pink&deviant
26.05.2024 10:34
↩
@Ponke
Je to presne tak. Lepsi nez nic ale 😂 ja byl cely zivot na vsem vzdy v minusu, takze prijemna zmena 😆
Podnikal som tak som bol v prdeli. Tak potom zamestnanec, tak to už bolo lepšie, teraz viacmenej už nejaký rok nepracujem a som ako kráľ 😀
👍 2
Luboš Bajkai
26.05.2024 10:54
↩
@pink&deviant
Luboš tomu nechápem prepad -50% je veľké zlyhanie? Niečo sa odhadnúť dá, ale neviem či do takej miery. V takú úspešnosť neverím.
Kdyz se kouknes na graf, ty tam vidis na 40tis$ nejakou kapitulaci, nejakou kapitulacni svicku? ze to proste vydrbalo se vsema longarema? Ja tam prvni vstupy videl pod 30tis$ aby to vybralo predchozi lows ( zlikvidovalo longare ). Stejne jako ted nevidis nejakou eugorickou fazy.
Muj komentar spis smeroval na kombinaci nakupu na 40 tis. $ a za pujcene penize. 🥶 Na 40 tisicich byli vsichni jeste happy, dobra nalada. Me se vzdy osvedcili nakupy kdy i ja sam jsem uz mel jako fakt blby pocit z toho nakupu.
Muj komentar spis smeroval na kombinaci nakupu na 40 tis. $ a za pujcene penize. 🥶 Na 40 tisicich byli vsichni jeste happy, dobra nalada. Me se vzdy osvedcili nakupy kdy i ja sam jsem uz mel jako fakt blby pocit z toho nakupu.
👍 2
🔥 1
Ponke
26.05.2024 11:21
↩
@Luboš Bajkai
Kdyz se kouknes na graf, ty tam vidis na 40tis$ nejakou kapitulaci, nejakou kapitulacni svicku? ze to proste vydrbalo se vsema longarema? Ja tam prvni vstupy videl pod 30tis$ aby to vybralo predchozi lows ( zlikvidovalo longare ). Stejne jako ted nevidis nejakou eugorickou fazy.
Muj komentar spis smeroval na kombinaci nakupu na 40 tis. $ a za pujcene penize. 🥶 Na 40 tisicich byli vsichni jeste happy, dobra nalada. Me se vzdy osvedcili nakupy kdy i ja sam jsem uz mel jako fakt blby pocit z toho nakupu.
Muj komentar spis smeroval na kombinaci nakupu na 40 tis. $ a za pujcene penize. 🥶 Na 40 tisicich byli vsichni jeste happy, dobra nalada. Me se vzdy osvedcili nakupy kdy i ja sam jsem uz mel jako fakt blby pocit z toho nakupu.
Jo ja si prave pujcoval na 24, protoze uz sem byl all in 😁
Ponke
26.05.2024 11:22
↩
@Ponke
Jo ja si prave pujcoval na 24, protoze uz sem byl all in 😁
Ale s tim ze kdyz tak odepisu 6 let no
Luboš Bajkai
26.05.2024 11:29
↩
@Ponke
Ale s tim ze kdyz tak odepisu 6 let no
asi mas sklony ke gamblerstvi, a v kryptu to riziko jen zvetsujes. To ze investujes velke penize a navic ktere ti nerikaji pane, je fakt blbost. Mas to na crypto.com, na crypto.com jsem alergicky od doby co mi zmrazili ucet a snazili se retrospektivne zrusit moje trady 🥶 O penize nemusis prijit jen tim ze to pujde dolu. Ale klidne tak ze ti zmrazi ucet, nebo ti vykradou penezenku atd. V kryptu mame neskutecne mnoho prilezitosti jak prijit o penize.
PS: to ze nemas ted cas se tomu venovat a ucit se jen zvysuje tvoji sanci na nejakou botu.
