Tomáš
12.09.2024 19:02
↩
@Barrack Odbahna
ty vole to byly časy jak frčel staking Evmosu za 900%
já jsem to na UTXO říkal, že bacha na evmos v době, kdy tady z něj každý byl na větvi 😄
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:03
Nečtete v whale zone? růsty se odehrávají říjen až duben utlumm duben až v září
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:03
↩
@JUDr. Inkognito
Nečtete v whale zone? růsty se odehrávají říjen až duben utlumm duben až v září
mrdat Whalezone
💯 1
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:05
Probral bych baráka dokud má dnes čas zítra možná bude pytlovat uhlí a shánět čerpadla a nebude mít čas psát tady h**** do chatu
Swordfish
12.09.2024 19:05
zitra mu prijede pani, tak ji muze strcit lopatu do ruky a on bude drzet pytel
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:06
Vlastně jsem chtěl spíš probírat tu jeho mladou
Pomáhati s uhlím?
Swordfish
12.09.2024 19:06
nebo s pytlem?
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:07
Studentky jdou jenom po penězích bez tak jí kupuje jen dárečky aby s ním byla..
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:07
Striktně odmítám jakékoliv dotazy týkající se mojí mladé 🤣
😂 1
Swordfish
12.09.2024 19:08
tak proc to tu vytahujes ?
Tomáš
12.09.2024 19:08
kdybys sdělil podrobnosti, tak by se mohlo zjistit, že přes týden není tak úplně tvoje? 🤔
🤣 2
Swordfish
12.09.2024 19:08
<@801956496148660294> takže ty ji máš v zápujčce?
(upraveno)
Tomáš
12.09.2024 19:10
komunitní mladá ... někdo by jí mohl poznat 😄
🤣 1
Swordfish
12.09.2024 19:10
třeba by zajímala Břízu
(upraveno)
Tomáš
12.09.2024 19:10
moc jsem toho za poslední dobu nenapsal, tak já se zase vyprovodím 😄
Swordfish
12.09.2024 19:11
↩
@Tomáš
moc jsem toho za poslední dobu nenapsal, tak já se zase vyprovodím 😄
to ne, změna tématu vždy pomůže a bez tebe bychom tu neměli bongo
Tomáš
12.09.2024 19:11
↩
@Swordfish
třeba by zajímala Břízu
toho ne, na něj by byla moc stará 😄
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:11
naštěstí ji crypto nezajímá, takže šance že se tu objeví je minimální 🤣
Swordfish
12.09.2024 19:11
↩
@Tomáš
toho ne, na něj by byla moc stará 😄
a není Barrack na ní moc starej? 😄
Swordfish
12.09.2024 19:11
↩
@Barrack Odbahna
naštěstí ji crypto nezajímá, takže šance že se tu objeví je minimální 🤣
špatně ji vychováváš
on bude <@801956496148660294> pres vikend pytlovat, takze si to tu dnes zrejme uziva
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:12
↩
@Swordfish
a není Barrack na ní moc starej? 😄
10 let jak půlhodina
Swordfish
12.09.2024 19:13
↩
@Barrack Odbahna
10 let jak půlhodina
jdu na Stardew Valley, jebat 😄
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:14
já v pondělí
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:18
↩
@JUDr. Inkognito
tak je to spíš blon nebo brunet nebo zrzka??????????
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:18
↩
@Barrack Odbahna
naštěstí ji crypto nezajímá, takže šance že se tu objeví je minimální 🤣
jsou školu studuje?
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:19
↩
@JUDr. Inkognito
jsou školu studuje?
Masárnu v Brně
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:20
tak to by jí mohli očíhnout nějací brňáci
P.S: na chvíli si z nich musíme přestat dělat prdel, když po nich něco budeme chtít 🙂
P.S: na chvíli si z nich musíme přestat dělat prdel, když po nich něco budeme chtít 🙂
Barrack Odbahna
12.09.2024 19:23
impossible
Tomáš
12.09.2024 19:25
Tak to by i ten bříza mohl zkontrolovat 🤣
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:26
↩
@Tomáš
Tak to by i ten bříza mohl zkontrolovat 🤣
tvl nemáš už spát?
Tomáš
12.09.2024 19:26
Podle toho, jak moc je dítě aktivní, tak ještě dlouho mít nárok nebudu 😭🙈
JUDr. Inkognito
12.09.2024 19:40
už nekojíte?
