by mohol len tak z ničoho dať x100. Som -90% 🙂
(upraveno)
Plastex
28.09.2024 08:09
↩
@allx
Držíte ešte niekto mŕtvolu Tenet? Už by mohol len tak z ničoho dať x100. Som -90% 🙂
Samozrejme ze ano:-) byl jsem jen 2x v plus takze ani nebylo pomysleni na prodej:-D
😂 1
Swordfish
28.09.2024 08:19
↩
@Plastex
Samozrejme ze ano:-) byl jsem jen 2x v plus takze ani nebylo pomysleni na prodej:-D
Reverzni Indikator bylo nevhodne, spise by to chtelo nick Degen Neprodej
(upraveno)
Tomassino
28.09.2024 08:20
Degen Hodl ?
Swordfish
28.09.2024 08:20
🤔
Tomassino
28.09.2024 08:21
Plastex
28.09.2024 09:16
↩
@Swordfish
Reverzni Indikator bylo nevhodne, spise by to chtelo nick Degen Neprodej
Presne tak 🙂
Gali
28.09.2024 09:58
Vidíte top ešte do konca roka na BTC slebo až další rok niekedy ?
JUDr. Inkognito
28.09.2024 10:18
↩
@Gali
Vidíte top ešte do konca roka na BTC slebo až další rok niekedy ?
jo jo topík na BTC bude ještě letos, myšleno ATH
(upraveno)
👌 1
👍 1
a vškrábal jsem ještě nějaké zbytky cca 2k USD tak jdme nakupovat. půjdu do toho Electra Protocol a ještě do něčeho. nemáte další tip na degena?
Pak ale ten Electra Protocol potřebujeme dát do pekyho roomky aby to shiloval 😄
😂 1
Gali
28.09.2024 10:19
↩
@JUDr. Inkognito
jo jo topík na BTC bude ještě letos, myšleno ATH
Ja len že mám vsetko odstakovane a kde tu aj niekde vidím že až budúci rok v septembri a tak bude poriadny bull a take . Ako oproti toho čo zo stackingu môžem mat a hodnoty stupne niečo o x3 ke veľká ale ajntak mesačne to nieje az tak malo 🙂
Tomassino
28.09.2024 10:48
↩
@Gali
Vidíte top ešte do konca roka na BTC slebo až další rok niekedy ?
kdy jindy než tento rok
Ponke
28.09.2024 11:33
↩
@Gali
Vidíte top ešte do konca roka na BTC slebo až další rok niekedy ?
Do konce roku 150k
Gali
28.09.2024 11:41
↩
@Tomassino
kdy jindy než tento rok
Neviem neviem preto sa pýtam 🙂 ináč keby niekomu nestačilo Crypto casuno tak sim narazil na casino kde dobijas lovky Cryptom:) niekto tu zaháňal minule casino 🙂
Tomassino
28.09.2024 11:45
v krypto casino nemám důvěru férovosti 🙂
Swordfish
28.09.2024 12:04
↩
@Gali
Neviem neviem preto sa pýtam 🙂 ináč keby niekomu nestačilo Crypto casuno tak sim narazil na casino kde dobijas lovky Cryptom:) niekto tu zaháňal minule casino 🙂
na co casino? vymysli cislo od 200 do treba 1000, najsi si coin s timhle cislem treba na coingecku a narvi do toho nejakou castku
(upraveno)
🤣 1
to je ruleta 😄
Tomassino
28.09.2024 12:04
Swordfish
28.09.2024 12:05
ja si ted vytocil tohle:
https://www.coingecko.com/en/coins/dione
https://www.coingecko.com/en/coins/dione
✅ 2
Tomassino
28.09.2024 12:06
ten graf není úplně blbej, umí to udělat i 14843.3%
😍 1
Swordfish
28.09.2024 12:07
taky to ma v nazvu *protocol, <@720562582716547193>
Tomassino
28.09.2024 12:08
Swordfish
28.09.2024 12:10
mozna se na to vecer podivam 😄
Tomassino
28.09.2024 12:10
při určitém pitivu by to mohlo dávat ještě větší smysl
Swordfish
28.09.2024 12:12
tak urcite
Gali
28.09.2024 12:38
↩
@Swordfish
na co casino? vymysli cislo od 200 do treba 1000, najsi si coin s timhle cislem treba na coingecku a narvi do toho nejakou castku
Hahha ok 🙂
pink&deviant
28.09.2024 12:59
↩
@MichaelB
Ano lowcap a jeste se vsema tema funkcema, takze vlastne je to jako zadarmo.. BTC je vpodstate jako uchovatel hodnoty, L2 na BTC je podle me zbytecna, akorad to zdrazuje transakce. Dalsi projekty budou zajistovat zase jine veci. Vedle BTC tu budou vzdy dalsi projekty..