(upraveno)
PS: to ze nemas ted cas se tomu venovat a ucit se jen zvysuje tvoji sanci na nejakou botu.
Luboš Bajkai
26.05.2024 11:35
↩
@Ponke
Nejake dipy dokoupim, ale nemuzu mit cely zivot v kryptu kteremu nerozumim 😁😁😁
no jdes od extremu do extremu. Tak jako prodavas to v plusu tak super. I kdyz si myslim ze ted asi budem trosku konsolidovat a cekat na finalni peak dominance btc tak pak by uz snad mohla prijit ta prava alt season. Jestli prijde za mesic nebo az po prazdninach fakt nevim ale do voleb v USA neco urcite prijde. Ale pak se ja osobne z krypta exituju a pockam az se usadi prach a klidne si pockam i pul roku
Ponke
26.05.2024 11:36
↩
@Luboš Bajkai
asi mas sklony ke gamblerstvi, a v kryptu to riziko jen zvetsujes. To ze investujes velke penize a navic ktere ti nerikaji pane, je fakt blbost. Mas to na crypto.com, na crypto.com jsem alergicky od doby co mi zmrazili ucet a snazili se retrospektivne zrusit moje trady 🥶 O penize nemusis prijit jen tim ze to pujde dolu. Ale klidne tak ze ti zmrazi ucet, nebo ti vykradou penezenku atd. V kryptu mame neskutecne mnoho prilezitosti jak prijit o penize.
PS: to ze nemas ted cas se tomu venovat a ucit se jen zvysuje tvoji sanci na nejakou botu.
PS: to ze nemas ted cas se tomu venovat a ucit se jen zvysuje tvoji sanci na nejakou botu.
Ano vim a vazim si toho ze si mi venoval cas. Po vcerejsku jsem out a musim to rozdejchat a promyslet co dal 🫡👍
Luboš Bajkai
26.05.2024 11:39
↩
@Ponke
Ano vim a vazim si toho ze si mi venoval cas. Po vcerejsku jsem out a musim to rozdejchat a promyslet co dal 🫡👍
tim nic nezkazis, prohlidni si grafy s vyssiho time framu, 1D nebo 1W v kryptu ti fakt nic zasadniho neutece behem par dnu. To jen my porad koukame na 5minutovy time frame a mame pocit ze kdyz to skoci o 10-20% ze nam ujel vlak a pak to s nami stejne vydrbe.
PS: vzdycky se objevi nova prilezitost a je jedno jestli je bull market nebo bear market
(upraveno)
PS: vzdycky se objevi nova prilezitost a je jedno jestli je bull market nebo bear market
Ponke
26.05.2024 11:41
↩
@Luboš Bajkai
tim nic nezkazis, prohlidni si grafy s vyssiho time framu, 1D nebo 1W v kryptu ti fakt nic zasadniho neutece behem par dnu. To jen my porad koukame na 5minutovy time frame a mame pocit ze kdyz to skoci o 10-20% ze nam ujel vlak a pak to s nami stejne vydrbe.
PS: vzdycky se objevi nova prilezitost a je jedno jestli je bull market nebo bear market
PS: vzdycky se objevi nova prilezitost a je jedno jestli je bull market nebo bear market
Jojo ja prave prodal ondo, ktery by za 3 dny udelalo asi 600 000. To se tezce rozdejchava. Takze ted vim ze bych zacal delat blbosti, tak radsi pauza 🫠
Luboš Bajkai
26.05.2024 11:44
↩
@Ponke
Jojo ja prave prodal ondo, ktery by za 3 dny udelalo asi 600 000. To se tezce rozdejchava. Takze ted vim ze bych zacal delat blbosti, tak radsi pauza 🫠
za me jsi to udelal dobre, zisk je zisk. Za 2-3 mesice kouknes na graf ondo a muze byt na polovicni cene. Nebo koupis neco a to ti udela 5x 🤷♂️
👍 1
pink&deviant
26.05.2024 12:14
Už rozumiem čo si myslel <@796869384483897356> .
pink&deviant
26.05.2024 13:14
Ja som dnes volil ramená Dunaja. Nádhera aj tá industrialna časť.
