Swordfish
19.09.2024 19:13
skvely, jak pumpujou sracky
Ponke
19.09.2024 19:20
Jak jako sracky?
Swordfish
19.09.2024 19:25
wif, sei, popcat, hex
pepe
vsak se podivej na ty bublinky
ty pujcky na binance jsou nejaky divny, si nemuzu zvolit procento ltv ?
Barrack Odbahna
19.09.2024 19:31
mrdat Binance
Tomassino
19.09.2024 19:32
zrovna pro popcat bys mohl mít slabost
Swordfish
20.09.2024 06:15
Barrack Odbahna
20.09.2024 19:28
JUDr. Inkognito
20.09.2024 19:41
Swordfish
20.09.2024 19:49
vis, ze ze ten obrazek se toci tam a zpet ?
Barrack Odbahna
20.09.2024 20:00
Barrack Odbahna
20.09.2024 22:15
@everyone Tímto apeluji na všechny členy, kteří jsou zde online a nenapsali zde ani piču za celou dobu. Nebojte se psát cokoliv. Nikdo vám neutrhne hlavu. Ať už se to týká crypta nebo jakéhokoliv tématu. Dont be shy. Make this discord great again.
Podpis: Jediný aktivní moderátor here, váš <@801956496148660294> fucking Odbahna 😄
Podpis: Jediný aktivní moderátor here, váš <@801956496148660294> fucking Odbahna 😄
❤️ 2
🍆 2
🍑 2
pink&deviant
20.09.2024 22:19
MichaelB
20.09.2024 22:19
↩
@pink&deviant
https://tenor.com/view/cardano-ada-bull-bullmarket-cardanobull-gif-1398891470616211760
Proč?
pink&deviant
20.09.2024 22:19
pink&deviant
20.09.2024 22:20
↩
@MichaelB
Proč?
Len reagujem na <@801956496148660294>
Stačí zadať babisa či CardanoG a debata je tu 😀
😄 1
MichaelB
20.09.2024 22:21
↩
@pink&deviant
Stačí zadať babisa či CardanoG a debata je tu 😀
😆 😆 Asi tak...
😀 1
pink&deviant
20.09.2024 22:23
↩
@MichaelB
😆 😆 Asi tak...
Cosmos is death.
MichaelB
20.09.2024 22:24
všechno je det
jenom já jsem rádio 😆
MichaelB
20.09.2024 22:25
↩
@pink&deviant
Stačí zadať babisa či CardanoG a debata je tu 😀
stejně tak jako kosmos..
pink&deviant
20.09.2024 22:26
Ale bitocin stále zije
Večne živý
dikybrute
20.09.2024 22:28
↩
@Barrack Odbahna
@everyone Tímto apeluji na všechny členy, kteří jsou zde online a nenapsali zde ani piču za celou dobu. Nebojte se psát cokoliv. Nikdo vám neutrhne hlavu. Ať už se to týká crypta nebo jakéhokoliv tématu. Dont be shy. Make this discord great again.
Podpis: Jediný aktivní moderátor here, váš <@801956496148660294> fucking Odbahna 😄
Podpis: Jediný aktivní moderátor here, váš <@801956496148660294> fucking Odbahna 😄
Bol som tu kvoli Kracikovi ale ked uz aj on jebe na to tak si pichni vajca aj ty
Barrack Odbahna
20.09.2024 22:33
↩
@dikybrute
Bol som tu kvoli Kracikovi ale ked uz aj on jebe na to tak si pichni vajca aj ty
Kracík má kadenci analýz asi jako zalepená špuntovka od kakajíčka, takže plně chápu tvoji frustraci 😀
čistě kvůli němu se to fr neoplatí bohužel
Včelkamára
20.09.2024 22:38
↩
@Barrack Odbahna
@everyone Tímto apeluji na všechny členy, kteří jsou zde online a nenapsali zde ani piču za celou dobu. Nebojte se psát cokoliv. Nikdo vám neutrhne hlavu. Ať už se to týká crypta nebo jakéhokoliv tématu. Dont be shy. Make this discord great again.
