# pokec
184746 zpráv • strana 241/1848
Ponke 23.05.2024 17:19
@Bugsy long nebo short jak to dnes vidíte ? 💀 💀 🤔
Ja to vyresil out 50% 🫡
goat0212 23.05.2024 17:30
@KryptoVláďa @here padam trisku na cumak ale jestli chcete call tak navrhuju od osmi, at pak muzeme jit na hokej
….no jo, vše nejlepší k jmeninám
pink&deviant 23.05.2024 17:37
@Ponke Ja to vyresil out 50% 🫡
50% portfolia?
Ponke 23.05.2024 17:38
Jo mel sem 50% v ondu 🫡
martin.krajicek 23.05.2024 17:44
Tohle není z mé hlavy, ale přišlo mi to hodně zajímavé, tak jsem nám to sem s pomocí Deeplu přeložil. Co si o tom myslíte?
- Ať už ETH ETF bude dnes schválen, nebo ne, mnoho lidí přehlíží důsledky schválení FIT21 a SAB 121 na bipartitním základě.
- Jedná se o masivní legislativní palec nahoru, že Proof of Stake je konečně přijatelný.
- Přidejme k tomu odstoupení Martina Gruenberga z FDIC, které znamená smrt operace Chokepoint 2.0.
- Pro ty, kteří to nevědí, první Operaci Chokepoint zahájila Obamova administrativa proti odvětví online hazardních her.
- Druhá operace Chokepoint (2.0) za Bidenovy administrativy byla zaměřena na bankovní operace podporující infrastrukturu kryptografických plateb
- Zabít banky, které chtějí onboardovat Crypto znamenalo zabít Crypto
- Skutečnost, že jsme se dočkali politického obratu, není jen vítězstvím ETH, ale obrovským vítězstvím pro celý prostor
- To otevírá cestu pro hráče z Wall Street, aby se přesunuli s vědomím, že regulační nejistota byla odstraněna a že celý ekosystém ETH je nyní na dosah, včetně, ale nejen, půjček na bázi DeFi, výpůjček, stakingu, farmaření, NFT a podobně
- Pokud jste si mysleli, že FOMO retailu hýbe cenami, počkejte, co udělají institucionální peníze!
- Očekávejme ETH za 10 tisíc dolarů?
Ponke 23.05.2024 17:45
A jedeeeeem
👌 1
Ponke 23.05.2024 17:48
@pink&deviant 50% portfolia?
Do konce leta, bych chtel byt zpet all in
JUDr. Inkognito 23.05.2024 17:51
@Ponke A jedeeeeem
tak kdo je rychlejší na rozbruslení ??? 😅
Ponke 23.05.2024 17:52
Ted je to stejny, ale amici se valej po lede takze 5:3 pro nas
👍 2
pink&deviant 23.05.2024 17:56
@Ponke Do konce leta, bych chtel byt zpet all in
Fuuu máš odvahu, viem čo myslíš , klasické nezáživné leto na trhoch skôr Down. Ja radšej pretrpim leto aj -60%. Ale ak by mi to ušlo a ja nemám nakúpené, opijem sa zbijem ženu deti a na strom 😀😀😀
Ponke 23.05.2024 18:02
@pink&deviant Fuuu máš odvahu, viem čo myslíš , klasické nezáživné leto na trhoch skôr Down. Ja radšej pretrpim leto aj -60%. Ale ak by mi to ušlo a ja nemám nakúpené, opijem sa zbijem ženu deti a na strom 😀😀😀
Spis uz se mi spatne spalo, co jsem tady zjistil ze vim prd, ze jsem mel jenom stesti. Porad v tom mam tak 10x vic nez si muzu dovolit, takze kdyz pujdeme prudce nahoru, tak taky dobry a kdyz dolu, tak mam za co nakupovat 🫡
A po 7 letech sem bral nejaky zisky.
Jayak 23.05.2024 18:05
@Bugsy long nebo short jak to dnes vidíte ? 💀 💀 🤔
Tipnul bych si spis short. Sell the news a pak se uvidi.

Za me dulezite body, ktere bych zvazil ohledne ETH ETF:
dnesni schvaleni 19b-4 neni jedine ktere je potreba, jeste je S-1 a i pak to nekolik tydnu trva. Takze k prvnim inflows do novych spot ETH ETF mame jeste pomerne dost casu.