Na druhej fotke v strede je volavka.
Na druhej fotke v strede je volavka.
👍 2
Ale kvalita fotky slabá.
zander7252
26.05.2024 17:00
↩
@Ponke
Jojo ja prave prodal ondo, ktery by za 3 dny udelalo asi 600 000. To se tezce rozdejchava. Takze ted vim ze bych zacal delat blbosti, tak radsi pauza 🫠
To co ti tady dnes Luboš napsal si normálně vytiskni a minimálně jednou týdně si to znovu přečti. Moc lepších rad kryptu nedostaneš. Teď je to fakt chcíplý, ale až se to znova rozjede, ať už nahoru nebo dolů, tak emoce ti dokážou podělat měsíce i roky předchozí práce
Vektor
26.05.2024 17:01
Hodne zajimave tema. Skoda ze nezpracuje ethereum.
Ponke
26.05.2024 17:01
Ano, taky jsem se podle toho zaridil 🫡
Vektor
26.05.2024 17:01
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:10
↩
@Vektor
Hodne zajimave tema. Skoda ze nezpracuje ethereum.
u eth te zajimaji jen tri grafy. ETH/USDT, ETH/BTC a BTC dominance ted je to jak vestit z krystalove koule. ETF na ETH zacne fungovat tak az za mesic. Jsme na strasne blbe cene. Dolu hodne hluboko a na druhou stranu po prekonani ATH je price discovery a klidne letime na 8k. Otaznik je jak se zachova grayscale eth trust? Bude nasledovat vyprodej a presun pod levnejsi etf jako u btc nebo uz se lidi ponaucili a nebudou z toho utikat?
Vektor
26.05.2024 17:12
↩
@Luboš Bajkai
u eth te zajimaji jen tri grafy. ETH/USDT, ETH/BTC a BTC dominance ted je to jak vestit z krystalove koule. ETF na ETH zacne fungovat tak az za mesic. Jsme na strasne blbe cene. Dolu hodne hluboko a na druhou stranu po prekonani ATH je price discovery a klidne letime na 8k. Otaznik je jak se zachova grayscale eth trust? Bude nasledovat vyprodej a presun pod levnejsi etf jako u btc nebo uz se lidi ponaucili a nebudou z toho utikat?
Odkazuji na svuj odkaz youtube. Je to prednaska z cryptobyte. A za me je to dira na btc a ktere jsem nikdy neslysel. Proto je skoda ze uplne stejne tento clovek nezoracuje eth 🙂
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:13
↩
@Vektor
Hodne zajimave tema. Skoda ze nezpracuje ethereum.
Abych nezapomnel to nejdulezitejsi DXY ( dollar index ) pujde dolu super investori budou utikat do akcii a cast penez se presune do crypta. Je silny? tak blby pro nas
Vektor
26.05.2024 17:15
↩
@Vektor
Odkazuji na svuj odkaz youtube. Je to prednaska z cryptobyte. A za me je to dira na btc a ktere jsem nikdy neslysel. Proto je skoda ze uplne stejne tento clovek nezoracuje eth 🙂
51 procentni utok znam. Ale ty moznosti a co s tim jde delat ne.
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:20
↩
@Vektor
51 procentni utok znam. Ale ty moznosti a co s tim jde delat ne.
jako u btc nebo eth? u obouch 51% utok je prusvih. Dopad na cenu by byl dramaticky. Pokud ovladas 51% site, jsou potvrzovany jen tvoje transakce co ty budes chtit.
Vektor
26.05.2024 17:21
Jasne.. ale ty muzes udajne btc tezit anonymne a pak nahradit blok i zpetne.. a to vidim jako velky pruser.
