# pokec
184746 zpráv • strana 243/1848
JUDr. Inkognito 21.05.2024 12:42
@Tomáš Nějaké tipy, jak naložit se stable coiny? ... asi se nejvíc přikláním k nějaké delta neutrální strategii s hezkým rewardem, ale pojdme diskutovat jiné možnosti
se stejblem jsem naložil tak že jsem klasicky nestihl nakoupit ether před tou nechutnou pumpou a nevím co konkrétně je delta nautrál se stablem 😄 ale klidně podiskutuji
Ponke 21.05.2024 12:43
@JUDr. Inkognito se stejblem jsem naložil tak že jsem klasicky nestihl nakoupit ether před tou nechutnou pumpou a nevím co konkrétně je delta nautrál se stablem 😄 ale klidně podiskutuji
Presne
JUDr. Inkognito 21.05.2024 12:43
@Ponke Tak je tady spousta lidi a vsichni chytrejsi nez ja. Pro me cenna skupina 😂
až se rozkoukáš zjistíš že ta tom tak špatně nejsi 🙂
P.S. diskutujeme ve špatné roomce, pome zpět do našeho klubu ať jim tady nedáváme zdarma kvalitní kontent <:kicom:831836375271079977>
Ponke 21.05.2024 12:45
Jo spis to hodnotim z toho pohledu, jak jsem se dopracoval sem a jaky jsem mel luck ze nejsem v minusu 🫡
Gutis 21.05.2024 12:55
@Tomáš (attachment)
Na které je to burze?
RobotZ 21.05.2024 12:55
Ty vole to čumim, eth pumpa jak cip.
Tomáš 21.05.2024 12:58
@Gutis Na které je to burze?
pancakeswap
👍 1
ale ono se to dá najít na více místech s V3
jen je to hrozně dynamické
Bříza 21.05.2024 12:59
@Tomáš Nějaké tipy, jak naložit se stable coiny? ... asi se nejvíc přikláním k nějaké delta neutrální strategii s hezkým rewardem, ale pojdme diskutovat jiné možnosti
na aevo zase začíná být + funding na dym
JUDr. Inkognito 21.05.2024 12:59
kundy sázkařské mi sundali kurz na Švýcary... njn eth jsme nestihl nakoupit na Švýcary nestihl vsadit... asi nebudu nejrychlejší závodník v depu co? 😄
Tomáš 21.05.2024 13:01
@Bříza na aevo zase začíná být + funding na dym
sttia už bude brzo končit a dym pak chvíli na to viď?
Bříza 21.05.2024 13:03
@Tomáš sttia už bude brzo končit a dym pak chvíli na to viď?
dym ca 50 dní ještě a tia nějakých 30
👍 1
Tomáš 21.05.2024 13:03
tak ne, sttia asi až konec června přibližně, myslel jsem, že už konec května právě
Bříza 21.05.2024 13:04
pokud stia vydží + funding tak tam asi zas skočím
Plastex 21.05.2024 16:42
Zksync drop soon?:-) podle vseho by to mohlo byt 🙂
Tomáš 21.05.2024 16:43
@Plastex Zksync drop soon?:-) podle vseho by to mohlo byt 🙂
Dříve než léto zřejmě ne
Plastex 21.05.2024 16:43
@Tomáš Dříve než léto zřejmě ne
No distibuce nevim ale minimale rozhodnuti o nem velice brzo 🙂
Tomáš 21.05.2024 16:43
Tam se čeká na nějaký ten upgrade sítě minimálně
Jo, tak snapshot a checker klidně může být
Plastex 21.05.2024 16:44
Tak minimalne se zase muzeme konkretne na neco tesit 🙂 doufam ze to nebude stejnej vyjeb jak se starknetem 😄 to by mi jeblo 😄
Verim si ze splnim hodne podminek 🙂
CryptoJanko | Nesa 21.05.2024 17:07
Podľa mňa to dajú pred letom v júni. Posunu to po lete len ak by nejak zase spadol celý trh.
