KryptoVláďa
17.07.2024 21:46
<@693041145546276936> zrovna koukam na tvoje kryptovtipy
https://www.youtube.com/watch?v=NCuXMprjnZ4
https://www.youtube.com/watch?v=NCuXMprjnZ4
Patrik Patera
17.07.2024 21:48
↩
@KryptoVláďa
<@693041145546276936> zrovna koukam na tvoje kryptovtipy
https://www.youtube.com/watch?v=NCuXMprjnZ4
https://www.youtube.com/watch?v=NCuXMprjnZ4
To je co? 🤣 jsem si řekl ze proste začnu vypouštět do vesmíru nějaký to dobro navíc 😂
KryptoVláďa
17.07.2024 21:48
krasna prace
❤️ 1
Patrik Patera
17.07.2024 21:49
↩
@KryptoVláďa
krasna prace
Tyjo dik moc dělám to srdickem a bez zkusenosti 🥹😄
(upraveno)
Swordfish
17.07.2024 21:51
aha, on se nam tu vytvari dalsi yutuber
(upraveno)
✅ 1
KryptoVláďa
17.07.2024 21:52
↩
@Swordfish
aha, on se nam tu vytvari dalsi yutuber
predavam mladsi generaci 🙂
🤣 1
Swordfish
17.07.2024 21:53
😢
KryptoVláďa
17.07.2024 21:53
ale musim rict, ze jsem si dneska uzil mluvit do kamery chvili tak, jak mi zobak narost 😄
❤️ 1
ty kazddenni moderace jsou kapanek ubijejici 🙂
✅ 1
Swordfish
18.07.2024 05:11
↩
@KryptoVláďa
ale musim rict, ze jsem si dneska uzil mluvit do kamery chvili tak, jak mi zobak narost 😄
#predseda_na_hrad
Invi
18.07.2024 14:29
Nějaké novinky v <#1175866882545438782>
👏 2
MareZ
18.07.2024 18:57
(upraveno)
Swordfish
18.07.2024 19:34
celej svet videl jeji kozi 😄
Swordfish
18.07.2024 19:37
priste do <#1021101593036345374>
Barrack Odbahna
18.07.2024 19:51
MareZ
18.07.2024 19:54
↩
@Swordfish
celej svet videl jeji kozi 😄
to jo, ale nejvíc mě dostala reakce kamošky
Ponke
18.07.2024 21:02
Hh posledni 2 neznam. Jinak to vypada good. At se k tomu tady vyjadri nekdo kdo kryptu rozumi 😁
JUDr. Inkognito
18.07.2024 21:03
↩
@Ponke
Hh posledni 2 neznam. Jinak to vypada good. At se k tomu tady vyjadri nekdo kdo kryptu rozumi 😁
tak těch tady moc není 😂
🤣 2
Ponke
18.07.2024 21:04
Jojo ja vubec. Zrovna dnes jsem to resil. Po 7 letech v kryptu, kdy btc udelal 22x, tak jsem v plusu 20% 😂😂😂 to snad ani nejde tpc
😂 4
KryptoVláďa
18.07.2024 21:34
🤣
Martin11
18.07.2024 23:10
↩
@JUDr. Inkognito
je tu ještě elektrikář <@1075165235498991646> a pokud ano má ještě Near? A pokud ano tak by se mu mohl líbit plánovaný Grayscale AI fond?
A kdy to tak má být? Je pro info? Ale stejně lepší mít <:near_icon:878757285290205234> 😅
JUDr. Inkognito
19.07.2024 07:19
OU... obálka s červeným pruhem.. kurva
🫠 1
JUDr. Inkognito
19.07.2024 08:17
Tak pohoda, na mě ještě nepřišli... PČR chce napráskat na nějakého jiného týpka. Přece nejsem krysa... nic nevím. ne? 🤣
Tomassino
19.07.2024 08:53
9:57
Americké aerolinky: Zastavme všechny lety
Letecké společnosti American Airlines, United a Delta požádaly Federální leteckou správu (FAA) o zastavení všech letů na světě, uvedla ABC News.
