# pokec
184738 zpráv • strana 215/1848
Včelkamára 01.08.2024 15:54
Ted záleží jestli to nějak zachrani? Co myslíte?
Beeman 4.0. 01.08.2024 15:57
Ja jsem mel na mále. Tak doufam ze to retail nezacne masove prodavat, a kluci si pozichruji pozice.
Tomáš 01.08.2024 15:57
Tak na tom není co zachraňovat, jedině vzít nové peníze a masivně nakoupit, ale důvěru už to plně neobnoví
👍 1
Beeman 4.0. 01.08.2024 16:07
@Tomáš Tak na tom není co zachraňovat, jedině vzít nové peníze a masivně nakoupit, ale důvěru už to plně neobnoví
Proletel jsem nejakou zpravu, jestli to dobre chapu tak z 12mil kuji bylo spaleno 5mil a zustava 8mil, ktere jsou na pokraji dalsich likvidaci.
mysatko [PTLK] 01.08.2024 16:10
Tak kluci sice udělali krásnej defi protokol se vším co k tomu patří, vše krásně funkční, akorát, že nejen neumí marketing a natalhnout nové investory a obchodníky, ale ještě obchodují tak, aby i těch pár věrnejch rychle zdrhlo. A všemožní komentátoři na internetech je zabijou negativním marketingem jdyž začnou kuki srovnávat s terrou. Rip kuji. I jdyž hste šikovní.
👌 1
A přitom málokterý projekt tak krásně dodával věci po cekej bear
(upraveno)
Beeman 4.0. 01.08.2024 16:11
@Tomáš Tak na tom není co zachraňovat, jedině vzít nové peníze a masivně nakoupit, ale důvěru už to plně neobnoví
To asi ne, zadna nova kujira tam velke prachy pravděpodobně nevlozi. Pokud by se vsak objevil nekdo kdo jim to tam ve velkym nahrne vramci jejich projektu znamenalo by to ze za tim stoji větší hráči. Pokud se to nestane tak beru roha.
Barrack Odbahna 01.08.2024 16:40
@Swordfish mozna ted kujira trumfne juno
ahoj v září, možná, jdu do hajzlu
Swordfish 01.08.2024 16:45
@Barrack Odbahna ahoj v září, možná, jdu do hajzlu
likvidace probehla ?
Včelkamára 01.08.2024 16:46
@Beeman 4.0. To asi ne, zadna nova kujira tam velke prachy pravděpodobně nevlozi. Pokud by se vsak objevil nekdo kdo jim to tam ve velkym nahrne vramci jejich projektu znamenalo by to ze za tim stoji větší hráči. Pokud se to nestane tak beru roha.
A jak to poznáš ze ma nekdo v planu tam neco velkého poslat? Aby pak už nebylo pozde brát roha...
Swordfish 01.08.2024 16:54
bullrun nebude, muzete se rozejit, koncime
tady neni nic k videni
Tomáš 01.08.2024 17:01
kolik si zlikvidoval?
a absolutní výše částky asi nic moc neřekne, tak spíš řekněme % krypto portfolia?
JohnyG 01.08.2024 17:08
Čo sa týka kuji. Ak mám tam pôžičku weth- usk a atom - usk. Mám sa báť o svoje o vložené krypt? Alebo ak usk padne na 0,5 a ja ho nakúpm a splatím mam o polovicu lacnejšiu pôžičku?😁
Tomáš 01.08.2024 17:10
@JohnyG Čo sa týka kuji. Ak mám tam pôžičku weth- usk a atom - usk. Mám sa báť o svoje o vložené krypt? Alebo ak usk padne na 0,5 a ja ho nakúpm a splatím mam o polovicu lacnejšiu pôžičku?😁
pokud máš dluh v usk a už žádné usk nevlastníš, tak ano ... pokud usk bude stát 0,5, tak vrátíš jen polovinu
ale pracuješ i s variantou, že by to teoreticky mohlo padnout úplně a už nikdy weth nebo atom nevybereš ven?
asi by bylo fajn zvážit obě možnosti 😄
JohnyG 01.08.2024 17:15
Ved je to blockchain. To ide uplne padnuť. Ved mame podpisanu zmluvu, ktorá je daná a nemenná. Ja im dám usk a oni mi to vratia. Myslel som ze to je mozne iba na aplikaciach na jednotlivých blockchainoch.
