Tomáš
07.07.2024 17:06
Last-minute zájezdy třeba Invia nebo dovolena.cz
KryptoVláďa
07.07.2024 17:16
@here dneska mi teru odvezla rychla. Call nedam, srry
😢 19
🫂 1
Gali
07.07.2024 18:38
↩
@KryptoVláďa
@here dneska mi teru odvezla rychla. Call nedam, srry
Tak hlavne nech je zdravá a ok. Držíme prsty.
❤️ 1
👌 1
Kosa Fatty.io
08.07.2024 16:07
Nemci poslali dalsich 13k BTC na burzu
KryptoVláďa
08.07.2024 16:09
At to tam mrskaj
Včelkamára
08.07.2024 16:26
KryptoVláďa
08.07.2024 16:53
neco malo vyvexlovano, muzou tam hrnout rudou 🙂
Gali
08.07.2024 17:31
↩
@Kosa Fatty.io
Nemci poslali dalsich 13k BTC na burzu
Ked to bolo teraz tak to budu predavat najskor zajtra, lebo teraz uz niekto nieje v robote 🙂
Kosa Fatty.io
08.07.2024 18:16
Swordfish
08.07.2024 20:22
😍
Swordfish
08.07.2024 20:25
↩
@Tomáš
<@698178164970487809> by měl radost... <@&1009205113300205638> si po 2 panácích stěžuje, že má dost 🤷
dobrou chut 😘
Swordfish
08.07.2024 20:26
a ja tu jako chudy pribuzny piju vino 😐
Tomassino
08.07.2024 20:27
i to je dobrý, dá se to dohnat množstvím, chceme foto
Swordfish
08.07.2024 20:27
mam jednu lahve 😢
Tomassino
08.07.2024 20:28
po ruce a ve sklepě?
Swordfish
08.07.2024 20:29
nee, vzdy mam u sebe malo, jinak vypiju vse
Tomassino
08.07.2024 20:38
Včelkamára
08.07.2024 20:46
↩
@Tomáš
<@698178164970487809> by měl radost... <@&1009205113300205638> si po 2 panácích stěžuje, že má dost 🤷
hned bych si dal 🙂
Tomassino
08.07.2024 20:58
PROOF OF RUM
Tomáš
08.07.2024 21:19
<@&1009205113300205638> je slabý, vypil málo, utekl rychle 😄
KryptoVláďa
08.07.2024 21:24
mam rozum
nekdy
😄
Kosa Fatty.io
09.07.2024 05:00
↩
@Tomáš
(attachment)
Aaaaa je tam i cola… chvalim 🙂
🤣 6
pink&deviant
09.07.2024 14:54
☝️ To asi nebude na každodenné popíjanie ☝️
(upraveno)
Keď som býval pri Innsbruck tak som chodieval k takým mladým chlapcom po hulenie. V starom dome v pivnici našli staré vína. Tak, že im dám 200e nech mi ich nechajú. Do budúcej soboty ich vypili. 🙄😂😂
stihac
09.07.2024 17:26
Zajímavá platební karta od Argentu. Kdyby někdo měl zájem, tak zde link s referalem: https://card.argent.xyz?m=_xcX1b8U
KryptoVláďa
09.07.2024 20:20
noooooo
Swordfish
09.07.2024 22:03
↩
@KryptoVláďa
noooooo
ale krypto se neutraci, hrabe se na zahrade do zeme do trezoru
stihac
10.07.2024 04:25
Až bude eth za 10k, tak si něco koupím vedle ve večerce
KryptoVláďa
10.07.2024 05:13
Toho pana? 😂
😂 1
stihac
10.07.2024 05:30
Všecky si vás kúpím
JUDr. Inkognito
10.07.2024 07:09
Vysrer se už na toho green papoucha 😅
Začni pls zase používat ctyřnohé smetáky.
Začni pls zase používat ctyřnohé smetáky.
JUDr. Inkognito
10.07.2024 09:24
Super, smetáka jsi dodržel ale prosím 4 nohy ať má nebo 4 tlapky... 🥸
Swordfish
10.07.2024 14:49
Včelkamára
10.07.2024 15:27
Takze hotovo? 🤣🤣🤣
Co by na tuhle anal lizu řekl nas analytik <@801132399060451348> 😀
Barrack Odbahna
10.07.2024 15:47
Wen podzim ?
zander7252
10.07.2024 15:51
↩
@Včelkamára
Takze hotovo? 🤣🤣🤣
To se zcela jistě dozvíme v řádu nízkých jednotek týdnu, jak se dnes říká. Samozřejmě vše s úctou k Mistrovi! Těch pár týdnů nervozity za tu duševní podporu stojí.😀
hamakar
10.07.2024 16:16
<@403204367345254402> Víno dneska?
hamakar
10.07.2024 18:20
Swordfish
10.07.2024 18:21
Jsem na chatě, jen kozlík
hamakar
10.07.2024 18:23
Já budu pokračovat kácovským Hubertusem, dováží se to k vám vůbec?
Swordfish
10.07.2024 18:34
Dunno. Takové věci nepiju
KryptoVláďa
10.07.2024 19:40
KryptoVláďa
10.07.2024 19:57
pink&deviant
10.07.2024 20:17
Swordfish
10.07.2024 20:20
juu angry birds, tam bude gifu
Swordfish
10.07.2024 20:28
<@672035199441305600> mam pouzit totem ?
Ponke
10.07.2024 20:29
KryptoVláďa
10.07.2024 20:49
↩
@Swordfish
<@672035199441305600> mam pouzit totem ?
totem?
tera je hodinu po operaci, vsechno zatim cajk
❤️ 6
👌 1
Včelkamára
10.07.2024 22:44
Peky
11.07.2024 05:02
Trump bude vystupovat na BTC konferenci v USA - a příští rok ho určitě kluci přivezou sem, peníze nesmrdí🤣
👍 2
tímhle si jde pro volební vítězství
Barrack Odbahna
11.07.2024 09:22
Swordfish
11.07.2024 20:44
pije dnes nekdo ?
👌 1
🙋♂️ 1
Swordfish
11.07.2024 21:34
Wen rum?
KryptoVláďa
11.07.2024 21:52
wen near?
Včelkamára
11.07.2024 22:56
Rum is near
Petr Langr
12.07.2024 11:30
↩
@Swordfish
pije dnes nekdo ?
i dnes.. a zitra.. a pozitri...
Ponke
12.07.2024 15:49
wen bull run?
KryptoVláďa
12.07.2024 17:19
aave hezky pekne
Ponke
12.07.2024 18:31
Patek tak to se chlasta ne?
Swordfish
12.07.2024 19:11
↩
@Ponke
Patek tak to se chlasta ne?
Asi jako každý den. Přiměřeně
KryptoVláďa
12.07.2024 19:16
ja nic, ja nic
KryptoVláďa
12.07.2024 19:31
spravne
Gali
12.07.2024 20:14
Swordfish
12.07.2024 20:28
giga bulish
pink&deviant
13.07.2024 00:46
To musí gurmánov neskutočne žrat! Toto bude ešte len dôvod.
Môj názor nemalo sa to nikdy stat. Veľká pospilita bola proti!
Môj názor nemalo sa to nikdy stat. Veľká pospilita bola proti!
A to je názor rakusanov
Nechcem počuť nemcov.
Ináč to to tu vrie čo sa etník týka. Na dokonca aj v obchodoch.
Nechcem to tu rozpitvavat. Ale môžem. Proste začínajú vytláčať ..,..
Je zvláštne .že voči mám a jugošom nemajú absolútne nič.
Vzplanulo to posledné 2 mesiace