# pokec
184746 zpráv • strana 234/1848
JUDr. Inkognito 05.06.2024 18:46
@Ponke A vy po me chcete manipulaci s ledgerem 😂
ne ne, chtěl jsme jen ať si ho koupíš abys nevypadal blbě kdyby se tě někdo zeptal zda máš ledger ať nemusíš lhát, nech ho klidně v šupleti 😂
Ponke 05.06.2024 18:46
@JUDr. Inkognito ne ne, chtěl jsme jen ať si ho koupíš abys nevypadal blbě kdyby se tě někdo zeptal zda máš ledger ať nemusíš lhát, nech ho klidně v šupleti 😂
Tak to ukol splnen. Dokonce mam i seed 🫡
JUDr. Inkognito 05.06.2024 18:46
@Ponke Muj posledni trezor dopadl, tak ze chtel aktualizaci a bez seedu to neslo. Seed se ztratil nekde pri stehovani 😂
dobré najít takový papírek někde přilepený na plechovce na skládce 🙂
Ponke 05.06.2024 18:47
@JUDr. Inkognito dobré najít takový papírek někde přilepený na plechovce na skládce 🙂
Bylo tam 0. Po poklesu v roce 2018 nezbylo nic. Bylo to strasne rychly
🇫 1
Včelkamára 05.06.2024 18:49
@JUDr. Inkognito Ti kterí už něco v minulosti vydělali na kryptu a mají solidní balík v btc, eth nebo stablu. U této skupiny je tak dost pravděpodobné, že nebudou tyto pěkně zhodnocené úspory dále gamblovat v lowcaps coinech, ale že investici nechají v btc, eth či stablu. Z toho by vyplývalo to že alt season by byla slabá či nebyla vůbec. Jak to máte vy?
🇦 - mám to tak a nechám to v bezpečí btc eth usdc
🇧 - část zisku přeleji do lowcaps či meme kdyby náhodou to vystřelilo
🇨 - jsem gambler a vše narvu do altů
D - mam jen alty a cekam jestli vystřelí 🤣
Ponke 05.06.2024 18:50
@Včelkamára D - mam jen alty a cekam jestli vystřelí 🤣
Neni otazka jestli ale kdy 🥹
Tohle se mi zacina libit. Konecne poradny % $
Swordfish 05.06.2024 19:01
@Ponke Tohle se mi zacina libit. Konecne poradny % $
pekyho degen room je pro tebe spravna cesta
tam aspon dostanes skolu
Ponke 05.06.2024 19:02
Nic mi uz neda takovou skolu jako reset club 🫡
JUDr. Inkognito 05.06.2024 19:04
@Ponke Nic mi uz neda takovou skolu jako reset club 🫡
no tak to počkej až tě dojebe degen roomka 😆
💯 2
začal bych s 30% tvého portfolka a v případě neúspěchu bych dosypal doředil dalších 30% z ptf 🤣
😂 1
Barrack Odbahna 05.06.2024 19:06
@Ponke Nic mi uz neda takovou skolu jako reset club 🫡
Jestli dáš dalších 50k do nějaké jebky, co tam dá Peky, tak se pak pochlub jak si dopadl 🤣
JUDr. Inkognito 05.06.2024 19:08
ale jestli tam dáš 50k a to udělá přes noc 120x (tak jak to nyní lítá) tak se nám zase tady můžeš vysmívat ty 🙂
😂 4 🤣 1
KryptoVláďa 05.06.2024 20:19
@Barrack Odbahna Jestli dáš dalších 50k do nějaké jebky, co tam dá Peky, tak se pak pochlub jak si dopadl 🤣
😄
Bugsy 05.06.2024 20:32
Píšeme, abychom objasnili nová pravidla stablecoinů MiCA, která vstoupí v platnost 30. června 2024. Od tohoto data budou stablecoiny v EHP regulovány, některé stávající stablecoiny nemusí do této kategorie spadat.

Tyto stablecoiny, včetně USDT a dalších, budou i nadále k dispozici pro obchodování na Binance na spotovém trhu, pro vklady a výběry a ve vaší peněžence jako obvykle. Budou také k dispozici k prodeji v Binance směnárně. Binance tyto stablecoiny ze seznamu nevyřadí.

Omezíme jejich dostupnost pro uživatele z EHP pouze u některých produktů a navrhneme alternativy s regulovanými stablecoiny nebo jinými krypto aktivy.

Binance pracuje na minimalizaci narušení trhu a produktů při přechodu na regulovanou nabídku stablecoinů v rámci MiCA v EHP.

