# pokec
184738 zpráv • strana 217/1848
Bugsy 21.07.2024 18:36
No asi bych to tak špatně neviděl
(upraveno)
💯 1
Swordfish 21.07.2024 20:44
⤴️
cina se probouzi
Djammeson 21.07.2024 20:59
Peky 22.07.2024 05:13
to mě bavilo, něco jsme vytáhli
Peky 22.07.2024 11:57
přesně, když se to nedá sežrat, vojet nebo vyhulit - k čemu to je🤣 🤣
Swordfish 23.07.2024 12:29
ping
JUDr. Inkognito 23.07.2024 12:38
192.168.0.1
Swordfish 23.07.2024 12:42
Reply from 192.168.0.1: bytes=32 time<1ms TTL=64
JUDr. Inkognito 23.07.2024 12:49
a zvedne nám ten ping cenu Availu ??? Potřebujeme co nejvíce lovaku zadarmo...
Swordfish 23.07.2024 13:01
Request timed out.
JUDr. Inkognito 23.07.2024 13:16
😭
JUDr. Inkognito 24.07.2024 16:12
ETH jede dolů moc pomalu, vyřiďte prosím všem co znáte a kteří nakoupili ETH jen na spekul na ETFka že už ho mají prodat. Grayscale také prodává pomalu tak nějak vlažen. Potřebujeme srazit nákupku na cca 3000USD přece 🫠
Tomáš 24.07.2024 17:40
@JUDr. Inkognito ETH jede dolů moc pomalu, vyřiďte prosím všem co znáte a kteří nakoupili ETH jen na spekul na ETFka že už ho mají prodat. Grayscale také prodává pomalu tak nějak vlažen. Potřebujeme srazit nákupku na cca 3000USD přece 🫠
ok, tak tedy čekám s nákupy na trojku 👍
Swordfish 24.07.2024 18:09
souhlas
Pelos 24.07.2024 18:49
Swordfish 24.07.2024 18:50
to je variabilni
Swordfish 24.07.2024 19:03
gify muzou byt, ale Barrack to prehani
i ja ty sve gify mazu
Barrack Odbahna 24.07.2024 19:50
@Swordfish gify muzou byt, ale Barrack to prehani
dej si pivo a neser
just relax
scrollnu nahoru a same gify od tebe 🤣
JUDr. Inkognito 24.07.2024 21:17
vše se tady řídí podle toho jakou má <@403204367345254402> náladu... 🤭
Swordfish 24.07.2024 21:33
sve gify jsem smazal (as usual)
Plastex 25.07.2024 02:37
Jeste chvili a na 3k to mit budete 🙂
Včelkamára 25.07.2024 02:46
Pak už bude chybet jen btc za 12k 😂
Peky 25.07.2024 03:51
a Kaspa odepsala jen 1,3% to je držák
no nic, tak Kaspa za ether a doplnit do AAVE, kde si vítězně longuji ether🤣
JUDr. Inkognito 25.07.2024 05:39
teď si říkám zda nevzít raději btc který má lepší graf ???
nebo si mám za tuto myšlenku raději nafackovat?
Barrack Odbahna 25.07.2024 05:48
JUDr. Inkognito 25.07.2024 05:56
naházíme sem v pátek mrtě gifů ať má co dělat při chlastu ?
Swordfish 25.07.2024 06:04
Zítra jdu na svatbu.
Vaše gify mazat nebudu. Alespoň bude vidět, kdo spamuje.
JUDr. Inkognito 25.07.2024 06:06
já bych spamoval ale vlastně jsme na fesťáku od dneška .... takže se dobrovolně přiznávám že bych to dělal ale nebudu moct 🥲
Barrack Odbahna 25.07.2024 06:09
Takže zítra bude GIF párty. Píšu si.
👍 1
MareZ 25.07.2024 07:11
https://farside.co.uk/?p=1518 hmm grayscale výprodej jde vidět
Peky 25.07.2024 08:15
<@518789876842364958> dneska jedu k vám na Leftfield - uvidíme se?