Grayscale ETH arbitraz, to same co vidime u GBTC, ale zrejme ve vetsim meritku. "Grayscale ETH product holds 2.9m ETH (c. $10bn)... this was more than GBTC held prior to BTC ETF approval").
👍 1
pink&deviant 23.05.2024 18:05
@Ponke Spis uz se mi spatne spalo, co jsem tady zjistil ze vim prd, ze jsem mel jenom stesti. Porad v tom mam tak 10x vic nez si muzu dovolit, takze kdyz pujdeme prudce nahoru, tak taky dobry a kdyz dolu, tak mam za co nakupovat 🫡
Yes chápem. Aj tak odtiaľto odíde v pluse tak 20% ľudí.
Bojím sa, že budem vykupovať deeps az do bears. Aj to by slo, ale len s ETH a BTC.
Unavený som idem počúvať
KryptoVláďa 23.05.2024 20:19
Kurz na Amíky 12... <@473855667325894666> jebej to tam 😄 😄 😄
Včelkamára 23.05.2024 20:26
Tak jako otocka muze bejt
🤣
Ale nemusela by
KryptoVláďa 23.05.2024 20:27
😂😂😂😂😂
Tomassino 23.05.2024 20:56
nou otočka
Včelkamára 23.05.2024 20:57
Hezký
Ponke 23.05.2024 21:07
Easy 🤣
Plastex 23.05.2024 21:07
Schvaleno 😄
Ponke 23.05.2024 21:07
S listkem na sobotu se mi moc dobre nedejchalo tpc 😂
🤣 1
KryptoVláďa 23.05.2024 21:10
@Plastex Schvaleno 😄
A DO PÍČÍ!!!!!!
Gali 23.05.2024 21:11
🚀🚀🚀
Plastex 23.05.2024 21:25
A nic se nestalo 🙂
Djammeson 23.05.2024 21:27
Přiznám se, že jsem to nečekal ... to pořád plný huby maxíků, jaký je POS problém atd .. a oni to schválili chvilku po BTC. Fakt překvapen 😄
Včelkamára 23.05.2024 21:32
<:kicom:831836375271079977>
xrp:796019012143153154 1
KryptoVláďa 23.05.2024 21:32
@Plastex A nic se nestalo 🙂
stalo...jednim blbym papirem se nasrali vsichni maxici na svete 😄
👌 1 😃 2
Včelkamára 23.05.2024 21:33
<:kicom:831836375271079977>
xrp:796019012143153154 1
<:xrp:796019012143153154>
kicom:831836375271079977 1
Kdyz se daří tak se daří
KryptoVláďa 23.05.2024 21:33
😄
kicom:831836375271079977 3 🍾 1
Včelkamára 23.05.2024 21:35
<:mc:935640107657097286>
peky:884061720933457920 1
Swordfish 23.05.2024 21:50
neroste to
sec to rozbil
👍 1
Pelos 23.05.2024 21:55
To uz je ono?