A jestli todle umi i eth? Tak potes koste:)
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:26
↩
@Vektor
A jestli todle umi i eth? Tak potes koste:)
kazdy block je vazany na predchozi block a musi ti sedet kontrolni soucty, musel bys u btc prepocitat bloky do zadu. Asi by ti to bylo z hlediska btc nebo eth uplne k nicemu. cena by padla na nulu. Burzy by stopli obchodovani. Jedine jak bys na tom mohl vydelat je ze by si tu sit shortoval a mel si dostatecne rychlou cestu jak z krypta kapital vyvest do fiatu.
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:31
↩
@Vektor
Jasne.. ale ty muzes udajne btc tezit anonymne a pak nahradit blok i zpetne.. a to vidim jako velky pruser.
na co narazis je vec kdy koncensus blockchainu nenalezl shodu a ma po dobu 2-3 blocku dve ruzne verze nez jedna z nich vyhraje a ta slabsi zanikne. To je treba duvod co vidis na CEX jako je Binance ze tam posles krypto a ono ti to rekne ze ho jiz vidi ale ze musis pockat treba na 50 confirmaci ( musi sit vygenerovat dalsich 50 blocku ) aby meli jistotu ze to jiz nelze zvratit
Vektor
26.05.2024 17:39
A mas pravdu, ale dame modelovi priklad.. nekdo si ofline natezi dopredu 100 bloku. Pak se pripoji k siti s 51% silou a zjisti ze je vytezen blok 98 on zacal tezit od bloku 1. Cili nahradi blok 3 a tim vsechny transakce zpetne smaze protoze dalsi jeho bloky v retezu jsou bez transakci.. a jak rikas bude to velky problem.
A moje otazka tedka zni. Umi todle i ETH?
Swordfish
26.05.2024 17:41
😄
Swordfish
26.05.2024 17:41
↩
@Vektor
A moje otazka tedka zni. Umi todle i ETH?
tldr, ano umi
je to principialni vlastnost
Vektor
26.05.2024 17:41
Tak jdete nekam.. co je to za bezpecnost! 😀😀😀
Swordfish
26.05.2024 17:42
Je to dobre udelany, uz je v tom nejaka ta miliarda. Kdyby to bylo proveditelny, uz to nekdo udelal.
Shame on you <@471336299547197450> ze tohle nevis. Nejaka vlastni edukace je jiste dulezita.
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:45
↩
@Vektor
Tak jdete nekam.. co je to za bezpecnost! 😀😀😀
na eth je block oznacen stavem finalized asi po 70 confirmacich ale penezenky, burzy povazuji bezpecne az tak od 120 confirmaci. U POS proc by jsi to delal? vzdyt bys musel stakovat 51% ze vsech stakovanych eth. A ty zadarmo nekoupis a prulomem 51% bys ty sve eth znehodnotil
PS: ty utoky lze teoreticky provest ale prakticky te to bude stat daleko vic penez nez je hodnota toho blockchainu
(upraveno)
PS: ty utoky lze teoreticky provest ale prakticky te to bude stat daleko vic penez nez je hodnota toho blockchainu
Swordfish
26.05.2024 17:48
Nevim, proc by to melo stat vice nez je hodnota blockchainu.
Vektor
26.05.2024 17:49
Za me je dulezite ze to jde i na ETH. A ja podle toho ted upravim sve riziko. A proc byto nekdo delal? Za me vlady.. ale to uz jsou konspiracni teorie. Ja vam moc dekuji za ujasneni.
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:50
↩
@Swordfish
Nevim, proc by to melo stat vice nez je hodnota blockchainu.
tak u btc musis mit minery. A ty kdyz koupis tak budou mit nejakou porizovaci hodnotu s navratnosti, placnu 1-2 roky. Musis mit vypocetni vykon 51% a po utoku ty minery budou v podstate bezcenne.
