zander7252
22.05.2024 16:41
↩
@Barrack Odbahna
Cardano už tu dlouuho nezaznělo 🤣
Ale ono to tak bylo, na youtube každý týden jiný coin to the moon, pak přišlo na řadu cardano na 10 USD a během měsíce to šlo všechno srát. Jenom Marek Vaňha do 40k Btc uklidňoval, že jsme v rangi.
👌 1
😂 1
🤣 2
Tomassino
22.05.2024 16:43
v rangi jsme, ale v jiným
😂 1
zander7252
22.05.2024 16:45
↩
@Tomassino
v rangi jsme, ale v jiným
To máš pravdu, ale takhle široký range se většinou projevuje spánkovou deprivací.😀
Plastex
22.05.2024 16:55
↩
@Swordfish
<@&1038913477546348557> nam k tomu mozna neco rekne
Reknu, v cardanu jsem uz jen minimalne 🙂
pink&deviant
22.05.2024 16:57
↩
@zander7252
Jinak pro mě bude posledním signálem k prodeji, až začnou kanály typu BitBoy začnou shilovat cardano to the moon. To je podle mojí poslední zkušenosti konečná.
Ale bitboy vyhral ten MMA zápas, aj keď ho nechala žena a zatkli ho 😀😀😀.
Čo sa týka načasovania a tipovať nejaké mesiace tomu sa vyhýbam. Predávať budem podľa situácie od určitej čiastky podľa trhu. Adamová analýza sa celkom dá.
Je pravdou , že aj ja sem tam niečo postnem, ako cyklus, no brat to treba že naháňame rank 😀😀🔨🔨🔨
Čo sa týka načasovania a tipovať nejaké mesiace tomu sa vyhýbam. Predávať budem podľa situácie od určitej čiastky podľa trhu. Adamová analýza sa celkom dá.
Je pravdou , že aj ja sem tam niečo postnem, ako cyklus, no brat to treba že naháňame rank 😀😀🔨🔨🔨
😀 1
Jarda
22.05.2024 17:23
↩
@Plastex
Reknu, v cardanu jsem uz jen minimalne 🙂
Na Cardanu mam asi 15% alokaci ... jedu na ATH ... Hero/Zero.
Miloš
22.05.2024 17:36
Cardano bylo v březnu oproti listopadu x3. Teď je asi na polovině hodnoty z března. Blbý je že šla hodnotově do kopru drtivá většina CNT. Jediný co se teď na Cardanu dá v rámci DEFI je delegování/staking asi za 5% a sem tam nějaké poskytnutí likvidity. Ale třeba za loňský rok pro mě bylo Cardano asi 20% profitabilní když posčítám všechny mé DEFI aktivity tam
Ponke
22.05.2024 17:47
Ondo jsem zavrel, tak zitra muzeme dolu at nakoupim nizko 🫠
Takze zitra to udela 100% nahoru 😆
Swordfish
22.05.2024 17:51
ty jsi to ondo prodal cele?
nene
ok, ctu v <#1215597382767743029>
Ponke
22.05.2024 17:51
10% jsem si nechal. To je vlastne zisk
Ale nechci v tom projebat vsechno co jsem vydelal na btc 🫡
Padly tam otazky na ktere nemam odpovedi, takze v tom nebudu mit 50% portfolia 🫠
Swordfish
22.05.2024 18:02
rozumne
Ponke
22.05.2024 18:05
↩
@Swordfish
rozumne
Kvuli tomu jsem tady, pro nazory a poucit se 👍
CryptoJanko | Nesa
22.05.2024 18:44
↩
@Ponke
Kvuli tomu jsem tady, pro nazory a poucit se 👍
Tento kluk má potenciál 😅🥳
Ponke
22.05.2024 18:45
↩
@CryptoJanko | Nesa
Tento kluk má potenciál 😅🥳
No koupeny ledger zatim skoncil v supliku 😂😂😂
Swordfish
22.05.2024 18:57
<:joe:825130132578369576>
CryptoJanko | Nesa
22.05.2024 19:02
↩
@Ponke
No koupeny ledger zatim skoncil v supliku 😂😂😂
z toho si nic nerob, ja mam ledger kupeny a zavrety v supliku uz skoro dva roky 😄
😂 1
pink&deviant
22.05.2024 19:07
↩
@Miloš
Cardano bylo v březnu oproti listopadu x3. Teď je asi na polovině hodnoty z března. Blbý je že šla hodnotově do kopru drtivá většina CNT. Jediný co se teď na Cardanu dá v rámci DEFI je delegování/staking asi za 5% a sem tam nějaké poskytnutí likvidity. Ale třeba za loňský rok pro mě bylo Cardano asi 20% profitabilní když posčítám všechny mé DEFI aktivity tam
Čo je CNT? Vlastný token?
