# pokec
184746 zpráv • strana 237/1848
Hory (MarginCall) 29.05.2024 19:22
Zdar a silu ve spolek .. nevime nahodou zda se da nekde tradovat Atom Atomem (coin-M)? Vim ze jdou BTC, ETH, SOL.. ale Atom jsem nenasel ..😢
JUDr. Inkognito 29.05.2024 19:42
@Hory (MarginCall) Zdar a silu ve spolek .. nevime nahodou zda se da nekde tradovat Atom Atomem (coin-M)? Vim ze jdou BTC, ETH, SOL.. ale Atom jsem nenasel ..😢
mám na dotaz odpovídat když my nevíme? 😆
Ponke 29.05.2024 19:52
@JUDr. Inkognito mám na dotaz odpovídat když my nevíme? 😆
Jo ani nechapu o cem je rec 🥹
JUDr. Inkognito 29.05.2024 19:57
@Ponke Jo ani nechapu o cem je rec 🥹
tak to je asi dobře že jsi ještě nepoznal futures obchody na burzách
👌 1 🫡 1
Swordfish 29.05.2024 20:18
futures nabizi neskutecne zhodnoceni i znehodnoceni 😄
(upraveno)
🫣 1
JUDr. Inkognito 29.05.2024 20:47
futures je <@1075165235498991646> 😆
Ponke 29.05.2024 20:50
Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. 🥹
Jsou to smlouvy, které kupujícího zavazují k nákupu určitého aktiva a prodávajícího k prodeji daného aktiva. Hm hm
Swordfish 29.05.2024 21:04
@Ponke Jsou to smlouvy, které kupujícího zavazují k nákupu určitého aktiva a prodávajícího k prodeji daného aktiva. Hm hm
zpatky ke studiu, futures si vubec negoogluj, pokud mas takove mezery
👍 1
JUDr. Inkognito 29.05.2024 21:22
futures = likvidace = spálení účtu atd....
🤣 1
Peky 30.05.2024 04:48
Plastex 30.05.2024 06:01
Na futures musis nejdriv projebat minimalne 100k aby si pochopil ocem to je, pak pochopis ze se ti to vetsinou nevyplati 🙂
👍 1 😅 1
Včelkamára 30.05.2024 06:32
Jojo, v bullu to jeste jde ale pak přijde vyplach, pak jeste jeden ke konci a pak už to jev pici 🤣 myslim ze se nas tady hodně spalilo. Ja osobně treba 15-20k$ 😔🙈 to by se tenkrat hezky nakupovalo v bearu kdybych ty prachy mel. Ale bohužel 🤣
MareZ 30.05.2024 06:38
@Hory (MarginCall) Zdar a silu ve spolek .. nevime nahodou zda se da nekde tradovat Atom Atomem (coin-M)? Vim ze jdou BTC, ETH, SOL.. ale Atom jsem nenasel ..😢
Jako kolateral atom? To je mozne na levana
pink&deviant 30.05.2024 08:18
Futures na niektorých burzách sú aj 250,, že na nejakej aj 300😀
A on myslí a stAtom-Atom.