iceman Fatty.io |🔥Nesa 23.05.2024 21:58
Trochu nerozumím tomu proč místo oslav a rozebírání toho co to může přinést do budoucna řešíte hned btc maxis a jak jste jim to natřeli. A jací to jsou kokoti... V podstatě se dostáváte na stejnou úroveň kterou pohrdate..... Jediné co vás zajímá jak jste jim to natřeli..... To tam opravdu není nic více zatím??? Nebo je to tím že jsem po 7 pivech a dojatý z výkonu českých hokejistů a prostě této vaší rétorice nerozumím? 😀
👍 2
Swordfish 23.05.2024 22:00
moc piva
Swordfish 23.05.2024 22:00
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Trochu nerozumím tomu proč místo oslav a rozebírání toho co to může přinést do budoucna řešíte hned btc maxis a jak jste jim to natřeli. A jací to jsou kokoti... V podstatě se dostáváte na stejnou úroveň kterou pohrdate..... Jediné co vás zajímá jak jste jim to natřeli..... To tam opravdu není nic více zatím??? Nebo je to tím že jsem po 7 pivech a dojatý z výkonu českých hokejistů a prostě této vaší rétorice nerozumím? 😀
mi porad, proc nevidim usk na keplr
Swordfish 23.05.2024 22:00
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Trochu nerozumím tomu proč místo oslav a rozebírání toho co to může přinést do budoucna řešíte hned btc maxis a jak jste jim to natřeli. A jací to jsou kokoti... V podstatě se dostáváte na stejnou úroveň kterou pohrdate..... Jediné co vás zajímá jak jste jim to natřeli..... To tam opravdu není nic více zatím??? Nebo je to tím že jsem po 7 pivech a dojatý z výkonu českých hokejistů a prostě této vaší rétorice nerozumím? 😀
btw piv mam zatim 8
🍻 1 😂 2
Včelkamára 23.05.2024 22:14
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Trochu nerozumím tomu proč místo oslav a rozebírání toho co to může přinést do budoucna řešíte hned btc maxis a jak jste jim to natřeli. A jací to jsou kokoti... V podstatě se dostáváte na stejnou úroveň kterou pohrdate..... Jediné co vás zajímá jak jste jim to natřeli..... To tam opravdu není nic více zatím??? Nebo je to tím že jsem po 7 pivech a dojatý z výkonu českých hokejistů a prostě této vaší rétorice nerozumím? 😀
Nikomu sme nerikali ze sou kokoti 🤣 nepojedeme a ve finále sme rádi ze se etf proslo. Ja sam eth moc nemam mimochodem. Ale snad se tim rozpoutá aspon trochu alt season. Jdu to odemknout. Pivo dobrý na čtvrtfinále, dal se uvidí, ale Radegast je jen jeden
👍🏻 1
Ponke 23.05.2024 22:15
Ja nemam ani btc ani eth, jsem v pohode 😂😂😂
Včelkamára 23.05.2024 22:15
Jinak ja 10ty dnes 🤣
👍🏻 1
Ponke 23.05.2024 22:15
Ondo hezky pres 1 usd 🤣
Swordfish 23.05.2024 22:15
precetle jsem si Adamovo moudro dne:
Distribuce je prozatím u konce a dokud se nepohneme dolů nebo nahoru, tak zůstáváme stát na místě.
(upraveno)
👍 1
tahle myslenka musela vyzadovat slusnou davno energie
🤣 1
Ponke 23.05.2024 22:16
Proc si kupovat etf eth kdyz to nemuzes stakovat? A eth stakovat umim i ja, takze kazdy
Jedine kvuli danim po 3 letech ne?
Swordfish 23.05.2024 22:16
@Ponke Ondo hezky pres 1 usd 🤣
varovny puntik ⚫
🫡 1
nejak jsme zapomneli, ale umime davat "pauzu"
Ponke 23.05.2024 22:17
Na to ze jsou takove pozitivni zpravy nic moc rust teda
Swordfish 23.05.2024 22:18
uz je priced-in
se podivej na 7day svici
Ponke 23.05.2024 22:18
Ted prijde sell the new?
No prave mi to prijde malo
Ale uz je to asi moc velky a moc penez v tim
Na velke pohyby
Swordfish 23.05.2024 22:19
bullrun je teprve v trenkach, teprve se musi oblect
taky z postele nejdes ven jen s kartackem v puse, vse musi mit svuj postup a ted nejsme venku, nejdrive trenky
(upraveno)
❤️ 1
Ponke 23.05.2024 22:21
No snad mas pravdu
Swordfish 23.05.2024 22:22
takovy scenar nepotrebuji, jsem zen
neco se nekdy nejak v budoudcnu stane, a az to bude, tak jsem s tim v pohode
iceman Fatty.io |🔥Nesa 24.05.2024 04:48
@Včelkamára Jinak ja 10ty dnes 🤣
Musím dne
S
Řídit cca 400 km. Jinak bych jich kopl asi taky více včera.. byla slina.. jinak na čepovaný Radegast opět skoro po půl roce se fakt těším.. na tom jsem odkojen.. 😁
❤️ 1
pink&deviant 24.05.2024 04:48
@Swordfish taky z postele nejdes ven jen s kartackem v puse, vse musi mit svuj postup a ted nejsme venku, nejdrive trenky
Aké má tie trenky aká farba a aká vzorka?
iceman Fatty.io |🔥Nesa 24.05.2024 04:49
@pink&deviant Aké má tie trenky aká farba a aká vzorka?
