Ponke
14.06.2024 19:09
↩
@Tomáš
ten je v pohodě ... prodá pár prodloužených záruk a krypto nemusí řešit 😄
Neprodavam nic 😂👍
Zapnu barrandov a tam soukup <:picard:822537684441890836>
Pad je neprijemny ale jakmile na to ted sahnu, tak jdeme na 80k 🥹🫠😱
Barrack Odbahna
14.06.2024 19:11
Tomáš
14.06.2024 19:17
↩
@Ponke
Pad je neprijemny ale jakmile na to ted sahnu, tak jdeme na 80k 🥹🫠😱
a proč si na to sahal, když ti skoro všichni říkali drž stable a nekupuj all in top? 😄
Ponke
14.06.2024 19:18
↩
@Tomáš
a proč si na to sahal, když ti skoro všichni říkali drž stable a nekupuj all in top? 😄
S tim bych tady nechtel spamovat 😂👍
pink&deviant
14.06.2024 19:26
Soukup má dlh 0.5mld a vy tu riešite desiatky tis $.
😅 1
😶🌫️
Ponke
14.06.2024 19:32
↩
@pink&deviant
😶🌫️
Jojo a proc tam uz neni predseda dneska? 🥹
pink&deviant
14.06.2024 19:33
Nikdy ti nikto nemôže toľko dať, koľko ti môže sľúbiť.
Každopádne sem tam niečo od Soukupa zachutím na YT, ako prvý začína meniť klasickú televíziu, uvidíme, ako ďalej, poziva hostí ktorý by v normálnej TV nedostali priestor, teraz krypto, čas ukáže...
Ponke
14.06.2024 19:37
Za kolik rikal predseda ze chce sekat tu travu na zahrade? 🫠
pink&deviant
14.06.2024 19:42
↩
@Ponke
Za kolik rikal predseda ze chce sekat tu travu na zahrade? 🫠
Pôjdeme umývať okná na Barandov na živnosť, aby bolo aspoň na pivko.
😁 2
Barrack Odbahna
14.06.2024 19:55
↩
@Swordfish
Já mám skončeno.
Včelkamára
14.06.2024 19:58
↩
@Swordfish
Já mám skončeno.
A mas radost nebo ne?
Swordfish
14.06.2024 19:59
horkou radost
(upraveno)
👌 2
JUDr. Inkognito
14.06.2024 20:38
↩
@Swordfish
Já mám skončeno.
už zase skončeno? to už jsi měl stejně jako Pinker ne? 🤣🤨
😂 1
JUDr. Inkognito
14.06.2024 20:39
↩
@Swordfish
horkou radost
horkou? hořkou? teplé zboží ? horké zboží
P.S. tmavšejší nespoluobčané se mi kdysi pokoušeli prodat teplé zboží za levno 😂
P.S. tmavšejší nespoluobčané se mi kdysi pokoušeli prodat teplé zboží za levno 😂
pink&deviant
15.06.2024 10:44
pink&deviant
15.06.2024 18:16
Žeby chcelo ETH vyletieť? BTC začali nakupovať tak 3 týždne od schválenia.
pink&deviant
15.06.2024 19:33
Swordfish
15.06.2024 20:10
v te zaplave cervene, nepoznam jestli to jde o 1% up nebo 5% down 😄
pink&deviant
15.06.2024 20:27
↩
@Swordfish
v te zaplave cervene, nepoznam jestli to jde o 1% up nebo 5% down 😄
Ty to musíš vždy pokaziť 😀
Kosa Fatty.io
16.06.2024 09:08
↩
@Tomassino
uvidíme
Bude zelenej tyden? 😍
👍 2
👎 1
Miloš
16.06.2024 10:56
↩
@Kosa Fatty.io
Bude zelenej tyden? 😍
Proč by měl být?
Tomáš
16.06.2024 11:12
↩
@Kosa Fatty.io
Bude zelenej tyden? 😍
tak jestli ETF na ETH opravdu bude mít start obchodování za cca 2 týdny, tak nerozhodný retail by to pomalinku mohl posunout výš
pink&deviant
16.06.2024 11:29
↩
@Miloš
Proč by měl být?
Zapália zelené a pozeráš na červené. A takto celý tyzden
Miloš
16.06.2024 11:41
↩
@pink&deviant
Zapália zelené a pozeráš na červené. A takto celý tyzden
Já jsem tuhle větu nějak nepochopil🤷
JUDr. Inkognito
16.06.2024 11:45
↩
@Miloš
Já jsem tuhle větu nějak nepochopil🤷
každý zelený knot shoří jako svíce a bude z něj červený a takto každý den.. ale s touto predikcá nesouzním 😄
JUDr. Inkognito
16.06.2024 18:27
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Jako jo grafika mě překvapila, vypadá dost dobře.
