Beeman 4.0.
07.06.2024 15:53
Takže krypto je je mega velky spekul stale.
pink&deviant
07.06.2024 15:54
Turek rád krypto či? 😀
Barrack Odbahna
07.06.2024 15:57
Fico vám na Slovensku za chvíli zakáže crypto úplně a bude velká migrace Slováků do čech 🤣
👍 1
vůbec bych se tomu nedivil upřimně
bo co se tam u vás děje to už je moc
Beeman 4.0.
07.06.2024 15:59
↩
@pink&deviant
Turek rád krypto či? 😀
Pokud je nácek tak určitě zlato, šperky a obrazy.
Barrack Odbahna
07.06.2024 15:59
ale zase u nás příští rok nebo kdy jsou volby vyhraje Babiš a jsme v píči taky 🤣
(upraveno)
pink&deviant
07.06.2024 16:00
Fico odpustil strelcovi, presne, ako pápež Pavol II. Fico bude vyhlásený už za života za svätého.
🤣 2
Barrack Odbahna
07.06.2024 16:00
jediný únik je v tomto bullrunu vydělat balík a odjebat se na Bora Bora
(upraveno)
🤣 1
pink&deviant
07.06.2024 16:01
↩
@Barrack Odbahna
jediný únik je v tomto bullrunu vydělat balík a odjebat se na Bora Bora
Mne sa páči Portugalsko a švajc a fajn ošetrené krypto.
Barrack Odbahna
07.06.2024 16:02
↩
@pink&deviant
Mne sa páči Portugalsko a švajc a fajn ošetrené krypto.
pink&deviant
07.06.2024 16:03
Dane budú jebadlo.
Swordfish
07.06.2024 16:31
↩
@Barrack Odbahna
Otvírám lahev vínečka 🤣
oteviram kozlika
Barrack Odbahna
07.06.2024 16:34
↩
@Swordfish
oteviram kozlika
Barrack Odbahna
07.06.2024 16:46
Bugsy
07.06.2024 16:54
😂😂
Tomáš
07.06.2024 16:55
Ale ať se to nedoví předseda, ještě asi pracuju 🤣
😂 1
Barrack Odbahna
07.06.2024 17:01
↩
@Tomáš
(attachment)
Barrack Odbahna
07.06.2024 17:09
Můžu si otevřít 55% slivovicu, ale neručím za sebe, co bych tu pak vyváděl 🤣
Tomáš
07.06.2024 17:10
↩
@Barrack Odbahna
Můžu si otevřít 55% slivovicu, ale neručím za sebe, co bych tu pak vyváděl 🤣
Vitalik BOTerin
07.06.2024 17:25
1️⃣ 1
2️⃣ 3
3️⃣ 3
🇩 2
🇪 11
🇫 1
🇬 2
Barrack Odbahna
07.06.2024 17:26
@here
Gali
07.06.2024 17:59
↩
@Vitalik BOTerin
(attachment)
Este tam chyba parkrat za rok.
Barrack Odbahna
07.06.2024 18:01
↩
@Gali
Este tam chyba parkrat za rok.
to spadá do F 😀
Gali
07.06.2024 18:10
↩
@Barrack Odbahna
to spadá do F 😀
Ale s pitim som neprestal len proste veľmi sporadicky si niečo dám .
👍 1
Barrack Odbahna
07.06.2024 18:13
↩
@Gali
Ale s pitim som neprestal len proste veľmi sporadicky si niečo dám .
s klidným srdcem můžeš dát F 😀
Plastex
07.06.2024 18:13
nejaky dumpiku vidim 🙂
Barrack Odbahna
07.06.2024 18:14
Novinky to shodily, kundy
KryptoVláďa
07.06.2024 18:15
Barrack Odbahna
07.06.2024 18:34
Gali
07.06.2024 18:39
↩
@Barrack Odbahna
s klidným srdcem můžeš dát F 😀
Nie nespadá 🙂
Tomáš
07.06.2024 18:40
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
super, ještě tak -20% a můžu jít zase nakupovat 😄
🥹 1
KryptoVláďa
07.06.2024 18:43
Taky jeste cekam
Jarda
07.06.2024 18:44
Limitky se mi ještě taky nechytly.
Swordfish
07.06.2024 18:53
kdo nema nekoupeno, nic neztrati
Ponke
07.06.2024 18:53
Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
Takze to bude megapropad
😁
Barrack Odbahna
07.06.2024 18:54
↩
@Ponke
Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
To snad ne
JUDr. Inkognito
07.06.2024 18:54
Tak ty výsledky NFP a nezaměstannosti v USA byly 14:30 a tak toto je už druhý likvidační pád další by uš nemuse být ne? nebo nějaké zprávy co jsme nezaznamenal?
