# pokec
184746 zpráv • strana 235/1848
KryptoVláďa 04.06.2024 19:21
@Ponke No ja jsem in. Takze opatrne. Cely leto pujdeme dolu, omlouvam se 🥹
cely leto bych rad kupoval, co jsem ted vytahal, takze ja jsem s tim v klidu 😄
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:22
@KryptoVláďa ja si myslim, ze tohle byl tak velkej ukrok stranou, ze si sakra pohlidaj, aby dlouho nic dalsiho nebylo....
hledám právě argument jaký může mít SEC pro zamítnutí dalších ETF, aby se vyhlo případné žalobě.
ETF na ETH může být precedens když je to POS. Argument mě právě napadá že POS např od Solany není dostatečně decentralizovaný..
Ponke 04.06.2024 19:22
@KryptoVláďa cely leto bych rad kupoval, co jsem ted vytahal, takze ja jsem s tim v klidu 😄
Tak to je pak v poradku. Nemas zac za lepsi nakupky 😁
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:23
@Ponke No ja jsem in. Takze opatrne. Cely leto pujdeme dolu, omlouvam se 🥹
už jsi zase něco nakoupil? mě poser 😄
Ponke 04.06.2024 19:24
@JUDr. Inkognito už jsi zase něco nakoupil? mě poser 😄
Jj nedokazu byt out. Kdyz si myslim, ze do konce roku jdeme na mesic. Casovat stejne neumim. Tak si uziju klidny leto bez sledovani grafu. Ikdyz tady stejne budu zasobovanej 😎
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:25
@JUDr. Inkognito hledám právě argument jaký může mít SEC pro zamítnutí dalších ETF, aby se vyhlo případné žalobě.
ETF na ETH může být precedens když je to POS. Argument mě právě napadá že POS např od Solany není dostatečně decentralizovaný..
O ETH rozhoduji firmy jako je BlackRock a podobne. Maji Solanu? Nebo o ni projevili zajem? Pak bude ETF na Solanu. ETF je o financich a politickych pakach a kdyz nekdo plati tvoji kampan tak schvalis jeho ETF 🤷‍♂️ nehledej v tom nic vic
(upraveno)
👌 1
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:26
<@796869384483897356> Luboši nechoďme kolem horké kaše. Dlouho jsi tady nedával svoje portfolio resp. projekty které nyní sleduješ. V podstatě nás zajímá jen to 😅
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:26
@Ponke Jj nedokazu byt out. Kdyz si myslim, ze do konce roku jdeme na mesic. Casovat stejne neumim. Tak si uziju klidny leto bez sledovani grafu. Ikdyz tady stejne budu zasobovanej 😎
do čeho jsi zase vlezl tentokrát?
Ponke 04.06.2024 19:26
Je to tak no
🤣 1
Omlouvam se tady vsem za pepe
😂
Takze inj pujde na tech 20 jak sem chtel cekat 🤣
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:28
@JUDr. Inkognito <@796869384483897356> Luboši nechoďme kolem horké kaše. Dlouho jsi tady nedával svoje portfolio resp. projekty které nyní sleduješ. V podstatě nás zajímá jen to 😅
Ted nesleduji nic noveho. A tretina portfolia ve stablech. Asi se ted nejvic soustredim na Injective a dojoSwap.
Ponke 04.06.2024 19:28
Dobry dojoswap neumim 🫠
Swordfish 04.06.2024 19:28
jdi kupit, Lubos o tom mluvit ;D
Ponke 04.06.2024 19:29
@Swordfish jdi kupit, Lubos o tom mluvit ;D
Uz nemam za co a neumim no
Swordfish 04.06.2024 19:29
to nevadi, dosyp
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:30
@Ponke Uz nemam za co a neumim no
To je dobre, dojoSwap byla dobra volba pred 6 mesici, ted uz je to riskantni.