Jiřin
12.09.2024 22:13
Máte někdo nějakou zkušenost nebo spíš bližší info? Např. navratnost
https://shop.braiins.com/products/braiins-mini-miner-bmm-101-pre-order-12-2024
(upraveno)
https://shop.braiins.com/products/braiins-mini-miner-bmm-101-pre-order-12-2024
Swordfish
12.09.2024 22:35
↩
@Jiřin
Máte někdo nějakou zkušenost nebo spíš bližší info? Např. navratnost
https://shop.braiins.com/products/braiins-mini-miner-bmm-101-pre-order-12-2024
https://shop.braiins.com/products/braiins-mini-miner-bmm-101-pre-order-12-2024
kdyz budes mit elektrinu zdarmo, tak vydelas 0.05$ denne
kdyz budes mit cenu 5kc/kwh tak mas denne minus 3kc
dopln si na tom webu 40W a Cost cca 0.2
a dostavas cerny puntik za tak blby a neprozkoumany info (protože ten produkt je blbý)
(upraveno)
⚫
Jiřin
12.09.2024 23:10
Právě že v létě mám energii navíc ale todle bude asi k ho.nu zlatý Hnt
diky
diky
x.cool
13.09.2024 04:07
↩
@Jiřin
Právě že v létě mám energii navíc ale todle bude asi k ho.nu zlatý Hnt
diky
diky
Jj taky by me zajimalo jestli to k necemu je kdyz v lete mas moznost mit tu energii zdarma. Jestli to ma teda nejakou cenu se o to zajimat a nebo to je zanedbatelny prijem 🤷♂️
Tomassino
13.09.2024 05:11
nemá
👍 1
JUDr. Inkognito
13.09.2024 05:12
Je to dráha hračka pro nadšence, nic to nevydělá. Jen přispěješ k zabezpečení btc sítě takže budeš mít dobrý pocit.
A když budeš těžit solo bez poolu tak to maš jako loterii s velmi malou pravděpodobností vytěžení třech btc.
A když budeš těžit solo bez poolu tak to maš jako loterii s velmi malou pravděpodobností vytěžení třech btc.
👍 1
Kdyby to stalo 100 tak si to z prdele koupím 🙂
Swordfish
13.09.2024 07:32
vy jste necetli ze vam to da 1kc denne pri el zadarmo? o cem ze je ta debata 😄
zaplati se to za 18let, jdete do toho
zaplati se to za 18let, jdete do toho
👍 1
(vypocty jsou hrube ale maji ukazat jaka to je kundovina, jako vse kolem btc)
bumelak
13.09.2024 08:57
↩
@Swordfish
vy jste necetli ze vam to da 1kc denne pri el zadarmo? o cem ze je ta debata 😄
zaplati se to za 18let, jdete do toho
zaplati se to za 18let, jdete do toho
nene! za BTC se aspoň nažeru v hospodě Ondro!😁
JUDr. Inkognito
13.09.2024 09:37
↩
@bumelak
nene! za BTC se aspoň nažeru v hospodě Ondro!😁
Ondřej je protivná kunda i ráno ho neřeš 🙂
mám asi sebemrskačské období. Včera jsem dal stream Kicom Štajgervald a dnes dávám opět golden pocket a Márův výhled 🙂
kicom:831836375271079977 1
večer podám report 🙂
Swordfish
13.09.2024 09:52
Tomassino
13.09.2024 10:43
↩
@JUDr. Inkognito
mám asi sebemrskačské období. Včera jsem dal stream Kicom Štajgervald a dnes dávám opět golden pocket a Márův výhled 🙂
bumelak
13.09.2024 11:32
"Kicom Štajgervald" jsem dal taky, vpoho, no prostě programátor!😁
Swordfish
13.09.2024 13:33
<@801956496148660294> už pytluješ?
Swordfish
13.09.2024 16:41
Asi jo když nepíše 🤣
Barrack Odbahna
13.09.2024 16:55
↩
@Swordfish
Asi jo když nepíše 🤣
not yet, zatím cajk
Barrack Odbahna
13.09.2024 19:57
Wen pump-club ? <@403204367345254402>
Swordfish
13.09.2024 20:21
nic nebude
je to fake
otevrete longy
budeme je palit
Barrack Odbahna
13.09.2024 20:24
Swordfish
13.09.2024 20:53
Swordfish
13.09.2024 21:10
tak mame pump pokec
od ted tady zase bude nuda, enjoy 😄
kdo se chce pripojit, napiste, bereme jenom dobre lidi
Swordfish
13.09.2024 21:31
nove zpravy ohledne trhu ode me uz jedinne tam
Barrack Odbahna
13.09.2024 21:39
Pelos
13.09.2024 22:24
Hledam pump pokec
Barrack Odbahna
13.09.2024 22:32
↩
@Pelos
Hledam pump pokec
What is 1+2x(1+2)/3 ? If you want to entry, please answer until 23:59 14.9.2024. If you answer wrong, we will give you access up to 100 years from now.
