# pokec
184746 zpráv • strana 236/1848
Ondřej 03.06.2024 13:28
Na Coinbase se válí 55 dolaru v ROninu zdarma 🙂 https://x.com/ProofOfTravis/status/1797610658802123085
(upraveno)
👍 1
JohnyG 03.06.2024 15:05
Superr idem na to😁
pink&deviant 03.06.2024 15:46
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Jedl to někdo?
Nie
Bugsy 03.06.2024 15:52
A technical glitch on the New York Stock Exchange on Monday morning showed incorrect stock prices or volatility halts on several stocks, most notably a 99.9% drop in the price of Warren Buffett's Berkshire Hathaway (BRK-A) A-shares.

Berkshire Hathaway (BRK-B) B-shares, which trade at 1/1,500th the price of the A-shares, were down as much as 1.1% on Monday and appeared largely unaffected by the error, though volatility was pronounced in both issues as A-shares re-opened for trading near 11:35 a.m. ET.
‼️‼️ Cyber Attack? NYSE is broken, showing some stocks down 99%!
🤣 1
Barrack Odbahna 03.06.2024 17:14
Tvl Anycoin je nějaký pomrdaný, výběr trvá strašně dlouho už kurva 🤣
nasrat příště
Petr Langr 03.06.2024 17:44
@Barrack Odbahna Tvl Anycoin je nějaký pomrdaný, výběr trvá strašně dlouho už kurva 🤣
souhlas.. anycoin je ted nespolehlivy... 😬
bumelak 03.06.2024 18:04
@Petr Langr souhlas.. anycoin je ted nespolehlivy... 😬
už to tady slyším mnohokrát, možná by jim mohl <@672035199441305600> dát feedback....😏
Barrack Odbahna 03.06.2024 18:26
Ani coin už si tam nekoupím 🤣
🤣 1
DusanC. 03.06.2024 18:36
Hlavne mel vzdy spread jak pica
(upraveno)
Ten Anycoin
KryptoVláďa 03.06.2024 18:42
@bumelak už to tady slyším mnohokrát, možná by jim mohl <@672035199441305600> dát feedback....😏
okamzite jsem psal...marek mi volal ale nemel jsem cas mu to zvendout
JUDr. Inkognito 03.06.2024 19:23
@KryptoVláďa okamzite jsem psal...marek mi volal ale nemel jsem cas mu to zvendout
přesně dělej že už ho mám v piči, až zavolá potřetí nech ho 2 min zvonit a pak mu řekni že už celý Discord AnyCoin jebe 🙂
👌 2 🤣 3
KryptoVláďa 03.06.2024 19:58
<@403204367345254402> pres ne normalne leze, ne?
Swordfish 03.06.2024 19:59
Ano, stable v pohodě
Ponke 03.06.2024 20:34
Cena btc pujde na nove ath nebo na 60? 🥹
Barrack Odbahna 04.06.2024 06:50
@Ponke Cena btc pujde na nove ath nebo na 60? 🥹
Mohlo by se otestovat ATH a pak se uvidí 🤣
JUDr. Inkognito 04.06.2024 07:08
ETFka stále nakupují sice lehce ale nakupují i na těchto cenách, takže bychom mohli o schůdek výše zamířiti 👍
👍 1
JUDr. Inkognito 04.06.2024 12:09
všichni krom @předsedy a @šéfaelektra nakoupeno máme, na ně čekat nebudeme 😉
JUDr. Inkognito 04.06.2024 12:17
až se bitcoin mini bulish flag naplní, vystřelí jeho cena jako Tykvice stříkavá (Ecballium)
🤣 1
😆
Beeman 4.0. 04.06.2024 12:20
Ja taky nakoupeno nemám. A asi mi to ani nevadi 🤔😂
Swordfish 04.06.2024 12:52
Vám to ještě nikdo neřekl?
Bullrun nebude.
👍 1
Swordfish 04.06.2024 12:55
@JUDr. Inkognito až se bitcoin mini bulish flag naplní, vystřelí jeho cena jako Tykvice stříkavá (Ecballium)
Pověz něco dalšího o té ejakulující rostlině, prosím.
JUDr. Inkognito 04.06.2024 13:51
@Swordfish Bullrun nebude.
Až teprve předseda natočí video o tom že Bull letos není tak tomu uvěřím. Zatím točí jen hovna o rozvodněné řece... 😅
P.S. nebo hovna v rozvodněné řece?
P.S. nebo hovna v balónech ?
Swordfish 04.06.2024 14:07
@JUDr. Inkognito Až teprve předseda natočí video o tom že Bull letos není tak tomu uvěřím. Zatím točí jen hovna o rozvodněné řece... 😅
Předseda na nás nemá čas.
Swordfish 04.06.2024 14:14
Kdo bude novy vudce ?