Martin11 25.07.2024 08:18
@MareZ https://farside.co.uk/?p=1518 hmm grayscale výprodej jde vidět
To se dalo čekat, když tam mají vysoké poplatky. Klidně může být situace dost podobná jako u BTC ETF
MareZ 25.07.2024 09:02
maji tam kolem 8 mld v $, nez se to presune jinam 😂
danko2002 25.07.2024 09:36
@MareZ maji tam kolem 8 mld v $, nez se to presune jinam 😂
Všetko sa nepresunie, niečo sa vykúpi ale odraz na cene to asi bude mať.
Bude to asi rovnaké ako pri BTC ETF…

Každopádne zatiaľ ETH ETF robí veľmi pekné objemy aj na to, že je leto.
Kosa Fatty.io 25.07.2024 09:39
@Peky <@518789876842364958> dneska jedu k vám na Leftfield - uvidíme se?
Jedes na pop mess jo?
eddiebong 25.07.2024 17:57
po přestávce analýza on-chain ready
👍🏻 1
Swordfish 25.07.2024 18:01
ona byla prestavka? jsem si nevsiml
😂 6
Swordfish 25.07.2024 19:06
Charles asi potrebuje penize na svoji srandu.
😂 1
pink&deviant 25.07.2024 23:41
Mi tú jú tú.
Ponke 26.07.2024 07:24
@Barrack Odbahna Takže zítra bude GIF párty. Píšu si.
Joooo tak to muzu psat, kdyz jsou povolene nesmysly. Kdy 250k za btc?
Swordfish 26.07.2024 07:29
@Ponke Joooo tak to muzu psat, kdyz jsou povolene nesmysly. Kdy 250k za btc?
Ponke 26.07.2024 07:29
Joo tak to je v pohode 🫡
Swordfish 26.07.2024 07:33
@Ponke Joo tak to je v pohode 🫡
tam je teda odhad na padesati nasobek dnesni ceny, to je solidni
(upraveno)
Ponke 26.07.2024 07:34
Super, tak to i ja budu treba 100% v plusu 😂
Swordfish 26.07.2024 07:34
ty ne
po ceste nahoru si tu cenu stejne zkurvis 😄
🤣 1
Ponke 26.07.2024 07:54
@Swordfish po ceste nahoru si tu cenu stejne zkurvis 😄
Jj to umim. Kdyz to udela 50x, tak ja bych 2x mohl dat 🫡
🤣 1
Swordfish 26.07.2024 13:49
<@801956496148660294> kde je ta GIF party?
Barrack Odbahna 26.07.2024 18:05
@Swordfish <@801956496148660294> kde je ta GIF party?
jsem na neplánované párty, takže party here se odkládá na zítra
Včelkamára 26.07.2024 21:40
mám na linea chainu seklou nákou jeblou tx která není ani vidět na lineascanu..... nejde mě ani přepsat nonce protože to furt ukazuje tohle
nevíte jak z toho ven? zkoušel sem i jinej prohlížeč a nic
rabby ani mm nereagujou
Včelkamára 26.07.2024 21:46
přes rabby se mě ted šlo poslát sám sobě eth a šlo to. ale jinak nic jinýho dělat nejde 😄
Tomáš 26.07.2024 21:47
Vymazat cache walletky by nepomohlo?
Včelkamára 26.07.2024 21:54
pomohlo, dík. nenapadlo by mě to protože s tímto sem se ještě nesetkal
Tomáš 27.07.2024 07:16
Já si taky nebyl jistý, ale ono moc jiných možností vlastně není... Buď ručně přepsat nonce nebo smazat mezipamět 👍
Včelkamára 27.07.2024 09:55
Zas ta linea 😄 jede vám snaps v mm linea Voyager?
