Bugsy
05.08.2024 06:29
↩
@KryptoVláďa
Ja jsem pripraven
na jaké ceně , ja ted zadal nakup ETH za 2000
(upraveno)
KryptoVláďa
05.08.2024 06:33
Ja uz neco bral na 2500. Budu dobirat
Peky
05.08.2024 06:36
↩
@Bugsy
na jaké ceně , ja ted zadal nakup ETH za 2000
velice reálné, za pár hodinek otevřou a to bude fire
👍 2
💯 1
Swordfish
05.08.2024 06:58
bullrun nebyl, a nebude
Swordfish
05.08.2024 07:07
↩
@Peky
velice reálné, za pár hodinek otevřou a to bude fire
v tomhle je krypto super, muze krvacet nonstop (oproti burze) 😄
👌 1
😂 3
David
05.08.2024 07:10
Stejně mi to celé připadá takové divné, před týdnem tady si tady každý maloval krásnou budoucnost, když byl BTC na 70k a akcie na svých maximech, teď o týden později tady všichni přemýšlí nad tím jak bude bear market a že si nakoupí ETH za 2k
Trochu mi v tom smrdí nějaká manipulace
Tak stejně jako to droplo, tak to může vylétnout zpět
Swordfish
05.08.2024 07:17
nic nebude, musime sirit fud
🤣 1
Ponke
05.08.2024 07:18
Jeste chvilku to bude padat a jdu prodat ledvinu a sluzebni auto abych mel na nakupy
allx
05.08.2024 07:18
Ahoj, toto long/short ratio https://coinalyze.net/bitcoin/long-short-ratio/ znamena, ze este stale je otvorenych viac long ako short pozicii?
Bugsy
05.08.2024 07:21
↩
@David
Stejně mi to celé připadá takové divné, před týdnem tady si tady každý maloval krásnou budoucnost, když byl BTC na 70k a akcie na svých maximech, teď o týden později tady všichni přemýšlí nad tím jak bude bear market a že si nakoupí ETH za 2k
Tak kdyby bylo ETH na 3500 asi by nikdo nepsal ze si ho koupi za 2000 , pokud je na 2200 a ekonomicky výhled špatný , akcie krvácejí, tak to asi není zase tak nereálné.
👍 1
Swordfish
05.08.2024 07:22
ale proc si ho kupovat za 2200 kdyz to pujde i za 1500, nebo treba 1000 ?
Bugsy
05.08.2024 07:24
↩
@Swordfish
ale proc si ho kupovat za 2200 kdyz to pujde i za 1500, nebo treba 1000 ?
Je možné, že to půjde i na O tak proč to nezabalit rovnou. 😂
Swordfish
05.08.2024 07:25
zase budeme mit dalsi vzpominkovy token s nulovou hodnotou
😂 5
David
05.08.2024 07:25
Tak to zabalíme rovnou a půjdeme kupovat investiční poštovní známky, tam bude alespoň nějakej use case
Ponke
05.08.2024 07:26
Jde to do minusu <:picard:822537684441890836>
Swordfish
05.08.2024 07:33
<@801956496148660294> uz asi neni mezi nami
Ponke
05.08.2024 07:48
Jakoze sel do prace?
Bugsy
05.08.2024 07:49
Robinhood has just halted 24-hour trading due to huge market volatility. They have suspended all 24-hour trades until further notice.
😬 1
Fed sa dnes po krachu na japonskom akciovom trhu rozhodol usporiadať mimoriadne zasadnutie o úrokových sadzbách
🤣 2
Poustnak
05.08.2024 08:58
↩
@Bugsy
Fed sa dnes po krachu na japonskom akciovom trhu rozhodol usporiadať mimoriadne zasadnutie o úrokových sadzbách
kdyz ty sazby shodi tak tim da najevo ze je to v prdeli a ze nicemu nerozumi pac se i tom rozhodovalo nedavno.
Bugsy
05.08.2024 09:00
Měl by jen říct že je vše ok
Nebo bude ještě větší panika
Poustnak
05.08.2024 09:00
ja si pamatuji 3 dropy a trva to tak mesic. nakupovat po jednodennim propadu si myslim ze je brzo. nazapomenme ze krypto nazazilo silnou ekonomickou recesi.