Můžete také kliknout zde a dozvědět se více o tom, jak dodržujeme nová pravidla MiCA Stablecoin.
Ponke 05.06.2024 20:33
@Bugsy Píšeme, abychom objasnili nová pravidla stablecoinů MiCA, která vstoupí v platnost 30. června 2024. Od tohoto data budou stablecoiny v EHP regulovány, některé stávající stablecoiny nemusí do této kategorie spadat.

Tyto stablecoiny, včetně USDT a dalších, budou i nadále k dispozici pro obchodování na Binance na spotovém trhu, pro vklady a výběry a ve vaší peněžence jako obvykle. Budou také k dispozici k prodeji v Binance směnárně. Binance tyto stablecoiny ze seznamu nevyřadí.

Omezíme jejich dostupnost pro uživatele z EHP pouze u některých produktů a navrhneme alternativy s regulovanými stablecoiny nebo jinými krypto aktivy.

Binance pracuje na minimalizaci narušení trhu a produktů při přechodu na regulovanou nabídku stablecoinů v rámci MiCA v EHP.

Můžete také kliknout zde a dozvědět se více o tom, jak dodržujeme nová pravidla MiCA Stablecoin.
Diky 👍
Swordfish 05.06.2024 21:12
protoze <@477179553152892951> prodava zajimavy stroj, obnoven <#1168628231038054511> (mozna jen docasne)
Peky 06.06.2024 06:52
si musím dát pozor, aby někdo po mě nešel za vysoce výnosnou degen roomku🤣
Muf 06.06.2024 10:44
Gali 06.06.2024 11:45
KryptoVláďa 06.06.2024 11:46
@Gali To je vono ? Už idete na ostro ?
Uz brzo
👍 2
KryptoVláďa 06.06.2024 12:25
Jinak @here davame do kupy tym lidi ktery bude pripravovat podjlady pro yt videa. Uz se mi doneslo par veci, jak to chci s vama zabalit. Hele, nechci. Ani prachy z televize mi vas nemuzou vynahradit. Jenom proste ted odridit cca 60lidi a cely to postavit je proste peklo. Takze hledame zpusob jak televozni tym dostat to produkce pro yt. Tak jenom aby bylo mezi nama jasno - neseru na vas a srat na vas nechci. Dik za pochopeni
(upraveno)
👌 2 👍 21 🚀 2 🥲 2 🥹 2
Swordfish 06.06.2024 12:44
Kral zije !
KryptoVláďa 06.06.2024 12:52
Pokud by se toho chtel kdokoli odsud ujmout, jsem otevrenej
Nastartuje se znovu i kryptotime a je tam jeste par kseftu, ktery s tim maj taky hodne spolecnyho. Klidne piste
JUDr. Inkognito 06.06.2024 13:55
@Swordfish Kral zije !
nebo: král přežil !
nebo? král je mrtev, ať žije král !
KryptoVláďa 06.06.2024 13:56
@JUDr. Inkognito nebo: král přežil !
nebo? král je mrtev, ať žije král !
s tim prezitim bych jeste chvili pockal 😄
😂 1
Bugsy 06.06.2024 13:57
😂😂😂
JUDr. Inkognito 06.06.2024 15:51
Nečetl jsem text, ale viděl jsem grafiku zpráv tak jsem myslel, že už to běží. Proto jsem už s holkama začal slavit 🤣
KryptoVláďa 06.06.2024 18:13
Odchazim z prace smer domu. Mizna se pripojim o chvilku dyl nez zase doma vsechno rozbalim
JUDr. Inkognito 06.06.2024 18:21
@KryptoVláďa Odchazim z prace smer domu. Mizna se pripojim o chvilku dyl nez zase doma vsechno rozbalim
ježiši, dyť si tam jen měsíc, to tě to tak sralo, že jsi dal už výpověď kurde???
KryptoVláďa 06.06.2024 18:24
@JUDr. Inkognito ježiši, dyť si tam jen měsíc, to tě to tak sralo, že jsi dal už výpověď kurde???
Vole 😂😂😂
KryptoVláďa 06.06.2024 18:25
@JUDr. Inkognito ježiši, dyť si tam jen měsíc, to tě to tak sralo, že jsi dal už výpověď kurde???
Jako ze bych do toho za ten mesis naťrval ze svyho pul mega a pak odesel? No jako taky plan 😂😂😂
😂 1
JUDr. Inkognito 06.06.2024 18:56
@KryptoVláďa Jako ze bych do toho za ten mesis naťrval ze svyho pul mega a pak odesel? No jako taky plan 😂😂😂
jo sorry, myslel jsme, že jsi příbuzný od <@1075165235498991646> ale nejsi, spletl jsem to 😆
