# pokec
184732 zpráv • strana 213/1848
Včelkamára 03.08.2024 21:57
@JUDr. Inkognito no nyní bych neočekával bull market typu roku 2021. Počítám s jen s menším typem bull marketu a modlím se aby 72k nebyl vrchol. USA trhy jsou přefouknuté a nyní je korekce. Korekce snad skončí začátkem podzimu a manipulátoři trhem v USA snad pozvednou trhy v souvislosti s volbami a top bych čekal max do 7/2025 pak by mohla být delší recese. A další silný bull všech trhů až kolem roku 2030 🤨
Ok,znacim si do kalendáře, Q1 25unstake všeho a Q2 25 prodej všeho. My vlastne toho Adama nepotřebujeme 🤣🤣
👍 1 😂 1
bumelak 04.08.2024 08:01
tak dopito a to se pilo většinou pivo😁
❤️ 1 👍 1
JUDr. Inkognito 04.08.2024 08:05
@bumelak tak dopito a to se pilo většinou pivo😁
Je to dřina ten alkoholizmus, ale někdo to dělat musí 😅
JUDr. Inkognito 04.08.2024 08:06
@Včelkamára Ok,znacim si do kalendáře, Q1 25unstake všeho a Q2 25 prodej všeho. My vlastne toho Adama nepotřebujeme 🤣🤣
Právě se zrodil Adam 2.0
Swordfish 04.08.2024 08:09
Chybi ale disclaimer ze se nejedna o financni radu
JUDr. Inkognito 04.08.2024 09:10
@Swordfish Chybi ale disclaimer ze se nejedna o financni radu
protože se jedná o finanční radu
Ponke 04.08.2024 09:41
Sem chodi vsichni jenom pro financni rady ne? 😁
KryptoVláďa 04.08.2024 10:32
Uz jste nakoupili? 😂
Bugsy 04.08.2024 10:34
Něco málo jsem dokoupil 😂😂 ale čekam na pristine tyden
Bugsy 04.08.2024 10:35
@Včelkamára Ok,znacim si do kalendáře, Q1 25unstake všeho a Q2 25 prodej všeho. My vlastne toho Adama nepotřebujeme 🤣🤣
No aby v 2Q 25 uź nebylo pozdě prodávat 😂 teda záleží za kolik chceš prodávat 😂😂
(upraveno)
💯 1
KryptoVláďa 04.08.2024 14:26
@here utery praha maly kryptopivecko?
<@831379731734855720> zamluvis neco?
pink&deviant 04.08.2024 14:28
S tým, že Buffett oslovuje hlavne majoritu aj mňa chápem. V podstate či chytíš top alebo dno z toleranciou pol roka , alebo roka je veľký úspech. Všetci vieme , že top už bol , alebo sme blízko 😀. Stačí sa učiť od najlepších a všetci zarobíme. Nieje to hate na nin nevim.
https://x.com/Nicnevim11/status/1820081243595096191?t=KnlC4HF4IhbhBPcoT8GeIA&s=19
Za mňa sú to všetko blbosti.
Miloš 04.08.2024 14:53
@Bugsy No aby v 2Q 25 uź nebylo pozdě prodávat 😂 teda záleží za kolik chceš prodávat 😂😂
No tak zatím to vypadá že i teď už je možná pozdě
(upraveno)
😂 4
Peky 04.08.2024 16:43
něco pozitivního, myslím si, že zítra poteče krev, tak jsem si půjčil pár ether, vyměnil za USDT a shortuji a přesně vím, že se stane přesný opak🤣
👍 1 😂 1
Ponke 04.08.2024 16:45
@Peky něco pozitivního, myslím si, že zítra poteče krev, tak jsem si půjčil pár ether, vyměnil za USDT a shortuji a přesně vím, že se stane přesný opak🤣
Konecne dobre zpravy 😂
Tomáš 04.08.2024 17:30
@Peky něco pozitivního, myslím si, že zítra poteče krev, tak jsem si půjčil pár ether, vyměnil za USDT a shortuji a přesně vím, že se stane přesný opak🤣
nebylo by fakt rozumnější vyzkoušet nějaký dex než tohle dělat přes půjčku? <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa 04.08.2024 17:51