Iota ještě žije??? To měl být převratný coin už 2 bullruny nazpět 😉😅
(upraveno)
😂 1
pink&deviant 24.05.2024 04:50
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Iota ještě žije??? To měl být převratný coin už 2 bullruny nazpět 😉😅
Neviem, hejtujem len.
👍🏻 1
iceman Fatty.io |🔥Nesa 24.05.2024 04:56
@Ponke Proc si kupovat etf eth kdyz to nemuzes stakovat? A eth stakovat umim i ja, takze kazdy
Ber to tak že na trhu jsou i jiní hráči než my, firmy, investiční fondy, důchodové fondy, velké kapitálové firmy. A pro tyto výše zmíněné a další je z hlediska daní, účtování a zprávy koupeného ETH jednodušší ETF. Ber to jako tvoji babičku... Taky jí bude stačit obyč tlačítkový telefon z kterého si zavolá a
Pošle sms a nepotřebuje nejnovější smartphone na
Kterém pojede YouTube, bomba hry a cryptopenezenky.... Stejně by s tím neuměla, stálo by to moc peněz a zbytečné starosti.
(upraveno)
pink&deviant 24.05.2024 05:04
@iceman Fatty.io |🔥Nesa Ber to tak že na trhu jsou i jiní hráči než my, firmy, investiční fondy, důchodové fondy, velké kapitálové firmy. A pro tyto výše zmíněné a další je z hlediska daní, účtování a zprávy koupeného ETH jednodušší ETF. Ber to jako tvoji babičku... Taky jí bude stačit obyč tlačítkový telefon z kterého si zavolá a
Pošle sms a nepotřebuje nejnovější smartphone na
Kterém pojede YouTube, bomba hry a cryptopenezenky.... Stejně by s tím neuměla, stálo by to moc peněz a zbytečné starosti.
Je to praktické keď som držal fyzické kovy tak zlato sa ešte dalo, no strieborná škatuľa má 17kg (500) mincí a nestojí to ani 10k . Maximálne nepraktické.
Tak podobne je aj ETF crypto.
No skoro 😀
MartinV 24.05.2024 06:52
Pánové, ETF proč? - bylo to tu i u BTC a nějak stále nechápu. Všichni na to koukáte svojí perspektivou, resp. možná perspektivou ČR. Ale ve Státech má prakticky každý akciové portfolio na důchod tj. i svého brokera. Přidat si k tomu crypto ETF je jedno kliknutí. Koupit crypto fyzicky je problém kde, jak, u koho, jak to zabezpečit, jak dostat do systému peníze, nejde to z 401K etc. Tak proto...
👍 2
Tomáš 24.05.2024 07:05
@Ponke Ale uz je to asi moc velky a moc penez v tim
zatím bylo jen schválení ... inflow peněz ještě čistá 0 do ETF, takže ty instituce, které nechtějí přímý nákup stále čekají
Tomáš 24.05.2024 07:08
@MartinV Pánové, ETF proč? - bylo to tu i u BTC a nějak stále nechápu. Všichni na to koukáte svojí perspektivou, resp. možná perspektivou ČR. Ale ve Státech má prakticky každý akciové portfolio na důchod tj. i svého brokera. Přidat si k tomu crypto ETF je jedno kliknutí. Koupit crypto fyzicky je problém kde, jak, u koho, jak to zabezpečit, jak dostat do systému peníze, nejde to z 401K etc. Tak proto...
najdou se pro to use case i u nás v čr ... třeba portu nabízí krypto (ikdyž to je zřejmě jejich interní nástroj, rozhodně né americké ETF, protože už nyní nabízí více možností než jen BTC) a mělo by jít i do DIP ... takže si můžeš odkládat do krypta ještě s daňovým zvýhodněním
MartinV 24.05.2024 07:16
@Tomáš najdou se pro to use case i u nás v čr ... třeba portu nabízí krypto (ikdyž to je zřejmě jejich interní nástroj, rozhodně né americké ETF, protože už nyní nabízí více možností než jen BTC) a mělo by jít i do DIP ... takže si můžeš odkládat do krypta ještě s daňovým zvýhodněním
Jo, souhlasim. Zatim asi nebude cesky KIID (zasrana EU a jejich nevyzadana ochrana spotrebitelu...) a pravdepodobne bude vyhodnejsi koupit a zastakovat (aspon u ETH), nez drzet cisty na ETF, ale to je pak na propoctu pro kazdeho. A jednoduchost je nesporna, pokud uz mas akcioveho brokera...