Swordfish 27.07.2024 14:19
jarkovo dfinity je snad nejaktivnejsi roomka 😄
🤣 1
Včelkamára 27.07.2024 14:25
Od ty doby co tu je kazdej druhej zprávař tak to jde z kopce 🤣
Swordfish 27.07.2024 14:33
@Včelkamára Od ty doby co tu je kazdej druhej zprávař tak to jde z kopce 🤣
Tomáš 27.07.2024 14:43
@Včelkamára Od ty doby co tu je kazdej druhej zprávař tak to jde z kopce 🤣
Je léto a zajímavé airdropy už jsou venku... Kromě Linea já osobně už teď nic moc velkého nečekám
A opakovat stále dokola, že V3 likvidita je zajímavá cesta, to taky nemá význam
Včelkamára 27.07.2024 15:33
Loni bylo taky leto a žilo to tady vic 🤣 chybi pokec, kalby, bordel, spam a gify 🤪
❤️ 2
Tomáš 27.07.2024 15:34
Jo, nějakou chatu na 1-2 noci bych dal 👍
👌 2
Včelkamára 27.07.2024 15:37
@Tomáš Jo, nějakou chatu na 1-2 noci bych dal 👍
My jedem v srpnu kamsi ale nevim jestli je tam jeste místo. Mam to zjistit?
Tomáš 27.07.2024 16:03
@Včelkamára My jedem v srpnu kamsi ale nevim jestli je tam jeste místo. Mam to zjistit?
Já myslel čistě resetovaci zoju nebo tak 💪🤣
Včelkamára 27.07.2024 16:36
@Tomáš Já myslel čistě resetovaci zoju nebo tak 💪🤣
Jo taaak. My tam jedem s deckama tak ty nas taky zresetujou 🤣
hamakar 27.07.2024 18:29
Chtelo by to koupak... 🥰
Ponke 27.07.2024 18:46
@Včelkamára Loni bylo taky leto a žilo to tady vic 🤣 chybi pokec, kalby, bordel, spam a gify 🤪
Spam umim 🫡
KryptoVláďa 27.07.2024 18:50
Nemate nekdo soudniho znalce na lekarstvi?
Včelkamára 27.07.2024 20:14
@Ponke Spam umim 🫡
Ale jen kdyz vis kolik mas rank 🤣🤣
Včelkamára 27.07.2024 20:14
@hamakar Chtelo by to koupak... 🥰
Nebo další dovcu
Ponke 27.07.2024 20:21
@Včelkamára Ale jen kdyz vis kolik mas rank 🤣🤣
Rank uz neni 🥹🥹🥹 bull run neni 🥹🥹🥹
iceman Fatty.io |🔥Nesa 27.07.2024 20:30
@Včelkamára Nebo další dovcu
já si nestěžuji
❤️ 3 👍 2
Včelkamára 27.07.2024 20:41
@iceman Fatty.io |🔥Nesa já si nestěžuji
Island nebo co to?
KryptoVláďa 27.07.2024 20:41
co mu mrda? 😄
JUST IN: 🇺🇸 Donald Trump says "<#1120103518251008110> and crypto will skyrocket like never before" if elected president.
Včelkamára 27.07.2024 20:42
@KryptoVláďa co mu mrda? 😄
Asi po zvolení bude nakupovat 🤣🤣🤣
KryptoVláďa 27.07.2024 20:43
no ze se mu ze sebe vyplati udelat curaka kvuli tak maly skupine volicu 😄
iceman Fatty.io |🔥Nesa 27.07.2024 20:43
@Včelkamára Island nebo co to?
Pyreneje
👌 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 27.07.2024 20:44
@KryptoVláďa no ze se mu ze sebe vyplati udelat curaka kvuli tak maly skupine volicu 😄
pozor pozor... on ze sebe curaka delat nemusi... dyt to je celozivotni chodici curak.... sice miliardar, ale ultimatni curak.... a crypto v USA ma udajne pres 10 procent... takze tak mala skupina to zase neni 😉
👍 2
KryptoVláďa 27.07.2024 20:45
manipulace s trhem v primym prenosu 😄