Ponke 04.06.2024 19:30
@Swordfish to nevadi, dosyp
Ja kdyz reknu ze jsem all in, tak to znamena, ze si zakryvam oblicej kdyz jdu okolo csob aby me nevideli. A mam vyskrabnutou i kreditku na 250k 🫠
😂 1
Swordfish 04.06.2024 19:31
vzdy je tam rezerva
Ponke 04.06.2024 19:31
Jojo kdyz vyplnim uver tak mi volali ze mi asi nekdo napadl ucet s tolika pujckama 😁
Doufam ze bude pekny bull run
Swordfish 04.06.2024 19:32
ser na bullrun, dulezita je ta jizda
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:32
@Luboš Bajkai Ted nesleduji nic noveho. A tretina portfolia ve stablech. Asi se ted nejvic soustredim na Injective a dojoSwap.
děkuji, zavítám po čase do inj roomky tedy 😄
👍 1
Ponke 04.06.2024 19:33
@Swordfish ser na bullrun, dulezita je ta jizda
Dulezite je bych tady nasel kdy zacit vystupovat. Doufam ze to nebude za 8 let 😂
Swordfish 04.06.2024 19:34
vystupovat jsi mel na poslednim ath
Ponke 04.06.2024 19:34
@Swordfish vystupovat jsi mel na poslednim ath
Jo ale to jsem tady jeste nebyl
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:34
<@403204367345254402> jinak dobře vyšla predikce rostlinného výstřiku že? Pochválíš pejsánka? 😆
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:35
@Swordfish ser na bullrun, dulezita je ta jizda
myslis tuhle? Jo 11 hodleru z 10 si ji nemuze vynachvalit a dokonce tvrdi ze na ni do konce sveho zivota nezapomenou
🥲 1
Ponke 04.06.2024 19:35
To jsem vystoupil do onda ktery se 2 mesice placalo
Swordfish 04.06.2024 19:35
@Luboš Bajkai myslis tuhle? Jo 11 hodleru z 10 si ji nemuze vynachvalit a dokonce tvrdi ze na ni do konce sveho zivota nezapomenou
takove sracky jsem nekupoval, takze to neni muj problem 😄
KryptoVláďa 04.06.2024 19:36
@Swordfish vystupovat jsi mel na poslednim ath
co slovo, to perla 😄
Ponke 04.06.2024 19:36
@Luboš Bajkai myslis tuhle? Jo 11 hodleru z 10 si ji nemuze vynachvalit a dokonce tvrdi ze na ni do konce sveho zivota nezapomenou
Sakra co to je za osklive grafy. Ted si budu muset pustit Kicoma kde 2 hodiny bude opakovat, ze jdeme na 500k a prekonat zlato <:picard:822537684441890836>
Swordfish 04.06.2024 19:36
@Swordfish takove sracky jsem nekupoval, takze to neni muj problem 😄
dlouho jsem nehejtil cosmos, tenkrat jsem tam psal jak je to na picu kazdy tyden
(upraveno)
Ponke 04.06.2024 19:37
@KryptoVláďa co slovo, to perla 😄
Kdybych tady byl tak vystupuju s tebou na nearu nahore. Ale zase jsem cetl skupinu near a mozna bych vystoupil na 3 uz 😂😂😂
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:37
@Ponke Sakra co to je za osklive grafy. Ted si budu muset pustit Kicoma kde 2 hodiny bude opakovat, ze jdeme na 500k a prekonat zlato <:picard:822537684441890836>
I to se muze stat 🤷‍♂️. Ne u Etherea ale u mensich projektu ano. Proto bud min hrrrr
(upraveno)
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:37
@Ponke Sakra co to je za osklive grafy. Ted si budu muset pustit Kicoma kde 2 hodiny bude opakovat, ze jdeme na 500k a prekonat zlato <:picard:822537684441890836>
nemusíš Kicoma, Vláďa také mluvil ž ebudemem mít 500k USD na konci bullu, hopium z leva i z prava 🙂
Ponke 04.06.2024 19:38
@Swordfish dlouho jsem nehejtil cosmos, tenkrat jsem tam psal jak je to na picu kazdy tyden
Jo kosmos jsem mel taky podle videa na yt a neudelal vubec nic 🥹🥹🥹
KryptoVláďa 04.06.2024 19:38