Americké aerolinky: Zastavme všechny lety
Letecké společnosti American Airlines, United a Delta požádaly Federální leteckou správu (FAA) o zastavení všech letů na světě, uvedla ABC News.
tak co, jak vám dneska šlapou kompjůtry?
bumelak
19.07.2024 10:44
tak estli to nevíte 1.8. svět takovej jak ho známe končí! stáváme se členy mezihvězdné federace, přežijou jen světlý bytosti, temné se vypaří, btw elektrika taky už nebude...😁 https://www.youtube.com/live/GkQFVgcGx1A
potkal jsem sousedku, celá její rodina tomu naprosto věří, pečlivě se připravujou, že od 1.8. budou 6 dní zavřený v baráku a nikam nevylezou😏
Tomassino
19.07.2024 10:49
JUDr. Inkognito
19.07.2024 10:56
↩
@bumelak
potkal jsem sousedku, celá její rodina tomu naprosto věří, pečlivě se připravujou, že od 1.8. budou 6 dní zavřený v baráku a nikam nevylezou😏
počkat proč nevylezou, pokud jsou svtlé bytosti tak pohoda pokud temné tak se vypaří i ze zavřeného baráku.... to jim třeba řekni.
ale znepokojuje mě ta elektřina. pokud nebude fungovat tak je konec Bitcojnu a já ho ještě neprodal doprdele !!! 🤨
P.S. zeptal bych se té sousedky co bude děla v případě že se nic nestane a 2.8. bude vše stejné jako 1.8.
nebude si připadat jako blbec? nebo začne věřit něčemu jinému? že se ptá Pan Inkognito z discordu jí vyřiť prosím 🙂
nebude si připadat jako blbec? nebo začne věřit něčemu jinému? že se ptá Pan Inkognito z discordu jí vyřiť prosím 🙂
danko2002
19.07.2024 11:34
↩
@JUDr. Inkognito
Tak pohoda, na mě ještě nepřišli... PČR chce napráskat na nějakého jiného týpka. Přece nejsem krysa... nic nevím. ne? 🤣
To si normálne dostal list aby si niekoho “napráskal”? 😁
Alebo na teba niečo majú a budeš musieť 😂😂
Alebo na teba niečo majú a budeš musieť 😂😂
bumelak
19.07.2024 11:40
↩
@JUDr. Inkognito
P.S. zeptal bych se té sousedky co bude děla v případě že se nic nestane a 2.8. bude vše stejné jako 1.8.
nebude si připadat jako blbec? nebo začne věřit něčemu jinému? že se ptá Pan Inkognito z discordu jí vyřiť prosím 🙂
nebude si připadat jako blbec? nebo začne věřit něčemu jinému? že se ptá Pan Inkognito z discordu jí vyřiť prosím 🙂
to už jsem se ptal, jen se posune termín😂
JUDr. Inkognito
19.07.2024 12:14
↩
@bumelak
to už jsem se ptal, jen se posune termín😂
aha, takže je to šance že budou mít někdy pravdu 😂
Barrack Odbahna
19.07.2024 12:49
↩
@bumelak
tak estli to nevíte 1.8. svět takovej jak ho známe končí! stáváme se členy mezihvězdné federace, přežijou jen světlý bytosti, temné se vypaří, btw elektrika taky už nebude...😁 https://www.youtube.com/live/GkQFVgcGx1A
Barrack Odbahna
19.07.2024 12:57