Tomáš 21.05.2024 17:23
@Plastex Verim si ze splnim hodne podminek 🙂
600 transakcí už mám na dohled, tak snad 😄 ... doufám v aspoň něco
linea 1000, tak snad taky nezklamou
Plastex 21.05.2024 17:33
@Tomáš 600 transakcí už mám na dohled, tak snad 😄 ... doufám v aspoň něco
Jo ty mas ranec no 😄 a volume tomu odpovida? NFT mas? Bridgoval si ze ZK lite ( ETH i NFT ) pujcku a LP si asi vyuzil.
(upraveno)
Tomáš 21.05.2024 17:36
@Plastex Jo ty mas ranec no 😄 a volume tomu odpovida? NFT mas? Bridgoval si ze ZK lite ( ETH i NFT ) pujcku a LP si asi vyuzil.
volume až tak mega ne, ofiko bridge ano, nějaké nft taky, zk lite malinko ... jako něco by kápnout mělo 😄
👍 2
Swordfish 21.05.2024 17:49
dnes to bylo asi naposledy co jsem pouzil anycoin
transfer fiatu az druhy den, vyber trva "proste" dlouho
Kosa Fatty.io 21.05.2024 18:13
@Swordfish dnes to bylo asi naposledy co jsem pouzil anycoin
transfer fiatu az druhy den, vyber trva "proste" dlouho
Prachy davat nikdo nechce no 😂
Plastex 21.05.2024 18:15
@Tomáš volume až tak mega ne, ofiko bridge ano, nějaké nft taky, zk lite malinko ... jako něco by kápnout mělo 😄
Tak to sme na tom podobne, drzim nam palce 🙂
pink&deviant 21.05.2024 18:53
Tomáš 21.05.2024 19:24
@Plastex Tak to sme na tom podobne, drzim nam palce 🙂
Tak jdeme tradovat?
Avail už nemá volume, tak si půjdu hrát jinam 🤣
Včelkamára 21.05.2024 19:25
@Tomáš Avail už nemá volume, tak si půjdu hrát jinam 🤣
Uz bylo mohli pustit at to nemusím zavirat ve ztrátě
Tomáš 21.05.2024 19:31
@Včelkamára Uz bylo mohli pustit at to nemusím zavirat ve ztrátě
Tak není kam spěchat ne?
Funding to nežere, nechávám otevřené
Kolaterál jde swapovat i tak
pink&deviant 21.05.2024 19:31
Presne takto vypumpovali perpetual ICP na 750$ vtedy bol tretí v MC hneď za ETH.
Tomáš 21.05.2024 19:31
Ale teď i na avail byl knot dolů, tak se to hezky dalo protočit
Tomáš 21.05.2024 19:32
@pink&deviant Presne takto vypumpovali perpetual ICP na 750$ vtedy bol tretí v MC hneď za ETH.
Na aevo je x dalších pre-launch, nevidím na tom nic špatného
Spíš než FDV by asi bylo zajímavější vědět aktuální MC
pink&deviant 21.05.2024 19:34
Tam to bolo vtedy neskutočne vyhajpovane.
Plastex 21.05.2024 19:43
@Tomáš Tak jdeme tradovat?
Ja si asi radsi budu hrat s par dolarama na binance 🙂
Tomáš 21.05.2024 19:47
@Plastex Ja si asi radsi budu hrat s par dolarama na binance 🙂
shortovat (a pak dále tradovat) budoucí airdrop už jsem popisoval, je pravda, že teď je sice trochu pumpa, ale zatím bych nečekal, že se to zásadně změní
Včelkamára 21.05.2024 20:56
@Tomáš Tak není kam spěchat ne?
Není ale nechce se me otevírat druhej short se stejným kolateralem
Ponke 21.05.2024 20:58
Tomáš 21.05.2024 21:04
@Včelkamára Není ale nechce se me otevírat druhej short se stejným kolateralem
Jo, tak to samozřejmě, tam už pak jde o riziko ... Já mám kolaterál i v ETH, takže ten narostl a avail stagnoval plus i další věci otevřené, aevo je fajn
👍 2
pink&deviant 21.05.2024 22:57
O koľkej hodine sa má schvaľovať to ETF, len chcem vedieť kôli volatilite.
Dík!