(upraveno)
Vektor
26.05.2024 17:51
↩
@Luboš Bajkai
tak u btc musis mit minery. A ty kdyz koupis tak budou mit nejakou porizovaci hodnotu s navratnosti, placnu 1-2 roky. Musis mit vypocetni vykon 51% a po utoku ty minery budou v podstate bezcenne.
Co kdyz budu mit pool v cine? A idealne vic poolu ktere pak spojim?
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:52
↩
@Vektor
Za me je dulezite ze to jde i na ETH. A ja podle toho ted upravim sve riziko. A proc byto nekdo delal? Za me vlady.. ale to uz jsou konspiracni teorie. Ja vam moc dekuji za ujasneni.
videl jsi schvaleni etf na eth. Bidenova vlada prisla na to ze hodne volicu drzi krypto a jsou dost nasrani, etf proslo na prvni dobrou.
Tomáš
26.05.2024 17:53
↩
@Luboš Bajkai
u eth te zajimaji jen tri grafy. ETH/USDT, ETH/BTC a BTC dominance ted je to jak vestit z krystalove koule. ETF na ETH zacne fungovat tak az za mesic. Jsme na strasne blbe cene. Dolu hodne hluboko a na druhou stranu po prekonani ATH je price discovery a klidne letime na 8k. Otaznik je jak se zachova grayscale eth trust? Bude nasledovat vyprodej a presun pod levnejsi etf jako u btc nebo uz se lidi ponaucili a nebudou z toho utikat?
na ETH nevidím, že by byl takový gap mezi market price a nav .... u grayscale btc bych tipoval, že to prodávali hlavně spekulanti co kupovali BTC za cenu 1/2 BTC
takže výprodej na ETH by nemusel být takový
Luboš Bajkai
26.05.2024 17:53
↩
@Tomáš
na ETH nevidím, že by byl takový gap mezi market price a nav .... u grayscale btc bych tipoval, že to prodávali hlavně spekulanti co kupovali BTC za cenu 1/2 BTC
ja si myslim to same, a pokud to tak bude mohla by byt alt season
Swordfish
26.05.2024 17:57
↩
@Vektor
Co kdyz budu mit pool v cine? A idealne vic poolu ktere pak spojim?
Zase, ty jako utocnik, jak ty pooly spojis? Ty pooly to delaji za ucelem zisku. Pokud za nimi prijdes, ze chces utok na btc a potrebujes jejich pooly, aby jsi jim znicil bysnis, myslis ze se k tobe pridaji ?
👍 1
Je dobre klast otazky, ale podstatne je se nad tou otazkou zamyslet a pripadne ji spravne formulovat.
KryptoVláďa
26.05.2024 17:58
Navrhuju miszo callu hokej
👍 3
😢 1
Swordfish
26.05.2024 17:59
Muzes udelat utok 51% ? Samozrejme.
Jde to technicky udelat? Samozrejme.
Kolik potrebujes penez? Moc na to, aby to vubec nekoho zajimalo, a aby to slo vubec provest.
(upraveno)
Jde to technicky udelat? Samozrejme.
Kolik potrebujes penez? Moc na to, aby to vubec nekoho zajimalo, a aby to slo vubec provest.
👍 4
Swordfish
26.05.2024 17:59
↩
@KryptoVláďa
Navrhuju miszo callu hokej
meh
KryptoVláďa
26.05.2024 18:27
↩
@Swordfish
Muzes udelat utok 51% ? Samozrejme.
Jde to technicky udelat? Samozrejme.
Kolik potrebujes penez? Moc na to, aby to vubec nekoho zajimalo, a aby to slo vubec provest.
Jde to technicky udelat? Samozrejme.
Kolik potrebujes penez? Moc na to, aby to vubec nekoho zajimalo, a aby to slo vubec provest.