Podpis: Jediný aktivní moderátor here, váš <@801956496148660294> fucking Odbahna 😄
Podpis: Jediný aktivní moderátor here, váš <@801956496148660294> fucking Odbahna 😄
není čas, tahači co tu to drtili před pár měsíci ted mají taky jiný starosti
Barrack Odbahna
20.09.2024 22:40
↩
@Včelkamára
není čas, tahači co tu to drtili před pár měsíci ted mají taky jiný starosti
jo jo apelace byla na neaktivní členy ever obecně, nemyslel jsem v minulosti aktivní bytosti co to tu táhli
(upraveno)
Včelkamára
20.09.2024 22:41
Barrack Odbahna
20.09.2024 22:42
MichaelB
20.09.2024 22:45
čus lidi, hele zajímalo by mě, jestli někdo neví, jaký je nejméně kapitalizovaný coin s vlastním blockchainem, který má svoji L2 a DEX, nebo bude brzy rozjížděz DEX? Já neprojížděl všechny coiny, nemám šanci znát včechny projekty, ale tipnul bych Cosmos. Nebo je něco míň kapitalizovanýho s těmahle vlastnostma?
(upraveno)
Barrack Odbahna
20.09.2024 22:51
V Cosmos ekosystému bych ti ještě nedávno splňující tyto kritéria doporučil asi Kujiru, ale ta je teďka už bohužel v prdeli vzhledem k tomu, že jejich nekompetentní elita posrala co mohla....
(upraveno)
Jinak pokud hledáš nějakou L2, která má nebo i nemá vlastní token tak tady ji najdeš.
https://l2beat.com/scaling/summary
https://l2beat.com/scaling/summary
MichaelB
20.09.2024 23:20
No myslel jsem vlastni ekosystem tj. svuj blockchain ktery ma svoji L2 na ktere vznikaji tokeny a ma nebo se chysta DEX.. 🤔
Neco jako cosmos ale s mensi kapitalizaci..
JUDr. Inkognito
21.09.2024 05:45
↩
@MichaelB
Neco jako cosmos ale s mensi kapitalizaci..
jako dost projektů m svůj blockchain nebo se pletu, blocckchain je celkem jednoduchý zprovoznit podle mě, nebo se pletu?
třeba projekt Nexa má svůj blockchain..
další věc je aby na něm běžel nějaký DEX to už je vyšší dívčí sehnat likviditu a lidi aby to používaly,
A blockchain který má už i svoji 2. vrstvu tak těch moc není to jsou jen ty majors. vidím to tak správně?
Tomáš
21.09.2024 07:15
↩
@MichaelB
No myslel jsem vlastni ekosystem tj. svuj blockchain ktery ma svoji L2 na ktere vznikaji tokeny a ma nebo se chysta DEX.. 🤔
proč by malý, zatím nevyužívaný blockchain spouštěl rovnou L2, když jí absolutně vůbec nepotřebuje?
pink&deviant
21.09.2024 08:28
Malé info: Royal Crows ožili má sa pokračovať vo vývoji.
MichaelB
21.09.2024 08:46
↩
@JUDr. Inkognito
třeba projekt Nexa má svůj blockchain..
Tak svůj block chain má hooodně projektů, jen jse se ptal jestli jste nenarazili někdo na projekt který je menší než kosmos, má svůj blockchain, jdou na něm tvořit tokeny, takže má plnohodnotnou L2 a má nebo chystá vlastní DEX.. 🤔
Tomáš
21.09.2024 08:47
Asi se nechápeme ve významu L2 ... Spíš tím myslíš, že to umožňuje Smart kontrakty ne?
MichaelB
21.09.2024 08:47
↩
@Tomáš
proč by malý, zatím nevyužívaný blockchain spouštěl rovnou L2, když jí absolutně vůbec nepotřebuje?
Já se neptal proč by to spouštěl, šlo mi o srovnání s ostatníma. Ono když tady někdo mluví o nějakém projektu tak to abys byl detektivem a zkoumal co vlastně má a nemá a jestli běží na sobě nebo na nečem..
MichaelB
21.09.2024 08:48
↩
@Tomáš
Asi se nechápeme ve významu L2 ... Spíš tím myslíš, že to umožňuje Smart kontrakty ne?
No to máš asi pravdu, špatně jsem se vyjádřil, tou L2 jsem myslel SC
Tomáš
21.09.2024 08:48
Já bych ti rád pomohl, ale buď nechápu na co se ptáš a nebo právě hledáš neexistující nesmysl, toho jsem se mojí otázkou chtěl dopátrat 🤣
MichaelB
21.09.2024 08:50
↩
@Tomáš
Já bych ti rád pomohl, ale buď nechápu na co se ptáš a nebo právě hledáš neexistující nesmysl, toho jsem se mojí otázkou chtěl dopátrat 🤣
V pohodě, já jsem nechtěl aby mi někdo pomohl, ptal jsem se jestli na to někdo narazil nebo ne. Spíš to byla taková otázka k zamyšlení. Víme vůbec kolik je v kryptu projektů které mají ty vlastnosti které jsem popisoval výše..
