# pokec
184735 zpráv • strana 214/1848
Swordfish 02.08.2024 12:15
asi se vratim k starymu dobrymu cosmos hejtu
🤝 1
Jiří Svoboda 02.08.2024 12:16
Znamená tohle konec kují nebo vidíte šanci na záchranu?
Swordfish 02.08.2024 12:17
za mesic tu mame kujiru classic a novou revolucni kujiru 2.0
Tomáš 02.08.2024 12:27
@Swordfish asi se vratim k starymu dobrymu cosmos hejtu
Já myslel, že jen Starknet je Bongo token 🤣 tam to stále žije, doufám... Už jsem dlouho nekoukal
Swordfish 02.08.2024 12:29
ten muzu hejtovat taky, jen tak, pro radost
je na bongo tokenu stale vysoke apr pro stable ?
Tomáš 02.08.2024 16:38
@Swordfish je na bongo tokenu stale vysoke apr pro stable ?
a co třeba stable zaparkovat sem?
velodrome na OP
Swordfish 02.08.2024 17:16
asi zustanu u degenske kujiry 😄
👌 1 🤣 1
Tomáš 02.08.2024 19:07
@Swordfish asi zustanu u degenske kujiry 😄
nestihl si vybrat? 😄
(upraveno)
nemáte náhodou někdo prosím předplacený dtest? ... šikovně jsem rozmlátil indukční desku, ale dtest má stejně jen přes rok starý test, takže něco z toho už se ani neprodává, tak úplně si to platit nechci 😄
Swordfish 02.08.2024 20:19
ta kujira se nejak regeneruje, neuveritelny pribeh plny zklamani a beznadeje
Djammeson 02.08.2024 21:17
@Swordfish ta kujira se nejak regeneruje, neuveritelny pribeh plny zklamani a beznadeje
Aby se nezregenovala jako Solana 😄
Ponke 02.08.2024 22:06
😂 1
Tomáš 02.08.2024 22:09
Zase volá sviňa? A zas chce jen prachy viď? 🤣
🥹 2
Včelkamára 03.08.2024 10:27
gas 1, ideální na tx 🙂
to sem snad ještě neviděl
pink&deviant 03.08.2024 12:48
0.05$
Ponke 03.08.2024 16:20
Vypnete to nekdo 😳
Swordfish 03.08.2024 16:20
koncime
Ponke 03.08.2024 16:21
Prave zaciname 🥹
Tomáš 03.08.2024 16:53
@Ponke Prave zaciname 🥹
likvidovat? 😄
Ponke 03.08.2024 16:55
@Tomáš likvidovat? 😄
Brecet jenom
Tomáš 03.08.2024 16:56
@Ponke Brecet jenom
nauč se ještě používat páku, je to super věc, to pak břešíš klidně 5krát tolik 😄
Ponke 03.08.2024 16:57
@Tomáš nauč se ještě používat páku, je to super věc, to pak břešíš klidně 5krát tolik 😄
To snad radsi ani ne. Kdyz nepouzivam, tak mi zbejva alespon nejaka nadeje 😂
MareZ 03.08.2024 17:09
Tento zpusob bull marketu se mi zda ponekud nestatnym , uz cas nakupovat nebo cekame 🤔
Tomassino 03.08.2024 17:18
@MareZ Tento zpusob bull marketu se mi zda ponekud nestatnym , uz cas nakupovat nebo cekame 🤔
kupuj červený
Ponke 03.08.2024 18:26
Uz sem 40% dole od nakupu, tak uz muzete nakupovat i vy normalni 😁
Vektor 03.08.2024 18:48
Jeste 350 dolaru dolu a klidne nakoupim. 🙂
Swordfish 03.08.2024 18:57
@Vektor Jeste 350 dolaru dolu a klidne nakoupim. 🙂
na ethereu? 😄
Tomassino 03.08.2024 18:57
na btc
Tomáš 03.08.2024 19:07
@Ponke Uz sem 40% dole od nakupu, tak uz muzete nakupovat i vy normalni 😁
na čem?