Swordfish 21.05.2024 23:15
volatilita poslednich dnu nestacila?
pink&deviant 21.05.2024 23:26
Ta bola naplánovaná.
zander7252 22.05.2024 10:11
Ahoj, mám dotaz na zkušenější, kteří už pár bullrunů zažili. Já lezl do krypta léto 2021, takže klasika na konci bullrunu. Je normální v téhle části cyklu, takový nezájem retailu? Ve všech discord skupinách je téměř mrtvo, nebo se probírajínú plný číčoviny a to ještě nemáme léto, kdy je to chcíplý každoročně. Opravdu začne zase retail vyšilovat až s parabolickým růstem_ Nebo vám to připadne, že je to teď jinak?
Swordfish 22.05.2024 11:25
Informace jsou, ze retail v trhu neni. Takze nejsou lidi, kteri by vysilovali. Podle me reatil poleze dovnitr jakmile btc pujde pres dalsi a dalsi ath.
👍 4
Paul_yogi23 22.05.2024 11:52
Cus bude Adamovo analyza?
AMwhatAM 22.05.2024 11:53
uz at je bear zase
Paul_yogi23 22.05.2024 11:54
@Swordfish Informace jsou, ze retail v trhu neni. Takze nejsou lidi, kteri by vysilovali. Podle me reatil poleze dovnitr jakmile btc pujde pres dalsi a dalsi ath.
Jj az na tech 100k 😄
Gali 22.05.2024 12:01
@Paul_yogi23 Cus bude Adamovo analyza?
Vo štvrtok 🙂 Aj keď Adam má trosku iný kalendár ako my 🙂
💯 1 😀 4
Swordfish 22.05.2024 12:01
@Paul_yogi23 Cus bude Adamovo analyza?
Moje analyza ti nestacila? 😄
Gali 22.05.2024 12:04
pink&deviant 22.05.2024 12:04
@Swordfish Informace jsou, ze retail v trhu neni. Takze nejsou lidi, kteri by vysilovali. Podle me reatil poleze dovnitr jakmile btc pujde pres dalsi a dalsi ath.
Tí čo chceli byť v krypte už sú z posledných dvoch Bull. A sú to taktiež holders prípadne už majú nakúpené. Jasné, že ešte niekto nastúpi. Či príde inštitúcie a masová adopcia neviem, asi áno. Ale nejaký katalyzátor pre alty príde. ETF ETH, gaming, SocialFi, Defi. Vieme v podstate toľko čo ty <@912457068584239164> Ja som už len Hodler a tie nákupy čo robím sa tradingom nedajú nazvať.
(upraveno)
Paul_yogi23 22.05.2024 12:09
@Swordfish Moje analyza ti nestacila? 😄
Nemas tam hodl waves 😀
😂 1
Tomáš 22.05.2024 12:27
perp opravdu smazal všechny ostatní páry kromě 3 základních a nuceně zavřel dlouho hodlované pozice? <@672035199441305600> jak ty to tam máš? já byl teď nemile překvapen
KryptoVláďa 22.05.2024 12:28
@Tomáš perp opravdu smazal všechny ostatní páry kromě 3 základních a nuceně zavřel dlouho hodlované pozice? <@672035199441305600> jak ty to tam máš? já byl teď nemile překvapen
Pred chviki jsem to zjistil
No, vsude jsem byl hezky v plusu tamze to za me vyresilo problem s odhazovanim 😂 ale treba pozoce na aave za 10k mi zrosku srala. Tam jsem targetoval na uplne jiny zisky
Tomáš 22.05.2024 12:30
tak na lepší perpetualu můžeš otevřít to stejné znovu, nebo klidně přes limitky pochytat stejné objemy o trochu líp než ti to nuceně zavřeli
KryptoVláďa 22.05.2024 12:30
Takze prvni pumpa na eth a vylezu uplne
Swordfish 22.05.2024 12:48
poradite mi? shanim alu U profil, sirka 17mm
Gali 22.05.2024 12:50
@Swordfish poradite mi? shanim alu U profil, sirka 17mm
Načo to chceš ? Hrúbka steny ?