A zajímalo mě srovnání jejich kapitalizace..
Tomáš
21.09.2024 08:51
Tak aby si výrazně zúžil počet tokenu, které zkoumat, tak třeba coingecko má vlastní kategorii na Smart kontrakt platformy
Nebo se inspirovat podle defillama, ale tam zas každý chain nemá token (a nebo když je to nějaká L2, tak vlastní token je jen governance a na gas se stejně používá jiný, typicky ETH)
Atom je podle market cap pořád docela veliký... Najdeš jistě násobně menší, ale zase asi skoro s nulovou aktivitou na té sítí
Odhadem jich budou nižší desítky
MichaelB
21.09.2024 08:56
Asi jo, je v tom bordel.. 😀 je toho hodně a přesně jak říkáš.. 👍
Jinak mě zajímalo srovnání právě z toho důvodu, že jsem narazil na projekt Electra Protocol který má svůj vlastní blockchain, má hotovou L2 s SC a zítra mají spouštět DEX. Je to hodně malý projekt tak jsem zvědavej jak si bude stát. Schválně na to mrkni co si o tom myslíš. Jako gas budou používat vlastní minci XEP. Transakce jsou rychlý a o dost levnější v porovnání s čímkoli. Dál mají svojí vlastní peněženku pro mobili a vlastní apku pro PC jako peněženku a vlatní aplikaci na SC. Vypadá to dost user friendly. Ale zatím se o tom všeobecně moc neví. Tak uvidíme. Mě to přišlo dost zajímavý, takže jsem nějaký XEP koupil. No a právě jsem chtěl najít něco podobnýho abych to mohl srovnávat, ale to právě moc nejde..
Je to místnost pokecu, tak kecám no.. 😀
Wustler
21.09.2024 09:12
↩
@pink&deviant
Malé info: Royal Crows ožili má sa pokračovať vo vývoji.
Mám tam nejaké nft key na solane je to na niečo dobré ešte ?
pink&deviant
21.09.2024 09:15
↩
@Wustler
Mám tam nejaké nft key na solane je to na niečo dobré ešte ?
bol tal layerzero airdrop a rozbehlo sa ta. cena vrán je momentalne 0.37sol. vtedy mal team love na ftx cize asi logicky to padlo. a slubili ze sa vratia. velmi som neveril ale aha. bridge sol-polygon este nefunguje. tento tyzden mi ozilo vela mrtvych nfts zazrak. kde mam celkom slusne pozicie.
(upraveno)
layerZ uz mal asi deathline
Omrkni u CJ v skupine
Wustler
21.09.2024 09:19
↩
@pink&deviant
bol tal layerzero airdrop a rozbehlo sa ta. cena vrán je momentalne 0.37sol. vtedy mal team love na ftx cize asi logicky to padlo. a slubili ze sa vratia. velmi som neveril ale aha. bridge sol-polygon este nefunguje. tento tyzden mi ozilo vela mrtvych nfts zazrak. kde mam celkom slusne pozicie.
Deathline už bol cca 7 hod. ako dal CJ k tomu video
pink&deviant
21.09.2024 09:20
↩
@Wustler
Deathline už bol cca 7 hod. ako dal CJ k tomu video
ma to v skupine
JUDr. Inkognito
21.09.2024 13:09
↩
@MichaelB
Jinak mě zajímalo srovnání právě z toho důvodu, že jsem narazil na projekt Electra Protocol který má svůj vlastní blockchain, má hotovou L2 s SC a zítra mají spouštět DEX. Je to hodně malý projekt tak jsem zvědavej jak si bude stát. Schválně na to mrkni co si o tom myslíš. Jako gas budou používat vlastní minci XEP. Transakce jsou rychlý a o dost levnější v porovnání s čímkoli. Dál mají svojí vlastní peněženku pro mobili a vlastní apku pro PC jako peněženku a vlatní aplikaci na SC. Vypadá to dost user friendly. Ale zatím se o tom všeobecně moc neví. Tak uvidíme. Mě to přišlo dost zajímavý, takže jsem nějaký XEP koupil. No a právě jsem chtěl najít něco podobnýho abych to mohl srovnávat, ale to právě moc nejde..
No to je slovo do pranice, to vypadá skoro jako reklamní text na ten projekt 😉 kouknu na něj díky za info.
MichaelB
21.09.2024 13:16
↩
@JUDr. Inkognito
No to je slovo do pranice, to vypadá skoro jako reklamní text na ten projekt 😉 kouknu na něj díky za info.