Poustnak
05.08.2024 09:01
↩
@Bugsy
Měl by jen říct že je vše ok
taky bych to cekal. nebo ze otevrou nejake uverove kohoutky.
👍 1
Bugsy
05.08.2024 09:02
↩
@Poustnak
kdyz ty sazby shodi tak tim da najevo ze je to v prdeli a ze nicemu nerozumi pac se i tom rozhodovalo nedavno.
Hlavně zatím ten FED může být jen nepotvrzená zpráva , nebylo to na oficiálních zdrojích
JohnyG
05.08.2024 10:16
Barrack Odbahna
05.08.2024 10:47
↩
@Swordfish
<@801956496148660294> uz asi neni mezi nami
3 dny v kuse jsem hard chlastal a teďka léčím opičku......i will be back tomorrow, maybe dneska večer 🤣
Tomáš
05.08.2024 10:50
↩
@Barrack Odbahna
3 dny v kuse jsem hard chlastal a teďka léčím opičku......i will be back tomorrow, maybe dneska večer 🤣
takže to byl trénink a pak to rozjedeš ve velkém 😄
🤣 1
Swordfish
05.08.2024 11:16
↩
@Tomáš
takže to byl trénink a pak to rozjedeš ve velkém 😄
on az zkoukne sve pozice, tak si to da asi znovu 😄
😂 4
zander7252
05.08.2024 11:31
↩
@Ponke
(attachment)
Ahoj Jakube, v dobách nejtěžších se naši předkové obraceli k váženým osobám obdařeným mimořádnou intuicí, aby je z toho hnoje vyvedly. Proto bych se Tě rád dnes, kvůli orientaci na trhu zeptal, jaký je tvůj pohled na věc. A. máš to na salámu a necítíš potřebu vstupovat do trhu, B. pociťuješ silnou nutkavou potřebu vzít si další hypotéku a jít all in? Díky 😀
🤣 1
Ponke
05.08.2024 11:35
No podle me je to jasny, kdyz se neodrazime rychle pres 60, tak jsme 4 roky v prdeli. A ted ta dobra zprava. Vzdy kdyz sem o necem 100% presvedceny, tak se to jeste nikdy nestalo 😂. Takze nakupujte protoze ja ted nenakupuju. Ja skocil zpet na 71 ze jdeme na 150 😎👍
👍 1
😂 1
Samozrejme zitra muzeme byt zase o 30% dole, tak opatrne a postupne ne?
KryptoVláďa
05.08.2024 11:39
Opatrne a postupne…to jsi si rikal i na tech 71k?
Ponke
05.08.2024 11:44
↩
@KryptoVláďa
Opatrne a postupne…to jsi si rikal i na tech 71k?
To radim ostatnim. Ja delam blbost za blbosti 🤑 ale ronin me zachrani jako near minule 👍
Včelkamára
05.08.2024 11:49
chce to nákej hezkej airdrop 😄
KryptoVláďa
05.08.2024 11:49
Ja otevrel eth, mkr a near
👍 1
Swordfish
05.08.2024 11:51
↩
@Včelkamára
chce to nákej hezkej airdrop 😄
drop uz prisel, namaluj si na papir balonek a mas airdrop
🤣 3
mam takovy pocit, ze tento hloupy humor to tady bude trosku zachranovat
(upraveno)
😂 2
🚀 1
KryptoVláďa
05.08.2024 12:24
Volatilitka jak debil
Swordfish
05.08.2024 12:57
nemel by nekdo 310 USDC na optimismu? poslal bych na cosmosu
Ponke
05.08.2024 12:58
↩
@Swordfish
nemel by nekdo 310 USDC na optimismu? poslal bych na cosmosu
Si pletes skupinu ne?
