KryptoVláďa
27.07.2024 20:45
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
pozor pozor... on ze sebe curaka delat nemusi... dyt to je celozivotni chodici curak.... sice miliardar, ale ultimatni curak.... a crypto v USA ma udajne pres 10 procent... takze tak mala skupina to zase neni 😉
vis kolik by toho krypta ty lidi museli mit, aby to prevazilo nad tim hodit to tomuhle picusovi?
iceman Fatty.io |🔥Nesa
27.07.2024 20:46
↩
@KryptoVláďa
vis kolik by toho krypta ty lidi museli mit, aby to prevazilo nad tim hodit to tomuhle picusovi?
nezapomen ze americani jsou trosku jiny narod....
Včelkamára
27.07.2024 20:47
↩
@KryptoVláďa
no ze se mu ze sebe vyplati udelat curaka kvuli tak maly skupine volicu 😄
Malo jich úplně není ne?
Včelkamára
27.07.2024 20:48
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
nezapomen ze americani jsou trosku jiny narod....
At uz to tisknou a hrnou do krypta kua 🤣🤣🤣
😅 2
🫡 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa
27.07.2024 21:04
↩
@Včelkamára
At uz to tisknou a hrnou do krypta kua 🤣🤣🤣
Včelkamára
27.07.2024 21:09
sem nevěděl že má bráchu
KryptoVláďa
27.07.2024 21:26
ee
Včelkamára
27.07.2024 21:35
u tebe je mě to jasný 🙂
jinak hezkej výkup zpět tak už navždy jen moon
Timotej
28.07.2024 08:40
↩
@KryptoVláďa
vis kolik by toho krypta ty lidi museli mit, aby to prevazilo nad tim hodit to tomuhle picusovi?
Určite je lepšia voľba Trump ako Harris
KryptoVláďa
28.07.2024 08:46
Robin 33
28.07.2024 09:57
na jaké ceně vidíte LIDO na konci bullu?
KryptoVláďa
28.07.2024 13:48
↩
@Robin 33
na jaké ceně vidíte LIDO na konci bullu?
no x10 bych asi necekal 🙂
🥺 1
Ponke
28.07.2024 13:57
Kdyz to nebude krat 10 tak nebyl bull run 🥹🥹🥹
KryptoVláďa
28.07.2024 14:04
10x urcite bude. otazka je, od jaky ceny 😄
😁 1
Swordfish
28.07.2024 14:23
Peky
28.07.2024 15:27
↩
@Kosa Fatty.io
Jedes na pop mess jo?
jj, nejlepší koncert, už vím, kde je Brno😀
🔥 1
Včelkamára
28.07.2024 16:08
Legendy nelhaly a Brno fakt existuje?
Swordfish
28.07.2024 16:52
ne, to se nas tu snazi presvedcit bez dukazu
🤣 2
Včelkamára
28.07.2024 19:02
Chvili sem si vas poslechl kdyz sem koupal malou 🙂
Miloš
29.07.2024 07:42
↩
@KryptoVláďa
10x urcite bude. otazka je, od jaky ceny 😄
Od současný😎to by mě stačilo
Ponke
29.07.2024 09:30
↩
@Miloš
Od současný😎to by mě stačilo
Jo to by mi taky stacilo
Miloš
29.07.2024 12:14
😊a on tady nikdo nemá křišťálovou kouli?
Tomassino
29.07.2024 12:58
má jí půjčenou trader v2.zero
Swordfish
29.07.2024 13:02
máte někdo bublinku?