Skús pozrieť na túto ak sa dá povedať L2 na BTC. Samozrejme postavené na ICP.
https://x.com/rootstock_io/status/1839354093027971230?t=TlOcJgj-S2-niinK-BeyOQ&s=19
https://x.com/rootstock_io/status/1839354093027971230?t=TlOcJgj-S2-niinK-BeyOQ&s=19
Plastex
28.09.2024 13:33
↩
@Swordfish
mozna se na to vecer podivam 😄
To by bylo kdyby to byl gamechanger a pristi rok by to bylo v top 10 😄
Swordfish
28.09.2024 13:33
🥹
nakoupime?
Plastex
28.09.2024 13:52
↩
@Swordfish
nakoupime?
Ja urcite az to bude v tech top 10:-)
Aha ja uz jsem degen neprodej:-)
Swordfish
28.09.2024 13:55
↩
@Plastex
Ja urcite az to bude v tech top 10:-)
uz to neni 455 ale 454, potencial rustu tam ocividne je 😄
(upraveno)
😄 1
Plastex
28.09.2024 13:56
↩
@Swordfish
uz to neni 455 ale 454, potencial rustu tam ocividne je 😄
No neco mi to rika, mam takovy pocit ze uz jsem si otom nekde cetl 🙂
Swordfish
28.09.2024 13:56
tak to je bozi znameni
Swordfish
28.09.2024 17:38
https://megaeth.systems/
Pro ty, kteri hledaji neco uplne noveho
Pro ty, kteri hledaji neco uplne noveho
Ponke
28.09.2024 18:29
↩
@Arnold Rimmer
Pije někdo i dnes? 😀
Vsichni!
👍 1
Plastex
28.09.2024 18:29
Bude airdrop? Jestli ne tak to nema sanci na uspech 😄
Swordfish
28.09.2024 18:31
↩
@Plastex
Bude airdrop? Jestli ne tak to nema sanci na uspech 😄
to si uplne nemyslim
Plastex
28.09.2024 18:31
↩
@Swordfish
to si uplne nemyslim
JUDr. Inkognito
28.09.2024 18:54
↩
@Arnold Rimmer
Pije někdo i dnes? 😀
opět jen Bohemku..
Arnold Rimmer
28.09.2024 19:06
↩
@JUDr. Inkognito
opět jen Bohemku..
Já tak půl litru vincka a spát, zítra jdu šlapat na hory a po cestě budu přemýšlet co s těma altama udělám 😀
JUDr. Inkognito
28.09.2024 19:14
↩
@Arnold Rimmer
Já tak půl litru vincka a spát, zítra jdu šlapat na hory a po cestě budu přemýšlet co s těma altama udělám 😀
kam jde klasika pustevny? nebo prašivá?
Arnold Rimmer
28.09.2024 19:17
↩
@JUDr. Inkognito
kam jde klasika pustevny? nebo prašivá?
Kriváň, 27 km, 2400 výškových metrů. V těch Beskydech člověk nic nanašlape 😀
👌 1
JUDr. Inkognito
28.09.2024 19:20
↩
@Arnold Rimmer
Kriváň, 27 km, 2400 výškových metrů. V těch Beskydech člověk nic nanašlape 😀
no jo pán je gurmán 😄
🔥 1
zander7252
28.09.2024 20:41
Jak to u vás vypadá s houbami, už rostou?
JUDr. Inkognito
29.09.2024 07:39
musíme tu nyní pohlídat Arnolda, pokud se večer neozve je vysoce provděpodobné že jen a slovenku v base nebo dokonce už šmaruje na fronut. To by znamenalo že už Fico prosadil zákon "nulové tolerance"...
A říkal jsem vám, že bych na Slovensko nejezdil ani na fotbal 😄
A říkal jsem vám, že bych na Slovensko nejezdil ani na fotbal 😄
Gali
29.09.2024 10:23
Swordfish
29.09.2024 10:38
uz to konecne jebe dolu, bullrun skoncil
😂 1
JUDr. Inkognito
29.09.2024 10:47
no však je na čase už se blížíme k rezistenci tak by to mělo zase jít trochu dolů
Swordfish
29.09.2024 10:51
JUDr. Inkognito
29.09.2024 13:12
jseš zahedžovanej shortem když se blížíme k rezistencím a ještě k tomu bude ftx prodávat? Nebo vše prostřelíme rovnou na 80k? a bude lačes?
