JUDr. Inkognito
05.06.2024 18:46
↩
@Ponke
A vy po me chcete manipulaci s ledgerem 😂
ne ne, chtěl jsme jen ať si ho koupíš abys nevypadal blbě kdyby se tě někdo zeptal zda máš ledger ať nemusíš lhát, nech ho klidně v šupleti 😂
Ponke
05.06.2024 18:46
↩
@JUDr. Inkognito
ne ne, chtěl jsme jen ať si ho koupíš abys nevypadal blbě kdyby se tě někdo zeptal zda máš ledger ať nemusíš lhát, nech ho klidně v šupleti 😂
Tak to ukol splnen. Dokonce mam i seed 🫡
JUDr. Inkognito
05.06.2024 18:46
↩
@Ponke
Muj posledni trezor dopadl, tak ze chtel aktualizaci a bez seedu to neslo. Seed se ztratil nekde pri stehovani 😂
dobré najít takový papírek někde přilepený na plechovce na skládce 🙂
Ponke
05.06.2024 18:47
↩
@JUDr. Inkognito
dobré najít takový papírek někde přilepený na plechovce na skládce 🙂
Bylo tam 0. Po poklesu v roce 2018 nezbylo nic. Bylo to strasne rychly
🇫 1
Včelkamára
05.06.2024 18:49
↩
@JUDr. Inkognito
Ti kterí už něco v minulosti vydělali na kryptu a mají solidní balík v btc, eth nebo stablu. U této skupiny je tak dost pravděpodobné, že nebudou tyto pěkně zhodnocené úspory dále gamblovat v lowcaps coinech, ale že investici nechají v btc, eth či stablu. Z toho by vyplývalo to že alt season by byla slabá či nebyla vůbec. Jak to máte vy?
🇦 - mám to tak a nechám to v bezpečí btc eth usdc
🇧 - část zisku přeleji do lowcaps či meme kdyby náhodou to vystřelilo
🇨 - jsem gambler a vše narvu do altů
🇦 - mám to tak a nechám to v bezpečí btc eth usdc
🇧 - část zisku přeleji do lowcaps či meme kdyby náhodou to vystřelilo
🇨 - jsem gambler a vše narvu do altů
D - mam jen alty a cekam jestli vystřelí 🤣
Swordfish
05.06.2024 19:01
↩
@Ponke
Tohle se mi zacina libit. Konecne poradny % $
pekyho degen room je pro tebe spravna cesta
tam aspon dostanes skolu
Ponke
05.06.2024 19:02
Nic mi uz neda takovou skolu jako reset club 🫡
JUDr. Inkognito
05.06.2024 19:04
↩
@Ponke
Nic mi uz neda takovou skolu jako reset club 🫡
no tak to počkej až tě dojebe degen roomka 😆
💯 2
začal bych s 30% tvého portfolka a v případě neúspěchu bych dosypal doředil dalších 30% z ptf 🤣
😂 1
Barrack Odbahna
05.06.2024 19:06
↩
@Ponke
Nic mi uz neda takovou skolu jako reset club 🫡
Jestli dáš dalších 50k do nějaké jebky, co tam dá Peky, tak se pak pochlub jak si dopadl 🤣
JUDr. Inkognito
05.06.2024 19:08
ale jestli tam dáš 50k a to udělá přes noc 120x (tak jak to nyní lítá) tak se nám zase tady můžeš vysmívat ty 🙂
😂 4
🤣 1
KryptoVláďa
05.06.2024 20:19
↩
@Barrack Odbahna
Jestli dáš dalších 50k do nějaké jebky, co tam dá Peky, tak se pak pochlub jak si dopadl 🤣
😄
Bugsy
05.06.2024 20:32
Píšeme, abychom objasnili nová pravidla stablecoinů MiCA, která vstoupí v platnost 30. června 2024. Od tohoto data budou stablecoiny v EHP regulovány, některé stávající stablecoiny nemusí do této kategorie spadat.
Tyto stablecoiny, včetně USDT a dalších, budou i nadále k dispozici pro obchodování na Binance na spotovém trhu, pro vklady a výběry a ve vaší peněžence jako obvykle. Budou také k dispozici k prodeji v Binance směnárně. Binance tyto stablecoiny ze seznamu nevyřadí.
Omezíme jejich dostupnost pro uživatele z EHP pouze u některých produktů a navrhneme alternativy s regulovanými stablecoiny nebo jinými krypto aktivy.