Tomassino
29.07.2024 13:14
Miloš
29.07.2024 13:22
↩
@Tomassino
má jí půjčenou trader v2.zero
On jí potřebuje? Mě přijde že je děsně chytrej😎
Barrack Odbahna
29.07.2024 13:24
GIF party odložena na neurčito, ale mám to v notýsku
Tomassino
29.07.2024 15:42
Tomassino
29.07.2024 15:50
norris
29.07.2024 16:08
....tezite jeste nekdo na grafikách? jedu jen z prebytku ze solarnich panelu, ale najit něco co dava smysl aspoň na par mesicu je dost slozity, tezim Alephium, ale to s narustem hashratu kvuli novym mining masinam uz je i na solar k nicemu...dik za sdileni dojmu
(upraveno)
Swordfish
29.07.2024 17:45
<@473855667325894666> ^
Peky
29.07.2024 18:32
↩
@norris
....tezite jeste nekdo na grafikách? jedu jen z prebytku ze solarnich panelu, ale najit něco co dava smysl aspoň na par mesicu je dost slozity, tezim Alephium, ale to s narustem hashratu kvuli novym mining masinam uz je i na solar k nicemu...dik za sdileni dojmu
jj, je to tak, my těžili ještě Iron
Swordfish
29.07.2024 18:48
<@801956496148660294> old, but gold
https://www.youtube.com/watch?v=_TtW5kZGtjQ
https://www.youtube.com/watch?v=_TtW5kZGtjQ
pink&deviant
29.07.2024 19:33
↩
@norris
....tezite jeste nekdo na grafikách? jedu jen z prebytku ze solarnich panelu, ale najit něco co dava smysl aspoň na par mesicu je dost slozity, tezim Alephium, ale to s narustem hashratu kvuli novym mining masinam uz je i na solar k nicemu...dik za sdileni dojmu
Na FB som mal ťažiarov CZ/sk ale tie skupiny asi máš. Boli dosť aktívne určite aj na DC sú silné Mining skupiny.
(upraveno)
Mala by byť aj hardwarovo aj softwarovo zameraná našiel som.
https://www.facebook.com/share/SgtytvR3WbNbxQ4h/
https://www.facebook.com/share/SgtytvR3WbNbxQ4h/
Je tam veľa akupin
Swordfish
30.07.2024 08:36
iceman Fatty.io |🔥Nesa
30.07.2024 08:44
Swordfish
30.07.2024 09:57
Barrack Odbahna
30.07.2024 10:48
Swordfish
30.07.2024 20:09
dump it
<@801956496148660294> nakupuj a nekecej
JUDr. Inkognito
30.07.2024 20:11
čekat na ty 3k ideálně na 2,9k a vlhký sen 2,5k
jebat že Obama bude zlikvidovaný, to je pro kaženého 🤣
jebat že Obama bude zlikvidovaný, to je pro kaženého 🤣
Swordfish
31.07.2024 09:39
"the exchange’s creditors continue to hold their assets"
Swordfish
31.07.2024 10:57
↩
@JUDr. Inkognito
čekat na ty 3k ideálně na 2,9k a vlhký sen 2,5k
jebat že Obama bude zlikvidovaný, to je pro kaženého 🤣
jebat že Obama bude zlikvidovaný, to je pro kaženého 🤣
na 2.5k eth mam likvidiaci na ghostu, to bych musel asi posunout nize 😄
Barrack Odbahna
31.07.2024 11:08
↩
@JUDr. Inkognito
čekat na ty 3k ideálně na 2,9k a vlhký sen 2,5k
jebat že Obama bude zlikvidovaný, to je pro kaženého 🤣
jebat že Obama bude zlikvidovaný, to je pro kaženého 🤣
🤣 4
Swordfish
31.07.2024 11:37
ze nam to odpustis, vid?
pink&deviant
31.07.2024 12:02
Barrack Odbahna
31.07.2024 13:27
↩
@Swordfish
ze nam to odpustis, vid?