Bugsy 03.08.2024 19:21
Na Solane 😂😂
KryptoVláďa 03.08.2024 19:25
Koukam na graf. Ono se neco deje? 😂
Haloshi 03.08.2024 19:31
zítra rozjezd longy na páčku a kdyžtak ředěníčko 👌
Ponke 03.08.2024 19:48
@KryptoVláďa Koukam na graf. Ono se neco deje? 😂
No prave ze se nedeje skoro nic, jenom moje gambler portfolio krvaci 😂
Ale nebudem resit portfolia. Dneska se chlastaaaa ne?
Swordfish 03.08.2024 19:49
akciove trhy nejsou v moc dobrem stavu
Ponke 03.08.2024 19:55
Jestli jsem to dobre pochopil, tak nejake spatne zpravy z usa a fed by mohl snizovat uroky rychleji. Paradoxne se trhy boji ze to spatne odhadli a ceka se tvrde pristani a recese?
Plus jsme ted rostli kvuli Trampovi ze podporuje krypto, ale v pruzkumech se propada?
Alespon tohle jsem pochytil na X
KryptoVláďa 03.08.2024 19:58
a do toho blizkej vychod
Ponke 03.08.2024 19:58
Hodne se tam breci nad intelem 😂
Ponke 03.08.2024 19:59
@KryptoVláďa a do toho blizkej vychod
Tak vzdycky bude neco. A do toho nas Rusove docela drti 🥹
Bugsy 03.08.2024 20:02
Ekonomické makrodata jdou do kytek
(upraveno)
Pokud nebude příští týden zelena svíčka na Defi a budeme hledat nové Low tak teprve začne problém
Swordfish 03.08.2024 20:09
to pujde dolu
neni tam svetlo na konci tunelu
Bugsy 03.08.2024 20:11
No vypadá to tak 🙈🙈🙈
Tomassino 03.08.2024 20:14
co to tu vidím, jakože dobře už bylo?
Je před volbama, bude potřeba zachraňovat banky, quantitative easing incoming
Swordfish 03.08.2024 20:16
snizeni uroku asi bude, ale jestli pujdou trhy dolu vice, tak nebudou penize na zachranovani
(upraveno)
Ponke 03.08.2024 20:17
Kazdy american dluzi 6 000 000 kc 😂 statni dluh. To je neuveritelne cislo
(upraveno)
Tomassino 03.08.2024 20:22
prognóza ČNB 🙂
Swordfish 03.08.2024 20:22
to by ale vysledky pidi republiky musely nekoho zajimat 😄
😂 2
Tomassino 03.08.2024 20:23
@Ponke Kazdy american dluzi 6 000 000 kc 😂 statni dluh. To je neuveritelne cislo
deník vektor to spočítal na 104 497 dolarů na osobu, tak to by mě zajímalo, kde je pravda 🙂 <@471336299547197450>
Včelkamára 03.08.2024 20:24
@Ponke Tak vzdycky bude neco. A do toho nas Rusove docela drti 🥹
Jak nas? Nas zatim ne
Swordfish 03.08.2024 20:25
Jenže český veřejný dluh ohrožuje jen Českou republiku, veřejný dluh USA ohrož uje celý svět
asi tak k tomu, koho zajimaji fantasticke predikce CNB
👍 1
Ponke 03.08.2024 20:25
@Včelkamára Jak nas? Nas zatim ne
Nas. Maji svk, madarsko. Obrovskou 5 kolonu v rakousku. U nas si taky delaj co chteji. Otazka casu jestli se nevzpamatujeme
Tomassino 03.08.2024 20:26
@Swordfish Jenže český veřejný dluh ohrožuje jen Českou republiku, veřejný dluh USA ohrož uje celý svět
asi tak k tomu, koho zajimaji fantasticke predikce CNB
souhlas, ale stejně mě to vždy pobaví, když to vidím nalajnované od "profíků" v naší malé otevřené ekonomice svázané s Německem
Ponke 03.08.2024 20:26
Jako zapad jsme ua neco garantovali, ale jsme tak slabi ze to nikdo nerespektuje. Prohravame
KryptoVláďa 03.08.2024 20:51