Binance pracuje na minimalizaci narušení trhu a produktů při přechodu na regulovanou nabídku stablecoinů v rámci MiCA v EHP.
Můžete také kliknout zde a dozvědět se více o tom, jak dodržujeme nová pravidla MiCA Stablecoin.
Tyto stablecoiny, včetně USDT a dalších, budou i nadále k dispozici pro obchodování na Binance na spotovém trhu, pro vklady a výběry a ve vaší peněžence jako obvykle. Budou také k dispozici k prodeji v Binance směnárně. Binance tyto stablecoiny ze seznamu nevyřadí.
Omezíme jejich dostupnost pro uživatele z EHP pouze u některých produktů a navrhneme alternativy s regulovanými stablecoiny nebo jinými krypto aktivy.
Binance pracuje na minimalizaci narušení trhu a produktů při přechodu na regulovanou nabídku stablecoinů v rámci MiCA v EHP.
Můžete také kliknout zde a dozvědět se více o tom, jak dodržujeme nová pravidla MiCA Stablecoin.
Ponke
05.06.2024 20:33
↩
@Bugsy
Píšeme, abychom objasnili nová pravidla stablecoinů MiCA, která vstoupí v platnost 30. června 2024. Od tohoto data budou stablecoiny v EHP regulovány, některé stávající stablecoiny nemusí do této kategorie spadat.
Tyto stablecoiny, včetně USDT a dalších, budou i nadále k dispozici pro obchodování na Binance na spotovém trhu, pro vklady a výběry a ve vaší peněžence jako obvykle. Budou také k dispozici k prodeji v Binance směnárně. Binance tyto stablecoiny ze seznamu nevyřadí.
Omezíme jejich dostupnost pro uživatele z EHP pouze u některých produktů a navrhneme alternativy s regulovanými stablecoiny nebo jinými krypto aktivy.
Binance pracuje na minimalizaci narušení trhu a produktů při přechodu na regulovanou nabídku stablecoinů v rámci MiCA v EHP.
Můžete také kliknout zde a dozvědět se více o tom, jak dodržujeme nová pravidla MiCA Stablecoin.
Tyto stablecoiny, včetně USDT a dalších, budou i nadále k dispozici pro obchodování na Binance na spotovém trhu, pro vklady a výběry a ve vaší peněžence jako obvykle. Budou také k dispozici k prodeji v Binance směnárně. Binance tyto stablecoiny ze seznamu nevyřadí.
Omezíme jejich dostupnost pro uživatele z EHP pouze u některých produktů a navrhneme alternativy s regulovanými stablecoiny nebo jinými krypto aktivy.
Binance pracuje na minimalizaci narušení trhu a produktů při přechodu na regulovanou nabídku stablecoinů v rámci MiCA v EHP.
Můžete také kliknout zde a dozvědět se více o tom, jak dodržujeme nová pravidla MiCA Stablecoin.
Diky 👍
Swordfish
05.06.2024 21:12
protoze <@477179553152892951> prodava zajimavy stroj, obnoven <#1168628231038054511> (mozna jen docasne)
Peky
06.06.2024 04:10
Peky
06.06.2024 06:52
si musím dát pozor, aby někdo po mě nešel za vysoce výnosnou degen roomku🤣
Muf
06.06.2024 10:44
Polkadot akce v Decade 10.6
https://www.facebook.com/events/1886602285159075
https://www.facebook.com/events/1886602285159075
KryptoVláďa
06.06.2024 11:05
Gali
06.06.2024 11:45
↩
@KryptoVláďa
https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/06/tv-barrandov-uvazuje-o-navratu-zpravodajske-relace-nase-zpravy/
To je vono ? Už idete na ostro ?
KryptoVláďa
06.06.2024 11:46
↩
@Gali
To je vono ? Už idete na ostro ?
Uz brzo
👍 2
KryptoVláďa
06.06.2024 12:25
Jinak @here davame do kupy tym lidi ktery bude pripravovat podjlady pro yt videa. Uz se mi doneslo par veci, jak to chci s vama zabalit. Hele, nechci. Ani prachy z televize mi vas nemuzou vynahradit. Jenom proste ted odridit cca 60lidi a cely to postavit je proste peklo. Takze hledame zpusob jak televozni tym dostat to produkce pro yt. Tak jenom aby bylo mezi nama jasno - neseru na vas a srat na vas nechci. Dik za pochopeni
(upraveno)
👌 2
👍 21
🚀 2
🥲 2
🥹 2
Swordfish
06.06.2024 12:44
Kral zije !
