# pokec
184744 zpráv • strana 232/1848
Tomáš 07.06.2024 20:14
@Ponke Na dalsi bear market si nekoho zaplatim na slozeni portfolia
A bude to mít smysl?
Ponke 07.06.2024 20:14
Teoreticky to vsechno znam, ale po prichodu sem jsem zacal delat blbosti
🤣 1
Tomáš 07.06.2024 20:15
Když pak stejně nevíš, proč se něco děje a zda je to dobře nebo špatně a stejně emočně budeš z nevědomosti jednat
Ponke 07.06.2024 20:15
@Tomáš Když pak stejně nevíš, proč se něco děje a zda je to dobře nebo špatně a stejně emočně budeš z nevědomosti jednat
Je to tak, proto je nejlepsi nedelat nic
Tomáš 07.06.2024 20:16
Ale to funguje u BTC, který nic neumí
Ponke 07.06.2024 20:16
Prej seriozni pokec tady
😂
Jo tak zafungovalo mi to i u nearu
Ale to bylo jenom stesti si myslim
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:17
Pořád mám tak nějak v zadu v hlavě to, že nás tady Kuba jen trollí. Že je to pravda ?
Ponke 07.06.2024 20:17
Kez by
😂
Co konkretne se ti nezda?
Tomáš 07.06.2024 20:17
Já osobně nemám rád třeba cosmos například, ale lidi co ho mají na burze, tak jsou zřejmě v háji cenově, ale kdo s tím pracoval (aspoň staking), tak má těžce vyděláno bez ohledu na cenu atomu díky airdropum
Ponke 07.06.2024 20:18
Jo to uz jsem pochopil
Tomáš 07.06.2024 20:18
@Ponke Jo tak zafungovalo mi to i u nearu
Náhoda ... Řekl bych, že kdyby si v podobný čas koupil skoro cokoliv jiného, tak si vydělal taky ...
Ponke 07.06.2024 20:18
Vcera na callu taky. At to jde klidne do strany vydelavame
Tomáš 07.06.2024 20:19
Náhodou si trefil čas... Nikoliv zázrak, který překonal x krát celý trh
Ponke 07.06.2024 20:19
@Tomáš Náhoda ... Řekl bych, že kdyby si v podobný čas koupil skoro cokoliv jiného, tak si vydělal taky ...
Je to tak ale za svuj uspech povazuju ze jsem i pres propady porad dokupoval a nevzdal to
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:19
@Ponke Co konkretne se ti nezda?
Nějak jsem měl z tvých činů pocit, že to není v realu možné. Ale pokud si za tím stojíš, tak ti budu věřit 😀
Ponke 07.06.2024 20:19
Ja ale zacal nakupovat kdyz byl btc za 50 a cely propad dokupoval
Ponke 07.06.2024 20:20
@Barrack Odbahna Nějak jsem měl z tvých činů pocit, že to není v realu možné. Ale pokud si za tím stojíš, tak ti budu věřit 😀
Jediny co tam nesedi tak je ze jsem porad v plusu
😁
Tomáš 07.06.2024 20:20
@Ponke Je to tak ale za svuj uspech povazuju ze jsem i pres propady porad dokupoval a nevzdal to
To nebyl úspěch, ale gembl ... Když teda říkáš, že tomu nerozumíš, tak na základě čeho jiného než slepé víry (nebo následování cizích rozhodnutí) si stále nakupoval? To přece nedává absolutně rozum
Ponke 07.06.2024 20:21
@Tomáš To nebyl úspěch, ale gembl ... Když teda říkáš, že tomu nerozumíš, tak na základě čeho jiného než slepé víry (nebo následování cizích rozhodnutí) si stále nakupoval? To přece nedává absolutně rozum
No na zaklade videi predsedy a kicoma ze se btc otoci ze to bude nove zlato 😁
A predseda hezky vysvetlil jak funguje near. Tak rikam konecne neco co chapu a kdyz to pochopi takovy dement tak to muze byt uspesne
😂
Tomáš 07.06.2024 20:23
@Ponke A predseda hezky vysvetlil jak funguje near. Tak rikam konecne neco co chapu a kdyz to pochopi takovy dement tak to muze byt uspesne
Použil si staking? Nějakou aplikaci na near sítí?
Pokud ne, tak si stejně vlastně nepochopil a do teď nevíš o čem to je 🤣
Ponke 07.06.2024 20:23
Mel sem hot wallet bez hesla. Jenom v prohlizeci na 12 slov. Tam sem hodil mega a stakoval
Tomáš 07.06.2024 20:24
Ok, tak když aspoň staking, tak základ by tam byl ... Aspoň malý 👍💪
Ponke 07.06.2024 20:25
Jo a pak kdyz se migrovalo na tu novou penezenku, tak sem radsi zalozil novou nez abych studoval co mam delat
🫠
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:26
Já pořád nevěřím tomu, že jsi od 2018 v kryptu
Ponke 07.06.2024 20:27
Od 2017. Kdyz stal btc 500usd tqk sem chtel nakoupit za 50k kc ale nepochopil sem co udelat s btc matem v brne
😂😂😂
x.cool 07.06.2024 20:27
@Tomáš Já osobně nemám rád třeba cosmos například, ale lidi co ho mají na burze, tak jsou zřejmě v háji cenově, ale kdo s tím pracoval (aspoň staking), tak má těžce vyděláno bez ohledu na cenu atomu díky airdropum
Svata pravda 😁
Ponke 07.06.2024 20:28
Tak sem nakupupval 2 btc v lete pred forkem bch za 2500 a kupoval sem za 5000 usd 2 btc
Na fb se resilo ze se to muze posrat tak sem na 2200 prodal
😂😂😂😂
Ztrata 20k kc ze az to padne tak na konci leta nakoupim za levno
A kupoval sem za 500k kc 2 btc na podzim
😂😂😂😂😂
Ponke 07.06.2024 20:30
Do vanoc jsem mel mega a rikam tpc to je easy tak sem to hodil na binance a na cene 2,8 jsem nakoupil xrp ze leti na prvni misto
😁
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:31
Mám otázku: Kolik jsi do toho dal celkem ?