KryptoVláďa
16.06.2024 18:34
↩
@JUDr. Inkognito
Jako jo grafika mě překvapila, vypadá dost dobře.
dik
Plastex
16.06.2024 19:15
Pekne:-)
KryptoVláďa
16.06.2024 20:57
Pls, lajkujte, start mame o par hodin driv, ikdyz jen online, ale zase se solokaprem https://fb.watch/sL2K5p0H6V/
Swordfish
16.06.2024 21:10
bude airdrop za early adoptery ?
❤️ 1
JUDr. Inkognito
17.06.2024 09:31
jejda, a kdo vlastně ponížil Jardu? Pinker nebo Čermák ? 😂
Plastex
17.06.2024 09:50
To vypada ze nakonec pujdes driv do clashe se soukupem nez s kicomem:-)
😂 5
pink&deviant
17.06.2024 11:05
štylizácia a chronológia článku písaná v električke 😀. Dobre srať na to. Mne je toho Soukupa ľúto.
Swordfish
17.06.2024 13:02
↩
@pink&deviant
štylizácia a chronológia článku písaná v električke 😀. Dobre srať na to. Mne je toho Soukupa ľúto.
doufejme ze <@&1009205113300205638> posune uroven zurnalistiky do novych vysin
(upraveno)
JUDr. Inkognito
17.06.2024 13:05
↩
@Swordfish
doufejme ze <@&1009205113300205638> posune uroven zurnalistiky do novych vysin
ze Soukupové bažiny to bude snadné bych nekriticky povedal. výšiny budou až přeskočí Primu a Novu a ti se ho budou snažit přetáhnout k nim 🙂
Swordfish
17.06.2024 13:09
a predseda se stane reditel vsech reditelu zpravodajstvi
pink&deviant
17.06.2024 13:11
↩
@Swordfish
doufejme ze <@&1009205113300205638> posune uroven zurnalistiky do novych vysin
Hlavná tvár tv Barandov ☝️😀
(hate)
Je zvláštne , tak mala tv a toľko skloňovaná na nete. Ten zápas s Bejrom bol od Soukupa dobrý ťah.
Kto by mal chuť sa o Soukupovi dozvedieť viac je fajn podcast keď bol nedávno u stejka. Či to bolo autentické neviem, ale má s tou tv len jebadla.
V celku tv upadá ľudia sa presúvajú na soc siete.
Kto by mal chuť sa o Soukupovi dozvedieť viac je fajn podcast keď bol nedávno u stejka. Či to bolo autentické neviem, ale má s tou tv len jebadla.
V celku tv upadá ľudia sa presúvajú na soc siete.
bizzim
17.06.2024 15:51
↩
@pink&deviant
Je zvláštne , tak mala tv a toľko skloňovaná na nete. Ten zápas s Bejrom bol od Soukupa dobrý ťah.
Kto by mal chuť sa o Soukupovi dozvedieť viac je fajn podcast keď bol nedávno u stejka. Či to bolo autentické neviem, ale má s tou tv len jebadla.
V celku tv upadá ľudia sa presúvajú na soc siete.
Kto by mal chuť sa o Soukupovi dozvedieť viac je fajn podcast keď bol nedávno u stejka. Či to bolo autentické neviem, ale má s tou tv len jebadla.
V celku tv upadá ľudia sa presúvajú na soc siete.
Skor sa presuvaju na streamovacie platformi. Ak im tie preberu aj sport, co sa podla mojho nazoru stane do konca dekady, tak TV ako take skoncia, rovnako ako noviny.
pink&deviant
17.06.2024 15:56
Veď to píšem sociálne siete.
Ja držím jednu streamovaciu vec . MC 200k uvidím . Zatiaľ mŕtve.
Kleslo to z total Market cup 100mil na 500k 😀.
Ináč platforma slape ako hodinky
Swordfish
17.06.2024 16:09
↩
@pink&deviant
Ináč platforma slape ako hodinky
🐱 1
Plastex
17.06.2024 16:25
Ty alty dostavaji slusne pres picu teda 😄
Gali
17.06.2024 16:29
Jj no, keď to takto pôjde ďalej tak streda štvrtok by som aj daco dokúpil 🙂
👍 1
JohnyG
17.06.2024 16:57
Ja som si už dnes urobil radosť😁 350 Ronin doma
Plastex
17.06.2024 17:00
↩
@JohnyG
Ja som si už dnes urobil radosť😁 350 Ronin doma
To se jeste uvidi jestli budes mit radost 😄
Swordfish
17.06.2024 17:05
nic nebude
Miloš
17.06.2024 17:52
Ahoj, vydá dneska Adam tu analýzu, o které ve čtvrtek mluvil?
😂 6
Barrack Odbahna
17.06.2024 18:01
↩
@Miloš
Ahoj, vydá dneska Adam tu analýzu, o které ve čtvrtek mluvil?
Miloš
17.06.2024 18:06
Co to ten pán povídá? Neslyším ho?
