# pokec
184746 zpráv • strana 242/1848
zander7252 22.05.2024 16:41
@Barrack Odbahna Cardano už tu dlouuho nezaznělo 🤣
Ale ono to tak bylo, na youtube každý týden jiný coin to the moon, pak přišlo na řadu cardano na 10 USD a během měsíce to šlo všechno srát. Jenom Marek Vaňha do 40k Btc uklidňoval, že jsme v rangi.
👌 1 😂 1 🤣 2
Tomassino 22.05.2024 16:43
v rangi jsme, ale v jiným
😂 1
zander7252 22.05.2024 16:45
@Tomassino v rangi jsme, ale v jiným
To máš pravdu, ale takhle široký range se většinou projevuje spánkovou deprivací.😀
Plastex 22.05.2024 16:55
@Swordfish <@&1038913477546348557> nam k tomu mozna neco rekne
Reknu, v cardanu jsem uz jen minimalne 🙂
pink&deviant 22.05.2024 16:57
@zander7252 Jinak pro mě bude posledním signálem k prodeji, až začnou kanály typu BitBoy začnou shilovat cardano to the moon. To je podle mojí poslední zkušenosti konečná.
Ale bitboy vyhral ten MMA zápas, aj keď ho nechala žena a zatkli ho 😀😀😀.
Čo sa týka načasovania a tipovať nejaké mesiace tomu sa vyhýbam. Predávať budem podľa situácie od určitej čiastky podľa trhu. Adamová analýza sa celkom dá.
Je pravdou , že aj ja sem tam niečo postnem, ako cyklus, no brat to treba že naháňame rank 😀😀🔨🔨🔨
😀 1
Jarda 22.05.2024 17:23
@Plastex Reknu, v cardanu jsem uz jen minimalne 🙂
Na Cardanu mam asi 15% alokaci ... jedu na ATH ... Hero/Zero.
Miloš 22.05.2024 17:36
Cardano bylo v březnu oproti listopadu x3. Teď je asi na polovině hodnoty z března. Blbý je že šla hodnotově do kopru drtivá většina CNT. Jediný co se teď na Cardanu dá v rámci DEFI je delegování/staking asi za 5% a sem tam nějaké poskytnutí likvidity. Ale třeba za loňský rok pro mě bylo Cardano asi 20% profitabilní když posčítám všechny mé DEFI aktivity tam
Ponke 22.05.2024 17:47
Ondo jsem zavrel, tak zitra muzeme dolu at nakoupim nizko 🫠
Takze zitra to udela 100% nahoru 😆
Swordfish 22.05.2024 17:51
ty jsi to ondo prodal cele?
nene
ok, ctu v <#1215597382767743029>
Ponke 22.05.2024 17:51
10% jsem si nechal. To je vlastne zisk
Ale nechci v tom projebat vsechno co jsem vydelal na btc 🫡
Padly tam otazky na ktere nemam odpovedi, takze v tom nebudu mit 50% portfolia 🫠
Swordfish 22.05.2024 18:02
rozumne
Ponke 22.05.2024 18:05
@Swordfish rozumne
Kvuli tomu jsem tady, pro nazory a poucit se 👍
CryptoJanko | Nesa 22.05.2024 18:44
@Ponke Kvuli tomu jsem tady, pro nazory a poucit se 👍
Tento kluk má potenciál 😅🥳
Ponke 22.05.2024 18:45
@CryptoJanko | Nesa Tento kluk má potenciál 😅🥳
No koupeny ledger zatim skoncil v supliku 😂😂😂
Swordfish 22.05.2024 18:57
<:joe:825130132578369576>
CryptoJanko | Nesa 22.05.2024 19:02
@Ponke No koupeny ledger zatim skoncil v supliku 😂😂😂
z toho si nic nerob, ja mam ledger kupeny a zavrety v supliku uz skoro dva roky 😄
😂 1
pink&deviant 22.05.2024 19:07
@Miloš Cardano bylo v březnu oproti listopadu x3. Teď je asi na polovině hodnoty z března. Blbý je že šla hodnotově do kopru drtivá většina CNT. Jediný co se teď na Cardanu dá v rámci DEFI je delegování/staking asi za 5% a sem tam nějaké poskytnutí likvidity. Ale třeba za loňský rok pro mě bylo Cardano asi 20% profitabilní když posčítám všechny mé DEFI aktivity tam
Čo je CNT? Vlastný token?