Plastex 30.05.2024 09:27
Docela slusna pumpa na STG, nevite nekdo otom co se stalo? Vcera sice oznamily nejakou V2 ale reakce byla tak pred hodinou 🙂
Pelos 30.05.2024 09:41
@Plastex Docela slusna pumpa na STG, nevite nekdo otom co se stalo? Vcera sice oznamily nejakou V2 ale reakce byla tak pred hodinou 🙂
zachytil jsem, že listing v Korei UPBIT
CryptoJanko | Nesa 30.05.2024 09:41
Jo, listing na najväčšiu burzu v Kórei
Ponke 30.05.2024 20:03
Je otazka co bude prichazet za lidi... aby nekupovali meme coiny a podobny blbosti
Btc je pro ne drahy, to je pravda. Ale nvm jestli dokazou rozlisit eth od cardana nebo eny 🫠
👍 1
Luboš Bajkai 30.05.2024 20:41
@Ponke Je otazka co bude prichazet za lidi... aby nekupovali meme coiny a podobny blbosti
Co jim budou media a influenceri masirovat do hlavy to koupi, vsichni budou kupovat to same 🤣
Si nech projit nejvetsi weby skrz chatGPT a uvidis sam 😉
Ponke 30.05.2024 20:45
Pekny 👍
Včelkamára 30.05.2024 20:58
Gde atom? 😃🤣
🤷‍♂️ 1
Luboš Bajkai 30.05.2024 21:05
@Včelkamára Gde atom? 😃🤣
lepsi? 🤣🤣🤣 jen Atom neodpovida zadnemu z ocekavanych narativu 🤣
🤣 2
Luboš Bajkai 30.05.2024 21:51
@Luboš Bajkai lepsi? 🤣🤣🤣 jen Atom neodpovida zadnemu z ocekavanych narativu 🤣
jen aby nebyl nejaky zmatek ze tam neco chybi. Tak jsem nechal vygenerovat novou tabulku. Jsou to jen clanky za rok 2024 z cointelegramu a pro sichr odkontrolovan seznam minci oproti coungecku.
Uz jsem propalil denni kvotu, tak uz nemuzu pridat jeste sloupec narative k jednotlivym mincim 🤷‍♂️
👍 5
Martin11 31.05.2024 07:57
Pěkný poplatek 😅
picard:822537684441890836 1
Swordfish 31.05.2024 08:59
xandexan.99 31.05.2024 11:12
Mal som dakedy najviac atomu, nechcene ho ale predbehol near
Ponke 31.05.2024 14:36
Near neco predbehlo jo? 🤔
JUDr. Inkognito 31.05.2024 15:00
@Ponke Near neco predbehlo jo? 🤔
naopak: právě že Near předběhl Atom.. což není divu jaksi taksi sakryš 😄
Ponke 31.05.2024 15:01
@JUDr. Inkognito naopak: právě že Near předběhl Atom.. což není divu jaksi taksi sakryš 😄
Aha, proto se tak blbe ptam. Naopak mi to prislo hodne divny 😁
pink&deviant 01.06.2024 10:29
Ja len pozdravujem, tak som sa včera na Slovensku dobre opil! Pokračujem! Dobre mi je. Tesáre koncova dedinka ❤️
🫡 1
Tomáš 01.06.2024 11:20
Pan Vektor, naše nová celebrita
❤️ 2 👍 8
Tomáš 01.06.2024 11:48
<@471336299547197450>
Včelkamára 01.06.2024 12:04
@Tomáš Pan Vektor, naše nová celebrita
Reportáž o sjízdnosti řek pro vodáky? 😃
JUDr. Inkognito 01.06.2024 12:33
@Včelkamára Reportáž o sjízdnosti řek pro vodáky? 😃
nene, je to reportáž o stoupajícím trendu výtěžnosti zlata z na Jizeře a Nise. V současné době je to už 2,1g na m2
🤣 5
JUDr. Inkognito 01.06.2024 12:40
-
já bych zprávy dělal méně solidně resp. v 20min solidních zprávách bych měl sekci nazvanou něco jako bláznivé zprávy (5min), které by byly pojaty netradičně, naší degen metodou 🙂 na uvolnění 🙂 prostě normální zpráva ale prezentována méně solidně 😅 no nevyhodili by mě?
Hansss 01.06.2024 16:09
@Tomáš Pan Vektor, naše nová celebrita
Kdy, kde a v kolik, je možné reportáž shlédnout?