Swordfish
05.08.2024 12:59
nevexluji, jen hledam jednodussi cestu nez nejaky router
Ponke
05.08.2024 12:59
↩
@Swordfish
nevexluji, jen hledam jednodussi cestu nez nejaky router
Sranda jenom 🫡
Plastex
05.08.2024 12:59
Vix je na urovnich kde byl naposledy pri covidu:-) pokud pak nastane stejne bull tak v poho 🙂
Plastex
05.08.2024 13:00
↩
@Swordfish
nemel by nekdo 310 USDC na optimismu? poslal bych na cosmosu
Pouzij rango ne?:-) ale pokud chces usetrit radove 2 dolce tak snad se nekdo ozve 🙂
Kosa Fatty.io
05.08.2024 13:18
↩
@Včelkamára
měli sme nakoupit TENET, ten se chystá na odraz 😄
Ten dobre vyklesal 😂😂
Swordfish
05.08.2024 13:21
↩
@Plastex
Pouzij rango ne?:-) ale pokud chces usetrit radove 2 dolce tak snad se nekdo ozve 🙂
mam vyreseno
Ponke
05.08.2024 13:22
Tak co dokupujete?
Swordfish
05.08.2024 13:24
Swordfish
05.08.2024 13:26
↩
@Ponke
Tak co dokupujete?
pockame co amerika, den je jeste dlouhy
zander7252
05.08.2024 13:42
Tohle by už mohl vylepšit jenom krach nějaký nezodpovědný kryptoburzy ala FTX.
(upraveno)
Swordfish
05.08.2024 13:44
nejlepe nejaka lending platforma 😄
😂 1
Swordfish
05.08.2024 14:24
pro odlehceni situace
https://www.youtube.com/watch?v=sp4kSYVm4GI&t=360s
https://www.youtube.com/watch?v=sp4kSYVm4GI&t=360s
(hlavne pro ty, co to jeste nevideli)
Peky
05.08.2024 14:48
po těch letech nejvydařenější short a ted jsou to žně
<@672035199441305600> taky shortoval a koukej dneska 🤣 - https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-zadluzena-barrandov-televizni-studio-ma-investora-40482960
KryptoVláďa
05.08.2024 14:53
↩
@Swordfish
nemel by nekdo 310 USDC na optimismu? poslal bych na cosmosu
Neco v eth bych tam asi nasel
Swordfish
05.08.2024 14:53
↩
@KryptoVláďa
Neco v eth bych tam asi nasel
uz jsem to vyresil
hamakar
05.08.2024 15:39
Zdareth, tak clovek 5 dni cundruje ozraly a offline po krivoklatskych lesich a vrati se do uplne jineho sveta 🤣 Tak jen hlasim, ze nejakou nebozku kujiru jsem mel taky <:picard:822537684441890836>
🏆 1
Swordfish
05.08.2024 15:47
↩
@hamakar
Zdareth, tak clovek 5 dni cundruje ozraly a offline po krivoklatskych lesich a vrati se do uplne jineho sveta 🤣 Tak jen hlasim, ze nejakou nebozku kujiru jsem mel taky <:picard:822537684441890836>
dokupuj kuziru, to je nesmrtelny 😄
hamakar
05.08.2024 16:22
↩
@Swordfish
dokupuj kuziru, to je nesmrtelny 😄
What is dead may never die!
KryptoVláďa
05.08.2024 17:52
Zavirame?
Tomáš
05.08.2024 17:57
↩
@KryptoVláďa
Zavirame?
Už se stalo, ale měl jsem jen malinko na Aevo, stable je v prdeli dávno 🤣
Bude v noci druhé kolo? 🤔
Tomassino
05.08.2024 18:17
dalších 20%?
(upraveno)
Barrack Odbahna
05.08.2024 18:40
jebnul jsem 100k CZK na Anycoin, tak pojdme dolů ještě 🤣
(upraveno)
😂 3
Tomáš
05.08.2024 18:50
↩
@Barrack Odbahna
jebnul jsem 100k CZK na Anycoin, tak pojdme dolů ještě 🤣
Tak to je pohoda... Kolik další žetonů do automatu v hodnotě 100k máš připravených? 🤣
Tomassino
05.08.2024 18:58
↩
@Barrack Odbahna
jebnul jsem 100k CZK na Anycoin, tak pojdme dolů ještě 🤣
Barrack Odbahna
05.08.2024 19:08
↩
@Tomáš
Tak to je pohoda... Kolik další žetonů do automatu v hodnotě 100k máš připravených? 🤣
pokud půjdem pod 40k, tak tam ještě dalších 100k asi dám 🤣 ale víc už niet
💪 1
Tomáš
05.08.2024 19:18
Neříkej, že nemáš, když vím, že máš... Dokup Karle 🤣
🤣 2
JUDr. Inkognito
05.08.2024 19:40
↩
@Barrack Odbahna
jebnul jsem 100k CZK na Anycoin, tak pojdme dolů ještě 🤣
100k připravených na spot nebo z nich vykouzlíš na futures 1M ?