Swordfish 01.08.2024 17:22
usk nema likviditu na osmosise, tam uz se swapnout neda na nic
Tomáš 01.08.2024 17:28
@JohnyG Ved je to blockchain. To ide uplne padnuť. Ved mame podpisanu zmluvu, ktorá je daná a nemenná. Ja im dám usk a oni mi to vratia. Myslel som ze to je mozne iba na aplikaciach na jednotlivých blockchainoch.
takže to není smartcontract?
jiných lendingů už padlo mraky, kde pak uživatelé nemohli vytáhnout vůbec nic
ale to ať nám vysvětlí někdo, kdo se v tom orientuje... já cosmos moc neznám
JohnyG 01.08.2024 17:34
Tak to teda nevie. Ale určite máš pravdu. Tak budem dúfať v zázrak. Inač prídem o tretinu celkovej pozície.
Swordfish 01.08.2024 17:34
ja svoje pozice na ghostu komplet zrusil a vytahnul ven
mel jsem to bez ztraty
Tomáš 01.08.2024 17:37
@JohnyG Tak to teda nevie. Ale určite máš pravdu. Tak budem dúfať v zázrak. Inač prídem o tretinu celkovej pozície.
já fakt cosmos moc neznám, EVM věci spíš ... ale tak řekni si sám, když by přestal fungovat web, dokážeš vybrat svůj vklad?
JohnyG 01.08.2024 17:42
@Tomáš já fakt cosmos moc neznám, EVM věci spíš ... ale tak řekni si sám, když by přestal fungovat web, dokážeš vybrat svůj vklad?
Nedokážem. Budem dúfať. A už teraz som sa s nimi rozlúčil. Ak to prežie tak budem len veľmi šťastný chlap. Idem si rovno urobiť inú stratégiu na bullran. 😤😓🤪
KryptoVláďa 01.08.2024 17:50
@Petr Langr no vida aspon vime co se deje.. 🙂
Jak jsi dopadl?
Swordfish 01.08.2024 17:51
@KryptoVláďa Jak jsi dopadl?
minimalne <@801956496148660294> to ma nejaky spatny, viz <#1120331482163056710>
picard:822537684441890836 1
Petr Langr 01.08.2024 18:16
@KryptoVláďa Jak jsi dopadl?
KUJI nijak.. jsem cca na nakupce.. a co jsem vytahl na airdropech to pripadne pokryje...
akorat v lendu mam nejaky USDC a ATOMy.. to by pripadne uz byla ztrata.
KryptoVláďa 01.08.2024 18:23
@Petr Langr KUJI nijak.. jsem cca na nakupce.. a co jsem vytahl na airdropech to pripadne pokryje...
akorat v lendu mam nejaky USDC a ATOMy.. to by pripadne uz byla ztrata.
To mi zajimalo
Petr Langr 01.08.2024 18:25
@KryptoVláďa To mi zajimalo
se pripadne podelim o info jak to dopadne.. to by smazlo cely zisky z jara.. 😬
(upraveno)
KryptoVláďa 01.08.2024 18:29
@Petr Langr se pripadne podelim o info jak to dopadne.. to by smazlo cely zisky z jara.. 😬
a nejde to vyndat? nebo?¨
Petr Langr 01.08.2024 18:30
@KryptoVláďa a nejde to vyndat? nebo?¨
ted je sit zasekana.. tak budu zkouset.
Swordfish 01.08.2024 18:30
@Petr Langr ted je sit zasekana.. tak budu zkouset.
nejake transfery mi taky neprosly, ale napodruhe uz ano
Petr Langr 01.08.2024 18:35
@Swordfish nejake transfery mi taky neprosly, ale napodruhe uz ano
podarilo se mi postupne vsechny tri pozice potvrdit na vyber.. tak uvidime jestli se mi objevi tokeny normalni tokeny misto xtokenu a pujde to vybrat pryc..
Swordfish 01.08.2024 18:36
@Petr Langr podarilo se mi postupne vsechny tri pozice potvrdit na vyber.. tak uvidime jestli se mi objevi tokeny normalni tokeny misto xtokenu a pujde to vybrat pryc..
a kde sezenu ty xtokeny?