Samozrejme
RobotZ
26.05.2024 18:58
Logicky kdyby nekdo vytvoril super pocitac ktery by byl silnejsi nez 51%, tak BTC je zranitelnejsi. U ETH nekoupis vice jak 51% , protoze ti je nikdo neproda.
Luboš Bajkai
26.05.2024 19:11
↩
@RobotZ
Logicky kdyby nekdo vytvoril super pocitac ktery by byl silnejsi nez 51%, tak BTC je zranitelnejsi. U ETH nekoupis vice jak 51% , protoze ti je nikdo neproda.
vytvorit silnejsi pocitac je celkem technicky narocny proces a financne je to velmi nakladne. Kdyz ja s pocitaci pred 30 lety zacinal tak se teprve s 3D architektirou procesoru zacinalo, dnes se stavy cipy s 80 vrstvami ( patry ) a je to neskutecne technologicky narocne.
Pokud te to zajima tak koukni na tohle video, ultra violet litografije je zatim top co mi umime. Super pocitace v POW bych se nebal.
https://youtu.be/dX9CGRZwD-w?si=zTH2nhcmsuMw3Vft
Pokud te to zajima tak koukni na tohle video, ultra violet litografije je zatim top co mi umime. Super pocitace v POW bych se nebal.
https://youtu.be/dX9CGRZwD-w?si=zTH2nhcmsuMw3Vft
👍 1
Swordfish
26.05.2024 19:14
↩
@RobotZ
Logicky kdyby nekdo vytvoril super pocitac ktery by byl silnejsi nez 51%, tak BTC je zranitelnejsi. U ETH nekoupis vice jak 51% , protoze ti je nikdo neproda.
Je v tom tolik penez, ze se spousta lidi snazi vytvorit super pocitac. Stale se vsak neobjevuje, protoze vsichni zucastneny zvysuji svoje vykony.
(upraveno)
Aktualne by se dalo rict, ze je proveditelnejsi utok na ethereum nez na bitcoin.
Je jednodussi koupit eth nez vyvinout hw, kde jsou jiz nejake limity.
FiJa
26.05.2024 19:22
Swordfish
26.05.2024 19:35
<:kek:872079105607233557>
Ponke
26.05.2024 21:43
Mistriiii
Swordfish
27.05.2024 08:17
JUDr. Inkognito
27.05.2024 16:56
Takže mistři 2024 jsme a 51% útok probraný také máme.
Enter.Yourname
27.05.2024 16:58
Nagano bylo víc 😂 🤣 🤣
JUDr. Inkognito
27.05.2024 16:59
Pragano také super 🙂
JUDr. Inkognito
27.05.2024 17:06
Dále bych nadhodil zejména pro našeho <@1075165235498991646> už několikrát probíranou skladbu portfolia. A uvidíme zda se k tomu fundovaní jedinci vyjádří.
Podle zkušených a také podle AI by mělo být portfolio složeno cca z 1/3 Bitšrotem 1/3 Etherhnusem a 1/3 černé koně podle narativu následujícího cyklu. Poměr si samozřejmě každý upraví podle rizika které chce podstoupit, znalostí které má, preferencí a podle cílů kterých chce dosáhnout se svými investicemi..
Podle zkušených a také podle AI by mělo být portfolio složeno cca z 1/3 Bitšrotem 1/3 Etherhnusem a 1/3 černé koně podle narativu následujícího cyklu. Poměr si samozřejmě každý upraví podle rizika které chce podstoupit, znalostí které má, preferencí a podle cílů kterých chce dosáhnout se svými investicemi..
JUDr. Inkognito
27.05.2024 17:30
A jelikož DeFi už nikoho nezajímá tak následující (tento) cyklus by narativem mohl být gaming, AI a RWA ? liquid staking už také moc nikoho nenadchne, že? nebo žijeme ve své bublině a retail bude zajímat DeFi nebo liquid staking?
