Ponke
19.05.2024 13:12
A v pripade postupu sobota 14:20
pink&deviant
19.05.2024 16:21
Nejakých ľudí s kryptomagazinu som poznal ešte s FB časov. Ale napísať, že mince pod dolár. To ma vytáča a bude toho opäť celý YT. Supply je najzákladnejšia vec, potom koľko ich je v obehu a total s. Mňa osobne % uvoľňovanie ani nezaujíma.
Článok som nečítal
https://kryptomagazin.sk/top-mince-pod-1-dolar-ktore-sa-pred-obdobim-rastu-oplati-mat-v-hladaciku/
Článok som nečítal
https://kryptomagazin.sk/top-mince-pod-1-dolar-ktore-sa-pred-obdobim-rastu-oplati-mat-v-hladaciku/
Buy ripple a cardano sú pod dolár.
Barrack Odbahna
19.05.2024 16:29
Kryptomagazín reálně někdo čte ? 😀
ti jsou u nás dávno profláklí
pink&deviant
19.05.2024 16:40
Takúto volovinu napísať, chápem, že to iota myslela dobre. Aj to Juno chápem myslené to bolo fajn aj Luna kto by čakal špirálu ta hrozí aj tronu či môjmu ICP.Ale hen taketo sprostosti.
Swordfish
19.05.2024 16:41
on ma nekdo zapotrebi stale vytahovat iotu ?
❤️ 1
pink&deviant
19.05.2024 16:42
Ja mám aj teraz svoju iotu .
KryptoVláďa
19.05.2024 16:48
↩
@pink&deviant
Nejakých ľudí s kryptomagazinu som poznal ešte s FB časov. Ale napísať, že mince pod dolár. To ma vytáča a bude toho opäť celý YT. Supply je najzákladnejšia vec, potom koľko ich je v obehu a total s. Mňa osobne % uvoľňovanie ani nezaujíma.
Článok som nečítal
https://kryptomagazin.sk/top-mince-pod-1-dolar-ktore-sa-pred-obdobim-rastu-oplati-mat-v-hladaciku/
Článok som nečítal
https://kryptomagazin.sk/top-mince-pod-1-dolar-ktore-sa-pred-obdobim-rastu-oplati-mat-v-hladaciku/
Tam nemuzes cekat nejakou velkou prodesionalitu
🙏 1
Swordfish
19.05.2024 16:51
<@401430070947872778> nechces jim tam psat nejaky clanky?
😀 1
pink&deviant
19.05.2024 16:57
↩
@Swordfish
<@401430070947872778> nechces jim tam psat nejaky clanky?
Nemám na to.
Swordfish
19.05.2024 16:57
chatgpt ti to napise
pink&deviant
19.05.2024 16:57
Vedel som že to napíšeš 😀
😍 1
Idem radšej v zľave nakúpiť nejaké Ordinals
💪 1
KryptoVláďa
19.05.2024 17:11
↩
@pink&deviant
Idem radšej v zľave nakúpiť nejaké Ordinals
Ty jsou taky pod dolar? 😂
😀 1
pink&deviant
19.05.2024 17:15
↩
@KryptoVláďa
Ty jsou taky pod dolar? 😂
Nie 100$ + fee BTC , ale to sa dá obísť 😀
Swordfish
20.05.2024 14:59
kdyz on tam ten Min. Annual Intereset 13% vypada dost lakave
(upraveno)
Štefo | Fatty.io
20.05.2024 16:53
Dajte si pozor!