KryptoVláďa
06.06.2024 12:52
Pokud by se toho chtel kdokoli odsud ujmout, jsem otevrenej
Nastartuje se znovu i kryptotime a je tam jeste par kseftu, ktery s tim maj taky hodne spolecnyho. Klidne piste
JUDr. Inkognito
06.06.2024 13:55
↩
@Swordfish
Kral zije !
nebo: král přežil !
nebo? král je mrtev, ať žije král !
nebo? král je mrtev, ať žije král !
KryptoVláďa
06.06.2024 13:56
↩
@JUDr. Inkognito
nebo: král přežil !
nebo? král je mrtev, ať žije král !
nebo? král je mrtev, ať žije král !
s tim prezitim bych jeste chvili pockal 😄
😂 1
Bugsy
06.06.2024 13:57
😂😂😂
pink&deviant
06.06.2024 14:30
JUDr. Inkognito
06.06.2024 15:51
↩
@KryptoVláďa
https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/06/tv-barrandov-uvazuje-o-navratu-zpravodajske-relace-nase-zpravy/
Nečetl jsem text, ale viděl jsem grafiku zpráv tak jsem myslel, že už to běží. Proto jsem už s holkama začal slavit 🤣
KryptoVláďa
06.06.2024 18:13
Odchazim z prace smer domu. Mizna se pripojim o chvilku dyl nez zase doma vsechno rozbalim
JUDr. Inkognito
06.06.2024 18:21
↩
@KryptoVláďa
Odchazim z prace smer domu. Mizna se pripojim o chvilku dyl nez zase doma vsechno rozbalim
ježiši, dyť si tam jen měsíc, to tě to tak sralo, že jsi dal už výpověď kurde???
KryptoVláďa
06.06.2024 18:24
↩
@JUDr. Inkognito
ježiši, dyť si tam jen měsíc, to tě to tak sralo, že jsi dal už výpověď kurde???
Vole 😂😂😂
KryptoVláďa
06.06.2024 18:25
↩
@JUDr. Inkognito
ježiši, dyť si tam jen měsíc, to tě to tak sralo, že jsi dal už výpověď kurde???
Jako ze bych do toho za ten mesis naťrval ze svyho pul mega a pak odesel? No jako taky plan 😂😂😂
😂 1
JUDr. Inkognito
06.06.2024 18:56
↩
@KryptoVláďa
Jako ze bych do toho za ten mesis naťrval ze svyho pul mega a pak odesel? No jako taky plan 😂😂😂
jo sorry, myslel jsme, že jsi příbuzný od <@1075165235498991646> ale nejsi, spletl jsem to 😆
🤣 1
Ponke
06.06.2024 19:01
Husty call dneska 😳
Petr Langr
06.06.2024 19:07
↩
@Ponke
Husty call dneska 😳
proc?
Ponke
06.06.2024 19:08
Zajimave tema se tam resi a docela cumim a hezky to zacina davat smysl.
(upraveno)
Petr Langr
06.06.2024 19:09
jaky tema a co dava smysl?
Ponke
06.06.2024 19:10
↩
@Petr Langr
jaky tema a co dava smysl?
Tak ja prisel od yt Kicoma a dneska slysim, ze tam vlastne cumim na reklamu 😂👍 , takze ted si radsi projedu stary videa od predsedy, a nemusim cumet na reklamy vedle 🫠
(upraveno)
A ted se mi sere prace, takze premyslim co dal a libi se mi ze tady lidi maji podnikaveho ducha 👍 idealni call dneska proste
Petr Langr
06.06.2024 19:19
super.. chapu.
👍 1
Swordfish
06.06.2024 19:20
🤪
Swordfish
06.06.2024 20:46
<@945641781024935947> hodil zajimavy xtweet to trading
JUDr. Inkognito
06.06.2024 21:03
↩
@Ponke
A ted se mi sere prace, takze premyslim co dal a libi se mi ze tady lidi maji podnikaveho ducha 👍 idealni call dneska proste
Tak sere se práce, zas to neber tak vážně...