Ponke 04.06.2024 14:26
Ja muzu novemu vudci delat ridice za 100 🫡
JUDr. Inkognito 04.06.2024 14:37
@Swordfish Kdo bude novy vudce ?
nový Führer si bude muset nechat zacuchat dredy a začít točit videa 😆
JUDr. Inkognito 04.06.2024 14:40
Vyvolal bych o novém Předsedovi hlasování navrhuji vložit kandidáty, Tomáše, Swordfiše, Baraka, Petra a Zbyňka
P.S: Luboše ne toho je na předsedu škoda 😄
Bugsy 04.06.2024 14:46
Tady není demokracie na volby 😂😂😂 předseda je doživotně jen jeden <@672035199441305600> 🚀🚀👍👍🍀🍀
❤️ 1
Dejte mu ještě trochu času
JUDr. Inkognito 04.06.2024 14:47
@Bugsy Dejte mu ještě trochu času
hele myslím si že nám tady narušuješ poklidný PUČ !!!
Ponke 04.06.2024 14:53
Myslim ze nam za chvilku nekdo zalozi reset club zpet, protoze to tady nebudou chtit cist 🫠
CryptoJanko | Nesa 04.06.2024 15:01
@Ponke Myslim ze nam za chvilku nekdo zalozi reset club zpet, protoze to tady nebudou chtit cist 🫠
reset club bol vymazany??????
KryptoVláďa 04.06.2024 15:04
@JUDr. Inkognito Vyvolal bych o novém Předsedovi hlasování navrhuji vložit kandidáty, Tomáše, Swordfiše, Baraka, Petra a Zbyňka
P.S: Luboše ne toho je na předsedu škoda 😄
Nemam problem okamzite abdikovat
Ponke 04.06.2024 15:06
@CryptoJanko | Nesa reset club bol vymazany??????
Probehlo rychle hlasovani
Tomáš 04.06.2024 15:18
@Ponke Ja muzu novemu vudci delat ridice za 100 🫡
jestli je to veřejná nabídka, tak tě za 100 beru ... maďarských forintů za hodinu ... to bude levnější než startovat svoje auto
Vektor 04.06.2024 15:22
U me to vypada ze budu tocit Hanku😀😀
Nedokazu mluvit.. ale zatim stale trenuju💪
Tomáš 04.06.2024 15:28
@Vektor U me to vypada ze budu tocit Hanku😀😀
a to bude jaká sekce? 😄 ... o nové rubrice zatím nic nevím
😂 1
Ponke 04.06.2024 15:28
@Tomáš jestli je to veřejná nabídka, tak tě za 100 beru ... maďarských forintů za hodinu ... to bude levnější než startovat svoje auto
To je jenom pro predsedu
KryptoVláďa 04.06.2024 15:29
@Tomáš a to bude jaká sekce? 😄 ... o nové rubrice zatím nic nevím
pocasicko
Vektor 04.06.2024 15:29
Jeste ze sem nema pristup😀
🤣 1
Barrack Odbahna 04.06.2024 15:32
@CryptoJanko | Nesa reset club bol vymazany??????
Ondra jako vůdce abdikoval, tak jsme to zavřeli. Bylo to rychlé a bezbolestné.
(upraveno)
👍 1
roomka je archivovaná
CryptoJanko | Nesa 04.06.2024 15:33
@Barrack Odbahna Ondra jako vůdce abdikoval, tak jsme to zavřeli. Bylo to rychlé a bezbolestné.
do piči, som si ani nevšimol a nemohol vyjadrit moj nesuhlas 😄
😂 1
Barrack Odbahna 04.06.2024 15:38
@CryptoJanko | Nesa do piči, som si ani nevšimol a nemohol vyjadrit moj nesuhlas 😄
Bez Ondry by to nebylo ono a je čas šupnout se dál. Budeme spamovat tady nebo v <#1021101593036345374> 😀
(upraveno)
aspoň se nebude štěpit diskuze 🤣
CryptoJanko | Nesa 04.06.2024 15:42
@Barrack Odbahna aspoň se nebude štěpit diskuze 🤣
aspon si vsetci uziju otazka pana <@1075165235498991646> 😄 😄
😂 1
Ponke 04.06.2024 15:45
Po tom co se tam vypnulo pocitani ranku, to stejne nemelo smysl 🫣
Barrack Odbahna 04.06.2024 16:19
@Ponke Po tom co se tam vypnulo pocitani ranku, to stejne nemelo smysl 🫣
Rank je taky pryč. Pokud ho někdo chcete zpátky, tak si vyvolejte klidně hlasování, ale já se toho už neúčastním 🤣
😂 1
Swordfish 04.06.2024 16:22
@Barrack Odbahna Rank je taky pryč. Pokud ho někdo chcete zpátky, tak si vyvolejte klidně hlasování, ale já se toho už neúčastním 🤣
<:kek:872079105607233557>
Barrack Odbahna 04.06.2024 16:23
@Swordfish <:kek:872079105607233557>
I saw it 🤣
(upraveno)
JUDr. Inkognito 04.06.2024 16:23
🙂
Barrack Odbahna 04.06.2024 16:25
<@403204367345254402> Zakaž ten příkaz tady 🤣
i dont know how, ale jde to
<@&1225850994714214430> Neprovokuj 🤣
Ponke 04.06.2024 17:02
!rank
A nic
🥹
Barrack Odbahna 04.06.2024 18:12
JUDr. Inkognito 04.06.2024 18:27
Hele Urza kandiduje do europarlamentu 😎 čumím
KryptoVláďa 04.06.2024 18:28
No jasne
Aby tam stal a rikal ze nema rad europarlament 😂
JUDr. Inkognito 04.06.2024 18:41
@KryptoVláďa Aby tam stal a rikal ze nema rad europarlament 😂
a stát a bude nevrhovat zrušení EU i státu.. to bude prdel. můj žhavý kandidát 😄
-------------
(upraveno)
jak se prosím říká jinak systému proof of stake které umožňuje neomezeně validátorů např u eth? někde jsme to slovo slyšel a už nevím kde.