Swordfish
05.08.2024 19:40
↩
@Barrack Odbahna
jebnul jsem 100k CZK na Anycoin, tak pojdme dolů ještě 🤣
styl na Jakuba?
Swordfish
05.08.2024 19:44
↩
@Barrack Odbahna
jebnul jsem 100k CZK na Anycoin, tak pojdme dolů ještě 🤣
<@695749898468982834> koukej, takhle na to
KryptoVláďa
05.08.2024 19:52
<@695749898468982834> nakupuje?
Swordfish
05.08.2024 19:56
ted jsem prisel z hospody s nim, no zajimave, nevim proc se zde nezucastnuje, pry to tu jenom cte 😄
KryptoVláďa
05.08.2024 19:59
↩
@Swordfish
ted jsem prisel z hospody s nim, no zajimave, nevim proc se zde nezucastnuje, pry to tu jenom cte 😄
poslusne hlasim, ze u nas uz taky dosoudovano 🙂 jenom to jeste neprislo postou
👍 1
Swordfish
05.08.2024 20:00
↩
@KryptoVláďa
poslusne hlasim, ze u nas uz taky dosoudovano 🙂 jenom to jeste neprislo postou
🎉
Swordfish
05.08.2024 20:01
↩
@Barrack Odbahna
pokud půjdem pod 40k, tak tam ještě dalších 100k asi dám 🤣 ale víc už niet
jestli pujdeme o dalsich 50% dolu tak uz to nedam a prijdou likvidace
🤝 1
pak uz jen napisu goodbye 😄
Swordfish
05.08.2024 20:08
kdybych na to nahodou pak zapomel a rano bude stat eth 1000$
bylo mi tu s vami super, ale pokud to takhle zase dumpne, tak uz to vzdavam a koncim
bylo mi tu s vami super, ale pokud to takhle zase dumpne, tak uz to vzdavam a koncim
Ponke
05.08.2024 20:15
↩
@Swordfish
jestli pujdeme o dalsich 50% dolu tak uz to nedam a prijdou likvidace
Jestli pujdeme o 50% dolu, tak nas to tady zabali vic si myslim 😳
Swordfish
05.08.2024 20:17
↩
@Ponke
Jestli pujdeme o 50% dolu, tak nas to tady zabali vic si myslim 😳
tak ja uz to tady leavnul 2x, do tretice bych uz se na to vyjebal, kontakty mam a tim to pro me konci
Ponke
05.08.2024 20:17
↩
@Swordfish
tak ja uz to tady leavnul 2x, do tretice bych uz se na to vyjebal, kontakty mam a tim to pro me konci
Jojo kontakty jeste musim nabrat 😂👍
suve
05.08.2024 20:22
↩
@Ponke
Jestli pujdeme o 50% dolu, tak nas to tady zabali vic si myslim 😳
zabalime sa vsetci a Vlada to zapali 🔥
Swordfish
05.08.2024 20:25
↩
@suve
zabalime sa vsetci a Vlada to zapali 🔥
ches bejt zase citronek?
jinak stale cekame na ohnostroj, <#1269389863199707238> je takovy prazdny
Jiří Svoboda
05.08.2024 20:28
když vidím tu náladu...a v hlavních zprávách hejkají o kolapsu trhů, pádu bitcoinu....,myslím, že není lepší čas na nákupy....
💯 1
Swordfish
05.08.2024 20:28
ja nakupoval abych redil pozice proti likvidacim 😄