Vsak jsme na pokecu, podelim se o tom co jsem zjistil, vsak? Jen prozkoumavej 😉👍
👍 2
Plastex
21.09.2024 14:23
↩
@MichaelB
V pohodě, já jsem nechtěl aby mi někdo pomohl, ptal jsem se jestli na to někdo narazil nebo ne. Spíš to byla taková otázka k zamyšlení. Víme vůbec kolik je v kryptu projektů které mají ty vlastnosti které jsem popisoval výše..
Vicemene tohle splnuje dost BTC L2 chainu. Jelikoz o ne zatim neni nikde vetsi zajem tak jich je dost jeste lowcap.
👍 1
MichaelB
21.09.2024 14:33
↩
@Plastex
Vicemene tohle splnuje dost BTC L2 chainu. Jelikoz o ne zatim neni nikde vetsi zajem tak jich je dost jeste lowcap.
Ano lowcap a jeste se vsema tema funkcema, takze vlastne je to jako zadarmo.. BTC je vpodstate jako uchovatel hodnoty, L2 na BTC je podle me zbytecna, akorad to zdrazuje transakce. Dalsi projekty budou zajistovat zase jine veci. Vedle BTC tu budou vzdy dalsi projekty..
pink&deviant
21.09.2024 15:23
↩
@MichaelB
Ano lowcap a jeste se vsema tema funkcema, takze vlastne je to jako zadarmo.. BTC je vpodstate jako uchovatel hodnoty, L2 na BTC je podle me zbytecna, akorad to zdrazuje transakce. Dalsi projekty budou zajistovat zase jine veci. Vedle BTC tu budou vzdy dalsi projekty..
Prave L2 by mala zlacnovat poplatky a ine.
pink&deviant
21.09.2024 15:37
teraz mi prislo pod ruku https://x.com/tap_protocol/status/1837474911243133005
MichaelB
21.09.2024 16:25
↩
@pink&deviant
Prave L2 by mala zlacnovat poplatky a ine.
Asi, uvidime.. nejak to dopadne..
MichaelB
21.09.2024 16:44
No kazdopadne jak jsem psal vyse, narazil jsem na ten projekt Electra Protocol a jsem z neho docela nadsenej, zajimalo by me co vy na to po prozkoumani projektu.. konecne neco jednoduchyho, smysluplnyho a co je super, teprve to startuje.. 😉👍
Plastex
21.09.2024 17:08
↩
@MichaelB
Ano lowcap a jeste se vsema tema funkcema, takze vlastne je to jako zadarmo.. BTC je vpodstate jako uchovatel hodnoty, L2 na BTC je podle me zbytecna, akorad to zdrazuje transakce. Dalsi projekty budou zajistovat zase jine veci. Vedle BTC tu budou vzdy dalsi projekty..
No prave ze pokud ma byt BTc jeste neco navic nez jen zajistovatel hodnoty tak L2 BTC jsou jedina mozna varianta.
Včelkamára
21.09.2024 20:17
↩
@MichaelB
No kazdopadne jak jsem psal vyse, narazil jsem na ten projekt Electra Protocol a jsem z neho docela nadsenej, zajimalo by me co vy na to po prozkoumani projektu.. konecne neco jednoduchyho, smysluplnyho a co je super, teprve to startuje.. 😉👍
Posles odkaz na tu elektru? Nejsem u pc zatim tak na to kouknu na mobilu
MichaelB
21.09.2024 20:39
↩
@Včelkamára
Posles odkaz na tu elektru? Nejsem u pc zatim tak na to kouknu na mobilu
Ahoj, jasny tady je: www.electraprotocol.cz je tam pak proklik na ofiko stranky, dobry je se mrknout na znalostni databazi. 👍
Ty cesky stranky jsou delany v souladu s hlavnim tymem projektu.
MichaelB
21.09.2024 20:48
Swordfish
21.09.2024 20:53
to vypada jako nejake bongo token
JUDr. Inkognito
21.09.2024 21:06
↩
@Swordfish
to vypada jako nejake bongo token
ano nějaký takový hledáme který nám udělá nějaké procenta nahoru na rozdíl od ETH
🤑 1
Včelkamára
21.09.2024 21:06
zas češi? asi mě stačí ted ten fatty 😄
Swordfish
21.09.2024 21:08
to nejsou cesi, ale jejich tym je imaginarni jako covid
👍 1
Včelkamára
21.09.2024 21:35
↩
@Swordfish
jen ten jejich claim je bs
Az tak sem to nezkoumal. Jen sem koukl rychle na stránky a zas rychle zavrel 🤣🤣🤣
💯 1
JUDr. Inkognito
22.09.2024 07:19
↩
@Swordfish
to nejsou cesi, ale jejich tym je imaginarni jako covid
Pokud bude token celosvětově úspěšný jako covid tak to bude pecka.. ne? Takže kupujeme?
