JUDr. Inkognito
21.05.2024 12:42
↩
@Tomáš
Nějaké tipy, jak naložit se stable coiny? ... asi se nejvíc přikláním k nějaké delta neutrální strategii s hezkým rewardem, ale pojdme diskutovat jiné možnosti
se stejblem jsem naložil tak že jsem klasicky nestihl nakoupit ether před tou nechutnou pumpou a nevím co konkrétně je delta nautrál se stablem 😄 ale klidně podiskutuji
Ponke
21.05.2024 12:43
↩
@JUDr. Inkognito
se stejblem jsem naložil tak že jsem klasicky nestihl nakoupit ether před tou nechutnou pumpou a nevím co konkrétně je delta nautrál se stablem 😄 ale klidně podiskutuji
Presne
JUDr. Inkognito
21.05.2024 12:43
↩
@Ponke
Tak je tady spousta lidi a vsichni chytrejsi nez ja. Pro me cenna skupina 😂
až se rozkoukáš zjistíš že ta tom tak špatně nejsi 🙂
P.S. diskutujeme ve špatné roomce, pome zpět do našeho klubu ať jim tady nedáváme zdarma kvalitní kontent <:kicom:831836375271079977>
Ponke
21.05.2024 12:45
Jo spis to hodnotim z toho pohledu, jak jsem se dopracoval sem a jaky jsem mel luck ze nejsem v minusu 🫡
Gutis
21.05.2024 12:55
↩
@Tomáš
(attachment)
Na které je to burze?
RobotZ
21.05.2024 12:55
Ty vole to čumim, eth pumpa jak cip.
Tomáš
21.05.2024 12:58
↩
@Gutis
Na které je to burze?
pancakeswap
👍 1
ale ono se to dá najít na více místech s V3
jen je to hrozně dynamické
Bříza
21.05.2024 12:59
↩
@Tomáš
Nějaké tipy, jak naložit se stable coiny? ... asi se nejvíc přikláním k nějaké delta neutrální strategii s hezkým rewardem, ale pojdme diskutovat jiné možnosti
na aevo zase začíná být + funding na dym
JUDr. Inkognito
21.05.2024 12:59
kundy sázkařské mi sundali kurz na Švýcary... njn eth jsme nestihl nakoupit na Švýcary nestihl vsadit... asi nebudu nejrychlejší závodník v depu co? 😄
Tomáš
21.05.2024 13:01
↩
@Bříza
na aevo zase začíná být + funding na dym
sttia už bude brzo končit a dym pak chvíli na to viď?
Bříza
21.05.2024 13:03
↩
@Tomáš
sttia už bude brzo končit a dym pak chvíli na to viď?
dym ca 50 dní ještě a tia nějakých 30
👍 1
Tomáš
21.05.2024 13:03
tak ne, sttia asi až konec června přibližně, myslel jsem, že už konec května právě
Bříza
21.05.2024 13:04
pokud stia vydží + funding tak tam asi zas skočím
Plastex
21.05.2024 16:42
Zksync drop soon?:-) podle vseho by to mohlo byt 🙂
Tomáš
21.05.2024 16:43
↩
@Plastex
Zksync drop soon?:-) podle vseho by to mohlo byt 🙂
Dříve než léto zřejmě ne
Plastex
21.05.2024 16:43
↩
@Tomáš
Dříve než léto zřejmě ne
No distibuce nevim ale minimale rozhodnuti o nem velice brzo 🙂
Tomáš
21.05.2024 16:43
Tam se čeká na nějaký ten upgrade sítě minimálně
Jo, tak snapshot a checker klidně může být
Plastex
21.05.2024 16:44
Tak minimalne se zase muzeme konkretne na neco tesit 🙂 doufam ze to nebude stejnej vyjeb jak se starknetem 😄 to by mi jeblo 😄
Verim si ze splnim hodne podminek 🙂
CryptoJanko | Nesa
21.05.2024 17:07
Podľa mňa to dajú pred letom v júni. Posunu to po lete len ak by nejak zase spadol celý trh.