Luboš Bajkai 04.06.2024 18:47
@JUDr. Inkognito jak se prosím říká jinak systému proof of stake které umožňuje neomezeně validátorů např u eth? někde jsme to slovo slyšel a už nevím kde.
proof of participation 🤷‍♂️
JUDr. Inkognito 04.06.2024 18:52
@Luboš Bajkai proof of participation 🤷‍♂️
bylo to jedno slovo, možná to zmiňoval Kracík... no nic budu hledat
Luboš Bajkai 04.06.2024 18:53
@JUDr. Inkognito bylo to jedno slovo, možná to zmiňoval Kracík... no nic budu hledat
Casper 🤣 budem hrat hadanky, to dame 🤣
🤣 2
JUDr. Inkognito 04.06.2024 18:55
ale v podstatě mi jde o to jaké další projekty používají tento decemnralizovaný systém POS? Solana? protože většina projektů např Saga má omezený počet validátorů...
což nebude až tak decentralizované jako ETH...
KryptoVláďa 04.06.2024 18:57
u ty solany bych asi taky decentralizaci uplne nehledal
btw nejak mi svrbi ruka jit allin eth a jebat 😄
Luboš Bajkai 04.06.2024 18:59
@JUDr. Inkognito ale v podstatě mi jde o to jaké další projekty používají tento decemnralizovaný systém POS? Solana? protože většina projektů např Saga má omezený počet validátorů...
Cardano, Algorand. Teoreticky Polkadot podle toho jak na to koukas, ta sice ma omezeny pocet validatoru ale neomezeny pocet nominatoru.
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:02
@Luboš Bajkai Cardano, Algorand. Teoreticky Polkadot podle toho jak na to koukas, ta sice ma omezeny pocet validatoru ale neomezeny pocet nominatoru.
hmm zajímavé děkuji..
A hraje taková decentralizace u případných dalších žádostí o schválení ETF např u solany, pepe apod? když nejsou decentralizované tak neprojdou? co myslíte?
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:07
@JUDr. Inkognito hmm zajímavé děkuji..
A hraje taková decentralizace u případných dalších žádostí o schválení ETF např u solany, pepe apod? když nejsou decentralizované tak neprojdou? co myslíte?
U Solany mam pocit je nejaky kombinovany koncensus. Proof of Stake s Proof of History ale nepouzivam ji tak vic detailu nevim.

O ETF Etherea vic rozhodli blizici se volby v USA a zjisteni Bidenovi administrativi kolik americanu procentualne vlastni krypto nez nejaka decentralizace. Tak Gary dostal noticky jak to bude s ETF Etherea. Vid kolikrat zamitli BTC a jako Ether na prvni dobrou? 🤣🤣🤣

PS: Uvidis v zari jak obrati i FED s uvolnovanim urokovych sazeb 😋💰💰💰
(upraveno)
👍 2
JUDr. Inkognito 04.06.2024 19:17
Takže i přes vysokou decentralizaci ETH, to bylo schváleno jen v zájmu voleb? Znamená to, že případné další schválení ETF např na Solanu nepřipadá v úvahu? Schvalování ETF na solanu by totiž zřejmě probíhalo až po volbách..
KryptoVláďa 04.06.2024 19:18
ja si myslim, ze tohle byl tak velkej ukrok stranou, ze si sakra pohlidaj, aby dlouho nic dalsiho nebylo....
Luboš Bajkai 04.06.2024 19:19
@JUDr. Inkognito Takže i přes vysokou decentralizaci ETH, to bylo schváleno jen v zájmu voleb? Znamená to, že případné další schválení ETF např na Solanu nepřipadá v úvahu? Schvalování ETF na solanu by totiž zřejmě probíhalo až po volbách..
To nevim, jen mam strasne rad knizku od Juraje Karpise. Špatné Penize - Pruvodce krizi. Kdo to cetl tak asi tusi co se ted deje na pozadi americke politiky. Je to tam hodne o lobbingu a pred volbami nikdo neresi co na to ekonomika za 10 let
(upraveno)
Ponke 04.06.2024 19:20
@KryptoVláďa btw nejak mi svrbi ruka jit allin eth a jebat 😄
No ja jsem in. Takze opatrne. Cely leto pujdeme dolu, omlouvam se 🥹