Miloš
22.05.2024 19:16
↩
@pink&deviant
Čo je CNT? Vlastný token?
Cardano Native Token
🌙 1
🚀 1
Prozradí mi někdo co znamená když mi v místnosti tank Vitalik Boterin sděluje že jsem dosáhl úrovně 1?
Ponke
22.05.2024 19:30
↩
@Miloš
Prozradí mi někdo co znamená když mi v místnosti tank Vitalik Boterin sděluje že jsem dosáhl úrovně 1?
Co jsem tak pochopil, tak je to hodnoceni za to kolik pises prispevku. Nedavno probehl reset a vsichni hrajou od 0. Nic to neznamena 😁
Swordfish
22.05.2024 19:37
↩
@Miloš
Prozradí mi někdo co znamená když mi v místnosti tank Vitalik Boterin sděluje že jsem dosáhl úrovně 1?
Vitalik tě má rád
🤣 1
Miloš
22.05.2024 19:38
Super😂
martin.krajicek
22.05.2024 20:48
Mám dotaz, začínám s Perp.com: můžu si postupně otevřít dva longy na ETH?
🤣 1
Včelkamára
22.05.2024 21:00
↩
@martin.krajicek
Mám dotaz, začínám s Perp.com: můžu si postupně otevřít dva longy na ETH?
martin.krajicek
22.05.2024 21:03
↩
@Včelkamára
https://discord.com/channels/767643615592972289/767656403715489822/1242816112077438997
Jo, díky, taky jsem si toho všiml a chtěl se zeptat, kam zmizeli další páry...
Včelkamára
22.05.2024 21:20
už sme s tím měli dát pokoj tady v pokecu ne? 😄 kdo chtěl, tak přišel a ostatní svou jedinečnou šanci promarnili 😄
Swordfish
22.05.2024 21:20
Odmitam resit pitome dotazy, co to je rank a tak. Obracim se na nekorektni lidi, kteri maji radi <#1021101593036345374> nebo <#1120331482163056710> .
(upraveno)
Degen nejedeme, na to je <#1077934104923865098>
KryptoVláďa
22.05.2024 21:21
Ponke
22.05.2024 21:22
Obcas jsou tam i slevy na Samsung produkty a nelegalni sazkovka a vetsinu casu tam pisu ja, protoze se nudim v praci a honim 1. misto v ranku 🫡🤣
Swordfish
22.05.2024 21:23
Ja to pisuje jen pro to, ze i Tomas psal, ze tam obcas resime neco fundamentalniho ale stale tak degenskeho, ze se to hodi do uzavrene komunity.
Ponke
22.05.2024 21:23
Nedelej prekvapeneho, ses cestny predseda i reset klubu 😂😂😂
KryptoVláďa
22.05.2024 21:24
ja uz jsem predseda asi vsude 😄
Včelkamára
22.05.2024 21:24
↩
@Ponke
Obcas jsou tam i slevy na Samsung produkty a nelegalni sazkovka a vetsinu casu tam pisu ja, protoze se nudim v praci a honim 1. misto v ranku 🫡🤣
uvidíš jak dlouho ti ta aktivita vydrží. my co smazali své ranky po x letech a byly uplně nahoře máme už své za sebou 😄
❤️ 1
Swordfish
22.05.2024 21:24
↩
@Ponke
Nedelej prekvapeneho, ses cestny predseda i reset klubu 😂😂😂
I kdyby nebyl, pristup ma protoze <@&1009205113300205638>
KryptoVláďa
22.05.2024 21:25
Swordfish
22.05.2024 21:25
↩
@KryptoVláďa
ja uz jsem predseda asi vsude 😄
Stale cekame na ty prezidentske volby, jdeme do toho ?