Swordfish
27.05.2024 17:39
liquidstaking nemusi nadchnout, staci ze poskytne dodatecnou likviditu
JUDr. Inkognito
27.05.2024 17:47
hledám narativy a ne likviditu 🙂
Ponke
27.05.2024 17:51
Jojo portfolio ted budu skladat, tak jsem rad za kazdy nazor 🫡
Swordfish
27.05.2024 18:01
hodne eth
nejlepsi rada, kterou ti muzu dat
❤️ 1
💯 1
pink&deviant
27.05.2024 18:11
↩
@JUDr. Inkognito
A jelikož DeFi už nikoho nezajímá tak následující (tento) cyklus by narativem mohl být gaming, AI a RWA ? liquid staking už také moc nikoho nenadchne, že? nebo žijeme ve své bublině a retail bude zajímat DeFi nebo liquid staking?
Defi+ SocialFi + nejaká monetizacia obsahu X, YT, FB.
Myslím, že aj tokenizacia či už spoločnosti atď+Defi.
NFTs + gaming prípadne k tomu aj Defi.
Myslím, že aj tokenizacia či už spoločnosti atď+Defi.
NFTs + gaming prípadne k tomu aj Defi.
Samozrejme gaming= metaverse.
Na nezabúdal by som na rôzne chujoviny čo vznikajú na BTC.
Na nezabúdal by som na rôzne chujoviny čo vznikajú na BTC.
Swordfish
27.05.2024 18:13
(ordinals 😄 )
Barrack Odbahna
27.05.2024 18:17
↩
@JUDr. Inkognito
A jelikož DeFi už nikoho nezajímá tak následující (tento) cyklus by narativem mohl být gaming, AI a RWA ? liquid staking už také moc nikoho nenadchne, že? nebo žijeme ve své bublině a retail bude zajímat DeFi nebo liquid staking?
LRT je muj narrativ 🤣
pink&deviant
27.05.2024 18:18
↩
@Swordfish
(ordinals 😄 )
Tých mám no😀 a nezabúdaj na runes aj dnes som dostal Airdropom 😀
JUDr. Inkognito
27.05.2024 18:23
↩
@Barrack Odbahna
LRT je muj narrativ 🤣
co je LRT pro nás zaostalce?
pink&deviant
27.05.2024 18:44
Liquid Restaking Token, Liquid Staking Derivatives, LSD
Veľké prianie na a niektorých ⛓️
Ponke
27.05.2024 18:57
<@672035199441305600> prej nesazim se, kdyz nevim 😂🫡😂
🤷♂️ 1
KryptoVláďa
27.05.2024 18:58
↩
@Ponke
<@672035199441305600> prej nesazim se, kdyz nevim 😂🫡😂
Snad si to nikdo nevezme osobne 😂
Luboš Bajkai
27.05.2024 18:59
↩
@Swordfish
hodne eth
ted je vazne lepsi eth nez btc. Z hlediska dominance
Ponke
27.05.2024 18:59
No vtipny uvod videa a reakce na brekot
😂
Ponke
27.05.2024 19:00
↩
@Luboš Bajkai
ted je vazne lepsi eth nez btc. Z hlediska dominance
Prekvapive mi to taky dava smysl 😁, takze se pripravte na pad na 2500 az nakoupim 😆
Luboš Bajkai
27.05.2024 19:05
↩
@Ponke
Prekvapive mi to taky dava smysl 😁, takze se pripravte na pad na 2500 az nakoupim 😆
jsi optimista, nemyslim ze ted dostanes takovouhle prilezitost. Kdyz uz tak 3600.
Aaaa jo ted mi to doslo.
Mam pocit ze dnes se v USA neobchodovalo, mohlo by to trochu zitra letet dolu ale myslim ze lokalni dno bude prave nekde u ceny 3600.( pokud tomu trosku btc pomuze )
Myslim ze se lidi poucili z etf u btc. A jeden z hnacich motoru u eth nebude defi ale novy mlady bitcoin. Chapej myslenky retailu, bitcoin je uz drahy. Ten ether udela to same co bitcoin budu milionar 💪
(upraveno)
Aaaa jo ted mi to doslo.