Petr Langr 01.08.2024 18:38
@Swordfish a kde sezenu ty xtokeny?
ty dostanes prave za to kdyz pujcis neco na lendu.. pujcis jim USDC a dostanes na penezenku xUSDC
Swordfish 01.08.2024 19:37
USK uz za 0.92
vzpominky na Elenu se vraci 😄
tohle uz je ultra porno
jestli takhle budou tlacit na likvidace, tak ta kuji pujde o dost nize
Petr Langr 01.08.2024 19:41
hezky hezky... krome USDC jsem vsechno vytahl ven.. 👌 takze uhaseno a jdu si k tomu udelat popcorn... 😄
Včelkamára 01.08.2024 19:42
Hm,jdu to teda asi prodat no. Tohle pujde zase dopici
😄 1
Swordfish 01.08.2024 19:43
prijde mi ze mnozsti k likvidaci uz ale ubyva
Včelkamára 01.08.2024 19:46
Tak nejdu 🤣 Hero or zero
😄 1
Swordfish 01.08.2024 19:47
je tam zamceno 6M kuji k likvidaci, jakmile se vyplni, tak to bude solidni jeba
ty likvidace se musi vyplnit cele, nelikviduje se po dolarech
Včelkamára 01.08.2024 19:48
Naredime 🤣
Swordfish 01.08.2024 19:49
aby to nebylo jako chcat do more
😄 3
Swordfish 01.08.2024 19:56
nevim co delam ale zkousim si za 430$ zlikvidovat nejakou pozici
👌 2
na tyhle akce mi chybi xPelix
F
spicir 01.08.2024 19:57
<@671336424276099073> vybral jsi tokeny na jinou sit pres IBC?
Petr Langr 01.08.2024 20:00
@spicir <@671336424276099073> vybral jsi tokeny na jinou sit pres IBC?
vsechno na vsech ledgerech krome USDC v lendu a zastakovany KUJI mam venku..
(upraveno)
spicir 01.08.2024 20:04
<@671336424276099073> take jsem z lendu vytahl na kuji, Dale pres IBC prehodil na osmo, v Kepler to je videt, ale v osmosis prazdno. V cem je problem?
Swordfish 01.08.2024 20:05
dej tomu cas a nebo refresh stranky
Petr Langr 01.08.2024 20:05
@spicir <@671336424276099073> take jsem z lendu vytahl na kuji, Dale pres IBC prehodil na osmo, v Kepler to je videt, ale v osmosis prazdno. V cem je problem?
jak je to dlouho? mozna reload?
spicir 01.08.2024 20:06
Cca 40 minut
Petr Langr 01.08.2024 20:06
@spicir <@671336424276099073> vybral jsi tokeny na jinou sit pres IBC?
jel jsem to pres rozhrani kujiry withdraw a swapnuty v ATOMU ven.. a bez problemu..
Petr Langr 01.08.2024 20:06
@spicir <@671336424276099073> take jsem z lendu vytahl na kuji, Dale pres IBC prehodil na osmo, v Kepler to je videt, ale v osmosis prazdno. V cem je problem?
a jaky token?
spicir 01.08.2024 20:07
Atom , usdc.axl
Petr Langr 01.08.2024 20:10
@spicir Atom , usdc.axl
divny.. minimalne u toho atomu by to melo byt v pohode.. nevim jak ted osmosis pracuje s usdc.axl.. ale pocitam ze taky normalne..
ten atom si mohl dat normalne withdraw na cosmos.. a technicky i ten usdc.axl.. nicmene vsechno projdi a znovu zkontroluj.. nekde to bude..
spicir 01.08.2024 20:12
OK, projdu to
Tomáš 01.08.2024 20:12
@Swordfish nevim co delam ale zkousim si za 430$ zlikvidovat nejakou pozici
Zlikvidoval si už někoho cizího? ... To by mě mohlo bavit 🤣
😂 1
Petr Langr 01.08.2024 20:14
pro odvazne zajima procenta.. 😬
Tomáš 01.08.2024 20:16
Tohle jsem si jednou zažil na gnosis chainu a tak dále... Děkuji nechci 🤣
MareZ 01.08.2024 20:16
nedobrovolně odvažny 🤣
👌 1
Tomáš 01.08.2024 20:16
Swordfish 01.08.2024 20:57
@Tomáš Zlikvidoval si už někoho cizího? ... To by mě mohlo bavit 🤣
Šel jsem do hospody. Něco se stane.