KryptoVláďa
22.05.2024 21:25
↩
@Swordfish
Stale cekame na ty prezidentske volby, jdeme do toho ?
pustim televizi a pujdem 😄
Swordfish
22.05.2024 21:25
Oh, prezident s vlastni televizi.
Ponke
22.05.2024 21:25
Jo a jenom do reset clubu muzete hodit svoje portfolio se vsema castkama a v korunach jako jsem to omylem udelal ja 😂😂😂
Swordfish
22.05.2024 21:25
A volicska zakladna duchodci.
KryptoVláďa
22.05.2024 21:26
vzdyt ja se tech voleb asi ani nedoziju 😄
Swordfish
22.05.2024 21:26
Vic nepotrebujeme 😄
Swordfish
22.05.2024 21:26
↩
@KryptoVláďa
vzdyt ja se tech voleb asi ani nedoziju 😄
Nevadi, mas tady lidi, kteri to odmakaj. Jen se budes fotit.
🤣 1
JUDr. Inkognito
22.05.2024 21:27
↩
@Ponke
Jo a jenom do reset clubu muzete hodit svoje portfolio se vsema castkama a v korunach jako jsem to omylem udelal ja 😂😂😂
tys to neudělal omylem přece, chtěl jsi zamachrovat 🙂
🤣 2
Swordfish
22.05.2024 21:27
↩
@Swordfish
Nevadi, mas tady lidi, kteri to odmakaj. Jen se budes fotit.
Pavel ma pekny fotky, trosku te ostrihame a bude to dobry.
Tomáš
22.05.2024 21:27
↩
@Swordfish
Ja to pisuje jen pro to, ze i Tomas psal, ze tam obcas resime neco fundamentalniho ale stale tak degenskeho, ze se to hodi do uzavrene komunity.
Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
Swordfish
22.05.2024 21:27
↩
@Tomáš
Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
Ponke
22.05.2024 21:27
↩
@JUDr. Inkognito
tys to neudělal omylem přece, chtěl jsi zamachrovat 🙂
Hh to ne. Myslim ze spousta lidi tady ma v kryptu daleko vic a nema pujcky ve fiatu jako ja 😆
Swordfish
22.05.2024 21:28
↩
@Tomáš
Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
ok, mazu prispevek na pozvani clenu
si tu trhnete nohou 😄
Ponke
22.05.2024 21:28
↩
@Tomáš
Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
Ale tam za to nedostavame rank 🥹
Swordfish
22.05.2024 21:28
<@698178164970487809> ty tatare, posli mi tu walletku
Swordfish
22.05.2024 21:29
↩
@Ponke
Ale tam za to nedostavame rank 🥹
rank si strc taky do pici 😄
Tomáš
22.05.2024 21:29
Vám celou roomku club i rank smažu a ať vám z toho třeba praskne žilka
💯 2
🤣 2
🤷♂️ 1
Swordfish
22.05.2024 21:30
↩
@Tomáš
Vám celou roomku club i rank smažu a ať vám z toho třeba praskne žilka
tomu rozumim, ale ten bordel odsud je alespon trosku usmernovanej
Vsak jsme tu spamovali a posilali gifu tunu, bylo to spatne. Ted to sypeme trosku bokem, to prece nemuze byt spatne.