Swordfish
22.09.2024 19:16
tento den nas opousti <@801956496148660294> uz mu nejsme dost dobry
doprejte mu klid a mir v dusi
doprejte mu klid a mir v dusi
👀 1
F
<@801956496148660294> jestli si to budes prat, mohu te doprovodit za svetlem
Tomassino
23.09.2024 11:40
MichaelB
23.09.2024 13:45
↩
@Včelkamára
zas češi? asi mě stačí ted ten fatty 😄
Nene, to je komunitní projekt, nějací češi jsou jen v komunitě, proto zjednodušená varianta webu v češtině, která má prolink na oficiální stránku. Ten fatty to je něco od CJ, ne?
MichaelB
23.09.2024 13:49
↩
@Swordfish
to nejsou cesi, ale jejich tym je imaginarni jako covid
Ohledně toho "jako bongo token" tos myslel Electra Protocol? Pravda, nejsou to češi. Proč myslíš, že je tým imaginární? Ty jsi se nedíval na web a neviděl jsi tam v sekci členové a tým žádný info? Koukal jsi na ty jména a zkoušel jsi si je vyhledávat co kdo dělá?
MichaelB
23.09.2024 13:55
↩
@Včelkamára
Az tak sem to nezkoumal. Jen sem koukl rychle na stránky a zas rychle zavrel 🤣🤣🤣
No to je škoda že ses nepodíval pořádně. Koukl si se na český web a zavřel jsi to? Když bys projel ten komplexní web, tak bys zjistil že takovýhle informace o projektu nenajdeš na 95% všech projektů. Když se podíváš třeba na road map tak zjistíš ten mega posun a ještě větší věc je, že to mohl udělat jen komunitní projekt, který nemá žádný financování z venčí. Když jsem to viděl tak jsem nemohl uvěřit vlastním očím že takový "čistý" projekt na kryptu existuje. A když to zhodnotíš zpětně tak všechno co psali udělali. A když se podíváš na vizi projektu, tak si myslím že to stojí za to. A cena? Ta je co se týče toho co už mají hotové úplně nízko. Když porovnáš projekt s jinýma, je vidět že je dost podhodnocený. A to je přece to co vždy hledáme, ne?
MichaelB
23.09.2024 14:02
Po tom co jsem si o tom projektu zjistil, myslím že z dlouhodobého hlediska to bude výhra, možná asi jako když koupíš SOL za 0,1$ - to je jen přirovnání.. Uvidíme, dal jsem to sem jako tip na prostudování, jestli na to bude mít někdo podobný názor jako jsem si udělal já. Takže studujte, studujte 😉
Swordfish
23.09.2024 14:06
↩
@MichaelB
Ohledně toho "jako bongo token" tos myslel Electra Protocol? Pravda, nejsou to češi. Proč myslíš, že je tým imaginární? Ty jsi se nedíval na web a neviděl jsi tam v sekci členové a tým žádný info? Koukal jsi na ty jména a zkoušel jsi si je vyhledávat co kdo dělá?
ja se dival na web a hledal jsem tym, dokonce jsem prolejzal linkedin
prave ze jsem nenasel nic solidniho a jen same pochybnosti
Swordfish
23.09.2024 14:55
↩
@MichaelB
No to je škoda že ses nepodíval pořádně. Koukl si se na český web a zavřel jsi to? Když bys projel ten komplexní web, tak bys zjistil že takovýhle informace o projektu nenajdeš na 95% všech projektů. Když se podíváš třeba na road map tak zjistíš ten mega posun a ještě větší věc je, že to mohl udělat jen komunitní projekt, který nemá žádný financování z venčí. Když jsem to viděl tak jsem nemohl uvěřit vlastním očím že takový "čistý" projekt na kryptu existuje. A když to zhodnotíš zpětně tak všechno co psali udělali. A když se podíváš na vizi projektu, tak si myslím že to stojí za to. A cena? Ta je co se týče toho co už mají hotové úplně nízko. Když porovnáš projekt s jinýma, je vidět že je dost podhodnocený. A to je přece to co vždy hledáme, ne?
tak nam aspon rekni, v cem je to nove, zajimave a jine, nez ostatni projekty, pripadne co tento electra resi
(upraveno)
Tomassino
23.09.2024 15:17