Chápu že když ti zkrouhnou 50% dolů tak je to blbý ale i tak bys furt bral něco jako lepší průměrný pražský plat 😉
Chápu že když ti zkrouhnou 50% dolů tak je to blbý ale i tak bys furt bral něco jako lepší průměrný pražský plat 😉
P.S. a jestli z toho budeš mít trvalé depky tak za to můžou moc zodpovědní guru moderátoři kteří nám zkrouhli naši VIP chlastací skupinu = alkohol léčí 👍
Ponke
06.06.2024 21:07
↩
@JUDr. Inkognito
P.S. a jestli z toho budeš mít trvalé depky tak za to můžou moc zodpovědní guru moderátoři kteří nám zkrouhli naši VIP chlastací skupinu = alkohol léčí 👍
To nebudu. Na callu to predseda popsal dobre. Jde o to aby s tebou nikdo nevyjebaval.
👌 1
Včelkamára
06.06.2024 22:51
Jde o to jestli to uhlidas
Peky
07.06.2024 08:02
pičo, když jsou ty volby🤣
JUDr. Inkognito
07.06.2024 09:28
a chceme tedy ultra nacionalistického Turka v EU? proč ne?
pink&deviant
07.06.2024 09:33
JUDr. Inkognito
07.06.2024 09:46
Mám BTC. na jaké ceně budu "letos" většinu BTC prodávat?
🇦 kolem 100k
🇧 kolem 150k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
(upraveno)
🇦 kolem 100k
🇧 kolem 150k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
🇦 5
🇧 4
🇨 8
-------------------------
Mám ETH. na jaké ceně budu "letos" většinu ETH prodávat?
🇦 kolem 10k
🇧 kolem 16k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
(upraveno)
🇦 kolem 10k
🇧 kolem 16k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
🇦 14
🇧 4
🇨 4
Barrack Odbahna
07.06.2024 11:07
JUDr. Inkognito
07.06.2024 11:22
díky zrovna obědvám 😂
JUDr. Inkognito
07.06.2024 11:23
↩
@Ponke
(attachment)
však tolik už bereš, tak volit je nemusíš, ne? 🤣
Ponke
07.06.2024 11:25
↩
@JUDr. Inkognito
však tolik už bereš, tak volit je nemusíš, ne? 🤣
Stop valce me zaujalo. 😂😂😂
🤣 1
Ponke
07.06.2024 11:26
↩
@JUDr. Inkognito
však tolik už bereš, tak volit je nemusíš, ne? 🤣
Kdyz umi vykopat rusko z ua, tak proc je nevolit? 😆
JUDr. Inkognito
07.06.2024 11:32
Zajímavé hlasování to jsem nečekal. Zatím to vypadá, že většina se hned zabví ETH a BTC si většina nechá... to čumím 🤨
děkujeme že hlasujete @swordfishZONE
děkujeme že hlasujete @swordfishZONE
Tomáš
07.06.2024 11:51
jak mám hlasovat, když žádné BTC nemám?
Včelkamára
07.06.2024 11:56
↩
@Tomáš
jak mám hlasovat, když žádné BTC nemám?
Musis nejdriv nakoupit 🤣
😂 1
pink&deviant
07.06.2024 12:11
↩
@Včelkamára
Musis nejdriv nakoupit 🤣
Stačí držať ordinals a runes 😀
JUDr. Inkognito
07.06.2024 12:15
↩
@Tomáš
jak mám hlasovat, když žádné BTC nemám?
tak hlasuješ v 2. sekci o ETH 😂
Ponke
07.06.2024 12:16
↩
@JUDr. Inkognito
tak hlasuješ v 2. sekci o ETH 😂
A kdyz nemas btc ani eth tak budes vyloucen 🥹
JUDr. Inkognito
07.06.2024 12:17
↩
@Ponke
A kdyz nemas btc ani eth tak budes vyloucen 🥹
ne to nebudeš, ale pokud nemáš tak jsi prostě v hajzlu 😄 a občas se ti tady někdo (hlavně já) vysměje 🤣
😁 1
Petr Langr
07.06.2024 13:34
↩
@JUDr. Inkognito
Mám ETH. na jaké ceně budu "letos" většinu ETH prodávat?
🇦 kolem 10k
🇧 kolem 16k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
🇦 kolem 10k
🇧 kolem 16k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
Nebudu se ridit jen cenou..
👍 2
Swordfish
07.06.2024 13:48
Zrejme mas na mysli hvezdy, zverokruh a podobne.
😂 4
KryptoVláďa
07.06.2024 13:56
Tomáš
07.06.2024 14:14
Ponke
07.06.2024 14:16
↩
@Swordfish
Zrejme mas na mysli hvezdy, zverokruh a podobne.