@JUDr. Inkognito nemusíš Kicoma, Vláďa také mluvil ž ebudemem mít 500k USD na konci bullu, hopium z leva i z prava 🙂
ale tak zalezi z jakeho zakladu 😄
Ponke 04.06.2024 19:38
@Luboš Bajkai I to se muze stat 🤷‍♂️. Ne u Etherea ale u mensich projektu ano. Proto bud min hrrrr
Proto tam mam to btc a eth
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:38
@Ponke Proto tam mam to btc a eth
To je dobre
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:38
@KryptoVláďa ale tak zalezi z jakeho zakladu 😄
<@1075165235498991646> to má ze základu 1M USD
🤣 1
Ponke 04.06.2024 19:39
@JUDr. Inkognito nemusíš Kicoma, Vláďa také mluvil ž ebudemem mít 500k USD na konci bullu, hopium z leva i z prava 🙂
Jojo hopium u nearu naleval hezky a nebo spis to byl jediny alt, ktery jsem pochopil jak se pouziva. Jsem rad ze moje hot wallet prezila cele 3 roky 😂
Ponke 04.06.2024 19:40
@JUDr. Inkognito <@1075165235498991646> to má ze základu 1M USD
Kdybych tohle mel, tak nestojim v obchode a neopakuju lidem, ze tam nepracuju at si najdou prodavace 😂
Swordfish 04.06.2024 19:41
jsme elitni reset-club presunuli sem
Ponke 04.06.2024 19:41
Jjjjjj za chvili nam ho predseda zalozi sam zpet
Kde je rank 🥹🥹🥹 byl sem prvni. Zadam opakovani ceremonialu 😱
Ponke 04.06.2024 19:43
@Swordfish jsme elitni reset-club presunuli sem
Pockej az tady rozjedem tipy na euro. Ikdyz u fotbalu uz to muze nekdo trefit 🙃
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:45
@Swordfish jsme elitni reset-club presunuli sem
tvoříme tady obsah, aby to tu nevypadalo tak mrtvé... a lepší lidi na obsah zatím nemáme, tak pracujeme s tím co je 🙂
🤣 1
Ponke 04.06.2024 19:46
Jojo tesim se az sem zitra budu davat, jak utiram prach 😆
Ne uz mlcim, at vsichni neodejdou. Kolik je tady lidi?
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:48
@Ponke Kde je rank 🥹🥹🥹 byl sem prvni. Zadam opakovani ceremonialu 😱
vyhlášení výsledku a následný ceremoniál bývá z pravidla začátkem prázdnin 1.7. a jelikož nebyl ve vedení žádný zdejší papaláš, tak to raději zrušili ať nemusejí vyplácet 10k nějakému NOOBovi 😂
Ponke 04.06.2024 19:49
@JUDr. Inkognito vyhlášení výsledku a následný ceremoniál bývá z pravidla začátkem prázdnin 1.7. a jelikož nebyl ve vedení žádný zdejší papaláš, tak to raději zrušili ať nemusejí vyplácet 10k nějakému NOOBovi 😂
10k usd bych bral. To je lepsi nez delat ridice u predsedy 😱
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:51
@Ponke 10k usd bych bral. To je lepsi nez delat ridice u predsedy 😱
tak smůla nic nebude.
Ale máš luxusní ikonku u jména: vypadá tak honosně, dává lidem naději toho, že tady něco vydělají. Musíš psát hodně zpráv vypadáš v chatu velmi dobře 😄
Ponke 04.06.2024 19:52
@JUDr. Inkognito tak smůla nic nebude.
Ale máš luxusní ikonku u jména: vypadá tak honosně, dává lidem naději toho, že tady něco vydělají. Musíš psát hodně zpráv vypadáš v chatu velmi dobře 😄
Jo vydelaji zatim jsem tady 700k minus a 1 mega minus zisk na ondu 😂😂😂
Takze sem zapadnu a za rok az sem prijde nejaky novacek ze jde delat krat 10. Tak mu budu hazet grafy krypta co slo na 0 😁😁😁
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:57
Jiné téma:
slyšel jsem zajímavou myšlenku, že naše děti už budou srát na BTC a ETH a pojedou jiné bomby na jiných projektech např na meme nebo dosud neobjevených vynálezech (nebo nyní mě napadá že na ničem nepojedou, bo budou mít vše na párku).