@Tomáš nebylo by fakt rozumnější vyzkoušet nějaký dex než tohle dělat přes půjčku? <:picard:822537684441890836>
a kolik let mu to rikame? 😄
👍 1
Djammeson 04.08.2024 18:17
<@672035199441305600> tak Vláďo, Je čas vzít nějaký Maker ne? 😃
Peky 04.08.2024 18:18
@Tomáš nebylo by fakt rozumnější vyzkoušet nějaký dex než tohle dělat přes půjčku? <:picard:822537684441890836>
vždycky si půjčuješ nebo jak to myslíš
KryptoVláďa 04.08.2024 18:19
@Djammeson <@672035199441305600> tak Vláďo, Je čas vzít nějaký Maker ne? 😃
je cas shanet hlavne stable 😄
Djammeson 04.08.2024 18:22
@KryptoVláďa je cas shanet hlavne stable 😄
To teda. Teď má stablu každej málo. Nemáte někdo číslo na strýčka Warrena Buffeta? Ten z toho prodeje Applu musí být naloženej.. 😃
Tomáš 04.08.2024 18:23
@Peky vždycky si půjčuješ nebo jak to myslíš
To nevadí, to bys asi nepochopil 🤣
Jde o to, kolik dáváš do zástavy, kdy nastává likvidace a jak můžeš řídit pozici v průběhu
Peky 04.08.2024 18:30
@Tomáš Jde o to, kolik dáváš do zástavy, kdy nastává likvidace a jak můžeš řídit pozici v průběhu
já myslím, že dobré
zander7252 04.08.2024 18:31
Musím říct, že jsem si ten zrychlenej bull market, podle Adama Kracíka, představoval trochu jinak.
😍 1
Tomáš 04.08.2024 18:31
@Peky já myslím, že dobré
A co máš jako kolateral? ... To jedině by dávalo smysl, že máš něco, co ti dex nepodporuje
Djammeson 04.08.2024 19:55
GOLDMAN SACHS INCREASES U.S. RECESSION PROBABILITY TO 25% FROM 15%, CITING UNEMPLOYMENT FIGURES BUT SAYS OVERALL RECESSION RISK REMAINS LIMITED.
Swordfish 04.08.2024 20:02
@Djammeson GOLDMAN SACHS INCREASES U.S. RECESSION PROBABILITY TO 25% FROM 15%, CITING UNEMPLOYMENT FIGURES BUT SAYS OVERALL RECESSION RISK REMAINS LIMITED.
👍 1
KryptoVláďa 04.08.2024 20:50
a misto CLANKU, zde gif:
Swordfish 04.08.2024 21:31
muj gif postrada logiku, a tvuj ma nejakou ?
pink&deviant 04.08.2024 22:32
Prečo je dnes lepšie nakúpiť ako včera?
Swordfish 04.08.2024 22:33
nechapem
pink&deviant 04.08.2024 22:33
pink&deviant 04.08.2024 22:36
To video je z Rumunska frajer určite hodler vtc a ltc
pink&deviant 04.08.2024 22:40
Šupa bude až to Trump prehraje co je páde na páde to bude šmikaľja pre pražakov skluzavka
🤣
Swordfish 04.08.2024 22:41
🎣
👍 1
pink&deviant 04.08.2024 22:41
Dogma trump
Swordfish 04.08.2024 22:41
🦜
pink&deviant 04.08.2024 22:42
Aj tak sa snažím byť Bull.
Swordfish 04.08.2024 22:42
moc lidi taky asi nerozumi tomu, co se zde odehrava pod 23h
pink&deviant 04.08.2024 22:43
Nesnažím sa ani ja tomu venovať . Skôr cyklom. No sú to jeby.
Ani gapy ani nič... Nechcem byť ..
pink&deviant 04.08.2024 22:45
Hiiir👇
Swordfish 04.08.2024 22:45
☝️
pink&deviant 04.08.2024 22:46
Swordfish 04.08.2024 22:46
☝️ 👍
pink&deviant 04.08.2024 22:47
Čo ti poviem zajtra auto do servisu a Smer nudapláž
Everyday
By som aj na dovolenku zašiel ale nejak mi je fajn
Čaká v depresii na bull
pink&deviant 04.08.2024 23:49
<@403204367345254402> no vidíš!
https://youtu.be/zxx2pPoIWII?si=G1aP9Afgig7hfoNg
pink&deviant 05.08.2024 00:08
Ako nezávislý som zvedavý☝️
Nebudem urážať z alu čapicou
pink&deviant 05.08.2024 01:19
52 dúfate v posledný instantny low?