Ty píčo, dal jsem 10 minut a nemůžu z ní. Zralá do Bohnic fr 🤣
Ponke
19.07.2024 13:55
Banana jsem dostal na Binance. To tady frci ne? 🤑
🤦♂️ 1
Barrack Odbahna
19.07.2024 14:37
Zubr Grand 11° ze druhé poličky od vrchu v lednici 🍺
KryptoVláďa
19.07.2024 18:13
noooo husta pani
Barrack Odbahna
19.07.2024 18:54
Smeruje to zde do riadnej píči 😀
Tomáš
19.07.2024 18:54
Tady lidi makaji jak šrouby, tak není na krypto čas 🤣
bumelak
19.07.2024 19:05
oleee prázdniny😏 okurková sezona
Barrack Odbahna
19.07.2024 19:16
Mrdat okurky a práci. Na krypto musí být trošku času každý den 🤣
Swordfish
19.07.2024 19:17
↩
@Tomáš
Tady lidi makaji jak šrouby, tak není na krypto čas 🤣
dnes 10h zachranna situace v novem studiu radia svobodne evropy, ja mam dnes uz vydelano 😄
(upraveno)
🏆 1
Barrack Odbahna
19.07.2024 19:18
Jsem ještě ve dvou nejmenovaných skupinách a tady je to dead jak svině a to dlouhodobě což je škoda
👍 2
Tomáš
19.07.2024 19:20
↩
@Barrack Odbahna
Jsem ještě ve dvou nejmenovaných skupinách a tady je to dead jak svině a to dlouhodobě což je škoda
ostatní jsou zaměřené na daily trading?
Barrack Odbahna
19.07.2024 19:20
↩
@Tomáš
ostatní jsou zaměřené na daily trading?
nope
Tomáš
19.07.2024 19:21
↩
@Barrack Odbahna
nope
tak mi prosím pošli do pm pozvánky, kouknu 🙂
👌 1
💯 1
KryptoVláďa
19.07.2024 19:22
Pumpy?
Ja mel pro zmenu dalsi zkurvenej patek s tema jejich windowsama 😂 vid <@760563163241644042> 😂 vyzivny to bylo 😂
Tomáš
19.07.2024 19:25
↩
@KryptoVláďa
Ja mel pro zmenu dalsi zkurvenej patek s tema jejich windowsama 😂 vid <@760563163241644042> 😂 vyzivny to bylo 😂
jojo, včerejšek bych mohl říct, že to byl po dlouhé době relativně volnější, tak dneska trochu chaosu za odměnu 😄
KryptoVláďa
19.07.2024 19:29
Ath v tydnu? 😂😂👸
(upraveno)
Barrack Odbahna
19.07.2024 19:32
KryptoVláďa
19.07.2024 19:35
Barrack Odbahna
19.07.2024 19:36
KryptoVláďa
19.07.2024 19:40
Barrack Odbahna
19.07.2024 19:41
KryptoVláďa
19.07.2024 19:54
Ponke
19.07.2024 20:44
↩
@KryptoVláďa
Ath v tydnu? 😂😂👸
Ath je malo. 250 potrebujeme
Barrack Odbahna
19.07.2024 20:54
↩
@Ponke
Ath je malo. 250 potrebujeme
KryptoVláďa
19.07.2024 20:57
↩
@Ponke
Ath je malo. 250 potrebujeme
co beres? chci taky 😄
Ponke
19.07.2024 20:58
↩
@KryptoVláďa
co beres? chci taky 😄
Nic. 9 dni v praci, tak hledam nejakou nadeji 🫡
(upraveno)
JUDr. Inkognito
19.07.2024 21:02
↩
@Ponke
Nic. 9 dni v praci, tak hledam nejakou nadeji 🫡
jediná tvoje naděje je více práce 🙂
Ponke
19.07.2024 21:02
↩
@JUDr. Inkognito
jediná tvoje naděje je více práce 🙂
To uz nejde 😁
Ponke
19.07.2024 21:18
Dneska se chlasta ne?
🙋♂️ 1
pink&deviant
20.07.2024 09:40
↩
@Ponke
Dneska se chlasta ne?