Naši potomstvo nebudou nejspíše zajímat naše investice stejně jako nás nezajímají investice našich rodičů kteří jeli ve valutách popřípadě v akciích.. to už je dnes nuda pro nás a tak samo pro naše děti bude crypto out... ?
👁️ 1
Swordfish 04.06.2024 20:00
🍿
Luboš Bajkai 04.06.2024 20:04
@JUDr. Inkognito Jiné téma:
slyšel jsem zajímavou myšlenku, že naše děti už budou srát na BTC a ETH a pojedou jiné bomby na jiných projektech např na meme nebo dosud neobjevených vynálezech (nebo nyní mě napadá že na ničem nepojedou, bo budou mít vše na párku).
Naši potomstvo nebudou nejspíše zajímat naše investice stejně jako nás nezajímají investice našich rodičů kteří jeli ve valutách popřípadě v akciích.. to už je dnes nuda pro nás a tak samo pro naše děti bude crypto out... ?
Ona otazka je jak se zmeni pracovni trh a vubec socialni pomery az nase deti dospeji. Moje deti to ceka za 5 let a mam pocit ze z toho vrasky na cele nam jen ja.
Urcite co ze zmeni je pracovni tyden na 4 dny. Co zmeni AI a ktere profese zmizi snad ani nechci domyslet. Rozhodne jsem dceram rozmlouval obory typu ucetni / fakturantka 🥶.
Kazdopadne budou mit vic volneho casu nez mi. Ohledne financi jak to bude to nedokazu odhadnout. Ale kdyz se budou nudit tak proc by si nemohli hrat s retro kryptem 🤷‍♂️
(upraveno)
Luboš Bajkai 04.06.2024 20:10
@JUDr. Inkognito Jiné téma:
slyšel jsem zajímavou myšlenku, že naše děti už budou srát na BTC a ETH a pojedou jiné bomby na jiných projektech např na meme nebo dosud neobjevených vynálezech (nebo nyní mě napadá že na ničem nepojedou, bo budou mít vše na párku).
Naši potomstvo nebudou nejspíše zajímat naše investice stejně jako nás nezajímají investice našich rodičů kteří jeli ve valutách popřípadě v akciích.. to už je dnes nuda pro nás a tak samo pro naše děti bude crypto out... ?
Jinak si nemyslim ze by se mezi generacne nejak zmenil pristup k investicim. Ale co se zasadne meni je pohled na hodnotu penez. Je to dost markantni u generace Z. A rekl bych ze to vnimaji spravne pro ne ma vyssi cenu jejich cas a volnost nez penize. Radeji se uskromni a venuji se svym konickum nez aby se dreli pro nekoho jineho.
(upraveno)
allx 04.06.2024 20:13
Teoria o vacsom mnozstve volneho casu vdaka technologiam mne velmi nedava zmysel. Technologie imho urychlia alebo zmenia cestu k cielu, tym odstrania alebo vytvoria nove typy zamestnani, ale zamestnavatel ti da prace rovnako.
(upraveno)
💯 1
Luboš Bajkai 04.06.2024 20:26
@allx Teoria o vacsom mnozstve volneho casu vdaka technologiam mne velmi nedava zmysel. Technologie imho urychlia alebo zmenia cestu k cielu, tym odstrania alebo vytvoria nove typy zamestnani, ale zamestnavatel ti da prace rovnako.
V minulosti kdyz doslo k prumyslove revoluci se stalo to co popisujes. Ale taky se zkratil pracovni tyden.
Aktulne co je v behu je ale o dost rychlejsi a rekl bych vic efektivni na eliminaci lidske prace. Mnoho lidi dela kancekarskou praci kterou lze efektivne zautomatizovat. Ja v IT delam v podstate posledni 3 dekady. Driv bylo zvykem ze nove technologie zacali jako prvni pouzivat male firmy, pote stredne velke firma a s velkym zpozdenim pak velke korporace.