nein
Tomassino
31.07.2024 19:10
JUDr. Inkognito
31.07.2024 20:16
Tak a jedna nedůležitá a nezajímavá informace:
Dnes jsem po X měsících kompletně vystoupil z Rebusu a vytáhl jsem necelých 1700USD 🙂 bohužel nevím kolik jsem tam celkem narval a zda jsem v plusu nebo mínusu ale 1700 dobrých 🙂 Vytahoval jsme to několik dní abych si úplně nedojebal slippage,
ale vždy jsme při tom shodil peg snad všeho co na tom svým DEXu mají 🙂
Takže BTC je tam nyní za 60k a eth za 3k 🤣
Dnes jsem po X měsících kompletně vystoupil z Rebusu a vytáhl jsem necelých 1700USD 🙂 bohužel nevím kolik jsem tam celkem narval a zda jsem v plusu nebo mínusu ale 1700 dobrých 🙂 Vytahoval jsme to několik dní abych si úplně nedojebal slippage,
ale vždy jsme při tom shodil peg snad všeho co na tom svým DEXu mají 🙂
Takže BTC je tam nyní za 60k a eth za 3k 🤣
Včelkamára
31.07.2024 20:31
↩
@JUDr. Inkognito
Tak a jedna nedůležitá a nezajímavá informace:
Dnes jsem po X měsících kompletně vystoupil z Rebusu a vytáhl jsem necelých 1700USD 🙂 bohužel nevím kolik jsem tam celkem narval a zda jsem v plusu nebo mínusu ale 1700 dobrých 🙂 Vytahoval jsme to několik dní abych si úplně nedojebal slippage,
ale vždy jsme při tom shodil peg snad všeho co na tom svým DEXu mají 🙂
Takže BTC je tam nyní za 60k a eth za 3k 🤣
Dnes jsem po X měsících kompletně vystoupil z Rebusu a vytáhl jsem necelých 1700USD 🙂 bohužel nevím kolik jsem tam celkem narval a zda jsem v plusu nebo mínusu ale 1700 dobrých 🙂 Vytahoval jsme to několik dní abych si úplně nedojebal slippage,
ale vždy jsme při tom shodil peg snad všeho co na tom svým DEXu mají 🙂
Takže BTC je tam nyní za 60k a eth za 3k 🤣
Ja myslim ze urcite v minusu 🤣🤣
Swordfish
31.07.2024 21:36
Ponke
31.07.2024 21:47
Tady jsou vsichni v minusu 😎👍
pink&deviant
31.07.2024 21:53
Robili ste tu už niekedy podkroví turnaj?
Swordfish
31.07.2024 22:13
?
Včelkamára
31.07.2024 22:38
↩
@pink&deviant
Robili ste tu už niekedy podkroví turnaj?
U resistance si byl třetí ted ze? My ale radši s <@473855667325894666> na živo 😀
Peky
01.08.2024 04:37
↩
@Včelkamára
U resistance si byl třetí ted ze? My ale radši s <@473855667325894666> na živo 😀
ted by se partička hodila, když vidím ten market🤣 ale pozor, jen Kaspa si hraje to svoje
👍 2
Peky
01.08.2024 05:11
no nic, půjdeme se protáhnout💪
pink&deviant
01.08.2024 06:10
↩
@Včelkamára
U resistance si byl třetí ted ze? My ale radši s <@473855667325894666> na živo 😀
Na IC som vyhral aj hlavné turnaje 😀. Aj tu by mohli byť.
pink&deviant
01.08.2024 06:13
↩
@Swordfish
?
Proste iné DC robia turnaje na tejto platforme o rôzne ceny
https://www.pokernow.club/
https://www.pokernow.club/
Môžme to skúsiť nasucho ako to fachči
Ceny dá sponzor alebo mi
Ja si zväčša ceny nepreberam a nechávam do ďalšieho turnaja
Je to celkom magnet na ľudí pokiaľ je to free. No ale potom sú tam aj multi account.
(upraveno)
pink&deviant
01.08.2024 06:35
Stačí to sem tam niekde zdieľať a Vlado môže spomenúť vo videu, že všetkých pozýva na free turnaj v pokri
Chce to organizátora a moderátora. Ja s tým skúsenosť nemám.
👍 3
JUDr. Inkognito
01.08.2024 06:46
↩
@Včelkamára
Ja myslim ze urcite v minusu 🤣🤣
🤣 určitě ne tak v Mínusu jako na junu 🥹
😂 3
Barrack Odbahna
01.08.2024 07:42
↩
@JUDr. Inkognito
🤣 určitě ne tak v Mínusu jako na junu 🥹
Swordfish
01.08.2024 08:12
☕
Swordfish
01.08.2024 13:24
Swordfish
01.08.2024 13:58
↩
@Bugsy
(attachment)
Včelkamára
01.08.2024 14:20
Zase bude mít Kyklop o čem povídat a říkat ze nam to říkal 🤣🤣🤣
Swordfish
01.08.2024 14:25
Alespon bude mit chudinka o cem povidat
🤣 1
Swordfish
01.08.2024 14:29
↩
@JUDr. Inkognito
🤣 určitě ne tak v Mínusu jako na junu 🥹
mozna ted kujira trumfne juno
😂 5
Včelkamára
01.08.2024 14:33
↩
@Swordfish
mozna ted kujira trumfne juno
Masv kuji neco? Premyslim ze to radši prodam za market, mam to na mexc s nastavenýma limitkama na prodej od 2$ 🤣🤣🤣 což se tam uz nejspis stejne nikdy nevrati
😂 1
Bugsy
01.08.2024 14:34
Ale kluci šikmooký jsou vtipní 🤣 Kujira insists this is not a Terra situation
The situation has had some people in the crypto space say Kujira project is a “slow rug” and others have dubbed it the next Terra, especially since both projects are based on Cosmos blockchain. However, the Kujira team refuted the speculation, saying “This isn’t a Terra type situation.”