Barrack Odbahna
17.06.2024 18:11
↩
@Miloš
Co to ten pán povídá? Neslyším ho?
že analýza nebude
Miloš
17.06.2024 18:14
↩
@Barrack Odbahna
že analýza nebude
Aha…a mě to přišlo že si pod těmi fousy brumlá: yes!
JohnyG
17.06.2024 18:34
↩
@Plastex
To se jeste uvidi jestli budes mit radost 😄
Som si spravil vlastnú analýzu a tá mi povedala že nižšie už nepôjde. Max na 2$ ale to som vyhodnotil, ako krátkodobú a prípustnú stratu 😁
pink&deviant
17.06.2024 18:43
Už som tu chcel nahodiť kultové názorové video McDonald's.
A zelená palica.
A zelená palica.
Swordfish
17.06.2024 18:45
↩
@pink&deviant
Už som tu chcel nahodiť kultové názorové video McDonald's.
A zelená palica.
A zelená palica.
Jeste bych ten McDonalds nezavrhoval.
pink&deviant
17.06.2024 18:46
Tu v Linz sú v McDonald's len češky asi bývalé hodlerky.
Ponke
17.06.2024 18:47
↩
@pink&deviant
Tu v Linz sú v McDonald's len češky asi bývalé hodlerky.
Prave ze drzi porad a proto jsou v mcd 👍
😀 1
pink&deviant
17.06.2024 18:48
V centre slovensky. Minule som pokukaval a tempo v práci mali fajn. Ale zakaždým nedostam čo objednám , nechápem ten MC je strašný bordel ale sú tam ľudia ktorých už nemajú kam dať. Častokrát.
😂 1
Tie burgery chutia ako čínska polievka všetky rovnako 😀
Swordfish
17.06.2024 20:40
↩
@pink&deviant
Tu v Linz sú v McDonald's len češky asi bývalé hodlerky.
cekaji az na mcdrive prijede jarko, a zacne platit bitkojnem
Tomassino
17.06.2024 21:16
Swordfish
17.06.2024 21:40
na Barrandov jsem nekoukal. byly zpravy dobre?
davaji reprizu? vim ze na Barrandove se hodne reprizovalo
mozna ze zitra bude repriza dnesnich zprav
😂 1
mozna ze ve stredu, Snidane s Pinkerem bude repriza z pondeli
🤷♂️
🤦♂️ 1
Tomassino
17.06.2024 21:45
↩
@Swordfish
na Barrandov jsem nekoukal. byly zpravy dobre?
povedlo se jim to
Swordfish
17.06.2024 21:48
↩
@Tomassino
povedlo se jim to
takze bude snidanova verze ?
Tomassino
17.06.2024 21:49
pink&deviant
18.06.2024 06:29
mrk:767989595009974302 1
pink&deviant
18.06.2024 06:53
📌
suve
18.06.2024 09:07
Ahojte, viete mi poradit (idealne uz vykusanu) appku na vytvorenie avatara, ktorý by čítal tlačové správy v SK jazyku cez AI? 🙏
JUDr. Inkognito
18.06.2024 14:14
↩
@KryptoVláďa
Na barrandove vsechno v cajku 😂😂😂😂
aha.. takže moje koncepty na pořady jako snídaně s dredama, dredaté novinky a péče o vlasy padají? kurva 🥺
KryptoVláďa
18.06.2024 14:16
↩
@JUDr. Inkognito
aha.. takže moje koncepty na pořady jako snídaně s dredama, dredaté novinky a péče o vlasy padají? kurva 🥺
tak trochen
pink&deviant
18.06.2024 14:29
↩
@KryptoVláďa
Na barrandove vsechno v cajku 😂😂😂😂
To nie! Fuu škoda, poznávací znak.
To si musel plakať ako ako tá kaderníčka keď strihla mladého Hrusinskeho.
kovandaa | Fatty.io |
18.06.2024 14:31
↩
@KryptoVláďa
Na barrandove vsechno v cajku 😂😂😂😂
Né, to musí být fake 😁
x.cool
18.06.2024 14:46
↩
@kovandaa | Fatty.io |
Né, to musí být fake 😁
Jasny ze to je fake 😁🤔 ... tipoval bych ze urcite zkousi nejakou novou vymozenost co si poridily do zprav . 😁😉
kovandaa | Fatty.io |
18.06.2024 14:48
Jj, a ještě ta zelená plenta za ním... 🙃
Gali
18.06.2024 14:48
Isto zelena čiapka na hlave 🙂
Swordfish
18.06.2024 14:53
podle mu proste rekli ze v televizi nebudou dredy, tak se rozhodl to vzit trosku doslova
👍 1
pink&deviant
18.06.2024 15:21
Tiež ma hneď napadlo to plátno a požiadavky televízie ostrihať. Ale v dnešnej dobe už asi nie.