# pokec
184724 zpráv • strana 197/1848
Tomassino 23.09.2024 15:18
já chci novou solanu na začátku, nebo evmos 🙏, ví někdo?
MichaelB 23.09.2024 15:29
@Swordfish prave ze jsem nenasel nic solidniho a jen same pochybnosti
Tak to je divný, neříkám že tam najdeš úplně všechny, ale ty nejdůležitější jsou dohledatelní. Projekt se buduje už 3 roky, postupujou pomalu ale to co mají v plánu postupně vydávají, nejsou to jen plané sliby.. číhnu na to ještě a něco najdu, zítra..
JUDr. Inkognito 23.09.2024 15:39
@Swordfish tak nam aspon rekni, v cem je to nove, zajimave a jine, nez ostatni projekty, pripadne co tento electra resi
nebuď protivný a nekaž reklamní okénko 😄 prostě je to projekt z top 1000 který má potenciál 100x 😄
1 🖕 1
MichaelB 23.09.2024 16:16
@Swordfish tak nam aspon rekni, v cem je to nove, zajimave a jine, nez ostatni projekty, pripadne co tento electra resi
Hele, teď v kostce, původně to mělo být jen pro bankovní převody electra pay, jenže pak to rozšířili a nakonec ne jen, že se připravuje Evo Pay od společnosti Evoblox, dál je to velmi rychlý a bezpečný blockchain, u kterého jsou bezkonkurenční transakce ať se jedná o přesun z jedné do druhé peněženky, tak i při vytváření nových tokenů na L2 (SC). Mají integraci protocolu Rosett, atomic swap, možnost steaků (3%) - v případě odemčení ve vlastní paněžence, není potřeba žádných poolů. Jsou v plánu takzvané validační nody, což umožní verifikaci transakcí instantně, bude pořeba zase ve vaší peněžence uzamknou určitou část XEPů, které to budou zajišťovat, odměnou za to bude nejspíše 5-8% ale bude to až od určitého počtu který ještě není znám, podle mého názoru to může být od 1M, 2M 🤷‍♂️ Já nevim další třeba Eco-frienfdly (steakování se dá pustit i na Rasberry Pi), projekty vytvořené OmniXEP budou v souladu s ICO, podrobněji na webu. Je to čistě komunitní projekt který je složen z dobrovolníků po celém světě, takže žádné ICO ani IEO. Členové týmu jsou v kontaktu s ETA asociací. Na pozadí se rýsuje něco v Panamě, někteří členové měli jednání s tamním ministram financí. Zajímavě třeba vypadá block explorer, který je přehledný a lze zde reálně zjistit přibližně kolik míst aktuálně steakuje a kde všude na světě. Decentralizovanost je učebnicově příkladná. Tak nevím co ještě dodat. Tohle všechno jsem se dozvěděl z webových stránek, nebo s komunikací s jednotlivími členy. Třeba když jsem testoval peněženku a na něco jsem tam narazil, dal jsem vědět přímo vývojářovi a ten do druhého dne vydal update, takže perfektní komunikace. Pak jsem se setkal s jedním členem z core týmu přímo na Slovensku. Takže za mě jeden z nějvětších real projektů, který je extrémě podceněn. Tak asi tak. Sorry trochu jsem to rozvedl.
👍 3
Plastex 23.09.2024 16:41
@MichaelB Tak to je divný, neříkám že tam najdeš úplně všechny, ale ty nejdůležitější jsou dohledatelní. Projekt se buduje už 3 roky, postupujou pomalu ale to co mají v plánu postupně vydávají, nejsou to jen plané sliby.. číhnu na to ještě a něco najdu, zítra..
Takovych je ktery se budujou i 7 let a jsou v podstate na zacatku porad. Neber to jako hejt, ani jsem na to nekouknul jen poukazuju na to ze argument 3 leteho budovani neceho neni to kvuli cemu by to melo rust a nebo byt kvalitni 🙂
Swordfish 23.09.2024 16:55
@Plastex Takovych je ktery se budujou i 7 let a jsou v podstate na zacatku porad. Neber to jako hejt, ani jsem na to nekouknul jen poukazuju na to ze argument 3 leteho budovani neceho neni to kvuli cemu by to melo rust a nebo byt kvalitni 🙂
Sůl do ran? cardano?