(upraveno)
Barrack Odbahna
14.09.2024 08:23
JUDr. Inkognito
14.09.2024 08:27
↩
@Swordfish
nove zpravy ohledne trhu ode me uz jedinne tam
Jedná se o časově omezenou roomku do doby než se z protivné kundy stane depresivní kunda. Vysoce to koreluje s výkonem ETH 🙂
💯 1
Ponke
14.09.2024 20:22
Vcera byla roomka pozitivni. Dneska je tam mrtvo
Swordfish
14.09.2024 21:54
↩
@Ponke
Vcera byla roomka pozitivni. Dneska je tam mrtvo
hamakar
15.09.2024 00:16
pink&deviant
15.09.2024 11:49
Zmenil sa cennik za clenstvo ja paypal puzivam len malo. Platba sa upravi automaticky, alebo to musim urobit manualne?
❓ 1
dik
JUDr. Inkognito
15.09.2024 18:31
dnes domluvený call s barrackovou holkou, akorát nevěděla zda pojedou vlaky do Brna tak uvidíme... ?
Barrack Odbahna
15.09.2024 18:51
↩
@JUDr. Inkognito
dnes domluvený call s barrackovou holkou, akorát nevěděla zda pojedou vlaky do Brna tak uvidíme... ?
tak prej jen přestřelka před clubem....
(upraveno)
Trump nebyl cíl
Gali
15.09.2024 19:05
↩
@JUDr. Inkognito
dnes domluvený call s barrackovou holkou, akorát nevěděla zda pojedou vlaky do Brna tak uvidíme... ?
No nejak call nebol.
JUDr. Inkognito
15.09.2024 19:23
↩
@Gali
No nejak call nebol.
no nějak jem se sní zakecal a zapoměnli jsem úplně 🙂
Swordfish
17.09.2024 09:13
Anketa k zitrejsimu vyhlaseni FEDu ohledne snizeni zakladnich urokovych sazeb:
A) jebne to dolu
B) jebne to dolu jeste vic
A) jebne to dolu
B) jebne to dolu jeste vic
🅰️ 6
🅱️ 4
🇨 9
🔥 1
🤪 1
🥳 1
zander7252
17.09.2024 12:10
↩
@Swordfish
Anketa k zitrejsimu vyhlaseni FEDu ohledne snizeni zakladnich urokovych sazeb:
A) jebne to dolu
B) jebne to dolu jeste vic
A) jebne to dolu
B) jebne to dolu jeste vic
Ve fondech finančního trhu ( dluhopisy a pod) mají amíci uloženo přes 6 biliónů dolarů, což je nový rekord. Nedávno jsme se tu bavili o Buffetovi, který tam má taky pěknou sumičku, o velikosti rozpočtu menšího státu. Taky si lámu hlavu kvůli nákupu ETF na dlouhodobé držení, dokup Etheru a fakt nechci kupovat Top. Když se podívám na graf SPX 500, tak vůbec netuším kam se to může vydat. Ta struktura působí dost hrozně na denním grafu, ale na měsíčním to může být klidně rotace před průrazem rezistence. Uklidňují mě dvě věci, Marek Vaňha je dost bearish😂 a za druhé, na to aby lidi jako Buffet začali přelévat peníze do akcíí tak ty nemusí úplně nutně dramaticky klesnout, stačí jen kombinace snižování úrokových sazeb a lepší výhledy společností na budoucí zisky. Ale kdo ví.
(upraveno)
👌 1
zander7252
17.09.2024 12:23
Píči, člověk se tu moří s odstavci a pak se to takhle rozhodí.
zander7252
17.09.2024 12:33
Jinak nejistota ohledně sazeb může být klidně priced in. Z toho co mám nasledováno od lidí, kteří jsou na trzích léta, mi nejvíc dává teď smysl scénář SPX na nové ATH přes 6000 USD, krypto +- nějak v závěsu a příští rok nějaká pěkná Black Swan. Ale je to pořád jenom hypotéza.
Swordfish
17.09.2024 12:33
Cerny scenare, ty mam rad 🙂
😉 1
Peky
17.09.2024 12:41
kdo by si chtěl zastekovat Etherea v tuto chvíli za 154% tak může
(upraveno)
roky prověřený projekt🤣