“It’s a contained amount of debt, that will be dealt with one way or another. It is hurting KUJI price which we realise, but can only ‘spiral’ so much,” Kujira said.
It’s worth mentioning that Kujira started off on the Terra Classic blockchain before moving to its layer-one network on Cosmos after Terra imploded.
The situation has had some people in the crypto space say Kujira project is a “slow rug” and others have dubbed it the next Terra, especially since both projects are based on Cosmos blockchain. However, the Kujira team refuted the speculation, saying “This isn’t a Terra type situation.”
“It’s a contained amount of debt, that will be dealt with one way or another. It is hurting KUJI price which we realise, but can only ‘spiral’ so much,” Kujira said.
It’s worth mentioning that Kujira started off on the Terra Classic blockchain before moving to its layer-one network on Cosmos after Terra imploded.
Pelos
01.08.2024 14:56
↩
@Bugsy
Ale kluci šikmooký jsou vtipní 🤣 Kujira insists this is not a Terra situation
The situation has had some people in the crypto space say Kujira project is a “slow rug” and others have dubbed it the next Terra, especially since both projects are based on Cosmos blockchain. However, the Kujira team refuted the speculation, saying “This isn’t a Terra type situation.”
“It’s a contained amount of debt, that will be dealt with one way or another. It is hurting KUJI price which we realise, but can only ‘spiral’ so much,” Kujira said.
It’s worth mentioning that Kujira started off on the Terra Classic blockchain before moving to its layer-one network on Cosmos after Terra imploded.
The situation has had some people in the crypto space say Kujira project is a “slow rug” and others have dubbed it the next Terra, especially since both projects are based on Cosmos blockchain. However, the Kujira team refuted the speculation, saying “This isn’t a Terra type situation.”
“It’s a contained amount of debt, that will be dealt with one way or another. It is hurting KUJI price which we realise, but can only ‘spiral’ so much,” Kujira said.
It’s worth mentioning that Kujira started off on the Terra Classic blockchain before moving to its layer-one network on Cosmos after Terra imploded.
??
Jsou to Britové
Jsou to Britové
JUDr. Inkognito
01.08.2024 15:12
↩
@Swordfish
mozna ted kujira trumfne juno
to ne, na kuji jsem vydělal a už jí dávno nemám, bo si mi na ní něco nelíbilo asi nějaké metriky držitelůl... takže za mě pohoda 🤓
Swordfish
01.08.2024 15:12
↩
@JUDr. Inkognito
to ne, na kuji jsem vydělal a už jí dávno nemám, bo si mi na ní něco nelíbilo asi nějaké metriky držitelůl... takže za mě pohoda 🤓
mluvis jako Kicom: nemam to tak at si to chcipne
(upraveno)
Beeman 4.0.
01.08.2024 15:24
No pred bullrunem to zapichnout? Spis to nekdo shodil aby si napakoval fajn pozici? Kdo vi?
JUDr. Inkognito
01.08.2024 15:26
↩
@Swordfish
mluvis jako Kicom: nemam to tak at si to chcipne
jj na Kicomovi jsem začínal a poslouchám jej občas i nyní takže nějaký vliv tam bude 😆
bumelak
01.08.2024 15:29
auuuuvajs😅
Tomáš
01.08.2024 15:40
↩
@Beeman 4.0.
No pred bullrunem to zapichnout? Spis to nekdo shodil aby si napakoval fajn pozici? Kdo vi?
V kuji roomce někdo dával odkaz... Spálení napakovane pozice týmu
Beeman 4.0.
01.08.2024 15:43
↩
@Tomáš
V kuji roomce někdo dával odkaz... Spálení napakovane pozice týmu
Joj
Petr Langr
01.08.2024 15:43
no vida aspon vime co se deje.. 🙂