# pokec
184743 zpráv • strana 226/1848
Kosa Fatty.io 22.06.2024 06:06
@KryptoVláďa Brno zije?
Prezivame 🤪
KryptoVláďa 22.06.2024 06:14
@Kosa Fatty.io Prezivame 🤪
Ja vedel ze vas jen tak nezbouraj 😂
Peky 22.06.2024 06:26
kdo dostal ZK tokeny?
ZKsync airdrop
4,2k nice
Tomáš 22.06.2024 09:32
@Peky kdo dostal ZK tokeny?
jo, na to už v <#1120102005520732210> nadáváme od pondělí 😄
Swordfish 22.06.2024 13:09
dostal vcera nekdo waterdrop ?
😂 1
Tomassino 22.06.2024 17:27
vzpomínáme na Brno
Tomassino 22.06.2024 17:28
@Swordfish dostal vcera nekdo waterdrop ?
ice water airdrop byl včera ke claimu, eligible?
pink&deviant 22.06.2024 22:09
@Tomassino vzpomínáme na Brno
Swordfish 23.06.2024 00:45
🤪
Kosa Fatty.io 23.06.2024 10:24
@Tomassino vzpomínáme na Brno
Mel by jsi co nejdriv dojed a zkontrolovat si to tady!!! 😄
pink&deviant 23.06.2024 13:47
Mňa v takomto počasí jedno pivo úplne odrovná. Len ľahnúť a siesta.
Swordfish 23.06.2024 13:55
@pink&deviant Mňa v takomto počasí jedno pivo úplne odrovná. Len ľahnúť a siesta.
proto musis pokracovat v prisunu piva, pak se meni nalada 😄
👍 1
ja uz hydratuji
Barrack Odbahna 23.06.2024 14:05
me too
Barrack Odbahna 23.06.2024 14:14
Gambrinus 11 Excelent není kurva dobrý, neměl jsem to kupovat
Swordfish 23.06.2024 14:18
kozel 11 jsi mel
Barrack Odbahna 23.06.2024 14:19
jo ten je pitelnější
pink&deviant 23.06.2024 16:31
Mám strach napísať, že som mal dnes Radler.
KryptoVláďa 23.06.2024 17:13
Ten mam rad
Swordfish 23.06.2024 17:16
🥺
Tomassino 23.06.2024 17:17
Svijany 11
Plastex 23.06.2024 17:50
Swordfish 23.06.2024 17:57
nefunguji ti gify, vis o tom?
(upraveno)
KryptoVláďa 23.06.2024 18:22
@Swordfish nefunguji ti gify, vis o tom?
🙂
Plastex 23.06.2024 18:32
Swordfish 23.06.2024 20:10
yes no gif mi moc nerekne
x.cool 23.06.2024 20:22
Copak se to deje na coinstats ... ? Pouziva to nekdo? Celej den mi nic neukazuje 🤷‍♂️
Asi nejaky hack
Tomáš 23.06.2024 20:29
Nestalo se někomu z vás, že by z bookingu na základě reálné rezervace ubytování přišel z ofiko profilu hotelu scam e-mail/zpráva ohledně nutnosti platby?
Náhodné scam e-mail ohledně toho, že si máš třeba změnit heslo a odkaz na fake stránku jsou běžné, spíš ten sofistikovanější způsob napadnutí skutečného profilu hotelu viz třeba popsané tady z Británie
pink&deviant 24.06.2024 11:21
Nemám Fiat teda málo tu smrdí brutálny výplach, toto je ešte pred. Dúfam , že finálny.
pink&deviant 24.06.2024 12:23
Swordfish 24.06.2024 12:33
co se deje? grafy jsou stejne jako rano
pink&deviant 24.06.2024 12:40
@Swordfish co se deje? grafy jsou stejne jako rano
Si nepočul čo sa stalo v Starej Ture?
Swordfish 24.06.2024 13:47
wat ? 😄
pink&deviant 24.06.2024 15:24
@pink&deviant Si nepočul čo sa stalo v Starej Ture?
Kohút vepchal kúre 😀
Písal som s kamom ten Gap vyplnený na cent. Tie gapy by sa fajn obchodovali
Tomassino 24.06.2024 17:10
pěkně namalované
🤣 1
Včelkamára 24.06.2024 17:43
Radost pohledět
Swordfish 24.06.2024 17:45
ja tomu furt nerozumim
neco roste nebo pada?
Tomassino 24.06.2024 18:08
ano ano
KryptoVláďa 24.06.2024 18:59
spis jenom pada, ne? 🙂
🫠 1
KryptoVláďa 24.06.2024 21:01
@Swordfish nevidim rozdil
v cem?
Swordfish 24.06.2024 21:06
ceny
RobotZ 24.06.2024 21:12
Vypodeje jak na black friday
Swordfish 24.06.2024 21:13
ja mam ptf na stejnych cenach jak vcera, tak to nechapu co blbnete
Tomassino 24.06.2024 21:16
jeden éter je pořád jeden éter, co blbnete
JUDr. Inkognito 24.06.2024 21:21
Však ether nepadá, padá jen btc, to bude mi pan kičom radost.
KryptoVláďa 24.06.2024 21:24
ja jsem si neco vzal
pink&deviant 25.06.2024 12:03
Kurnik to je teplo asi sa dám ostrihať do hola.
👌 1 🤣 1
Petr Langr 25.06.2024 12:43
@pink&deviant Kurnik to je teplo asi sa dám ostrihať do hola.
nebude se pak potit hlava? 🤔 😄
😀 1
Tomassino 25.06.2024 17:30
jsem odzoomoval a žádnej propad nevidím, my chceme výplach, my chceme mír, my chceme výplach
Swordfish 25.06.2024 18:38
z te nudy lidem uz mrda
i jarko mluvi o peso a holeni hlavy
pink&deviant 25.06.2024 18:44
@Swordfish i jarko mluvi o peso a holeni hlavy
Tomáš 25.06.2024 18:47
@Swordfish i jarko mluvi o peso a holeni hlavy
když předseda, tak všichni? 😄
do toho asi nejdu
Vektor 25.06.2024 18:56
Tak ja to schodil kdo dalsi?
Tomáš 25.06.2024 18:57
To se nepočítá... To už by stav před předsedou 🤣
Vektor 25.06.2024 18:57
No to neni.. kdyz jsem ho videl dal jem si to na 6 mm
Ted mam mozna 8-9
pink&deviant 25.06.2024 19:18
To musíte maskovať
pink&deviant 25.06.2024 19:21
mrak 25.06.2024 19:57
hamakar 26.06.2024 04:39
Sledujete někde NUPL? Cryptoquant i Lookintobitcoin začali dávat data se zpožděním několika dnů.
Swordfish 26.06.2024 06:27
Zítřejší Adamova analýza bude jistě plná nůplu
Barrack Odbahna 26.06.2024 07:05
akorát že vůbec
🤣 3
Swordfish 26.06.2024 10:00
<@801956496148660294> polahodi tohle tvemu ousku?
https://www.youtube.com/watch?v=XWGavXu7gm8
Barrack Odbahna 26.06.2024 10:21
@Swordfish <@801956496148660294> polahodi tohle tvemu ousku?
https://www.youtube.com/watch?v=XWGavXu7gm8
Ano 👌
Barrack Odbahna 26.06.2024 15:34
Vitalik BOTerin 26.06.2024 15:49
1️⃣ 6 2️⃣ 4 3️⃣ 4
Barrack Odbahna 26.06.2024 15:49
@here
Gali 26.06.2024 15:57
A co anketa ci Slovensko vyhra nad Rumunskom ?