A uz kupujem nebo jak? 😂
Vektor 03.08.2024 20:51
@Tomassino deník vektor to spočítal na 104 497 dolarů na osobu, tak to by mě zajímalo, kde je pravda 🙂 <@471336299547197450>
Jsem na grilovacce ve skalach na EDGE. Prisla mi od tebe jen upozoreni a dlouho jsem premyslel co jsem kde placl😀😀😀
😂 2
Ponke 03.08.2024 21:05
@KryptoVláďa A uz kupujem nebo jak? 😂
Uz zacni kupovat near at to zvednes alespon na 8 🤑
😂 1
Včelkamára 03.08.2024 21:18
@KryptoVláďa A uz kupujem nebo jak? 😂
Jo jo, já koupil rano kujiru.... zatim -20% 🤣
Swordfish 03.08.2024 21:18
@Včelkamára Jo jo, já koupil rano kujiru.... zatim -20% 🤣
se vsakne
Ponke 03.08.2024 21:21
Kujiru jeste nemam. Mam nakoupit?
Včelkamára 03.08.2024 21:21
@Ponke Kujiru jeste nemam. Mam nakoupit?
ale za hodně musíš
Ponke 03.08.2024 21:22
@Včelkamára ale za hodně musíš
Jinak to ani neumim
💪 1
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:22
@MareZ Tento zpusob bull marketu se mi zda ponekud nestatnym , uz cas nakupovat nebo cekame 🤔
no nyní bych neočekával bull market typu roku 2021. Počítám s jen s menším typem bull marketu a modlím se aby 72k nebyl vrchol. USA trhy jsou přefouknuté a nyní je korekce. Korekce snad skončí začátkem podzimu a manipulátoři trhem v USA snad pozvednou trhy v souvislosti s volbami a top bych čekal max do 7/2025 pak by mohla být delší recese. A další silný bull všech trhů až kolem roku 2030 🤨
Ponke 03.08.2024 21:23
Zavru neco s 50% a koupim kujiru ktera pujde doprdele jeste rychleji. Tak je to spravne ne?
Ponke 03.08.2024 21:23
@JUDr. Inkognito no nyní bych neočekával bull market typu roku 2021. Počítám s jen s menším typem bull marketu a modlím se aby 72k nebyl vrchol. USA trhy jsou přefouknuté a nyní je korekce. Korekce snad skončí začátkem podzimu a manipulátoři trhem v USA snad pozvednou trhy v souvislosti s volbami a top bych čekal max do 7/2025 pak by mohla být delší recese. A další silný bull všech trhů až kolem roku 2030 🤨
To by slo
Swordfish 03.08.2024 21:25
@JUDr. Inkognito no nyní bych neočekával bull market typu roku 2021. Počítám s jen s menším typem bull marketu a modlím se aby 72k nebyl vrchol. USA trhy jsou přefouknuté a nyní je korekce. Korekce snad skončí začátkem podzimu a manipulátoři trhem v USA snad pozvednou trhy v souvislosti s volbami a top bych čekal max do 7/2025 pak by mohla být delší recese. A další silný bull všech trhů až kolem roku 2030 🤨
🤣 2
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:27
Kupoval bych: btc, eth, sol (IDEÁLNĚ KOLEM 20usd kua 🙂 Kasp (ale ta kunda moc nekelsá), a nyní i KUJI ale až se metriky uklidí a dump bude zažehnán ale nákupky na Kuji jsou skvělé (tipuji že přežije) 🙂
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:28
mluví ze mě alkohol, kurva, co mám jako dělat 🤣 řeklo se, že chlastáme ne??? 😂
Pátek a sobota = v této skupině chlast, k ničemu jinému tato skupina neslouží, airdropy totiž už došly... nebo se pletu ???? co na to rybina <@403204367345254402> ?