Swordfish
29.09.2024 13:14
ja nejtrejduji, uz jsem to tu psal hodnekrat
JUDr. Inkognito
29.09.2024 14:46
↩
@Swordfish
ja nejtrejduji, uz jsem to tu psal hodnekrat
ale máš kura depku z otevřeného mega longu ... ???
🤣 1
Tomassino
29.09.2024 14:47
to se nevylučuje a ta částka taky nesouhlasí
(upraveno)
🤣 1
Jiřin
29.09.2024 16:14
Kudy poslat Sui z Osmosis na Sui chain? Nebo to přeposlat přes nějak stable? Dik
JUDr. Inkognito
29.09.2024 16:35
↩
@Jiřin
Kudy poslat Sui z Osmosis na Sui chain? Nebo to přeposlat přes nějak stable? Dik
tady je bridge který mám ověřený ze SUI na Osmosis ale naopak to nešlo nebo jsem to nepotřeboval už se nepamatuji
Jiřin
29.09.2024 16:47
<@720562582716547193> díky
tree 木
29.09.2024 16:48
brm brm
česká krypto scéna trošku umřela, co?
Swordfish
29.09.2024 16:57
To nam prece nevadi. Na co scena? My zijeme 🙂
tree 木
29.09.2024 16:58
chybí mi UTXO 😄
ti co tam byli mi určitě dají za pravdu, že občas něco takovýho je hodně příjemný...
Swordfish
29.09.2024 16:59
Sex je obcas taky hodne prijemny.
👍 1
tree 木
29.09.2024 17:00
no právě, ženský tam byly taky
kde se s nima máme my krypto introverti seznámit
kristian se prej stěhuje do US, nudaaa
https://www.youtube.com/watch?v=Afhy00O62XU
https://www.youtube.com/watch?v=Afhy00O62XU
Swordfish
29.09.2024 17:14
ten rozhovor je hodne nuda
Plastex
29.09.2024 17:28
↩
@tree 木
kde se s nima máme my krypto introverti seznámit
Musis ukazovat kryptopenezenku s ETH jako vitalik, a zensky ti budou skakat okolo krku 🙂
💯 1
tree 木
29.09.2024 17:55
↩
@Swordfish
ten rozhovor je hodne nuda
mě to přišlo jako hodně zajímavej vhled do dnešního těžení, o kterým nevím vůbec nic...
z pohledu bitcoinerů dost smutný no
JUDr. Inkognito
29.09.2024 17:57
↩
@tree 木
kde se s nima máme my krypto introverti seznámit
introvert a ještě krypto nemá stejně šanci 😄
Swordfish
29.09.2024 17:57
↩
@tree 木
mě to přišlo jako hodně zajímavej vhled do dnešního těžení, o kterým nevím vůbec nic...
a v cem ze je ta tezba zajimava? je to proste byznys
(upraveno)
nebo se zajimas treba i o vyrobu zubnich kartacku?
ta je urcite taky zajimava
tree 木
29.09.2024 18:00
↩
@Swordfish
a v cem ze je ta tezba zajimava? je to proste byznys
neříkám že je zajímavá, ale je zajímavý sledovat jak se ten trh proměňuje
zajímavý taky je, jak bitcoineři celou dobu shitujou na altcoiny že je to gambling... a pak sami začnou vyrábět gambling stroje 😄
Swordfish
29.09.2024 18:02
tree 木
29.09.2024 18:02
jedna věc je prodávat bezcenný tokeny, ale prodávat bezcennej a zbytečnej HW je ještě další level
Swordfish
29.09.2024 18:03
tyhle picoviny uz jsem tu probirali, dostala to hejt a za hodinu se o tom nemluvilo
tree 木
29.09.2024 18:07
to teda zklamání, že tu píčoviny už mají tak krátkou životnost.... časy se mění 😄
v lednu plánuju udělat oslavu 5. narozek gwei.cz a takový menší setkání pro krypto-přátele...
oficiální pozvánku vám ještě pošlu, ale doufám že někdo odsud dorazí
❤️ 1
Swordfish
29.09.2024 18:10
jestli to je sudy tyden, tak se predem omlouvam
tree 木
29.09.2024 18:11
zatim to vypada na 19. ledna coz je lichej