Ponke
22.05.2024 21:31
Jojo nikdo tady nechce 250 prispevku o dymu a ondu kazdy vecer 😂
Swordfish
22.05.2024 21:31
JUDr. Inkognito
22.05.2024 21:33
↩
@Ponke
Hh to ne. Myslim ze spousta lidi tady ma v kryptu daleko vic a nema pujcky ve fiatu jako ja 😆
řekl bych že jsi v top 5 🙂
Swordfish
22.05.2024 21:33
ja ty zpravy s rankem tady budu uz taky mazat
Ponke
22.05.2024 21:34
No zatim platim pujcky 20k mesicne a stojim kvuli tomu na prazdnem obchode 😆
Včelkamára
22.05.2024 21:34
↩
@Swordfish
<@698178164970487809> ty tatare, posli mi tu walletku
měl by sis pročítat i dm 😄
Swordfish
22.05.2024 21:35
Ponke
22.05.2024 21:36
Tady za chvili bude tolik prispevku, ze nas budou prosit at tahneme vedle 🫣
Swordfish
22.05.2024 21:38
Ponke
22.05.2024 21:43
Radsi mi rekni ze zitra postoupime pres usa a kolik tipujes?
Swordfish
22.05.2024 21:43
Barrack Odbahna
23.05.2024 05:37
↩
@Tomáš
Vám celou roomku club i rank smažu a ať vám z toho třeba praskne žilka
Swordfish
23.05.2024 06:12
🥺
pink&deviant
23.05.2024 08:25
Neznášam ten pizza Day!
👍 1
pink&deviant
23.05.2024 08:33
Určite je tu pár ľudí čo o kurze rozmýšľali. V podstate to isté ako žijú traderske skupiny z členského.
On si prišiel na neskutočný balík.
Aj mňa ruka svrbela.
1mil x 500ludi dajme tomu 😀.
On si prišiel na neskutočný balík.
Aj mňa ruka svrbela.
1mil x 500ludi dajme tomu 😀.
Kurz stal 100k alebo 1mil už neviem .
Tomassino
23.05.2024 08:50
lenin:883439946977910784 1
❤️ 1
👌 1
💪 2
🥂 8
Vektor
23.05.2024 10:45
Take preji vsechno nejlepsi! 🙂
❤️ 1
JUDr. Inkognito
23.05.2024 13:52
hele kdybych kdysi kupoval akcie (což jsem nedělal, peníze zůstali pod matrací) tak si intel a nvidiu koupím... nyní nás s tím už zbytečně netrap 🙂
JUDr. Inkognito
23.05.2024 13:52
↩
@Ponke
To by slo
když si říkal dole myslel jsem že jako dole tam kde ti přimryají kulky k sedátku 😉
P.S. kdo se lépe rozbruslil resp. na koho mám vsadit???
Ponke
23.05.2024 13:53
Nejleosi mista na pulce 🫡
Fandim slovakum. Rychlejsi je kanada 😂😂😂
JUDr. Inkognito
23.05.2024 13:54
rychleší = šest do zera ?
a vůbec co zase děláš na hokeji, to elektro se samo neprodá.. kurva 😄
tu kostku nad plochou si jim prodával ty???
😂 2
Ponke
23.05.2024 14:10
↩
@JUDr. Inkognito
a vůbec co zase děláš na hokeji, to elektro se samo neprodá.. kurva 😄
Dovca, vecer cesiiiiiii
JUDr. Inkognito
23.05.2024 14:32
sem to nestihl ani zapnout a už je to 2:0 😄 rozbruslení fakt napoví 😄
Barrack Odbahna
23.05.2024 15:21
Slovenskoooo, Slovenskoooo, heja heja heja Slovensko 😀
👍 1
KryptoVláďa
23.05.2024 16:13
@here padam trisku na cumak ale jestli chcete call tak navrhuju od osmi, at pak muzeme jit na hokej
Barrack Odbahna
23.05.2024 16:25
Dneska klidně bez callu. Máš svátek, tak si vklidu odpočiň 😀
😂 1
Bugsy
23.05.2024 16:30
long nebo short jak to dnes vidíte ? 💀 💀 🤔
JUDr. Inkognito
23.05.2024 16:52
↩
@Bugsy
long nebo short jak to dnes vidíte ? 💀 💀 🤔
long a potom short nebo naopak 😉
😂 1
Gali
23.05.2024 17:12
Vsekto najlepšie <@&1009205113300205638> sa praje 🎉🎉🎉
🫡 2