Ponke 03.08.2024 21:30
Jooo chlastame
Swordfish 03.08.2024 21:30
@JUDr. Inkognito Pátek a sobota = v této skupině chlast, k ničemu jinému tato skupina neslouží, airdropy totiž už došly... nebo se pletu ???? co na to rybina <@403204367345254402> ?
ja piju, spokojenost
<@1075165235498991646> pijes granko ?
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:31
@Swordfish <@1075165235498991646> pijes granko ?
🤣 <@1075165235498991646> je v práci
😂 1 🤣 1
Swordfish 03.08.2024 21:32
@JUDr. Inkognito 🤣 <@1075165235498991646> je v práci
misto tveho osobiteho vzhledu na krypto, mohl by jsi nam krasne popsat, co by tam asi tak delal v pul 12 ?
Ponke 03.08.2024 21:33
No to same co pres den. Stal a cumel bez lidi 😂😂😂
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:33
@Swordfish misto tveho osobiteho vzhledu na krypto, mohl by jsi nam krasne popsat, co by tam asi tak delal v pul 12 ?
dělal přesčasy na půjčky co má.. to je snad každému tady jasné... nebo honil no...
a nechal si od agentury vyplácet 2x za měsíc ty samé bonusy... to je v cajku podle mě
Ponke 03.08.2024 21:35
Tohle neni reset club, tady musime opatrne. Vsechno je v poradku. Pujcky na krypto si deti neberte 😁
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:36
@Ponke Tohle neni reset club, tady musime opatrne. Vsechno je v poradku. Pujcky na krypto si deti neberte 😁
však tys bral hypo na barák a akorát jsi jí celou vysypal do krypta... ne?
Ponke 03.08.2024 21:37
@JUDr. Inkognito však tys bral hypo na barák a akorát jsi jí celou vysypal do krypta... ne?
To by bylo moc chytry. Lepsi je vzit normalni pujcku s urokem 8 ne? 😂😂😂
Jak uz jsem tady jednou psal. Vsechno je to vymysleny a ta castka taky nesouhlasi 🫡😂
😂 3
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:38
@Ponke To by bylo moc chytry. Lepsi je vzit normalni pujcku s urokem 8 ne? 😂😂😂
ano hypo je pro sráče, Cofidis pro hráče 😄
😂 1 🤣 1
Ponke 03.08.2024 21:40
Uz dost tady, nebo zitra zase dostanu zlutou kartu 🥹
JUDr. Inkognito 03.08.2024 21:41
OK jebu na vás, 3 piva a 3 panáky stačí, už jsem starej.. zítra tady dám zase nějaký nevyžádaný moudra. OK?
👍 1
Swordfish 03.08.2024 21:41
zitra uz jen do <#1269389863199707238> tam to bude neregulovany cry-porno
👌 1 🤣 1 🫡 1
Včelkamára 03.08.2024 21:57
@JUDr. Inkognito no nyní bych neočekával bull market typu roku 2021. Počítám s jen s menším typem bull marketu a modlím se aby 72k nebyl vrchol. USA trhy jsou přefouknuté a nyní je korekce. Korekce snad skončí začátkem podzimu a manipulátoři trhem v USA snad pozvednou trhy v souvislosti s volbami a top bych čekal max do 7/2025 pak by mohla být delší recese. A další silný bull všech trhů až kolem roku 2030 🤨
Ok,znacim si do kalendáře, Q1 25unstake všeho a Q2 25 prodej všeho. My vlastne toho Adama nepotřebujeme 🤣🤣
👍 1 😂 1
bumelak 04.08.2024 08:01
tak dopito a to se pilo většinou pivo😁
❤️ 1 👍 1
JUDr. Inkognito 04.08.2024 08:05
@bumelak tak dopito a to se pilo většinou pivo😁
Je to dřina ten alkoholizmus, ale někdo to dělat musí 😅