Na wupe vytvoria skupinu a vydávajú sa za Binance akademy a lanária ľudí na stiahnutie peňaženky a vysoké denne odmeny za pridanie likvidity. Ľudia sa im vo veľkom tam hlásia a ako náhle prejavys záujem nápisu ti že im máš napísať súkromnú správu, keď som tam napísal že je to scam a pridal som link z oficiálneho vyhlásenia binancu že nikdy nekontaktuje svojich klientov cez whup tak ma vyhodili 🙈
(upraveno)
Na wupe vytvoria skupinu a vydávajú sa za Binance akademy a lanária ľudí na stiahnutie peňaženky a vysoké denne odmeny za pridanie likvidity. Ľudia sa im vo veľkom tam hlásia a ako náhle prejavys záujem nápisu ti že im máš napísať súkromnú správu, keď som tam napísal že je to scam a pridal som link z oficiálneho vyhlásenia binancu že nikdy nekontaktuje svojich klientov cez whup tak ma vyhodili 🙈
👍 3
pink&deviant
20.05.2024 18:12
Ja počkám až bude BTC pod dolár 😀
😂 1
KryptoVláďa
20.05.2024 18:22
↩
@Bugsy
Chci vás varovat před společnostmi DIGITHEUM s.r.o. a DIGITHEUM Ltd. Stojí za nimi Votava, což je typově druhý Čmolík. Pokud na ně narazíte, vyhněte se jim a nic s nimi neřešte. Buďte opatrní na svoje krypto/peníze a dejte vědět ostatním!🚀
nejste s Peťou kámoši? 😄
🤣 1
Bugsy
20.05.2024 18:45
↩
@KryptoVláďa
nejste s Peťou kámoši? 😄
až příjde čas a budu řešit tohoto blba, můžu vzít rovnou i čmlolíka. 😂
Ponke
20.05.2024 18:47
Co dela celestia? Proc neroste 🙃
KryptoVláďa
20.05.2024 18:47
↩
@Bugsy
až příjde čas a budu řešit tohoto blba, můžu vzít rovnou i čmlolíka. 😂
my jsme "za dobre" kdyby bylo potreba
KryptoVláďa
20.05.2024 18:47
↩
@Ponke
Co dela celestia? Proc neroste 🙃
a proc by mela? 😄
Ponke
20.05.2024 18:47
Protoze jsem to koupil a chci byt bohaty
KryptoVláďa
20.05.2024 18:48
↩
@Ponke
Protoze jsem to koupil a chci byt bohaty
tak to potom jo 😄
😁 2
JUDr. Inkognito
20.05.2024 18:59
↩
@Ponke
Protoze jsem to koupil a chci byt bohaty
už jsem tedy vysvětloval pravilo že když nakoupíš tak to jde automaticky dolů, jako když sebereš ze sloupce žetonů pár zespodu, také se sloupec poníží popřípadě zřítí 😉
Ponke
20.05.2024 19:00
↩
@JUDr. Inkognito
už jsem tedy vysvětloval pravilo že když nakoupíš tak to jde automaticky dolů, jako když sebereš ze sloupce žetonů pár zespodu, také se sloupec poníží popřípadě zřítí 😉
Jojo tak poslal sem ke dnu ripple, cronos a dym 😁
JUDr. Inkognito
20.05.2024 19:12
↩
@Ponke
Jojo tak poslal sem ke dnu ripple, cronos a dym 😁
proto v "našem mini kolektivu" musíme vždy hlásit co se chystáme nakupovat za větší množství
Ponke
20.05.2024 19:20
Dobre, priste nahlasim
RobotZ
20.05.2024 19:22
Hlaste i co prodate, to zase jde nahoru.
KryptoVláďa
20.05.2024 19:28
😄
pyco nejaky pumpy ne? jdu odhazovat
Ponke
20.05.2024 19:30
↩
@KryptoVláďa
pyco nejaky pumpy ne? jdu odhazovat
Co jdes odhazovat? Mas to hlasit pise RobotZ
KryptoVláďa
20.05.2024 19:30
↩
@Ponke
Co jdes odhazovat? Mas to hlasit pise RobotZ
odhazuju na burze, to je vam jedno 🙂
trosku etheru jsem pustil, uz jsem tam byl nalongovanej jak krava
Gali
20.05.2024 19:30
Riadne pumpy 🙂
KryptoVláďa
20.05.2024 19:31
heeeej, tvl
jsem chtel jit spat 😄
no poustim to, poustim .... jsem tu eth pozici mel uz asi za 28k 😄
Ponke
20.05.2024 19:32
Jo tak to by slo takhle
Gali
20.05.2024 19:33
↩
@KryptoVláďa
no poustim to, poustim .... jsem tu eth pozici mel uz asi za 28k 😄
Ešte podrž asi 🙂
KryptoVláďa
20.05.2024 19:34
rano je to zpatky 😄
ale jako peknej masakr
Gali
20.05.2024 19:41
↩
@KryptoVláďa
rano je to zpatky 😄
Noooo, možno zatiaľ si to dobre ide 🙂
Plastex
20.05.2024 19:44
pumpy dumpy bude? 😄
Kosa Fatty.io
20.05.2024 19:45
Pekny pekny
🚀🚀
Kosa Fatty.io
20.05.2024 19:46
Treba to jeste spusti DeFi summer
Gali
20.05.2024 19:51
↩
@Kosa Fatty.io
Treba to jeste spusti DeFi summer
No , to by bolo zaujímavé 🙂
Ponke
20.05.2024 19:57
Tak co jdeme pres 70? Je to tam
(upraveno)
pink&deviant
20.05.2024 20:22
↩
@KryptoVláďa
rano je to zpatky 😄
Asi áno, ale chytá má Fomo, pokiaľ by to bolo naozaj 75% pre schválenie tak to môže byť palivo pre alty.