Ponke 07.06.2024 20:32
Podle me tady ma vetsina daleko vic 🫣
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:33
no tak to jsi na tom líp než jsem čekal 👍
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:34
@Ponke Podle me tady ma vetsina daleko vic 🫣
já ne
Ponke 07.06.2024 20:34
A ted cast co me bavi hodne. Na cene 15 usd jsem nakoupil bnb za 500k kc kdyz xrp spadl o pulku a rikam podrzim to binance ma budoucnost
Kdyz padl na 12 tak sem ho prodal 😆
Mel sem to na lopate
😂
Pak sem promrdal zbytek na nejakych blbostech jako icon protoze padalo vsechno
Rok splacel 250 pujcku a nenavidel krypto
Kosa Fatty.io 07.06.2024 20:36
@Ponke Pak sem promrdal zbytek na nejakych blbostech jako icon protoze padalo vsechno
Icon je uz peknej dinosaurus 😄 to jsi v kryptu uz dlouho
Ponke 07.06.2024 20:36
2017
Kosa Fatty.io 07.06.2024 20:37
Jj tak nejak trendoval
Swordfish 07.06.2024 20:37
schodneme se na tom ze <@1075165235498991646> je dement a jdeme dal? pac posledni par tydnu se resi jeho sracky v nekolika roomkach a je to celkem dost,
👍 1
Ponke 07.06.2024 20:38
Ok souhlasim uz mlcim
Sry za spam
👍
Swordfish 07.06.2024 20:39
@Ponke Ok souhlasim uz mlcim
pripomenu se priste
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:39
@Ponke Ok souhlasim uz mlcim
Neber si ho osobně a piš tu dál jak je libo. Já si tě rád přečtu 🤣
Ponke 07.06.2024 20:40
Jojo sem se rozepsal protoze tady bylo mrtvo, ale chapu ze to nikomu uz nic nedava 😁
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:40
@Ponke Jojo sem se rozepsal protoze tady bylo mrtvo, ale chapu ze to nikomu uz nic nedava 😁
Upřímně jsem rád, že jsi hodně aktivní
👍 1
Ponke 07.06.2024 20:40
@Swordfish pripomenu se priste
Jojo napis hned kdybych se nahodou rozepsal. Neberu si to osobne. Taky bych tyhle hovna nechtel cist porad dokola
Swordfish 07.06.2024 20:41
@Barrack Odbahna Upřímně jsem rád, že jsi hodně aktivní
🤣 1
Ponke 07.06.2024 20:42
Pres leto budu ticho. V zari budu mit uz vic casu, tak zacnu neco studovat a budu psat seriozne 😂
Seriozni dotazy teda no 🫡
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:43
@Ponke Pres leto budu ticho. V zari budu mit uz vic casu, tak zacnu neco studovat a budu psat seriozne 😂
For real ty tu děláš 50% veškeré aktivity za poslední dobu
a to je dobře
(upraveno)
Ponke 07.06.2024 20:43
Uz neni rank 🥹
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:45
Piča pes, nefungují mi gify. to neeeee
proč
mě trestáš pane
Ponke 07.06.2024 20:45
Ja to spis dneska psal jako pouceni pro nekoho kdo by chtel zacit delat nejaky blbosti
x.cool 07.06.2024 20:46
Tak ja si rad prectu jak se to nema delat 😂 furt lepsi nez kdyz je mrtvo 🤷‍♂️
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:46
kurva
ne
proč
zrazu
mi to nejde
Ponke 07.06.2024 20:47
@x.cool Tak ja si rad prectu jak se to nema delat 😂 furt lepsi nez kdyz je mrtvo 🤷‍♂️
Ano to byl i cil. Me treba by tyhle osobni pribehy ostatnich zajimaly. Od kdy je tady kdo v kryptu a kolik z toho vytahnul
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:47
a to jsem fucking admin
aha už ne
Co se děje ? 🤣
Swordfish 07.06.2024 20:48
@Barrack Odbahna Co se děje ? 🤣
tech zmen, ktere jsi provadel, uz bylo dost
byl jsi degradovan
x.cool 07.06.2024 20:49
@Ponke Ano to byl i cil. Me treba by tyhle osobni pribehy ostatnich zajimaly. Od kdy je tady kdo v kryptu a kolik z toho vytahnul
Ja sem asi takova konzerva .... na crypto bych si nikdy nepucil . Takovych veci se bojim. Kdyz to poseru tak aspon vim ze me to nepolozi .
Swordfish 07.06.2024 20:49
@Swordfish tech zmen, ktere jsi provadel, uz bylo dost
je nutne zase tu zavest trochu poradek
Ponke 07.06.2024 20:49
@x.cool Ja sem asi takova konzerva .... na crypto bych si nikdy nepucil . Takovych veci se bojim. Kdyz to poseru tak aspon vim ze me to nepolozi .
Jo tak me to nepolozi kdyz to nevyjde.
Tpc cistka na cleny reset clubu a cisti to predseda reset clubu
😆