# pokec
184746 zpráv • strana 233/1848
Beeman 4.0. 07.06.2024 15:53
Takže krypto je je mega velky spekul stale.
pink&deviant 07.06.2024 15:54
Turek rád krypto či? 😀
Barrack Odbahna 07.06.2024 15:57
Fico vám na Slovensku za chvíli zakáže crypto úplně a bude velká migrace Slováků do čech 🤣
👍 1
vůbec bych se tomu nedivil upřimně
bo co se tam u vás děje to už je moc
Beeman 4.0. 07.06.2024 15:59
@pink&deviant Turek rád krypto či? 😀
Pokud je nácek tak určitě zlato, šperky a obrazy.
Barrack Odbahna 07.06.2024 15:59
ale zase u nás příští rok nebo kdy jsou volby vyhraje Babiš a jsme v píči taky 🤣
(upraveno)
pink&deviant 07.06.2024 16:00
Fico odpustil strelcovi, presne, ako pápež Pavol II. Fico bude vyhlásený už za života za svätého.
🤣 2
Barrack Odbahna 07.06.2024 16:00
jediný únik je v tomto bullrunu vydělat balík a odjebat se na Bora Bora
(upraveno)
🤣 1
pink&deviant 07.06.2024 16:01
@Barrack Odbahna jediný únik je v tomto bullrunu vydělat balík a odjebat se na Bora Bora
Mne sa páči Portugalsko a švajc a fajn ošetrené krypto.
Barrack Odbahna 07.06.2024 16:02
@pink&deviant Mne sa páči Portugalsko a švajc a fajn ošetrené krypto.
pink&deviant 07.06.2024 16:03
Dane budú jebadlo.
Swordfish 07.06.2024 16:31
@Barrack Odbahna Otvírám lahev vínečka 🤣
oteviram kozlika
Barrack Odbahna 07.06.2024 16:34
Tomáš 07.06.2024 16:54
Amatéři, když už, tak pořádně
Bugsy 07.06.2024 16:54
😂😂
Tomáš 07.06.2024 16:55
Ale ať se to nedoví předseda, ještě asi pracuju 🤣
😂 1
Barrack Odbahna 07.06.2024 17:01
Barrack Odbahna 07.06.2024 17:09
Můžu si otevřít 55% slivovicu, ale neručím za sebe, co bych tu pak vyváděl 🤣
Tomáš 07.06.2024 17:10
@Barrack Odbahna Můžu si otevřít 55% slivovicu, ale neručím za sebe, co bych tu pak vyváděl 🤣
Vitalik BOTerin 07.06.2024 17:25
1️⃣ 1 2️⃣ 3 3️⃣ 3 🇩 2 🇪 11 🇫 1 🇬 2
Barrack Odbahna 07.06.2024 17:26
@here
Gali 07.06.2024 17:59
@Vitalik BOTerin (attachment)
Este tam chyba parkrat za rok.
Barrack Odbahna 07.06.2024 18:01
@Gali Este tam chyba parkrat za rok.
to spadá do F 😀
Gali 07.06.2024 18:10
@Barrack Odbahna to spadá do F 😀
Ale s pitim som neprestal len proste veľmi sporadicky si niečo dám .
👍 1
Barrack Odbahna 07.06.2024 18:13
@Gali Ale s pitim som neprestal len proste veľmi sporadicky si niečo dám .
s klidným srdcem můžeš dát F 😀
Plastex 07.06.2024 18:13
nejaky dumpiku vidim 🙂
Barrack Odbahna 07.06.2024 18:14
Novinky to shodily, kundy
KryptoVláďa 07.06.2024 18:32
Gali 07.06.2024 18:39
@Barrack Odbahna s klidným srdcem můžeš dát F 😀
Nie nespadá 🙂
Tomáš 07.06.2024 18:40
@KryptoVláďa (attachment)
super, ještě tak -20% a můžu jít zase nakupovat 😄
🥹 1
KryptoVláďa 07.06.2024 18:43
Taky jeste cekam
Jarda 07.06.2024 18:44
Limitky se mi ještě taky nechytly.
Swordfish 07.06.2024 18:53
kdo nema nekoupeno, nic neztrati
Ponke 07.06.2024 18:53
Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
Takze to bude megapropad
😁
Barrack Odbahna 07.06.2024 18:54
@Ponke Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
To snad ne
JUDr. Inkognito 07.06.2024 18:54
Tak ty výsledky NFP a nezaměstannosti v USA byly 14:30 a tak toto je už druhý likvidační pád další by uš nemuse být ne? nebo nějaké zprávy co jsme nezaznamenal?