(upraveno)
Plastex 23.09.2024 17:14
@Swordfish Sůl do ran? cardano?
No cardano alespon funguje a ma uz vybudovany funkcni projekt 🙂 to je je to mrtvola je vec druha 🙂
Swordfish 23.09.2024 17:15
tzn ze i x let vyvijeny projekt muze byt mrtvola
Tomassino 23.09.2024 17:36
i mrtvola kůže pumpnout, ale spíš pumpne to co je v trendu
💯 1
Swordfish 23.09.2024 17:37
@Tomassino i mrtvola kůže pumpnout, ale spíš pumpne to co je v trendu
asi bitkojn 😄
1
Ponke 23.09.2024 18:41
@Tomassino i mrtvola kůže pumpnout, ale spíš pumpne to co je v trendu
A co je v trendu?
zander7252 23.09.2024 18:57
@Ponke A co je v trendu?
No třeba teď Aave posekalo Solanu, jinak teď tvůj oblíbený shit coin Near udělal za týden 32%, že tys ho prodal?😀
Ponke 23.09.2024 18:58
Nene drzim a sedim si na rukou. Kdyz sem prezil leto.
👍 1
zander7252 23.09.2024 19:04
Jinak je krásně vidět, jak je celé makro jenom hračka na stresování retailu. Izrael od noci zasypává Libanon bombami, přes 350 povrzených obětí, přes 1000 zasažených cílů a trhy to mají u koncáku. Před měsícem už by vládla hysterie napříč trhem.
(upraveno)
Kosa Fatty.io 23.09.2024 19:08
@Tomassino já chci novou solanu na začátku, nebo evmos 🙏, ví někdo?
Pokukuju po Kaspe
Swordfish 23.09.2024 19:09
@Kosa Fatty.io Pokukuju po Kaspe
ja uz v ni mam nalozeno 😄
👍 1
ale hejtovat to budu dal
Ponke 23.09.2024 19:26
Kaspa?
Swordfish 23.09.2024 19:37
asi to neres 😄
😂 2
JUDr. Inkognito 24.09.2024 05:45
@Ponke Kaspa?
Neznáš kaspu? Je super měl jsem jí pak prodal, chtěl nabrat znovu ale už jsem se k tomu nedostal 🤔
Jen Zkouším tvoji vůli 😅
MichaelB 24.09.2024 06:09
@Plastex Takovych je ktery se budujou i 7 let a jsou v podstate na zacatku porad. Neber to jako hejt, ani jsem na to nekouknul jen poukazuju na to ze argument 3 leteho budovani neceho neni to kvuli cemu by to melo rust a nebo byt kvalitni 🙂
Jako úplně v pohodě, neberu to jako hejt. Tohle není to jediný co mám, jen jsem vám tu přišel říct že to je dobrý a možná to bude pecka. Jenom škoda, že jediný co jsi z toho vypíchnul byl ten můj argument 3 let, který nebyl vůbec důležitý. Byl mě zajímalo, co by musel mít nějaký nový coin/projekt, záměrně nepíšu token, protože myslím coin s vlastním blockchainem a smysluplným budoucím použití, aby to bylo hodno alespoň pořádnýho průzkumu. Tady ten projekt není už rozhodně na začátku, já se tam snažil popsat co všechno udělali za tak krátkou dobu a kam směřují. Nemají všechno dokonalý, grafika peněženky zatím nic moc, ale to není nic co by se nedalo v budoucnu změnit. Ohledně DEX se to bude dále posouvat, Pracují na validator nodech, to urychlý neskutečně transakce, ty pak budou instantní a skoro zadarmo. Jsou perfektně decentralizovaný, ne jako Solana, upřímně divím se že přežila, ale asi je v tom hooodně peněz mocných lidí, kteří to nenechali krachnout, to je asi jediný důvod proč žije. A ETH? Zastaralý předražený moloch. A Cosmos, ty jsou zase přemultiplikovaný různýma blockchainama a pes aby se v tom vyznal, to je prostředí které není pro normální lidi a nikdy to fungovat nebude. Cardáno, tam zase nevidím už několik let žádný posun, nějak to funguje a má to v tuto chvíli možná i férovou cenu. Ale EP přichází s novým ekosystémem, rychlým a jednoduchým řešením, které bude jednoduše použitelné pro všechny. A hlavně to bude propojený krypta s reálným světem. V tom je ta jedna z mnoha výhod oproti tomu co tady už je.