🤣 1
Ponke 06.06.2024 19:01
Husty call dneska 😳
Petr Langr 06.06.2024 19:07
@Ponke Husty call dneska 😳
proc?
Ponke 06.06.2024 19:08
Zajimave tema se tam resi a docela cumim a hezky to zacina davat smysl.
(upraveno)
Petr Langr 06.06.2024 19:09
jaky tema a co dava smysl?
Ponke 06.06.2024 19:10
@Petr Langr jaky tema a co dava smysl?
Tak ja prisel od yt Kicoma a dneska slysim, ze tam vlastne cumim na reklamu 😂👍 , takze ted si radsi projedu stary videa od predsedy, a nemusim cumet na reklamy vedle 🫠
(upraveno)
A ted se mi sere prace, takze premyslim co dal a libi se mi ze tady lidi maji podnikaveho ducha 👍 idealni call dneska proste
Petr Langr 06.06.2024 19:19
super.. chapu.
👍 1
Swordfish 06.06.2024 19:20
🤪
Swordfish 06.06.2024 20:46
<@945641781024935947> hodil zajimavy xtweet to trading
JUDr. Inkognito 06.06.2024 21:03
@Ponke A ted se mi sere prace, takze premyslim co dal a libi se mi ze tady lidi maji podnikaveho ducha 👍 idealni call dneska proste
Tak sere se práce, zas to neber tak vážně...
Chápu že když ti zkrouhnou 50% dolů tak je to blbý ale i tak bys furt bral něco jako lepší průměrný pražský plat 😉
P.S. a jestli z toho budeš mít trvalé depky tak za to můžou moc zodpovědní guru moderátoři kteří nám zkrouhli naši VIP chlastací skupinu = alkohol léčí 👍
Ponke 06.06.2024 21:07
@JUDr. Inkognito P.S. a jestli z toho budeš mít trvalé depky tak za to můžou moc zodpovědní guru moderátoři kteří nám zkrouhli naši VIP chlastací skupinu = alkohol léčí 👍
To nebudu. Na callu to predseda popsal dobre. Jde o to aby s tebou nikdo nevyjebaval.
👌 1
Včelkamára 06.06.2024 22:51
Jde o to jestli to uhlidas
Peky 07.06.2024 08:02
pičo, když jsou ty volby🤣
JUDr. Inkognito 07.06.2024 09:28
a chceme tedy ultra nacionalistického Turka v EU? proč ne?
JUDr. Inkognito 07.06.2024 09:46
Mám BTC. na jaké ceně budu "letos" většinu BTC prodávat?
🇦 kolem 100k
🇧 kolem 150k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
(upraveno)
🇦 5 🇧 4 🇨 8
-------------------------
Mám ETH. na jaké ceně budu "letos" většinu ETH prodávat?
🇦 kolem 10k
🇧 kolem 16k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
(upraveno)
🇦 14 🇧 4 🇨 4
Ponke 07.06.2024 11:03
@JUDr. Inkognito a chceme tedy ultra nacionalistického Turka v EU? proč ne?
Volby jsou jasny 😆
JUDr. Inkognito 07.06.2024 11:22
díky zrovna obědvám 😂
JUDr. Inkognito 07.06.2024 11:23
@Ponke (attachment)
však tolik už bereš, tak volit je nemusíš, ne? 🤣
Ponke 07.06.2024 11:25
@JUDr. Inkognito však tolik už bereš, tak volit je nemusíš, ne? 🤣
Stop valce me zaujalo. 😂😂😂
🤣 1
Ponke 07.06.2024 11:26
@JUDr. Inkognito však tolik už bereš, tak volit je nemusíš, ne? 🤣
Kdyz umi vykopat rusko z ua, tak proc je nevolit? 😆
JUDr. Inkognito 07.06.2024 11:32
Zajímavé hlasování to jsem nečekal. Zatím to vypadá, že většina se hned zabví ETH a BTC si většina nechá... to čumím 🤨
děkujeme že hlasujete @swordfishZONE
Tomáš 07.06.2024 11:51
jak mám hlasovat, když žádné BTC nemám?
Včelkamára 07.06.2024 11:56
@Tomáš jak mám hlasovat, když žádné BTC nemám?
Musis nejdriv nakoupit 🤣
😂 1
pink&deviant 07.06.2024 12:11
@Včelkamára Musis nejdriv nakoupit 🤣
Stačí držať ordinals a runes 😀
JUDr. Inkognito 07.06.2024 12:15
@Tomáš jak mám hlasovat, když žádné BTC nemám?
tak hlasuješ v 2. sekci o ETH 😂
Ponke 07.06.2024 12:16
@JUDr. Inkognito tak hlasuješ v 2. sekci o ETH 😂
A kdyz nemas btc ani eth tak budes vyloucen 🥹
JUDr. Inkognito 07.06.2024 12:17