Petr Langr 01.08.2024 20:58
@Swordfish Šel jsem do hospody. Něco se stane.
stane se ze pujdes zase z hospody domu?
Tomáš 01.08.2024 20:58
Nebo do nonstopu pokračovat 🤣
Swordfish 01.08.2024 20:58
To se někdy stane. Ale kvůli 450$ domu nepobezim
Swordfish 02.08.2024 09:02
kujira likvidace s 500$ skoncila uspesnou likvidaci a ziskem 480$
at kujira shori v pekle
budu to hejtovat kam v kroci
ja na kujire odepisu cca 3k $
spicir 02.08.2024 09:24
Tak xUSDC z lendingu Kuji je cele venku
Swordfish 02.08.2024 09:44
asi by mel zdechnout celej cosmos, ocividne nemoc stablecoinu se siri
MareZ 02.08.2024 09:56
@spicir Tak xUSDC z lendingu Kuji je cele venku
mě se pdaři obcas 10usdc, po jakých částkách jsi to vybiral?
(upraveno)
spicir 02.08.2024 10:08
šlo to jak kdy 50, 30, 10, ale pak se zadařilo 500 a víc, je potřeba refreš a sledovat stav , ale je pravda, že jsem u toho sedel non stop od 9:00 do ted
👌 1
MareZ 02.08.2024 10:12
@spicir šlo to jak kdy 50, 30, 10, ale pak se zadařilo 500 a víc, je potřeba refreš a sledovat stav , ale je pravda, že jsem u toho sedel non stop od 9:00 do ted
muj největší uspěch bylo 20 zatím
pink&deviant 02.08.2024 10:24
Ruka v ruke kráčajú kuji, júni, luna, a makový koláč dobrý je, hlavne, že sa to rýmuje 😀
MareZ 02.08.2024 10:37
když utilization na usdc v lend klesne pod 99,75% tak jde něco vybrat
(upraveno)
MareZ 02.08.2024 11:04
tak podařilo se vybrat <@671336424276099073> usdc 🥂 stačí sdělat refresh a když klesne pod 99,75 něco jde vytahnout
👌 1
Petr Langr 02.08.2024 11:42
@MareZ tak podařilo se vybrat <@671336424276099073> usdc 🥂 stačí sdělat refresh a když klesne pod 99,75 něco jde vytahnout
Mrknu na to.. ale po 10 dolarech je to nerealny vytahnout..
MareZ 02.08.2024 11:44
@Petr Langr Mrknu na to.. ale po 10 dolarech je to nerealny vytahnout..
to chapu taky z toho šly mrakoty.. ale pak najednou 650
Swordfish 02.08.2024 11:45
takový vzrůšo uprostřed prázdnin
MareZ 02.08.2024 11:46
vypada to že se to nakonec podaři povytahnout a ty pěkně% to trošku přizvednou
MareZ 02.08.2024 11:46
@Swordfish takový vzrůšo uprostřed prázdnin
emocionální trénink před pořádným bullem na podzim -zima.. teda doufám 😂 už bych rad byl v zelených íslech
(upraveno)
💯 1
Petr Langr 02.08.2024 12:01
@MareZ to chapu taky z toho šly mrakoty.. ale pak najednou 650
dobrej tip.. na chvilku tam naskocilo asi 18k volnych a tak jsem vytahl cely 4k co jsem tam mel.. 👌
nakonec na ty KUJI stejne neprodelam... 😄 mas u me pivo...
🤝 1
Swordfish 02.08.2024 12:15
asi se vratim k starymu dobrymu cosmos hejtu
🤝 1
Jiří Svoboda 02.08.2024 12:16
Znamená tohle konec kují nebo vidíte šanci na záchranu?
Swordfish 02.08.2024 12:17
za mesic tu mame kujiru classic a novou revolucni kujiru 2.0