Ještě zde chci zmínit, že zde vyjadřuji svůj názor a nemám v úmyslu hejtit ostatní projekty, jen kdyby se někdo pohoršoval nad mými názory.
Plastex 24.09.2024 07:12
@MichaelB Jako úplně v pohodě, neberu to jako hejt. Tohle není to jediný co mám, jen jsem vám tu přišel říct že to je dobrý a možná to bude pecka. Jenom škoda, že jediný co jsi z toho vypíchnul byl ten můj argument 3 let, který nebyl vůbec důležitý. Byl mě zajímalo, co by musel mít nějaký nový coin/projekt, záměrně nepíšu token, protože myslím coin s vlastním blockchainem a smysluplným budoucím použití, aby to bylo hodno alespoň pořádnýho průzkumu. Tady ten projekt není už rozhodně na začátku, já se tam snažil popsat co všechno udělali za tak krátkou dobu a kam směřují. Nemají všechno dokonalý, grafika peněženky zatím nic moc, ale to není nic co by se nedalo v budoucnu změnit. Ohledně DEX se to bude dále posouvat, Pracují na validator nodech, to urychlý neskutečně transakce, ty pak budou instantní a skoro zadarmo. Jsou perfektně decentralizovaný, ne jako Solana, upřímně divím se že přežila, ale asi je v tom hooodně peněz mocných lidí, kteří to nenechali krachnout, to je asi jediný důvod proč žije. A ETH? Zastaralý předražený moloch. A Cosmos, ty jsou zase přemultiplikovaný různýma blockchainama a pes aby se v tom vyznal, to je prostředí které není pro normální lidi a nikdy to fungovat nebude. Cardáno, tam zase nevidím už několik let žádný posun, nějak to funguje a má to v tuto chvíli možná i férovou cenu. Ale EP přichází s novým ekosystémem, rychlým a jednoduchým řešením, které bude jednoduše použitelné pro všechny. A hlavně to bude propojený krypta s reálným světem. V tom je ta jedna z mnoha výhod oproti tomu co tady už je.
Ještě zde chci zmínit, že zde vyjadřuji svůj názor a nemám v úmyslu hejtit ostatní projekty, jen kdyby se někdo pohoršoval nad mými názory.
Ja psal ze jsem na to vubec nekoukal, takze jsem ani nemohl na nic jinyho reagovat, jen ty 3 roky vyvoje 🙂
👍 1
Tomáš 24.09.2024 08:18
<@724948247097114685> máš teda prosím i nějaké další tipy na prozkoumání?
💯 1
Ponke 24.09.2024 14:28
Ronin v top 100 🫡🤑
❤️ 1
Swordfish 24.09.2024 15:50
to je tim ze koukas na cmc
Ponke 24.09.2024 15:53
@Swordfish to je tim ze koukas na cmc
Jinde neni?
Swordfish 24.09.2024 15:53
ne
Ponke 24.09.2024 15:54
Aha 121. Nevadi tak to da i tam casem
Swordfish 24.09.2024 16:12
🦜
Swordfish 24.09.2024 18:10
Pokukuji po Echelon Prime, ma nekdo v ptf ?
Plastex 24.09.2024 18:50
<@403204367345254402> ty bude vedet. Zakladame novou penezenku Leadger, a ta aplikace je podle vseho placena 9,99ecek mesicne? To je nejaka novinka a nebo co to ma znamenat?