Včelkamára 24.05.2024 07:22
Musim si pustit kyklopa, chci vidět jak bude brečet 🤣
Kosa Fatty.io 24.05.2024 08:09
@Jayak Tipnul bych si spis short. Sell the news a pak se uvidi.

Za me dulezite body, ktere bych zvazil ohledne ETH ETF:
dnesni schvaleni 19b-4 neni jedine ktere je potreba, jeste je S-1 a i pak to nekolik tydnu trva. Takze k prvnim inflows do novych spot ETH ETF mame jeste pomerne dost casu.
Grayscale ETH arbitraz, to same co vidime u GBTC, ale zrejme ve vetsim meritku. "Grayscale ETH product holds 2.9m ETH (c. $10bn)... this was more than GBTC held prior to BTC ETF approval").
Grayscale jsou teda pekny mrdky 😄 ale i na tom BTC to sice dumpovali ale ten pritok byl vetsi
Tak co bude dalsi?
Solana? Dot?
Xrp?
Peky 24.05.2024 09:07
@KryptoVláďa Kurz na Amíky 12... <@473855667325894666> jebej to tam 😄 😄 😄
ještě, že jsem tady nebyl🤣 včera nám to hlásili v letadle
Ponke 24.05.2024 09:28
Zitra svedy dame taky 1:0 😁
Djammeson 24.05.2024 10:47
Jayak 24.05.2024 14:36
@Kosa Fatty.io Grayscale jsou teda pekny mrdky 😄 ale i na tom BTC to sice dumpovali ale ten pritok byl vetsi
Grayscale poskytuje, ale jsou to traderi co benefituji z premium %. Tezko rict jak to bude vypadat. Jak moc premium se stihlo nabrat a jak atraktivni nakonec spot ETH ETF od Grayscale bude (snad uz budou chytrejsi ohledne % fee). Urcite bych necekal ze zacatku inflows objem jako u BTC to bude min.

Dalsi spot ETF po Eth? Dlouho nic a pak SOL by zrejme mohla byt dalsi. V mediich se o tom mluvi. Zaznel dokonce rok 2025, ale tomu bych moc neveril.
(upraveno)
Peky 24.05.2024 15:41
@Jayak Grayscale poskytuje, ale jsou to traderi co benefituji z premium %. Tezko rict jak to bude vypadat. Jak moc premium se stihlo nabrat a jak atraktivni nakonec spot ETH ETF od Grayscale bude (snad uz budou chytrejsi ohledne % fee). Urcite bych necekal ze zacatku inflows objem jako u BTC to bude min.

Dalsi spot ETF po Eth? Dlouho nic a pak SOL by zrejme mohla byt dalsi. V mediich se o tom mluvi. Zaznel dokonce rok 2025, ale tomu bych moc neveril.
další bude Kaspa, za 1. že jí těžíme a za 2. že jí těžíme🤣 na datum se mě neptej🤣
🤣 1
Gali 24.05.2024 17:22
@Peky další bude Kaspa, za 1. že jí těžíme a za 2. že jí těžíme🤣 na datum se mě neptej🤣
Ešte medzitým atom 🙂
🤣 2
Ponke 25.05.2024 11:48
❤️ 4 👌 1 🤦‍♂️ 1
Kosa Fatty.io 25.05.2024 13:47
@Ponke (attachment)
Tak ty prave zijes sen
Ponke 25.05.2024 13:57
Zatim hodne slusny no 😆😆😆
Ponke 25.05.2024 14:28
🫡😁
Barrack Odbahna 25.05.2024 14:38
Neuveritelneeeeee
Barrack Odbahna 25.05.2024 15:00
Nadhera
Zitra bude sranda
Biv0j 25.05.2024 15:00
Jdeme do finále!!! 🇨🇿🇨🇿🇨🇿🥳
👍 2
Hansss 25.05.2024 15:05
👏🏒🏆