Tomáš
21.05.2024 17:23
↩
@Plastex
Verim si ze splnim hodne podminek 🙂
600 transakcí už mám na dohled, tak snad 😄 ... doufám v aspoň něco
linea 1000, tak snad taky nezklamou
Plastex
21.05.2024 17:33
↩
@Tomáš
600 transakcí už mám na dohled, tak snad 😄 ... doufám v aspoň něco
Jo ty mas ranec no 😄 a volume tomu odpovida? NFT mas? Bridgoval si ze ZK lite ( ETH i NFT ) pujcku a LP si asi vyuzil.
(upraveno)
Tomáš
21.05.2024 17:36
↩
@Plastex
Jo ty mas ranec no 😄 a volume tomu odpovida? NFT mas? Bridgoval si ze ZK lite ( ETH i NFT ) pujcku a LP si asi vyuzil.
volume až tak mega ne, ofiko bridge ano, nějaké nft taky, zk lite malinko ... jako něco by kápnout mělo 😄
👍 2
Swordfish
21.05.2024 17:49
dnes to bylo asi naposledy co jsem pouzil anycoin
transfer fiatu az druhy den, vyber trva "proste" dlouho
transfer fiatu az druhy den, vyber trva "proste" dlouho
Kosa Fatty.io
21.05.2024 18:13
↩
@Swordfish
dnes to bylo asi naposledy co jsem pouzil anycoin
transfer fiatu az druhy den, vyber trva "proste" dlouho
transfer fiatu az druhy den, vyber trva "proste" dlouho
Prachy davat nikdo nechce no 😂
Plastex
21.05.2024 18:15
↩
@Tomáš
volume až tak mega ne, ofiko bridge ano, nějaké nft taky, zk lite malinko ... jako něco by kápnout mělo 😄
Tak to sme na tom podobne, drzim nam palce 🙂
pink&deviant
21.05.2024 18:53
https://twitter.com/jiripribyl/status/1792960838510497998?t=S7rG_NzivfT8yzJwCyHvrw&s=19
Ja tam nejaké tie nákupy hodím.
Ja tam nejaké tie nákupy hodím.
Tomáš
21.05.2024 19:24
↩
@Plastex
Tak to sme na tom podobne, drzim nam palce 🙂
Tak jdeme tradovat?
Avail už nemá volume, tak si půjdu hrát jinam 🤣
Včelkamára
21.05.2024 19:25
↩
@Tomáš
Avail už nemá volume, tak si půjdu hrát jinam 🤣
Uz bylo mohli pustit at to nemusím zavirat ve ztrátě
Tomáš
21.05.2024 19:31
↩
@Včelkamára
Uz bylo mohli pustit at to nemusím zavirat ve ztrátě
Tak není kam spěchat ne?
Funding to nežere, nechávám otevřené
Kolaterál jde swapovat i tak
pink&deviant
21.05.2024 19:31
Presne takto vypumpovali perpetual ICP na 750$ vtedy bol tretí v MC hneď za ETH.
Tomáš
21.05.2024 19:31
Ale teď i na avail byl knot dolů, tak se to hezky dalo protočit
Tomáš
21.05.2024 19:32
↩
@pink&deviant
Presne takto vypumpovali perpetual ICP na 750$ vtedy bol tretí v MC hneď za ETH.
Na aevo je x dalších pre-launch, nevidím na tom nic špatného
Spíš než FDV by asi bylo zajímavější vědět aktuální MC
pink&deviant
21.05.2024 19:34
Tam to bolo vtedy neskutočne vyhajpovane.
Plastex
21.05.2024 19:43
↩
@Tomáš
Tak jdeme tradovat?
Ja si asi radsi budu hrat s par dolarama na binance 🙂
Tomáš
21.05.2024 19:47
↩
@Plastex
Ja si asi radsi budu hrat s par dolarama na binance 🙂
shortovat (a pak dále tradovat) budoucí airdrop už jsem popisoval, je pravda, že teď je sice trochu pumpa, ale zatím bych nečekal, že se to zásadně změní
Swordfish
21.05.2024 20:43
🥳
Včelkamára
21.05.2024 20:56
↩
@Tomáš
Tak není kam spěchat ne?
Není ale nechce se me otevírat druhej short se stejným kolateralem
Ponke
21.05.2024 20:58
Diky
😍 1
Tomáš
21.05.2024 21:04
↩
@Včelkamára
Není ale nechce se me otevírat druhej short se stejným kolateralem
Jo, tak to samozřejmě, tam už pak jde o riziko ... Já mám kolaterál i v ETH, takže ten narostl a avail stagnoval plus i další věci otevřené, aevo je fajn
👍 2
pink&deviant
21.05.2024 22:57
O koľkej hodine sa má schvaľovať to ETF, len chcem vedieť kôli volatilite.