Miloš 22.05.2024 19:16
@pink&deviant Čo je CNT? Vlastný token?
Cardano Native Token
🌙 1 🚀 1
Prozradí mi někdo co znamená když mi v místnosti tank Vitalik Boterin sděluje že jsem dosáhl úrovně 1?
Ponke 22.05.2024 19:30
@Miloš Prozradí mi někdo co znamená když mi v místnosti tank Vitalik Boterin sděluje že jsem dosáhl úrovně 1?
Co jsem tak pochopil, tak je to hodnoceni za to kolik pises prispevku. Nedavno probehl reset a vsichni hrajou od 0. Nic to neznamena 😁
Swordfish 22.05.2024 19:37
@Miloš Prozradí mi někdo co znamená když mi v místnosti tank Vitalik Boterin sděluje že jsem dosáhl úrovně 1?
Vitalik tě má rád
🤣 1
Miloš 22.05.2024 19:38
Super😂
martin.krajicek 22.05.2024 20:48
Mám dotaz, začínám s Perp.com: můžu si postupně otevřít dva longy na ETH?
🤣 1
Včelkamára 22.05.2024 21:00
@martin.krajicek Mám dotaz, začínám s Perp.com: můžu si postupně otevřít dva longy na ETH?
martin.krajicek 22.05.2024 21:03
Jo, díky, taky jsem si toho všiml a chtěl se zeptat, kam zmizeli další páry...
Včelkamára 22.05.2024 21:20
už sme s tím měli dát pokoj tady v pokecu ne? 😄 kdo chtěl, tak přišel a ostatní svou jedinečnou šanci promarnili 😄
Swordfish 22.05.2024 21:20
Odmitam resit pitome dotazy, co to je rank a tak. Obracim se na nekorektni lidi, kteri maji radi <#1021101593036345374> nebo <#1120331482163056710> .
(upraveno)
Degen nejedeme, na to je <#1077934104923865098>
Ponke 22.05.2024 21:22
Obcas jsou tam i slevy na Samsung produkty a nelegalni sazkovka a vetsinu casu tam pisu ja, protoze se nudim v praci a honim 1. misto v ranku 🫡🤣
Swordfish 22.05.2024 21:23
Ja to pisuje jen pro to, ze i Tomas psal, ze tam obcas resime neco fundamentalniho ale stale tak degenskeho, ze se to hodi do uzavrene komunity.
Ponke 22.05.2024 21:23
Nedelej prekvapeneho, ses cestny predseda i reset klubu 😂😂😂
KryptoVláďa 22.05.2024 21:24
ja uz jsem predseda asi vsude 😄
Včelkamára 22.05.2024 21:24
@Ponke Obcas jsou tam i slevy na Samsung produkty a nelegalni sazkovka a vetsinu casu tam pisu ja, protoze se nudim v praci a honim 1. misto v ranku 🫡🤣
uvidíš jak dlouho ti ta aktivita vydrží. my co smazali své ranky po x letech a byly uplně nahoře máme už své za sebou 😄
❤️ 1
Swordfish 22.05.2024 21:24
@Ponke Nedelej prekvapeneho, ses cestny predseda i reset klubu 😂😂😂
I kdyby nebyl, pristup ma protoze <@&1009205113300205638>
Swordfish 22.05.2024 21:25
@KryptoVláďa ja uz jsem predseda asi vsude 😄
Stale cekame na ty prezidentske volby, jdeme do toho ?