JUDr. Inkognito 01.06.2024 16:43
@Hansss Kdy, kde a v kolik, je možné reportáž shlédnout?
na uzavřeném youtube kde nemá nikdo přístup 😦
Gali 01.06.2024 16:52
Ešte to nejde LIVE ?
pink&deviant 01.06.2024 17:22
@JUDr. Inkognito nene, je to reportáž o stoupajícím trendu výtěžnosti zlata z na Jizeře a Nise. V současné době je to už 2,1g na m2
pink&deviant 01.06.2024 17:44
A rezané pivko.
JUDr. Inkognito 01.06.2024 17:53
pink&deviant 01.06.2024 18:28
Ten pocit keď sa chceš podobať
Ponke 01.06.2024 18:44
Hh se chlastani presunulo sem jo?
Takze sem muzu presunout i debilni kecy o ondu?
Prodano na 0,97. Myslim ze za 1,35 je cas nakupovat ne ?
🥹🥹🥹
Včelkamára 01.06.2024 18:45
@Ponke Hh se chlastani presunulo sem jo?
Tady se chlastalo vždycky 😃💪🍻🥃
Ponke 01.06.2024 18:45
@Včelkamára Tady se chlastalo vždycky 😃💪🍻🥃
Ale je tahle skupina pripravena na takoveho dementa jako jsem ja?
Gali 01.06.2024 19:03
@Ponke Ale je tahle skupina pripravena na takoveho dementa jako jsem ja?
Podla mna hej, aj ked este nevieme aky velky si 🙂
JUDr. Inkognito 01.06.2024 19:08
@Ponke Ale je tahle skupina pripravena na takoveho dementa jako jsem ja?
pokud si platíš all inclusive tak to ta skupina bude muset zkousnout a pokud si doplatíš i ultra all inclusive tak to ho i někdo přeblafne 😉
😂 1
Ponke 01.06.2024 19:15
Precetl jsem tohle
Budoucí tokenomika Ondo
Ondo stále ještě nevydal tekutý token pro širokou veřejnost – klíčové slovo je tekutý. Dokumenty V1 uvádějí, že celková nabídka je 10 miliard bez plánů na inflaci a token bude ovládat Ondo DAO, které je podle údajů z Tally aktivní.
Uvolnění likvidity pro token a přístup pro širokou veřejnost by pravděpodobně mělo nastat vzhledem k tomu, že Ondo získal 4 miliony dolarů od počátečních investorů a 20 milionů dolarů v sérii A – VC vždy chtějí své peníze zpět. Kromě toho společnost Ondo v roce 2022 dokončila prodej tokenů prostřednictvím Coinlist, čímž získala dalších 10 milionů dolarů od 18 000 unikátních kupujících. A zdá se, že tito první investoři se mohou podílet na vládnutí.

Větší otázkou však zůstává: objeví Ondo cestu pro sdílení příjmů v souladu s předpisy? Nebo zůstane ONDO jednoduchým tokenem řízení ? Celkově se trajektorie pro token ONDO v současné době zdá nejistá. Protokol pravděpodobně čeká na příhodnější podmínky na trhu, než plně uvede token na otevřený trh
Chapu spravne ze token ondo slouzi jenom k hlasovani?
A jeste jedna vec me tam zaujala. Vypada to ze cely projekt je zajimavy kdyz jsou sazby na usd 5%. Az to pujde dolu tak z toho lidi utecou. Ale to podle me nijak nesouvisi s cenou tokenu Ondo.
Swordfish 01.06.2024 19:27
Pročetl jsem to a na tom projektu není nic zajímavého
Ponke 01.06.2024 19:35
Yesss taky si to myslim a jsem rad ze diky vam jsem z toho venku 😁
Zaujalo me tohle. S tim tady urcite nejake zkusenosti budou ne?
Vypada to ze ten token i k necemu slouzi? Takze tohle bych do portfolia dal
Otazka na pad ceny. Padalo to protoze padalo vsechno? Nebo je nejaky problem o kterem tady vi vsichni a ja ne?