Dík!
Dík!
Swordfish
21.05.2024 23:15
volatilita poslednich dnu nestacila?
pink&deviant
21.05.2024 23:26
Ta bola naplánovaná.
zander7252
22.05.2024 10:11
Ahoj, mám dotaz na zkušenější, kteří už pár bullrunů zažili. Já lezl do krypta léto 2021, takže klasika na konci bullrunu. Je normální v téhle části cyklu, takový nezájem retailu? Ve všech discord skupinách je téměř mrtvo, nebo se probírajínú plný číčoviny a to ještě nemáme léto, kdy je to chcíplý každoročně. Opravdu začne zase retail vyšilovat až s parabolickým růstem_ Nebo vám to připadne, že je to teď jinak?
Swordfish
22.05.2024 11:25
Informace jsou, ze retail v trhu neni. Takze nejsou lidi, kteri by vysilovali. Podle me reatil poleze dovnitr jakmile btc pujde pres dalsi a dalsi ath.
👍 4
Paul_yogi23
22.05.2024 11:52
Cus bude Adamovo analyza?
AMwhatAM
22.05.2024 11:53
uz at je bear zase
Paul_yogi23
22.05.2024 11:54
↩
@Swordfish
Informace jsou, ze retail v trhu neni. Takze nejsou lidi, kteri by vysilovali. Podle me reatil poleze dovnitr jakmile btc pujde pres dalsi a dalsi ath.
Jj az na tech 100k 😄
Gali
22.05.2024 12:01
↩
@Paul_yogi23
Cus bude Adamovo analyza?
Vo štvrtok 🙂 Aj keď Adam má trosku iný kalendár ako my 🙂
💯 1
😀 4
Swordfish
22.05.2024 12:01
↩
@Paul_yogi23
Cus bude Adamovo analyza?
Moje analyza ti nestacila? 😄
pink&deviant
22.05.2024 12:04
↩
@Swordfish
Informace jsou, ze retail v trhu neni. Takze nejsou lidi, kteri by vysilovali. Podle me reatil poleze dovnitr jakmile btc pujde pres dalsi a dalsi ath.
Tí čo chceli byť v krypte už sú z posledných dvoch Bull. A sú to taktiež holders prípadne už majú nakúpené. Jasné, že ešte niekto nastúpi. Či príde inštitúcie a masová adopcia neviem, asi áno. Ale nejaký katalyzátor pre alty príde. ETF ETH, gaming, SocialFi, Defi. Vieme v podstate toľko čo ty <@912457068584239164> Ja som už len Hodler a tie nákupy čo robím sa tradingom nedajú nazvať.
(upraveno)
Paul_yogi23
22.05.2024 12:09
↩
@Swordfish
Moje analyza ti nestacila? 😄
Nemas tam hodl waves 😀
😂 1
Tomáš
22.05.2024 12:27
perp opravdu smazal všechny ostatní páry kromě 3 základních a nuceně zavřel dlouho hodlované pozice? <@672035199441305600> jak ty to tam máš? já byl teď nemile překvapen
KryptoVláďa
22.05.2024 12:28
↩
@Tomáš
perp opravdu smazal všechny ostatní páry kromě 3 základních a nuceně zavřel dlouho hodlované pozice? <@672035199441305600> jak ty to tam máš? já byl teď nemile překvapen
Pred chviki jsem to zjistil
No, vsude jsem byl hezky v plusu tamze to za me vyresilo problem s odhazovanim 😂 ale treba pozoce na aave za 10k mi zrosku srala. Tam jsem targetoval na uplne jiny zisky
Tomáš
22.05.2024 12:30
tak na lepší perpetualu můžeš otevřít to stejné znovu, nebo klidně přes limitky pochytat stejné objemy o trochu líp než ti to nuceně zavřeli
KryptoVláďa
22.05.2024 12:30
Takze prvni pumpa na eth a vylezu uplne
Swordfish
22.05.2024 12:48
poradite mi? shanim alu U profil, sirka 17mm
Gali
22.05.2024 12:50
↩
@Swordfish
poradite mi? shanim alu U profil, sirka 17mm
Načo to chceš ? Hrúbka steny ?