Tomáš
20.05.2024 20:36
já chtěl jít spát, takže místo toho do rána u grafů? 😄
🔥 1
😂 2
KryptoVláďa
20.05.2024 20:57
aleee aleeee, ono to zase hoplo 😄
Tomáš
20.05.2024 21:09
↩
@KryptoVláďa
aleee aleeee, ono to zase hoplo 😄
Limitky se nachytaly a může se jít spát?
KryptoVláďa
20.05.2024 21:19
mno neco jsem odhodil
👌 2
Gutis
20.05.2024 21:22
Taky jsem chtěl jít spát a pak 🚀 Dopoledne jsem ještě nějaký ETH dokupoval 💪
pink&deviant
20.05.2024 21:30
Galapagy nebudú ťa hacknuta gala každých 5 min nové low
Petr Langr
20.05.2024 22:17
bacha na anycoin.. maj nejaky technicky problemy.. vcera jim nesla generovat cosmos adresa a dnes uz ano ale zase jim nejde "pripsat" transakce kterou "eviduji..." pouzival jsem dva roky bez problemu tak je asi potreba se podivat zase dal a vybrat neco vice spolehliveho..
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
pink&deviant
20.05.2024 22:21
↩
@Petr Langr
bacha na anycoin.. maj nejaky technicky problemy.. vcera jim nesla generovat cosmos adresa a dnes uz ano ale zase jim nejde "pripsat" transakce kterou "eviduji..." pouzival jsem dva roky bez problemu tak je asi potreba se podivat zase dal a vybrat neco vice spolehliveho..
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
Coinmate, binance. Už veľmi dlho.
Petr Langr
20.05.2024 22:22
↩
@pink&deviant
Coinmate, binance. Už veľmi dlho.
vybery jsou v pohode? coinmate slape bez problemu?
pink&deviant
20.05.2024 22:22
Áno celý čas. Áno coinmate slape perfektne, aj dobrý support
Mal som aj Kraken, kukoin, huobi. Ale coinmate a binance top
Ale pozor na coinmate niekedy veľmi malé objemy. Ale soľ, xrp, ltc majú aký taký objem.
Asi treba mať aj 3 zmenárne na výber fiatu, posledné často všade pýtajú dookola kyc. A pokiaľ príde Bull tak môže kyc trvať aj mesiace.Nemusia mať všetko robotizovane
Včelkamára
20.05.2024 22:57
↩
@Petr Langr
bacha na anycoin.. maj nejaky technicky problemy.. vcera jim nesla generovat cosmos adresa a dnes uz ano ale zase jim nejde "pripsat" transakce kterou "eviduji..." pouzival jsem dva roky bez problemu tak je asi potreba se podivat zase dal a vybrat neco vice spolehliveho..
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
Poslední dobou už jen vexl 😃
Gali
21.05.2024 04:49
↩
@Petr Langr
bacha na anycoin.. maj nejaky technicky problemy.. vcera jim nesla generovat cosmos adresa a dnes uz ano ale zase jim nejde "pripsat" transakce kterou "eviduji..." pouzival jsem dva roky bez problemu tak je asi potreba se podivat zase dal a vybrat neco vice spolehliveho..
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
co kdo ted pouzivate na vyber do korun/euro? jakou sluzbu/burzu/smenarnu?
Binance, naposledy aj Coinbase len na binance nebola možnosť poslať.
DusanC.
21.05.2024 05:31
Coinbase, Binance skoro instantni prevod na revolut eura.
Anycoin ma strasny spready
pink&deviant
21.05.2024 06:16
Vexl som taktiež využíval, ale už mám poprepájané adresy. Resp, asi by som to neustrážil.
Petr Langr
21.05.2024 07:21
↩
@pink&deviant
Asi treba mať aj 3 zmenárne na výber fiatu, posledné často všade pýtajú dookola kyc. A pokiaľ príde Bull tak môže kyc trvať aj mesiace.Nemusia mať všetko robotizovane
ja mam na anycoinu nastaveny pomerne velky kyc na vybery. tak nastavim jinde. podklady s nakupy nastesti mam poresene a ulozene. na coinmate jsem primo i kupoval tak to tam ozivim. SOL je pro me resitelne jako vystupni mince..