Ja dočasne ano
Zapojené
pink&deviant 05.08.2024 03:17
Odteraz končíme Bear!!! Prechádzame na nový!?? Už nebudú potápanie😀 piesne ideme Up
Plastex 05.08.2024 03:24
Ty kravo to jsem hodne dlouho nevidel na 24h ETH -20% 🙂
❤️ 1
pink&deviant 05.08.2024 03:44
Is over
Peky 05.08.2024 04:09
ale to je krásné ráno💪
na všem se dá vydělat
pink&deviant 05.08.2024 04:21
Kosa Fatty.io 05.08.2024 04:28
Snad to moc nevyplachlo mistni longare
Peky 05.08.2024 04:43
taky sázka na jistotu🤣
pink&deviant 05.08.2024 04:50
Peky 05.08.2024 04:58
pod 2k by se mi ether líbil moc
ještě čekáme na amíky až otevřou
KryptoVláďa 05.08.2024 05:24
MRD 😄
Djammeson 05.08.2024 05:59
@KryptoVláďa MRD 😄
Joo, S&P pěkná jeba 😃
Peky 05.08.2024 06:04
@KryptoVláďa MRD 😄
tak jednou mi ten short vyšel🤣
ale dneska emergency FED, tak bychom mohli pak nahoru
Bugsy 05.08.2024 06:12
@Peky ale dneska emergency FED, tak bychom mohli pak nahoru
to nevím co by museli udělat, je panika a jen tak ty trhy neuklidní. Snižování sazeb nepomuže, protože už je pozdě a když se podívame na minulé dvě snižování sazeb, tak byl vždy velký propad.
a pak ještě Iran vs Izrael
(upraveno)
Peky 05.08.2024 06:13
@Bugsy to nevím co by museli udělat, je panika a jen tak ty trhy neuklidní. Snižování sazeb nepomuže, protože už je pozdě a když se podívame na minulé dvě snižování sazeb, tak byl vždy velký propad.
jj, o tom píše Berka, ale lidi jsou stáda
👍 1
Peky 05.08.2024 06:14
@Bugsy a pak ještě Iran vs Izrael
tady nějak strach nemám, oni si ti kluci arabský Irán pohlídají
(upraveno)
Bugsy 05.08.2024 06:16
@Peky tady nějak strach nemám, oni si ti kluci arabský Irán pohlídají
ale nesmí se oběvovat, takovéto zpravy : Americký minister zahraničných vecí Anthony Blinken povedal kolegom z G7, že Irán a Hizballáh by mohli zaútočiť na Izrael už dnes.,...........Izraelská média se dozvěděla obsah schůzky premiéra Benjamina Netanjahua s vedením vojenských a zpravodajských služeb, která se uskutečnila 4. srpna.

Podle agentury Ynet jednali o možnosti provést preventivní úder proti Íránu, pokud bude útok z jeho strany považován za nezbytný.
Japonské akcie v naprostém kolapsu, nyní o 10 %, na cestě k největšímu poklesu za více než 13 let
Peky 05.08.2024 06:22
@Bugsy Japonské akcie v naprostém kolapsu, nyní o 10 %, na cestě k největšímu poklesu za více než 13 let
tam to ale smrdělo už delší dobu
Bugsy 05.08.2024 06:23
@Peky tam to ale smrdělo už delší dobu
Jižní Korea zastavila veškeré obchodování na své burze v návaznosti na krach na japonském akciovém trhu. Zastavení obchodování mělo za následek 7% pokles hodnoty jihokorejského akciového trhu, to vše po pátečním (2. srpna 2024) uzavření amerických akciových trhů, kdy se každý trh ocitl v červených číslech (v červeném) s odhadovanou ztrátou hodnoty téměř 3 biliony USD. Jedná se o nejnižší hodnotu, které americké trhy dosáhly od roku 2022, a nejsme si jisti, jak se trhy zachovají po otevření za 8 hodin.
já vše uzavřel s realizovanou ztratou 53.990,- USDT na perpu.
Peky 05.08.2024 06:24
short je někdy nice
Bugsy 05.08.2024 06:25
@Peky short je někdy nice
to ano , já měl bohužel otevřené longy už přes dva měsíce
Peky 05.08.2024 06:26
já si taky otevřel LONG na etf a jak mě to kosilo, ale včas zavřel a short mi vše vrátil, jsem šul nul, jak je u mě zvykem🤣
👍 1
Bugsy 05.08.2024 06:27
co to ETH pujdeme pod 2000 ?
KryptoVláďa 05.08.2024 06:28
Ja jsem pripraven
Bugsy 05.08.2024 06:29
@KryptoVláďa Ja jsem pripraven
na jaké ceně , ja ted zadal nakup ETH za 2000
(upraveno)