Ja se budu ridit tim co bude napsano tady v pokecu. Nemuzu prohrat 😎
👌 1
😄 1
Tomáš
07.06.2024 14:19
↩
@Ponke
Ja se budu ridit tim co bude napsano tady v pokecu. Nemuzu prohrat 😎
🤣 1
KryptoVláďa
07.06.2024 14:22
↩
@Ponke
Ja se budu ridit tim co bude napsano tady v pokecu. Nemuzu prohrat 😎
Muzes 😂😂😂
🤣 1
Ponke
07.06.2024 14:23
Jo zatim me ty kokotiny staly tak 1,5 mice 😂😂😂 ale zkusenosti no
Ponke
07.06.2024 14:30
<@672035199441305600> bud na ty ucitelky hodny. Ony za to nemuzou 😂🤣
😂 1
Beeman 4.0.
07.06.2024 14:39
↩
@JUDr. Inkognito
Mám BTC. na jaké ceně budu "letos" většinu BTC prodávat?
🇦 kolem 100k
🇧 kolem 150k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
🇦 kolem 100k
🇧 kolem 150k
🇨 nebudu prodávat vůbec nebo jen minimum
0<@720562582716547193> věříte tu tomu ze btc letos dosahne 150k ?
Ponke
07.06.2024 14:50
↩
@Beeman 4.0.
0<@720562582716547193> věříte tu tomu ze btc letos dosahne 150k ?
To je tutovka 😁
JUDr. Inkognito
07.06.2024 14:58
↩
@Beeman 4.0.
0<@720562582716547193> věříte tu tomu ze btc letos dosahne 150k ?
"letos" v uvozovkách, tím myslím horizont 1-1,5 rooku od nyní. A pokud se začne na podzim tisknou v USA tak BTC kolem 100k není problém, 150k je přání
Beeman 4.0.
07.06.2024 15:15
↩
@JUDr. Inkognito
"letos" v uvozovkách, tím myslím horizont 1-1,5 rooku od nyní. A pokud se začne na podzim tisknou v USA tak BTC kolem 100k není problém, 150k je přání
Možná. Jsem spis pesimista. Kdyz se podivate na situaci v kryptu když zadna ETF na btc a eth nebyla RuSSak napadl UA a vsichni z krypta utikali ven. Ted tu mame velky kluky z Wall streed a ETF. Geopoliticka situace je na prda. Afrika je casovana bomba, Čína. Stačí nějaká super blba zprava a bude hromadny úprk zpatky do dolaru. Kdyby to lide a insituce vnimali jako nezávislý fin. Prostor tak jsou mu tyhle blbe zpravy u zadele a zije si svym pralernim zivotem a ceny by byly úplně na jinych hodnotach.S ETF to bude ještě větší fičák, pokud se neco ve světě podela. To je muj osobni nazor.
pink&deviant
07.06.2024 15:46
Situácia vo svete je stále rovnaká len sa nás týka konflikt na Ukraine. Ináč nič výnimočné.
Ponke
07.06.2024 15:47
↩
@pink&deviant
Situácia vo svete je stále rovnaká len sa nás týka konflikt na Ukraine. Ináč nič výnimočné.
Ano valci se vsude a porad. Cina Thai wan by byl asi problem 🥹
pink&deviant
07.06.2024 15:48
↩
@Ponke
Ano valci se vsude a porad. Cina Thai wan by byl asi problem 🥹
Neviem pokiaľ ich Čína obluci tak asi nie.
Barrack Odbahna
07.06.2024 15:48
Otvírám lahev vínečka 🤣
Martin11
07.06.2024 15:49
↩
@Barrack Odbahna
Otvírám lahev vínečka 🤣
Já až tak za 2h 😅
👍 1
pink&deviant
07.06.2024 15:50
Beeman 4.0.
07.06.2024 15:50
↩
@pink&deviant
Situácia vo svete je stále rovnaká len sa nás týka konflikt na Ukraine. Ináč nič výnimočné.
Pásmo Gazy, poté možná operace n Libanonu a intervence Íránu. Kdo ví.
Barrack Odbahna
07.06.2024 15:50
Beeman 4.0.
07.06.2024 15:51
Afrika bublá.
pink&deviant
07.06.2024 15:51
To bolo vzdy
Aj arabi aj Izrael. Afrika detto sám ľavicový diktátor.
Čína Pakistan india