Dekuji vsem za nazory
Gali 01.06.2024 19:40
@Ponke Dekuji vsem za nazory
To kukni do Injectivu roomky na cosmose tam je toho dost, este tam aj dnes pisal los expertos na INJ <@796869384483897356> 🙂
Ponke 01.06.2024 19:41
@Gali To kukni do Injectivu roomky na cosmose tam je toho dost, este tam aj dnes pisal los expertos na INJ <@796869384483897356> 🙂
Aha dekuji, tak to se omlouvam za spam. Jdu na to
👌 1
Ponke 01.06.2024 19:46
@Gali To kukni do Injectivu roomky na cosmose tam je toho dost, este tam aj dnes pisal los expertos na INJ <@796869384483897356> 🙂
A ze tam toho teda je 😱
Tomáš 02.06.2024 05:44
@Hansss Kdy, kde a v kolik, je možné reportáž shlédnout?
Tahle konkrétně nikde, to bylo jen cvičení... A obecně v televizi to zatím taky ještě neběží
👍 1
Pelos 02.06.2024 06:23
Hansss 02.06.2024 06:26
@Tomáš Tahle konkrétně nikde, to bylo jen cvičení... A obecně v televizi to zatím taky ještě neběží
Na Soukupa zcela vůbec nekoukám, nemám tak přehled, ale na některé z nás bych i ten Barrandov na chvíli naladil a mrknul. Ok, diky moc
pink&deviant 02.06.2024 16:02
Ahojte nádherný bol na celú ruku
👌 2 😳 1
pink&deviant 02.06.2024 16:10
Najväčší v Európe
pink&deviant 02.06.2024 18:24
Ondro necháva umrieť skupinu
. A už sa učí aj po slovensky 😀
A musím ísť odffffotit svedish fish do pivnice 😀
Čo mám s tým robiť je úplne 💥
KryptoVláďa 02.06.2024 18:30
prijdu ve ctyctvrte
👍 2
Ponke 02.06.2024 18:51
<@672035199441305600> za 100k mesicne ti budu delat ridice 😂😂😂
KryptoVláďa 02.06.2024 18:52
@Ponke <@672035199441305600> za 100k mesicne ti budu delat ridice 😂😂😂
jeste ze jsi skormnej 😄
👍 1
JUDr. Inkognito 02.06.2024 19:00
dvacku si chlapec ubral ze svého standardu 😉
Ponke 02.06.2024 19:05
@JUDr. Inkognito dvacku si chlapec ubral ze svého standardu 😉
Ja vim, dal jsem mu slevu, ze je to predseda. Asi necte club. Kazdopadne se omlouvam, to nemela byt urazka. Spis sem to myslel, tak ze v nove funkci by sis zaslouzil ridice a meli by ti to proplacet v plne vysi 😎👍
KryptoVláďa 02.06.2024 19:32
@Ponke Ja vim, dal jsem mu slevu, ze je to predseda. Asi necte club. Kazdopadne se omlouvam, to nemela byt urazka. Spis sem to myslel, tak ze v nove funkci by sis zaslouzil ridice a meli by ti to proplacet v plne vysi 😎👍
kdyz me prave bohuzel nikdo nic neproplaci 😄
Ponke 02.06.2024 19:32
@KryptoVláďa kdyz me prave bohuzel nikdo nic neproplaci 😄
Ja vim, ale meli by zacit 😂👍
KryptoVláďa 02.06.2024 19:34
@Ponke Ja vim, ale meli by zacit 😂👍
to asi nehrozi 😄
iceman Fatty.io |🔥Nesa 02.06.2024 21:32
@pink&deviant Ahojte nádherný bol na celú ruku
Před týdnem v Rumunsku. Viděl jsem poprvé.majestatny brouk
(upraveno)
🔥 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 02.06.2024 21:35
@pink&deviant (attachment)
Jedl to někdo?
KryptoVláďa 03.06.2024 05:06
kdyz ma neco v nazvu tolik pismenek, tak byhc to nezral
(upraveno)