🤝 1
Petr Langr
21.05.2024 07:21
↩
@Včelkamára
Poslední dobou už jen vexl 😃
nojo ale ja tyhle penize danim.. to by asi vexlak moc radost nemel.. 🙂
😂 2
Plastex
21.05.2024 08:07
Skoda ze jsem ten long na 3050 za eth otevrel jen za 15 dolaru 😄 to by se krasne zaviralo kdyby to bylo za vic 😄
Včelkamára
21.05.2024 08:45
↩
@Plastex
Skoda ze jsem ten long na 3050 za eth otevrel jen za 15 dolaru 😄 to by se krasne zaviralo kdyby to bylo za vic 😄
Nemusi prset,stačí když kape 😃
CryptoJanko | Nesa
21.05.2024 08:50
↩
@Plastex
Skoda ze jsem ten long na 3050 za eth otevrel jen za 15 dolaru 😄 to by se krasne zaviralo kdyby to bylo za vic 😄
tak ale dufam ze aspon paka 50x 😄 ja som otvoril tiez long okolo 3000 ale len za cca $2k a bohuzial zavrel jak to strelilo na 3450.. Cast profitu som uz vcera stihol uspesne prejebat na shorte, ktory som otvoril hned jak som zavrel long 😄
(upraveno)
Tomáš
21.05.2024 08:53
↩
@CryptoJanko | Nesa
tak ale dufam ze aspon paka 50x 😄 ja som otvoril tiez long okolo 3000 ale len za cca $2k a bohuzial zavrel jak to strelilo na 3450.. Cast profitu som uz vcera stihol uspesne prejebat na shorte, ktory som otvoril hned jak som zavrel long 😄
musíš hodlovat shorty ... shortuju solanu od 25 už pěkných pár měsíců 😄
(upraveno)
😂 1
CryptoJanko | Nesa
21.05.2024 08:55
↩
@Tomáš
musíš hodlovat shorty ... shortuju solanu od 25 už pěkných pár měsíců 😄
ja by som aj hodloval, ten prepad zase bude ale problem je, ze to robim pri 20-50x pake a to je proste sebevrazda pri takychto pumpach 😄 ty si urcite rozumnejsi a nepakujes 😄
Tomáš
21.05.2024 08:56
Jojo, to je bez páky, jinak už by byla dávno likvidace
CryptoJanko | Nesa
21.05.2024 08:57
ale zase, ja sa takto hram len s par stovkami dolarov, robim to cele primarne jak hunting Orderly airdropu a chcem urobit $1m objem cez ich protokol.
👍 1
Plastex
21.05.2024 09:33
↩
@Včelkamára
Nemusi prset,stačí když kape 😃
No ja bych potreboval bourku abych zahojil to cekani na 12kBTC 😄 idealne long za 10 eth s 50% pumpu a pakou 100x 🙂
🤣 1
Včelkamára
21.05.2024 09:38
↩
@Plastex
No ja bych potreboval bourku abych zahojil to cekani na 12kBTC 😄 idealne long za 10 eth s 50% pumpu a pakou 100x 🙂
Nejdriv 120 pak az mozna 12 🤣
Ponke
21.05.2024 09:56
Btc za 12k to uz sem tady parkrat videl 🤣😂
Plastex
21.05.2024 11:19
↩
@Včelkamára
Nejdriv 120 pak az mozna 12 🤣
Nula sem nula tam.
Ponke
21.05.2024 12:14
Nemuzete dat nekdo hlasovacku jestli bude 23.5 schvaleny to etf?
Tomáš
21.05.2024 12:20
Tomáš
21.05.2024 12:20
↩
@Ponke
Nemuzete dat nekdo hlasovacku jestli bude 23.5 schvaleny to etf?
Tak už ti to na 24 hodin běží 🙂
Ponke
21.05.2024 12:22
Yess diky. Tokovych chytrych lidi tady, tak to musime trosku rozpohybovat. Diky 🫡👍
👍 1
Tomáš
21.05.2024 12:27
Nějaké tipy, jak naložit se stable coiny? ... asi se nejvíc přikláním k nějaké delta neutrální strategii s hezkým rewardem, ale pojdme diskutovat jiné možnosti
🫣 1
JUDr. Inkognito
21.05.2024 12:41
↩
@Ponke
Yess diky. Tokovych chytrych lidi tady, tak to musime trosku rozpohybovat. Diky 🫡👍
označ někoho chytrého a aktivního tady krom Toma.... 🤨
Ponke
21.05.2024 12:42
Tak je tady spousta lidi a vsichni chytrejsi nez ja. Pro me cenna skupina 😂