Je to nejaky ledger recovery, predpokladam ze se to zakladat nemusi a proste to bude v ledger live fungovat i bez toho ne?
Muze odpovedet samozrejme i nekdo jiny:-)
Swordfish 24.09.2024 18:51
to nechces
znamena to ulozeni seedu u nich (castecne)
Plastex 24.09.2024 18:52
Jasny diky, akorat sme na to prisly 🙂
JUDr. Inkognito 24.09.2024 20:56
@Swordfish Pokukuji po Echelon Prime, ma nekdo v ptf ?
proč po něm pokukuješ?
Swordfish 24.09.2024 20:58
mam z toho dobry feel
zander7252 25.09.2024 08:03
Moc pěkná analýza od Adama Nemčíka, doporučuji si přečíst hlavně pasáž o SPX 500, samozřejmě trh se může vyvinout jakkoli, ale v tomto bullrunu bude zapotřebí si stanovit několik různých scénářů vytahování profitu. Dost se mnou otřásla změna mindsetu některých lidí které sleduji. před pár měsíci targetovali ATH bitcoinu okolo 150-170 tis USD. Teď mluví o odprodeji nadpoloviční části BTC okolo 100. tis. Je možné, že je to jen otázka momentálního sentimentu na trzích, doufejme že s růstem cen se nám Adam Kracík se svými anylýzami začne zase věnovat a přispěje k lepšímu náhledu na situaci. https://kryptomagazin.cz/25-9-2024-prehled-trhu-zlato-stribro-a-cinske-akcie-skokove-rostou-co-zpusobuje-prudky-rust/
(upraveno)
Swordfish 25.09.2024 08:53
negativni zpravy ❤️
Miloš 25.09.2024 09:08
Negativní zprávy, pozitivní zprávy, vy v tom ještě nemáte guláš?
Swordfish 25.09.2024 09:22
dobry jsou k nicemu
negativni jsou dobry
👍 1
Včelkamára 25.09.2024 19:53
kdo to tady psal o tom jak mám mámu která se chystá za nákým fejkovám novým princem kterej jí píše na internetu ?
už ji to dokázal rozmluvit nebo jak to dopadlo?
zrovna koukám na YT na jirku a má tam krásný videa o tom.... zrovna ted jedno cca měsíc starý
tuším že do mexika chtěla za ním jet
Paul_yogi23 26.09.2024 07:52
Jak to vypada s aktualni analyzou? <@801132399060451348> <@672035199441305600>
Swordfish 26.09.2024 09:18
@Paul_yogi23 Jak to vypada s aktualni analyzou? <@801132399060451348> <@672035199441305600>
zatazeno, obcas trakare
Swordfish 26.09.2024 17:22
muze mi nekdo poslat nejaky ten dolar na base ? na fee
(upraveno)
Barrack Odbahna 26.09.2024 18:14
@Swordfish muze mi nekdo poslat nejaky ten dolar na base ? na fee
Ale beze všeho pane 🤣 Pošli adresu
(upraveno)
Swordfish 26.09.2024 18:14
uz jsem vyresil jinak, netreba
akorat to tam posilam
Barrack Odbahna 26.09.2024 18:14
už jsem trochu jako Tree, ten taky furt odcházel a vracel se 🤣
Swordfish 26.09.2024 18:23
to je v poradku
taky jsem 2x odesel a jednou uplne leavnul discord 😄
Barrack Odbahna 26.09.2024 18:25
@Swordfish taky jsem 2x odesel a jednou uplne leavnul discord 😄
takže se z toho stává tradice guru a moderátorů 😀
💯 1
Plastex 26.09.2024 18:36
To je tim ze psychicka zatez moderatoru je enormni a proste se to treba rok v kuse neda.
JUDr. Inkognito 26.09.2024 20:23
dej si tam zase normální profilovku 🙂
Arnold Rimmer 27.09.2024 06:34
Alt season?