Swordfish 22.05.2024 13:01
neco jako 17mm x 6-8mm
Gali 22.05.2024 13:09
@Swordfish neco jako 17mm x 6-8mm
17 je dosť blby rozmer
Tém je privysoký asi ci ?
Tento ešte al výška 9,5 mm
Luboš Bajkai 22.05.2024 13:48
@Swordfish poradite mi? shanim alu U profil, sirka 17mm
Swordfish 22.05.2024 13:53
tam jsem byl, hledam nejaky cisty, co nema drazky, proste U
Beeman 4.0. 22.05.2024 14:18
To to je nějaký scamer co trozesila zadosti o pratelstvi.
CryptoJanko | Nesa 22.05.2024 14:48
@Beeman 4.0. To to je nějaký scamer co trozesila zadosti o pratelstvi.
Určite, @predseda sa na tento Discord nepripojil tento rok na Valentína aj keď je to určite starý romantik 😅
Swordfish 22.05.2024 14:51
trhy povyrostly, aktivita zde taky
bullrun je zpet
Kosa Fatty.io 22.05.2024 14:58
Prelejete neco na spekul do ETH, kdyby to zitra schvalili? 🤔
Kosa Fatty.io 22.05.2024 15:06
Dal jsem Kicomuv stream 😂…

no nesere ho ze pokud to schvali popre to vse co rikal….

Sere ho.. ze bude muset Kirilovi kupovat 6 flasek za 12 000 😂😂
😂 3
KryptoVláďa 22.05.2024 16:15
To je tak kdyz jsi kolenovrt 😂
Vektor 22.05.2024 16:22
👀
(upraveno)
Swordfish 22.05.2024 16:26
@KryptoVláďa To je tak kdyz jsi kolenovrt 😂
ale tak penize mam radi vsichni ne ?
zander7252 22.05.2024 16:29
@pink&deviant Tí čo chceli byť v krypte už sú z posledných dvoch Bull. A sú to taktiež holders prípadne už majú nakúpené. Jasné, že ešte niekto nastúpi. Či príde inštitúcie a masová adopcia neviem, asi áno. Ale nejaký katalyzátor pre alty príde. ETF ETH, gaming, SocialFi, Defi. Vieme v podstate toľko čo ty <@912457068584239164> Ja som už len Hodler a tie nákupy čo robím sa tradingom nedajú nazvať.
Mě to jen přišlo jako velký rozdíl oproti bearu, kdy spousta lidí řešila nákupy do portfolia a chcíplý byly červenec a srpen. Teď přišla velká aktivita okolo útoku Íránu a Izrael a pak zase zero. Ona ta aktivita retailu bude dost důležitá pro altseason. Předpokládám , že dost velká část peněz, která přišla do krypta skrze ETF, nebude logicky během bullrunu přelévána do altů, takže rozumně načasovat prodej nebude jednoduché.
Ponke 22.05.2024 16:31
Ja jsem treba prisel abych vedel kdy prodat 🙂
Swordfish 22.05.2024 16:31
@Ponke Ja jsem treba prisel abych vedel kdy prodat 🙂
tak to zase muzes odejit 😄
😂 5
Ponke 22.05.2024 16:32
@Swordfish tak to zase muzes odejit 😄
No jako kapky dostavam slusny, ale pristi bear budu uz nakupovat jinak. Ted sem hral ruletu no 😂
Mel sem tady byt uz davno no 🫡
zander7252 22.05.2024 16:34
Jinak pro mě bude posledním signálem k prodeji, až začnou kanály typu BitBoy začnou shilovat cardano to the moon. To je podle mojí poslední zkušenosti konečná.
Swordfish 22.05.2024 16:34
@zander7252 Jinak pro mě bude posledním signálem k prodeji, až začnou kanály typu BitBoy začnou shilovat cardano to the moon. To je podle mojí poslední zkušenosti konečná.
ale tak to je ta altseason
👍 1
Barrack Odbahna 22.05.2024 16:35
Cardano už tu dlouuho nezaznělo 🤣
picard:822537684441890836 1
Swordfish 22.05.2024 16:36
<@&1038913477546348557> nam k tomu mozna neco rekne