KryptoVláďa 22.05.2024 21:25
@Swordfish Stale cekame na ty prezidentske volby, jdeme do toho ?
pustim televizi a pujdem 😄
Swordfish 22.05.2024 21:25
Oh, prezident s vlastni televizi.
Ponke 22.05.2024 21:25
Jo a jenom do reset clubu muzete hodit svoje portfolio se vsema castkama a v korunach jako jsem to omylem udelal ja 😂😂😂
Swordfish 22.05.2024 21:25
A volicska zakladna duchodci.
KryptoVláďa 22.05.2024 21:26
vzdyt ja se tech voleb asi ani nedoziju 😄
Swordfish 22.05.2024 21:26
Vic nepotrebujeme 😄
Swordfish 22.05.2024 21:26
@KryptoVláďa vzdyt ja se tech voleb asi ani nedoziju 😄
Nevadi, mas tady lidi, kteri to odmakaj. Jen se budes fotit.
🤣 1
JUDr. Inkognito 22.05.2024 21:27
@Ponke Jo a jenom do reset clubu muzete hodit svoje portfolio se vsema castkama a v korunach jako jsem to omylem udelal ja 😂😂😂
tys to neudělal omylem přece, chtěl jsi zamachrovat 🙂
🤣 2
Swordfish 22.05.2024 21:27
@Swordfish Nevadi, mas tady lidi, kteri to odmakaj. Jen se budes fotit.
Pavel ma pekny fotky, trosku te ostrihame a bude to dobry.
Tomáš 22.05.2024 21:27
@Swordfish Ja to pisuje jen pro to, ze i Tomas psal, ze tam obcas resime neco fundamentalniho ale stale tak degenskeho, ze se to hodi do uzavrene komunity.
Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
Swordfish 22.05.2024 21:27
@Tomáš Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
Ponke 22.05.2024 21:27
@JUDr. Inkognito tys to neudělal omylem přece, chtěl jsi zamachrovat 🙂
Hh to ne. Myslim ze spousta lidi tady ma v kryptu daleko vic a nema pujcky ve fiatu jako ja 😆
Swordfish 22.05.2024 21:28
@Tomáš Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
ok, mazu prispevek na pozvani clenu
si tu trhnete nohou 😄
Ponke 22.05.2024 21:28
@Tomáš Tak to jsme se evidentně nepochopili ... Moje sdělení bylo se na celý uzavřený reset club vykašlat... Si udělejte WhatsApp skupinu na hecovani v chlastáni třeba
Ale tam za to nedostavame rank 🥹
Swordfish 22.05.2024 21:28
<@698178164970487809> ty tatare, posli mi tu walletku
Swordfish 22.05.2024 21:29
@Ponke Ale tam za to nedostavame rank 🥹
rank si strc taky do pici 😄
Tomáš 22.05.2024 21:29
Vám celou roomku club i rank smažu a ať vám z toho třeba praskne žilka
💯 2 🤣 2 🤷‍♂️ 1
Swordfish 22.05.2024 21:30
@Tomáš Vám celou roomku club i rank smažu a ať vám z toho třeba praskne žilka
tomu rozumim, ale ten bordel odsud je alespon trosku usmernovanej
Vsak jsme tu spamovali a posilali gifu tunu, bylo to spatne. Ted to sypeme trosku bokem, to prece nemuze byt spatne.