Ponke
07.06.2024 18:54
Near kdyz sem koupil za mega na 2,25 tak sel na 0,9 😂😂
Tomáš
07.06.2024 18:55
↩
@Ponke
Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
Takže ty pořád opakujes, jak je to tu pro tebe přínosné, ale když ti všichni říkají nakupuj postupně, nech si něco na propady, tak stejně opět zas a znova narves all in? 🤷
Barrack Odbahna
07.06.2024 18:57
↩
@Ponke
Near kdyz sem koupil za mega na 2,25 tak sel na 0,9 😂😂
Když mi pošleš všechny své prostředky, tak uděláš mnohem lépe, než když budeš investovat sám za sebe. Já ti pak pošlu 50% ze zisku. Deal ? 🤣
😂 1
Ponke
07.06.2024 18:57
Ted uz nic nedelam to se osvedcilo 😂
Tomáš
07.06.2024 18:58
Tak pro tebe už je akorát cesta trading účet s marží, spálit to a vrátit se s prosikem do datartu 🤣
🤣 1
Ponke
07.06.2024 18:59
Hhh ja tady pockam kdy vystoupit
To bude ted dulezite
😁
Swordfish
07.06.2024 19:00
ono se nekam vystupuje?
Barrack Odbahna
07.06.2024 19:05
Bugsy
07.06.2024 19:07
ma někdo info co se stalo ?
Swordfish
07.06.2024 19:11
nekde jsem cetl, ze pry v bullrunu je zvysena ta volatilita
😂 6
Ponke
07.06.2024 19:13
Kdyz to pak vyroste tak at to pada no
😇
Ponke
07.06.2024 19:16
↩
@Swordfish
ono se nekam vystupuje?
Jojo do usdc pak to tam po roce narvu a 2 roky koukam jak to pada 😂
Vyzkouseno 2x
Kosa Fatty.io
07.06.2024 19:24
Jejda
Swordfish
07.06.2024 19:24
nekdo dalsi s odpovedi ? pruzkum v datartu uz nedelame
Kosa Fatty.io
07.06.2024 19:24
↩
@Ponke
Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
Tak stalo se 😂😂
Bugsy
07.06.2024 19:34
tak uvidime co bude 💀
Kosa Fatty.io
07.06.2024 19:34
Swordfish
07.06.2024 19:36
↩
@Bugsy
(attachment)
skvely vykon, dobra prace
🤣 1
<@1075165235498991646> ^
nicmene bullrun je nevyhnutelny, je tu aktivita jak za covidu
jeste se ozve Spolino a je to !
👍 1
Barrack Odbahna
07.06.2024 19:37
Ponke
07.06.2024 19:41
Jo jo ja jsem v klidu
Barrack Odbahna
07.06.2024 19:44
Ponke
07.06.2024 19:54
Ale tak nekdo tam ty penize musi nosit 😁
Swordfish
07.06.2024 19:59
ano, pokracuj prosim
Ponke
07.06.2024 20:02
Jo nemate zac. Ale ja uz novy nenosim
Inj zeleny pohoda
Odvoleno 🫡
Jsme z pokecu reset club <:picard:822537684441890836>
Chudaci slusny lidi tady
Barrack Odbahna
07.06.2024 20:05
Fuck it. Máme tady roomky na všechno a stejně se míchá legit chat s píčovinama. Čas ukázal, že je úplně jedno kdo co kde píše 🤣
Ponke
07.06.2024 20:08
Good 150 000 kc propad to je mensi zlo nez sem cekal
Jeste bych udelal roomku serizoni pokec
🫡
Barrack Odbahna
07.06.2024 20:10
it is here
(upraveno)
Tomáš
07.06.2024 20:11
↩
@Ponke
Tuhle debilitu bych mohl vyucovat
V čem si se teda vlastně poučil? ... Nenakupovat all in to není, nevracet se ke kravinam taky ne 🤷
Ponke
07.06.2024 20:12
↩
@Tomáš
V čem si se teda vlastně poučil? ... Nenakupovat all in to není, nevracet se ke kravinam taky ne 🤷
Jojo v nicem. Uznavam. Jediny co umim je koupit a drzet tak dlouho ze jsem v plusu. Taky se k tomu vracim.
Tomáš
07.06.2024 20:13
Nechceš osobní školení? Pro prodavače v elektru by se dala vymyslet sleva 🤣 něco jako prodloužená záruka
Ponke
07.06.2024 20:14
↩
@Tomáš
Nechceš osobní školení? Pro prodavače v elektru by se dala vymyslet sleva 🤣 něco jako prodloužená záruka
Na dalsi bear market si nekoho zaplatim na slozeni portfolia
Tomáš
07.06.2024 20:14
↩
@Ponke
Na dalsi bear market si nekoho zaplatim na slozeni portfolia
A bude to mít smysl?
Ponke
07.06.2024 20:14
Teoreticky to vsechno znam, ale po prichodu sem jsem zacal delat blbosti
🤣 1