Mam pocit ze dnes se v USA neobchodovalo, mohlo by to trochu zitra letet dolu ale myslim ze lokalni dno bude prave nekde u ceny 3600.( pokud tomu trosku btc pomuze )
Myslim ze se lidi poucili z etf u btc. A jeden z hnacich motoru u eth nebude defi ale novy mlady bitcoin. Chapej myslenky retailu, bitcoin je uz drahy. Ten ether udela to same co bitcoin budu milionar 💪
Ponke
27.05.2024 19:07
↩
@Luboš Bajkai
jsi optimista, nemyslim ze ted dostanes takovouhle prilezitost. Kdyz uz tak 3600.
Aaaa jo ted mi to doslo.
Mam pocit ze dnes se v USA neobchodovalo, mohlo by to trochu zitra letet dolu ale myslim ze lokalni dno bude prave nekde u ceny 3600.( pokud tomu trosku btc pomuze )
Myslim ze se lidi poucili z etf u btc. A jeden z hnacich motoru u eth nebude defi ale novy mlady bitcoin. Chapej myslenky retailu, bitcoin je uz drahy. Ten ether udela to same co bitcoin budu milionar 💪
Aaaa jo ted mi to doslo.
Mam pocit ze dnes se v USA neobchodovalo, mohlo by to trochu zitra letet dolu ale myslim ze lokalni dno bude prave nekde u ceny 3600.( pokud tomu trosku btc pomuze )
Myslim ze se lidi poucili z etf u btc. A jeden z hnacich motoru u eth nebude defi ale novy mlady bitcoin. Chapej myslenky retailu, bitcoin je uz drahy. Ten ether udela to same co bitcoin budu milionar 💪
Jo diky za nazor, asi ty nakupy rozlozim na leto, ikdyz to se mi nikdy nevyplatilo, ale myslim to tak ze ted kdyz to tam poslu ze vetsi castku, tak treba cina zautoci na thai wan 😁
Za 3000 to bylo moc levny, tak budu kupovat za 4 no 🤣👍
Kazdy ma cenu jakou si zaslouzi
Ale myslim ze cronos za 0,7 a ripple za 3 uz se mi tady s vama nestane 🫠🫠🫠
Luboš Bajkai
27.05.2024 19:10
↩
@Ponke
Jo diky za nazor, asi ty nakupy rozlozim na leto, ikdyz to se mi nikdy nevyplatilo, ale myslim to tak ze ted kdyz to tam poslu ze vetsi castku, tak treba cina zautoci na thai wan 😁
muzou nastat dva scenare, bud nejaky bull a altseason do leta. Pak ochlazeni az do zari/rijna a pak finalni run do voleb v USA. Nebo pujdem do strany a pomalu budem konsolidovat a run bude v prubehu konce leta
PS: a nebo zautoci cina na taiwan 🤣 ale to si nemyslim
(upraveno)
PS: a nebo zautoci cina na taiwan 🤣 ale to si nemyslim
Ponke
27.05.2024 19:11
Dobre to zni rozumne eth teda mame, co by bylo dobre tam mit za tyhle ceny dal? 😁👍
Near by se mi libil za 5 ale kdo vi jestli tam spadne.
Luboš Bajkai
27.05.2024 19:13
↩
@Ponke
Dobre to zni rozumne eth teda mame, co by bylo dobre tam mit za tyhle ceny dal? 😁👍
pokud chces spekul na AI tak asi ted orai ale fakt treba 3% portfolia vic ne. Pokud to udela co by mohlo tak to na portfoliu poznas. Tokenika orai je velmi dobra. Je to sazka na narativ, fundamentalne to nedava smysl. 😉