@Ponke A kdyz nemas btc ani eth tak budes vyloucen 🥹
ne to nebudeš, ale pokud nemáš tak jsi prostě v hajzlu 😄 a občas se ti tady někdo (hlavně já) vysměje 🤣
😁 1
Petr Langr 07.06.2024 13:34
@JUDr. Inkognito Mám ETH. na jaké ceně budu "letos" většinu ETH prodávat?
🇦 kolem 10k
🇧 kolem 16k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
Nebudu se ridit jen cenou..
👍 2
Swordfish 07.06.2024 13:48
Zrejme mas na mysli hvezdy, zverokruh a podobne.
😂 4
Ponke 07.06.2024 14:16
@Swordfish Zrejme mas na mysli hvezdy, zverokruh a podobne.
Ja se budu ridit tim co bude napsano tady v pokecu. Nemuzu prohrat 😎
👌 1 😄 1
Tomáš 07.06.2024 14:19
@Ponke Ja se budu ridit tim co bude napsano tady v pokecu. Nemuzu prohrat 😎
🤣 1
KryptoVláďa 07.06.2024 14:22
@Ponke Ja se budu ridit tim co bude napsano tady v pokecu. Nemuzu prohrat 😎
Muzes 😂😂😂
🤣 1
Ponke 07.06.2024 14:23
Jo zatim me ty kokotiny staly tak 1,5 mice 😂😂😂 ale zkusenosti no
Ponke 07.06.2024 14:30
<@672035199441305600> bud na ty ucitelky hodny. Ony za to nemuzou 😂🤣
😂 1
Beeman 4.0. 07.06.2024 14:39
@JUDr. Inkognito Mám BTC. na jaké ceně budu "letos" většinu BTC prodávat?
🇦 kolem 100k
🇧 kolem 150k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
0<@720562582716547193> věříte tu tomu ze btc letos dosahne 150k ?
Ponke 07.06.2024 14:50
@Beeman 4.0. 0<@720562582716547193> věříte tu tomu ze btc letos dosahne 150k ?
To je tutovka 😁
JUDr. Inkognito 07.06.2024 14:58
@Beeman 4.0. 0<@720562582716547193> věříte tu tomu ze btc letos dosahne 150k ?
"letos" v uvozovkách, tím myslím horizont 1-1,5 rooku od nyní. A pokud se začne na podzim tisknou v USA tak BTC kolem 100k není problém, 150k je přání
Beeman 4.0. 07.06.2024 15:15
@JUDr. Inkognito "letos" v uvozovkách, tím myslím horizont 1-1,5 rooku od nyní. A pokud se začne na podzim tisknou v USA tak BTC kolem 100k není problém, 150k je přání
Možná. Jsem spis pesimista. Kdyz se podivate na situaci v kryptu když zadna ETF na btc a eth nebyla RuSSak napadl UA a vsichni z krypta utikali ven. Ted tu mame velky kluky z Wall streed a ETF. Geopoliticka situace je na prda. Afrika je casovana bomba, Čína. Stačí nějaká super blba zprava a bude hromadny úprk zpatky do dolaru. Kdyby to lide a insituce vnimali jako nezávislý fin. Prostor tak jsou mu tyhle blbe zpravy u zadele a zije si svym pralernim zivotem a ceny by byly úplně na jinych hodnotach.S ETF to bude ještě větší fičák, pokud se neco ve světě podela. To je muj osobni nazor.
pink&deviant 07.06.2024 15:46
Situácia vo svete je stále rovnaká len sa nás týka konflikt na Ukraine. Ináč nič výnimočné.
Ponke 07.06.2024 15:47
@pink&deviant Situácia vo svete je stále rovnaká len sa nás týka konflikt na Ukraine. Ináč nič výnimočné.
Ano valci se vsude a porad. Cina Thai wan by byl asi problem 🥹
pink&deviant 07.06.2024 15:48
@Ponke Ano valci se vsude a porad. Cina Thai wan by byl asi problem 🥹
Neviem pokiaľ ich Čína obluci tak asi nie.
Barrack Odbahna 07.06.2024 15:48
Otvírám lahev vínečka 🤣
Martin11 07.06.2024 15:49
@Barrack Odbahna Otvírám lahev vínečka 🤣
Já až tak za 2h 😅
👍 1
Beeman 4.0. 07.06.2024 15:50
@pink&deviant Situácia vo svete je stále rovnaká len sa nás týka konflikt na Ukraine. Ináč nič výnimočné.
Pásmo Gazy, poté možná operace n Libanonu a intervence Íránu. Kdo ví.
Beeman 4.0. 07.06.2024 15:51
Afrika bublá.
pink&deviant 07.06.2024 15:51
To bolo vzdy
Aj arabi aj Izrael. Afrika detto sám ľavicový diktátor.
Čína Pakistan india