Ponke 22.05.2024 21:31
Jojo nikdo tady nechce 250 prispevku o dymu a ondu kazdy vecer 😂
Swordfish 22.05.2024 21:31
JUDr. Inkognito 22.05.2024 21:33
@Ponke Hh to ne. Myslim ze spousta lidi tady ma v kryptu daleko vic a nema pujcky ve fiatu jako ja 😆
řekl bych že jsi v top 5 🙂
Swordfish 22.05.2024 21:33
ja ty zpravy s rankem tady budu uz taky mazat
Ponke 22.05.2024 21:34
No zatim platim pujcky 20k mesicne a stojim kvuli tomu na prazdnem obchode 😆
Včelkamára 22.05.2024 21:34
@Swordfish <@698178164970487809> ty tatare, posli mi tu walletku
měl by sis pročítat i dm 😄
Ponke 22.05.2024 21:36
Tady za chvili bude tolik prispevku, ze nas budou prosit at tahneme vedle 🫣
Ponke 22.05.2024 21:43
Radsi mi rekni ze zitra postoupime pres usa a kolik tipujes?
Barrack Odbahna 23.05.2024 05:37
@Tomáš Vám celou roomku club i rank smažu a ať vám z toho třeba praskne žilka
Swordfish 23.05.2024 06:12
🥺
pink&deviant 23.05.2024 08:25
Neznášam ten pizza Day!
👍 1
pink&deviant 23.05.2024 08:33
Určite je tu pár ľudí čo o kurze rozmýšľali. V podstate to isté ako žijú traderske skupiny z členského.
On si prišiel na neskutočný balík.
Aj mňa ruka svrbela.
1mil x 500ludi dajme tomu 😀.
Kurz stal 100k alebo 1mil už neviem .
Tomassino 23.05.2024 08:37
Vše nej mocný vládče světa, vládce míru. <@672035199441305600>
(upraveno)
❤️ 1
Tomassino 23.05.2024 08:50
Vektor 23.05.2024 10:45
Take preji vsechno nejlepsi! 🙂
❤️ 1
JUDr. Inkognito 23.05.2024 13:52
hele kdybych kdysi kupoval akcie (což jsem nedělal, peníze zůstali pod matrací) tak si intel a nvidiu koupím... nyní nás s tím už zbytečně netrap 🙂
Ponke 23.05.2024 13:52
To by slo
👍 2
JUDr. Inkognito 23.05.2024 13:52
@Ponke To by slo
když si říkal dole myslel jsem že jako dole tam kde ti přimryají kulky k sedátku 😉
P.S. kdo se lépe rozbruslil resp. na koho mám vsadit???
Ponke 23.05.2024 13:53
Nejleosi mista na pulce 🫡
Fandim slovakum. Rychlejsi je kanada 😂😂😂
JUDr. Inkognito 23.05.2024 13:54
rychleší = šest do zera ?
a vůbec co zase děláš na hokeji, to elektro se samo neprodá.. kurva 😄
tu kostku nad plochou si jim prodával ty???
😂 2
Ponke 23.05.2024 14:10
@JUDr. Inkognito a vůbec co zase děláš na hokeji, to elektro se samo neprodá.. kurva 😄
Dovca, vecer cesiiiiiii
JUDr. Inkognito 23.05.2024 14:32
sem to nestihl ani zapnout a už je to 2:0 😄 rozbruslení fakt napoví 😄
Barrack Odbahna 23.05.2024 15:21
Slovenskoooo, Slovenskoooo, heja heja heja Slovensko 😀
👍 1
KryptoVláďa 23.05.2024 16:13
@here padam trisku na cumak ale jestli chcete call tak navrhuju od osmi, at pak muzeme jit na hokej
Barrack Odbahna 23.05.2024 16:25
Dneska klidně bez callu. Máš svátek, tak si vklidu odpočiň 😀
😂 1
Bugsy 23.05.2024 16:30
long nebo short jak to dnes vidíte ? 💀 💀 🤔
JUDr. Inkognito 23.05.2024 16:52
@Bugsy long nebo short jak to dnes vidíte ? 💀 💀 🤔
long a potom short nebo naopak 😉
😂 1
Gali 23.05.2024 17:12
Vsekto najlepšie <@&1009205113300205638> sa praje 🎉🎉🎉
🫡 2