Plastex 27.09.2024 06:48
Jeste zdaleka ne :-)
Swordfish 27.09.2024 06:57
alty jsou stale desitky procent pod svymi ATH z tohoto roku
(upraveno)
Tomassino 27.09.2024 07:02
to ano a bagy máte nakoupený dole?
JUDr. Inkognito 27.09.2024 07:42
@Tomassino to ano a bagy máte nakoupený dole?
jak jako dole? kurva to mi a <@1075165235498991646> nikdo neřekl že máme nakupovat dole... co je to za novou taktiku?!? prosím vysvětlit !!!
Ponke 27.09.2024 07:57
@Tomassino to ano a bagy máte nakoupený dole?
Nn nahore. Pohoda
Barrack Odbahna 27.09.2024 08:25
@JUDr. Inkognito dej si tam zase normální profilovku 🙂
as you wish
JUDr. Inkognito 27.09.2024 08:51
@Barrack Odbahna as you wish
no ty jsi můj kluk černej ušatej 🤤
pink&deviant 27.09.2024 09:24
Swordfish 27.09.2024 09:47
rano se nepije, gify s mirou 😄
Martin11 27.09.2024 11:22
Tak aspoň k něčemu to bylo 🤣
zander7252 27.09.2024 11:24
@Barrack Odbahna takže se z toho stává tradice guru a moderátorů 😀
Jen s těma odchodama a návratma blbněte a ještě nakonec přivoláte zpátky toho kryptoanarchistickýho píčuse.😂
🤣 1
Swordfish 27.09.2024 11:24
Cepelku ? 😄
S nim to nekdy byla prdel se dohadovat 🙂
👍 1
zander7252 27.09.2024 11:26
@Swordfish Cepelku ? 😄
No tvl. napiš třikrát jeho jméno a do půlnoci se tu objeví.
🤣 1
Swordfish 27.09.2024 11:29
vsak on uz jednou klepal na dvere nekde v patreon-poradne a narazil na zed 😄
😂 1
zander7252 27.09.2024 11:34
@Swordfish vsak on uz jednou klepal na dvere nekde v patreon-poradne a narazil na zed 😄
No to doufám, po takhle krutým bearu ještě tohle dopuštění. Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli se pan vrchní analyzátor ❤️ náhodou neřídí Juliánským kalendářem, protože se moje čtvrtky nějak neshodují s těmi jeho.😂
Plastex 27.09.2024 11:48
@zander7252 No to doufám, po takhle krutým bearu ještě tohle dopuštění. Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli se pan vrchní analyzátor ❤️ náhodou neřídí Juliánským kalendářem, protože se moje čtvrtky nějak neshodují s těmi jeho.😂
Jeho ctvrtky se neschoduji s nikoho ctvrtkam 🙂
😂 1
Swordfish 27.09.2024 11:51
@Plastex Jeho ctvrtky se neschoduji s nikoho ctvrtkam 🙂
a uz mu to nekdo rekl ?
Plastex 27.09.2024 11:52
@Swordfish a uz mu to nekdo rekl ?
To nevim, ja urcite na tuhle informaci nemam kompetence, to musi nejaky guru nebo moderator tesne pred odchodem z DC 🙂 posledni mozny kandidat byl <@801956496148660294> ale ten se na to vysral, byl moc rychlej stim odchazenim 🙂
Gali 27.09.2024 12:18
@zander7252 No to doufám, po takhle krutým bearu ještě tohle dopuštění. Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli se pan vrchní analyzátor ❤️ náhodou neřídí Juliánským kalendářem, protože se moje čtvrtky nějak neshodují s těmi jeho.😂
On štvrtky v kalendári ani nemá 🙂
😂 1
Arnold Rimmer 27.09.2024 15:04
Vidím to jako vždy, nakoupit dole, nahoře nic neprodat a čekat celý bullrun až to půjde ještě níže a pak až teprve začít odprodávat 😀
Snad tady nejste kvůli penězům pánové 😀
😆 1
Swordfish 27.09.2024 15:17
@Arnold Rimmer Snad tady nejste kvůli penězům pánové 😀
samozrejme ze ne, to by uz kazdy tady jezdil v lambu