Swordfish
20.07.2024 10:32
Dnes taky?
👌 3
Ponke
20.07.2024 12:09
↩
@Swordfish
Dnes taky?
Dnes taky. Zeleno a chlast 🫡
JUDr. Inkognito
20.07.2024 12:25
pátky chlast soboty mini fesťáček (hudba) a chlast, toto se opakuje každý víkend dokud nebude btc na 250k.
srozuměno?
srozuměno?
🫡 1
Barrack Odbahna
20.07.2024 12:50
↩
@Ponke
Dnes taky. Zeleno a chlast 🫡
neříkej že si začal pít ? 😀
Ponke
20.07.2024 12:51
Nene jsem zase v praci, ale snazim se sem zapadnout 😎😂
🤣 2
Barrack Odbahna
20.07.2024 12:51
😆
Swordfish
20.07.2024 14:41
My dnes s prckem v Holýšove US hollywoodské cars
Vektor
20.07.2024 15:57
Lidi mam na vas dotaz. Stale koukam na ten trezor T, myslite ze ho ma smysl kupovat? Jde mi hlavne o funkci shamir backup.
Vektor
20.07.2024 16:08
Idealne je tady nekdo kdo ma propojenou penezenku se shamirem a metamaskem?
KryptoVláďa
20.07.2024 16:28
iceman Fatty.io |🔥Nesa
20.07.2024 21:29
někdo live nebo všichni někde lijete?
Petr Langr
20.07.2024 22:46
↩
@iceman Fatty.io |🔥Nesa
někdo live nebo všichni někde lijete?
Spacak... vylito..
😅 1
Barrack Odbahna
21.07.2024 08:34
gm
Kosa Fatty.io
21.07.2024 10:20
↩
@Vektor
Lidi mam na vas dotaz. Stale koukam na ten trezor T, myslite ze ho ma smysl kupovat? Jde mi hlavne o funkci shamir backup.
A co TS5?
Vektor
21.07.2024 10:21
↩
@Kosa Fatty.io
A co TS5?
Ten je o 1500kc drazsi
KryptoVláďa
21.07.2024 17:24
@here jedu do nemocnice, tere jdou odebirat kostni dren…kdyz to pujde, pripojim se
Djammeson
21.07.2024 17:59
Tak Biden odstúpil.
KryptoVláďa
21.07.2024 17:59
Jj
Uz se tesim do prace 😂
😃 1
Djammeson
21.07.2024 18:02
↩
@KryptoVláďa
Uz se tesim do prace 😂
Ale tak ještěže s tím přišli až teď. Lepsí než v 5 odpo.
KryptoVláďa
21.07.2024 18:03
↩
@Djammeson
Ale tak ještěže s tím přišli až teď. Lepsí než v 5 odpo.
To kazdopadne. Ted stojim ve spitalu a je mi to jedno 😂
Djammeson
21.07.2024 18:03
Ale teda čakal bych BTC up. A on padá. Tak já tomu nerozumím už 😄
To podle reakce BTC vypadá, že Trump má před sebou silnějšího soupeře. No tak jsem zvědavej. Podzim bude krušnej.
Tomassino
21.07.2024 18:09
pozitivní zpráva = pád
Swordfish
21.07.2024 18:11
↩
@Djammeson
Ale teda čakal bych BTC up. A on padá. Tak já tomu nerozumím už 😄
podzim tu d mun, hotovo tecka
(upraveno)
neni nad cim premyslet nebo diskutovat
Djammeson
21.07.2024 18:12
12k soon
👍 1
KryptoVláďa
21.07.2024 18:34
↩
@Djammeson
Ale teda čakal bych BTC up. A on padá. Tak já tomu nerozumím už 😄
Jasne ze pada. Pi tomhle rozhodnuti cesta up uplne neni
Bugsy
21.07.2024 18:36
No asi bych to tak špatně neviděl
(upraveno)
💯 1