Ted je to ale presne naopak. S implementaci AI nejvic experimentuji velke korporace s jasnou vidinou proc to chteji. Hodne casto slysim jak se lidi smeji AI ze je hloupa a vraci nesmysli. Problem je ale v tom ze lidi s AI neumi pracovat ne ze by byla hloupa.
Aby to nevyznelo blbe, sam mam pocit ze to jde strasne rychle kupredu a nemam potuchy jak se s tim spolecnost dokaze vyrovnat bez nejakych socialnich nepokoju.
(upraveno)
Swordfish 04.06.2024 20:30
tak snad tu mezi nami nemame nejaky lopaty, abychom se s nimi nemuseli rozloucit
pak bychom si tu museli povidat uz jen s <@1121174731392041081>
Vitalik BOTerin 04.06.2024 20:31
@Swordfish pak bychom si tu museli povidat uz jen s <@1121174731392041081>
Swordfish 04.06.2024 20:31
prej AI budoucnost, vzdyt nam stale stavkuje, horsi jak odbory
JUDr. Inkognito 04.06.2024 21:17
@Luboš Bajkai Jinak si nemyslim ze by se mezi generacne nejak zmenil pristup k investicim. Ale co se zasadne meni je pohled na hodnotu penez. Je to dost markantni u generace Z. A rekl bych ze to vnimaji spravne pro ne ma vyssi cenu jejich cas a volnost nez penize. Radeji se uskromni a venuji se svym konickum nez aby se dreli pro nekoho jineho.
Ano mladí si více chtějí užívat, protože vyrůstají v blahobytu, peníze je nezajímají, protože jejich rodiče mají peněz dostatek. Až se osamostatní a zjistí, že peníze budou potřebovat k životu, ale je kurevsky těžké a nudné je vydělat, může vzkvétat ještě více gamble než nyní. Tj. budou chtít dát min částku a budu doufat v 1000x násobek. Pokud to bude krypto tak to mohou být meme sračky nebo podobně jako už vidíme nyní...
P.S. jakmile zjistí že na tom nevydělají tak vznikne revoluce a seberou se majetky starých páprdů...
Včelkamára 04.06.2024 21:23
@JUDr. Inkognito Ano mladí si více chtějí užívat, protože vyrůstají v blahobytu, peníze je nezajímají, protože jejich rodiče mají peněz dostatek. Až se osamostatní a zjistí, že peníze budou potřebovat k životu, ale je kurevsky těžké a nudné je vydělat, může vzkvétat ještě více gamble než nyní. Tj. budou chtít dát min částku a budu doufat v 1000x násobek. Pokud to bude krypto tak to mohou být meme sračky nebo podobně jako už vidíme nyní...
P.S. jakmile zjistí že na tom nevydělají tak vznikne revoluce a seberou se majetky starých páprdů...
já v blahobytu rozhodně nežil a taky sem si užíval 🙂 občas si říkám že sem si měl tenkrát od mládí víc spořit a nebo místo pivka si koupit btc když sem o tom slyšel poprvý ale co už 😄 je to ted těžší to dohánět v 37 letech ale rozhodně uplynulého života nelituju. O to víc bych si přál zaopatřít malou a postupně ji v tomhle vzdělávat.... hlavně aby vše neprokalila a neprohulila jak já
❤️ 1 👌 2
KryptoVláďa 05.06.2024 04:39
A to at byl cepelak jakejkoli tak to byl jeden z mala sedmnctiletejch lidi krerej pochopil, ze si ma setrit 😀 to ze si to pk nechal hacknout je vec druha
👍 1
Tomáš 05.06.2024 05:07
Ale to jen díky tomu, že ještě úplně nepochopil ženský.... V 19 by to stejně třeba promrd.... 🤣
🤣 6
bumelak 05.06.2024 09:12
@Včelkamára já v blahobytu rozhodně nežil a taky sem si užíval 🙂 občas si říkám že sem si měl tenkrát od mládí víc spořit a nebo místo pivka si koupit btc když sem o tom slyšel poprvý ale co už 😄 je to ted těžší to dohánět v 37 letech ale rozhodně uplynulého života nelituju. O to víc bych si přál zaopatřít malou a postupně ji v tomhle vzdělávat.... hlavně aby vše neprokalila a neprohulila jak já
chaha máš to stejný jako já Včelko, okorát jsem o 15let víc....