Ponke 07.06.2024 18:54
Near kdyz sem koupil za mega na 2,25 tak sel na 0,9 😂😂
Tomáš 07.06.2024 18:55
@Ponke Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
Takže ty pořád opakujes, jak je to tu pro tebe přínosné, ale když ti všichni říkají nakupuj postupně, nech si něco na propady, tak stejně opět zas a znova narves all in? 🤷
Ponke 07.06.2024 18:56
@Tomáš Takže ty pořád opakujes, jak je to tu pro tebe přínosné, ale když ti všichni říkají nakupuj postupně, nech si něco na propady, tak stejně opět zas a znova narves all in? 🤷
Jo
Ale zajim to indii vsechno je v pohode
Jsem k hovnu no
Barrack Odbahna 07.06.2024 18:57
@Ponke Near kdyz sem koupil za mega na 2,25 tak sel na 0,9 😂😂
Když mi pošleš všechny své prostředky, tak uděláš mnohem lépe, než když budeš investovat sám za sebe. Já ti pak pošlu 50% ze zisku. Deal ? 🤣
😂 1
Ponke 07.06.2024 18:57
Ted uz nic nedelam to se osvedcilo 😂
Tomáš 07.06.2024 18:58
Tak pro tebe už je akorát cesta trading účet s marží, spálit to a vrátit se s prosikem do datartu 🤣
🤣 1
Ponke 07.06.2024 18:59
Hhh ja tady pockam kdy vystoupit
To bude ted dulezite
😁
Swordfish 07.06.2024 19:00
ono se nekam vystupuje?
Bugsy 07.06.2024 19:07
ma někdo info co se stalo ?
Swordfish 07.06.2024 19:11
nekde jsem cetl, ze pry v bullrunu je zvysena ta volatilita
😂 6
Ponke 07.06.2024 19:13
Kdyz to pak vyroste tak at to pada no
😇
Ponke 07.06.2024 19:16
@Swordfish ono se nekam vystupuje?
Jojo do usdc pak to tam po roce narvu a 2 roky koukam jak to pada 😂
Vyzkouseno 2x
Kosa Fatty.io 07.06.2024 19:24
Jejda
Swordfish 07.06.2024 19:24
nekdo dalsi s odpovedi ? pruzkum v datartu uz nedelame
Kosa Fatty.io 07.06.2024 19:24
@Ponke Jojo cekejte ja jsem nakoupil all in na 71k
Tak stalo se 😂😂
Bugsy 07.06.2024 19:34
tak uvidime co bude 💀
Bugsy 07.06.2024 19:36
Swordfish 07.06.2024 19:36
@Bugsy (attachment)
skvely vykon, dobra prace
🤣 1
<@1075165235498991646> ^
nicmene bullrun je nevyhnutelny, je tu aktivita jak za covidu
jeste se ozve Spolino a je to !
👍 1
Ponke 07.06.2024 19:41
Jo jo ja jsem v klidu
Luboš Bajkai 07.06.2024 19:41
@Bugsy (attachment)
dekuji za tip 💪 jdu zkusit scalp long
👍 1
Ponke 07.06.2024 19:43
Tuhle debilitu bych mohl vyucovat
😁
Ponke 07.06.2024 19:54
Ale tak nekdo tam ty penize musi nosit 😁
Swordfish 07.06.2024 19:59
ano, pokracuj prosim
Ponke 07.06.2024 20:02
Jo nemate zac. Ale ja uz novy nenosim
Inj zeleny pohoda
Odvoleno 🫡
Jsme z pokecu reset club <:picard:822537684441890836>
Chudaci slusny lidi tady
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:05
Fuck it. Máme tady roomky na všechno a stejně se míchá legit chat s píčovinama. Čas ukázal, že je úplně jedno kdo co kde píše 🤣
Ponke 07.06.2024 20:08
Good 150 000 kc propad to je mensi zlo nez sem cekal
Jeste bych udelal roomku serizoni pokec
🫡
Barrack Odbahna 07.06.2024 20:10
it is here
(upraveno)
Tomáš 07.06.2024 20:11
@Ponke Tuhle debilitu bych mohl vyucovat
V čem si se teda vlastně poučil? ... Nenakupovat all in to není, nevracet se ke kravinam taky ne 🤷
Ponke 07.06.2024 20:12
@Tomáš V čem si se teda vlastně poučil? ... Nenakupovat all in to není, nevracet se ke kravinam taky ne 🤷
Jojo v nicem. Uznavam. Jediny co umim je koupit a drzet tak dlouho ze jsem v plusu. Taky se k tomu vracim.
Tomáš 07.06.2024 20:13
Nechceš osobní školení? Pro prodavače v elektru by se dala vymyslet sleva 🤣 něco jako prodloužená záruka
Ponke 07.06.2024 20:14
@Tomáš Nechceš osobní školení? Pro prodavače v elektru by se dala vymyslet sleva 🤣 něco jako prodloužená záruka
Na dalsi bear market si nekoho zaplatim na slozeni portfolia
Tomáš 07.06.2024 20:14
@Ponke Na dalsi bear market si nekoho zaplatim na slozeni portfolia
A bude to mít smysl?
Ponke 07.06.2024 20:14
Teoreticky to vsechno znam, ale po prichodu sem jsem zacal delat blbosti
🤣 1