Swordfish
22.05.2024 13:01
neco jako 17mm x 6-8mm
Luboš Bajkai
22.05.2024 13:48
↩
@Swordfish
poradite mi? shanim alu U profil, sirka 17mm
Swordfish
22.05.2024 13:53
tam jsem byl, hledam nejaky cisty, co nema drazky, proste U
CryptoJanko | Nesa
22.05.2024 14:48
↩
@Beeman 4.0.
To to je nějaký scamer co trozesila zadosti o pratelstvi.
Určite, @predseda sa na tento Discord nepripojil tento rok na Valentína aj keď je to určite starý romantik 😅
Swordfish
22.05.2024 14:51
trhy povyrostly, aktivita zde taky
bullrun je zpet
Kosa Fatty.io
22.05.2024 14:58
Prelejete neco na spekul do ETH, kdyby to zitra schvalili? 🤔
Kosa Fatty.io
22.05.2024 15:06
Dal jsem Kicomuv stream 😂…
no nesere ho ze pokud to schvali popre to vse co rikal….
Sere ho.. ze bude muset Kirilovi kupovat 6 flasek za 12 000 😂😂
no nesere ho ze pokud to schvali popre to vse co rikal….
Sere ho.. ze bude muset Kirilovi kupovat 6 flasek za 12 000 😂😂
😂 3
Swordfish
22.05.2024 15:13
Barrack Odbahna
22.05.2024 15:42
pink&deviant
22.05.2024 16:06
KryptoVláďa
22.05.2024 16:15
To je tak kdyz jsi kolenovrt 😂
Vektor
22.05.2024 16:22
👀
(upraveno)
Swordfish
22.05.2024 16:26
↩
@KryptoVláďa
To je tak kdyz jsi kolenovrt 😂
ale tak penize mam radi vsichni ne ?
zander7252
22.05.2024 16:29
↩
@pink&deviant
Tí čo chceli byť v krypte už sú z posledných dvoch Bull. A sú to taktiež holders prípadne už majú nakúpené. Jasné, že ešte niekto nastúpi. Či príde inštitúcie a masová adopcia neviem, asi áno. Ale nejaký katalyzátor pre alty príde. ETF ETH, gaming, SocialFi, Defi. Vieme v podstate toľko čo ty <@912457068584239164> Ja som už len Hodler a tie nákupy čo robím sa tradingom nedajú nazvať.
Mě to jen přišlo jako velký rozdíl oproti bearu, kdy spousta lidí řešila nákupy do portfolia a chcíplý byly červenec a srpen. Teď přišla velká aktivita okolo útoku Íránu a Izrael a pak zase zero. Ona ta aktivita retailu bude dost důležitá pro altseason. Předpokládám , že dost velká část peněz, která přišla do krypta skrze ETF, nebude logicky během bullrunu přelévána do altů, takže rozumně načasovat prodej nebude jednoduché.
Ponke
22.05.2024 16:31
Ja jsem treba prisel abych vedel kdy prodat 🙂
Swordfish
22.05.2024 16:31
↩
@Ponke
Ja jsem treba prisel abych vedel kdy prodat 🙂
tak to zase muzes odejit 😄
😂 5
Ponke
22.05.2024 16:32
↩
@Swordfish
tak to zase muzes odejit 😄
No jako kapky dostavam slusny, ale pristi bear budu uz nakupovat jinak. Ted sem hral ruletu no 😂
Mel sem tady byt uz davno no 🫡
zander7252
22.05.2024 16:34
Jinak pro mě bude posledním signálem k prodeji, až začnou kanály typu BitBoy začnou shilovat cardano to the moon. To je podle mojí poslední zkušenosti konečná.
Swordfish
22.05.2024 16:34
↩
@zander7252
Jinak pro mě bude posledním signálem k prodeji, až začnou kanály typu BitBoy začnou shilovat cardano to the moon. To je podle mojí poslední zkušenosti konečná.
ale tak to je ta altseason
👍 1
Barrack Odbahna
22.05.2024 16:35
Cardano už tu dlouuho nezaznělo 🤣
picard:822537684441890836 1
Swordfish
22.05.2024 16:36
<@&1038913477546348557> nam k tomu mozna neco rekne