👌 1 🥺 1
JUDr. Inkognito 05.06.2024 11:17
Peky 05.06.2024 11:19
@JUDr. Inkognito no ten my ušel... zaváhal jsem před pár dny 🥲
myslím, že ani včera nebylo pozdě🤣 já vím, kvůli 100% to neděláme 🤣
Ponke 05.06.2024 11:21
<@403204367345254402>
🥳 4
Trosku pozitivni nalady. Doufam ze nikoho neurazi screen 😆
Peky 05.06.2024 12:43
v dnešní době neměl sex každý druhý muž do 25 - asi sedí u krypta🤣
JUDr. Inkognito 05.06.2024 15:54
dokonalé 🤣
z koho si můžu tady ještě dělat srandu a označit jej že je to on? třeba <@1075165235498991646>
Ponke 05.06.2024 15:57
@JUDr. Inkognito z koho si můžu tady ještě dělat srandu a označit jej že je to on? třeba <@1075165235498991646>
Me oznacit klidne muzes 😂 ale ja bych jim rozhovor nedal 😁
JUDr. Inkognito 05.06.2024 16:04
@Ponke Me oznacit klidne muzes 😂 ale ja bych jim rozhovor nedal 😁
ale řekl bys to stejně, ne????
Ponke 05.06.2024 16:04
@JUDr. Inkognito ale řekl bys to stejně, ne????
Jo od ty doby co jsem tady, tak 100%
Swordfish 05.06.2024 16:07
@JUDr. Inkognito z koho si můžu tady ještě dělat srandu a označit jej že je to on? třeba <@1075165235498991646>
<@695749898468982834>
Bugsy 05.06.2024 16:56
Asi ” lidi” s anycoin
JUDr. Inkognito 05.06.2024 18:14
Ti kterí už něco v minulosti vydělali na kryptu a mají solidní balík v btc, eth nebo stablu. U této skupiny je tak dost pravděpodobné, že nebudou tyto pěkně zhodnocené úspory dále gamblovat v lowcaps coinech, ale že investici nechají v btc, eth či stablu. Z toho by vyplývalo to že alt season by byla slabá či nebyla vůbec. Jak to máte vy?
🇦 - mám to tak a nechám to v bezpečí btc eth usdc
🇧 - část zisku přeleji do lowcaps či meme kdyby náhodou to vystřelilo
🇨 - jsem gambler a vše narvu do altů
🇦 9 🇧 7 🇨 3
Barrack Odbahna 05.06.2024 18:42
<@1075165235498991646> Hlasuj vole, ať tam je i to céčko 🤣
🤣 1
Ponke 05.06.2024 18:42
@Barrack Odbahna <@1075165235498991646> Hlasuj vole, ať tam je i to céčko 🤣
Nvm jak zalozim C uz sem na to koukal 🥹
Barrack Odbahna 05.06.2024 18:43
@Ponke Nvm jak zalozim C uz sem na to koukal 🥹
dáš smajlíky a tam vyhledáš písmeno C
zadáš ho tam normálně
nebo já ti ho tam dám
Ponke 05.06.2024 18:44
Jo takhle manualne 😂
JUDr. Inkognito 05.06.2024 18:44
@Barrack Odbahna <@1075165235498991646> Hlasuj vole, ať tam je i to céčko 🤣
přesně na to jsem myslel 🤣 🤣 🤣
Ponke 05.06.2024 18:44
A vy po me chcete manipulaci s ledgerem 😂
Muj posledni trezor dopadl, tak ze chtel aktualizaci a bez seedu to neslo. Seed se ztratil nekde pri stehovani 😂